Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
The One, boksiņi pirms gada nebija par maksu. Es vēl vecmātei atdevu maisiņu ar mazuļa pirmajām drēbītēm, ko man atveda radiniece. Tā viņa arī pateica- nesīs uz boksiņiem, kur nereti nonāk arī mammas no ielas, kam vispār nekā nav, nemaz nerunājot par pirmo komplektiņu utt. Boksiņi ir tiešām kā gulēt koridorī, tā pat nav palāta!
30.04.2014 10:23 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Biju DzN pirms diviem mēnešiem , nu nav tur tik traki ... Man tiešām viss patika, smuki izremontēts... tikai putru deva 3 reizes dienā .... :(
30.04.2014 10:40 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
es biju palāta ar vēlvienu sievieti, jo dienā kad dzemdeju es bija daudz dzemdētāju, lika visas pa 2, bet tās kas ar ķeizaru centās tomēr atstat pa vienai, lai kads no ģimenes varētu arī tur tusēt :) un ziniet es nemaz negribeju būt viena, bij forsi, pļāpajām, tai sievietei bija jau otrais bērns un viņa man ļoti daudz ko jaunu iemācija, jo kad man iedeva bērnu es pat nezinaju ka viņu ņemt :D kad viņa gāja duša vai uz rentgenu es pieskatiju mazos un otrādi, bija tada lielāka drošības sajūta, ka ja nu kas viena otrai palīdzēsim, kā arī kad viņas mazais raudāja, gulēju gan es gan mans bērniņš, jo tur tu esi tik nogurusi ka nekas netraucē :)
es dzemdēju Daugavpils dzemdību namā. Visi baidija ka tur briesmīgi arsti un māsiņas, bet man viss patika, kā arī baroja ļoti forši, pat cepta vistiņa ar salātiņiem bija, kā arī launagā deva cepumus ar pienu utt.
30.04.2014 10:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
weee - dzemdību nams ir izremontēts tikai viena daļa, otra nav tajā labākajā stāvoklī pašlaik, bet tur visu laiku notiek remonti. ;)

Un es dzemdēju decembrī, tad variants bija vai nu viena palikusi vieta kopā ar citu māmiņu vai boksi, tad jautāju, kas labāk, tad visi man ieteica, ka labāk to divvietīgo istabu, kuru man beigās knapi paspēja vecmāte aizrunāt. Tā istaba bija laba, smuki izremontēta, laba duša un tualete istabiņā iekšā, meitene ar kuru biju kopā arī sakarīga, bet viņas mazā baigi daudz raudāja, labi, ka manam mazajam netraucēja un viņš gulēja, bet ja raudātu līdzi, tad būtu bijis murgs.

Pēdējā naktī izprasīju un beidzot ar mokām dabūju istabiņu, lai draugs varētu palikt, tad tas skaitījās, ka papildus piemaksāju par otru gultu klāt, bet tā istabiņa bija riktīgs veco laiku slimnīcas variants, daudz aukstāka un duša samērā briesmīga, bet man tad bija vienalga, galvenais, lai draugs varēja palikt un būt klāt.
30.04.2014 10:56 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Priecājos, ka man ta paveicās, ka visas trīs dienas biju vienīgā nodaļā.
Draudzenēm gandrīz tas pats, un pat ja bija kāda cita meitene, to lika citā palātā un sanāk gandrīz kā privātās palātas. :D
Bet tas te, laukos....
30.04.2014 11:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
RDzN augustā, kad piedzima mans mazais bija tikai viena brīva vieta. To tad arī ņēmām. Bet, ka tā būs zinājām jau no paša sākuma. Vecmāte, kura pieņēma dzemdības iepazīstoties teica, ka brīvu palātu nav, jo vakarā kaut kādas mēnesfāzes dēļ pēkšņi sadzemdējušas vesels bars vinlaicīgi. Tajā naktī pat bija tā, ka visas dzemdību istabas bija aizņemtas un mēs tikām pēdējā. Aiz manis palika vēl divas meitenes, kuras - tiešām nezinu, kur viņas lika. Jāsaka, ka mums (lai arī gribējās ģimenes palātu) bija gaužām ļoti vienalga.
Ēst deva labi. Trīs reizes dienā. Es neēdu, man atnesa banānus un tādas lietas vīrs. Bet deva vistu, kartupeļus, salātus, zupas, putras - tāds kiš miš, ka man vēders no skata vien kāpa pa muti laukā. Toties māmiņa ar kuru dalījām divvietīgo palātu ēda tā ka vistu kājiņu kauli lidoja uz visām pusēm. :D
Palāta bija normāla, duša atbaidīja, bet bija tīra - tādas zaļas briesmīgas (?) flīzes. Pē. :D Tā viss bija baigi normāli - vienīgi izlietne neparocīga palātā. Un apgaismojums vairāk kā tizls. Bet es tur sabiju tikai divas dienas - tādeļ man viss bija vienalga un baigi normāli.
Mamma ar kuru kopā braucām uz galvas USG gan tur dzīvojās septiņas dienas. Nu, septiņās dienās es laikam nojūgtos. :D
30.04.2014 11:21 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Man mazais dzima oktobra beigas un es dabūju vienvietīgo palātu pa 10Ls un ja virs palika tad 15LS klāt, bija normāla palāta, mums pēc ķeizara bija tik japagaida kadas 3 h uz to palātu, tikmēr ielika 2vietīgajā, arī tur izskatījās normāli un bija atdalīta istaba, pa vidū bija siena. Es pat nodomāju, ka tādai ar nav nevainas, vienīgi es šausmīgi krācu, tapēc man kauns:D:D:D

Ēst deva normāli, pat garšīgi likās, gan putras brokastīs, gan kartupeļi ar kotletēm otrajā uttt.
30.04.2014 11:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es brokstu putras neēdu, bet pusdienu zupas vienmēr bija labas ...
30.04.2014 11:48 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
cik cilvēku tik viedokļu:)
tā kā esmu kojās arī padzīvojusi tad vanasistaba mani noteikti neuztrauktu
Laikam gan tiešām esam dzīves izlutinātas:) jaņem ar labu kā ir un japriecājas ka neliek maksāt milzu naudu par pašām dzemdībām:)un tās tiešām ir tikai dažas dienas:)
tā kā skatos uz to visu pagaidām pozetīvi,protams gan jau mans viedoklis mainīsies pēc pašas piedzīvotā,bet tas viss man šķiet otršķirīgs salīdzinājumā ar to ka būs uz rokām mazs kunkulītis:)
30.04.2014 11:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Laikam gan tiešām esam dzīves izlutinātas jaņem ar labu kā ir un japriecājas ka neliek maksāt milzu naudu par pašām dzemdībāmun tās tiešām ir tikai dažas dienas


nu nav tur tik traki ... tikai personāls citreiz pats līdz galam nezin ko runā ... Man vienas dienas laikā 3 māsiņas teica kardināli dažādas lietas .... :D :D Labi, ka man ir mamma ... tiešām savādāk būtu baigi bēdīgi
30.04.2014 11:55 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
nu man būs jāpaļaujas uz sevi:D jo vecāki mums šijā galā nav un labi vien ka mana mamma nav,viņa iedzītu mani panikā un stresā,jo kad māsai dzima bēbitis un pateica ka nogājuši ūdeņi un jābrauc uz slimnīcu,mamma kritusi panikā un skrējusi pa māju tā ka māsa dabūjusi viņu mierināt:D diez kā viņa uzvedās kad mēs visas trīs dzimām:D
30.04.2014 11:58 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man vienas dienas laikā 3 māsiņas teica kardināli dažādas lietas

Tieši to pašu piedzīvoju. Visi kā viens katrs saka ko citu. Vienīgais, kurš abās dienās teica vienu un to pašu bija pediatrs. :D Arī sanitāres nav vienisprātis par bērnkopību. Viena teica to, otra šito. Es nemaz neņēmu vērā. Tik uzsmaidīju un teicu, ka pirmais bērns un neesmu vēl visu līdz galam sapratusi. :D
30.04.2014 12:00 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
oo par tiem viedokļiem jāāāā...man vienu reiz māsiņa atnesa maisījumu špricē un ilgi boreja ka tik mazam ir jāed tikai un vienīgi no šprices, pec 3 stundām nak cita māsiņa tā sak boret ka jabaro ar pudelīti :D
30.04.2014 12:59 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Es pēc dzemdībām (ķeizara) biju istabiņā, kur bija vēl viena meitene, bet starp mums bija siena. Nesaprotu kapēc jāiet gaitenī runāt, kad atnāk tēvs. Un es biju priecīga, ka nebiju viena istabiņā, tomēr patīkamāk, ka tev blakus ir vēl viena māmiņa, ja nu kas var aprunāties, apmainīties padomiem, ieteikumiem. Plus vēl māsiņas visur sauc, jāiet uz visādām pārbaudēm, ņēmu cik varēju mazo līdzi, bet kad nevarēju, tad meitene uzmeta aci mazajam, vai pašūpināja, ja ieraudājās, vārdsakot pievaktēja. Neko sliktu nesaskatu tajā, kad istabiņā ir vēl viena māmiņa ar mazo, un ja otrs mazais raud, tad viņi jau tik skaļi neraud, lai otru pieceltu. :)
30.04.2014 13:43 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es dzemdēju Ogrē, biju 1. dienā viena, tad ar vienu citu māmiņu, bet tā māmiņa bija "interesanta", gribēju jau ņemt privāto palātu nakts vidū, bet neviens tad vairs nedeva,jo naktī tās lietas nekārtojot :-D Ja aveicas ar palātas biedreni, tad ir super, bet ja nē, tad jāciešas. Bet palātas bija ļoti normālas. Pērsonāls ar katru dienu bija cits, tāpēc katru dienu man stāstīja ko citu :-D
Par raudāšanu- bēbji pirmajās dienās man liekas baigi neceļas augšā no runāšanas,raudāšanas, jo ir pieraduši,ka mammas puncī bija trokšņains.

P.s.
šī laikam ir vienīgā diskusija,kur Kubiete nespamo :-D
30.04.2014 14:01 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Te daudzas neko neraksta,bet seko līdzi tāpat,lai kādā citā tēmā atgremotu pa savam ar bērniem nesaistītās diskusijās :D
30.04.2014 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Es biju Bulduros vienvietīgajā palātā, jo esmu deklarēta citur.Man vienkārši nācās ņemt maksas palātu.Bet vienu diennakti es pavadīju tur pat, kur dzemdēju, jo nebija vietas nevienā istabiņā, kaut gan pie līguma slēgšana atzīmēju kādu istabiņu vēlos.Godīgi sakot, nevarēju sagaidīt to savu istabiņu jo tajā dzemdību zālē nebija bērna gultiņas un mēs saspiesti gulējām vienā...Un vēl kas, man neeeeenormāli gāzējās vēders, es neko tur nevarēju padarīt, laika zarnas kārtojās vietā :Dman būtu kauns, ja es būtu bijusi ar vēl kādu citu kopā.
Ēdiens man garšoja pa lielam, tikai porcijas bija ļoti mazas, viss bija nenormāli karsts, par cik bēbīti ilgi negribējās atstāt vienu, bieži pat atstāju ēdienu neēstu...nepatika, ka vekariņas deva plkst.17.00.Par agru, labi, ka bija kādi selgas cepumi vai banāns, ko uzēst...

Ebe
Tieši tā, lai tik stāv tas sīrups, es viņu nopirku jau, kad dēlam bija pote uz 3 mēnešiem, ja nu kas.Uz 7iem taisīja pneimokoka vakcīnu, naktī pacēlās temperatūra, noderēja tas Nurofens.Atceros, ka māsas meitai nāca zobi un bija tā,ka pat līdz krampjiem!Un nebija nekādu t samazinošu līdzekļu, berzēja ar šņabi viņu...Tā ka labāk,lai ir mājās tāds.
30.04.2014 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Atvainojos par iztrūkstošajiem komatiem un burtiem.
30.04.2014 14:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Par raudāšanu- bēbji pirmajās dienās man liekas baigi neceļas augšā no runāšanas,raudāšanas, jo ir pieraduši,ka mammas puncī bija trokšņains.


Nu manam mazulim tanks varēja šaut blakus un nekas viņu nepamodinātu, bet dzemdību nams bija pilns ar bēbjiem, kas visu laiku raudāja, manas istabas biedrenes mazā arī visu laiku pie katras skaņas un lielākas gaismas jau sāka raudāt. Nogāja pa koridorī garām mūsu istabai mamma ar raudošu bēbi, tā istabiņas biedrenes mazā uzreiz sāka raudāt un nekādi nevarēja nomierināt, vienu nakti viņa pat gāja pie māsiņām, jo nezināja, ko darīt, māsiņas teica, ka normāli, ka visu laiku raud, bet nu uz pāris stundām paņēma mazo pie sevis, lai māmiņa var pagulēt.

Tāpat pa koridori staigāja māmiņas, kuras jau kādas dienas nebija gulējušas, jo mazie visu laiku raudāja un staipīja tik apkārt.
30.04.2014 14:12 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Betija, man tādam nolūkam ir Paracetamola svecītes (ja pēkšņi uzkāpj temperatūra), bet tās nav domātas pret zobu šķilšanās sāpēm.

Manam mazajam pirmajā laikā arī nekās skaņas un nekas tāds netraucēja gulēt, bet mani pašu gan noteikti pamodinātu svešu bērnu raudas palātā.
30.04.2014 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits