Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
nu jā tās pašas, man liekas tadas apes ir visos apakšveļas veikalos, man liekas ka es pat tirgū tadas redzēju :D
22.04.2014 15:42 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man ir grūtniecības josta - tā ko valkā gan grūtneicības laikā, gan uzreiz pēc tam. Un vēl tāda josta, tā sildošā, ar ko agrāk uz aerobikām gāju...
Likšu jostu virsū pēc iespējas ātrāk, kā tikšu istabiņā, tā likšu vīram sevi jostā iežmiegt!
22.04.2014 15:50 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
Sveikas:)
Mums jau arī tūlīt tūlīt laiks klāt:)jau 38.nedēļa.vakar pavilka..pasāpēja,jau ar vīru smējāmies ka būtu lielisks lieldienu noslēgums.sagaidot savu kindersupraisu:D
Man arī naktīs grozīšanās sagādā sāpes,šonakt it īpaši,domāju ka tiešām jabrauc:)
Bet tā pa lielam jūtos lieliski,nekas nepamst,nostaigàt 8km varu elementāri bez pūšanas.vienīgi gudrības zobs sācis turpināt augt un plēst smaganas tā ka nevaru pagulēt naktīs:( aizvakar neizturēju un iedzēru pusīti ibumetīna,varēju vismaz stundiņu pagulet

.nevaru tik sagaidīt kad bebīts būs uz rokām:)

Un sveicieni Gitai ar priecīgo notikumu:)
22.04.2014 16:16 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
oii,ja es noietu 8 km,es man liekas uzreiz piedzemdētu :d
Man ir tā,ka pastaigāju kādus 2,3 km un vēlāk varu mocīties no tā,ka sāp vēdera lejasdaļa un nevaru pagrozīties,bet pēdējās 3,4 dienas tā sajūta ir arī bez visas staigāšanas,tā vien liekas,ka tiešām drīz viss sāksies,palasīju te visādas lietiņas vēl,tad sāk likties,ka tiešām tās sāpītes ir tādi vēstneši,bet var jau būt,ka kļūdos.

Tgd vēl tik slikta dūša palika,hjuuu-laikam kkā uzgūlies uz kāda orgāna. :D
Tiko atveda man visu pasūtījumu,ļoti jaukas drēbītes un viss pārējais arī :)
22.04.2014 17:09 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
Ne man pat patīk pastaigāties,itsevišķi te pa biķernieku mežu un vakar vēl garvjūru nostaigājām gabaliņu,tad gan pavilka par daudz.
Arī es mēģinu sazīmēt savus priekšvēstnešus bet laikam velti:D
Gan jau dzemdības nenokavēsim:)
22.04.2014 18:52 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Man jau arī ļoti patīk staigāt,bet es vnk nevaru tik daudz nostaigāt,vēlāk ir vnk mocības kaut vai lēni,lēni staigāju.:)
Nekas,drīz varēsim kopā ar mazo staigāt garas pastaigas :)
22.04.2014 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Šodien riktīgi nostaigājos. Vīrs sašutis par to, ka gan tad, kad esam divatā, gan tad, kad esmu viena - man neviens nedod vietu :( neuzprasos, bet patīkami nav, it īpaši, kad uznāk slikta dūša un bēbīte ārdās puncī.

Ir palikusi pēdējā nodarbība dzemdību kursos brīvdienās un tad ir miers. Pēc nedēļas tikšu pie dakteres, ceru, ka bēbītis būs sagriezies ar galvu uz leju, jo ja nē ....

nopirku grāmatu "adīsim ar prieku". Jāpabeidz Māmiņdienas dāvana mammai (supergara šalle brūnos toņos) un jau saadītajām zeķītēm, cepurītēm varēšu sākt adīt vēl kko. Vai pašas kko darinājāt bēbīša pūriņam?
22.04.2014 19:39 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Timeless
nēsāju mājās jostu un vilku stingrus legingus, bet vēders baigi daudz nav savilcies, vēl pēc 4 mēnešiem tā mana problēma. Bija jau pirms tam riepa man, tagad redzu, ka ir vēl lielāka, vēl jau ceru, ka laika gaītā vēl kaut kas mainīsies, jo dažas saka, ka pat gads paiet, kamēr tik uzlabojas kaut kas.
22.04.2014 20:16 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Timeless - man pec dzemdibam ir mazaka riepa neka pirms. Ada gan tada vel lengana, bet to es censos mitrinat un atjaunot ar spotu, kad varesu sportot. Jocigi, bet veders bija saravies jau pec nedelas. Es nezinu vai tas kko ietekmeja, bet grutniecibas pedejos menesos es loti skatijos ko edu. Par cik man bija gestacijas diabets tad nu es sedeju uz loti veseligas dietas - salati, darzenu, gala. Biju pilniba izslegusi saldmus un delaji ari miltu izstradajumus, lietoju tikai pilngraudu makaronus un maizi.
Ka ari uzreiz pec dzemdibam es saku nesat sporta jostu. Josta virsu un aiziet pa parku, pret kalnu - nu ta, lai svist :D Mazajam ir nedelas un vakar ielidu vecajas dzinsas.
Ta ka mans ieteikums ir skatities ko ed, 2x diena smeret punci ar ellu un iegadaties savelkosho jostu vai korseti.
22.04.2014 21:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
sorry par kludam, man divi pirksti sabinteti, tapec ari iet katrs uz savu pusi :D
22.04.2014 21:18 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kas Tev ar pirkstiem? Un kā iet ar bēbi?
22.04.2014 21:25 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
Caen-varesim gan.rati nepacietiigi jau gaida kad vares ara iet :D

Ķirsīt kur tu ej kursus?mums arì 6dien pēdējā nodarbība:)
Un ja nemaldos tad 4dien(24.04)dominā ir bezmaksas lekcija topošajām māmiņam kur tuvāk pastāstīs par dzemdību somu un vēl šo to.janu kāda vēlas iet
22.04.2014 21:39 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
weee -
pirkstus sagriezu pamatigi vakar griezot galu saslikam. No sakuma vienu un tad ari nakamo. Abiem nogriezu labu galas gabalu. Nu lose es :D

Ar bebi viss ir superigi, ir iestradajies rezims pats no sevis, vismaz es zinu ka dienu sakartot. Parasti mums no 5-11 vakara ir tradi ridi, tad berns jaizklaide un biezi jaliek pie pupa, bet 11tos vins atplist ka pec pulkstena un nogul visu nakti. Vakar gan es vinu noliku gulet 10tos un sis 5cos bija augsha :D
Ejam staigaties katru dienu, braucam ar viru un suni uz lielajiem parkiem, pati ari vairs nebaidos iet garakus gabalus. Kad mums bus labs laicins domaju laist jau uz pilsetu ar draudzeni satikties, vinai ari tikko bebis piedzima.
Nu viss ir forshi, tikai es te eksperimenteju ar pamperiem un mazajam iet pie sirds tikai Huggies, no citiem dibens iekaist.
Vispar, ap kadu vecumu berns pariet no jaundzimusa un 1mo pamperu izmeru?

Ari ar barosanu viss it ka ir ok, tikai mugura baigi sap, jo esmu saliekusies chokura barojot - ta ir vieniga erta poza.

Ka tev iet? Viss pozitivi?
22.04.2014 21:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par vēderu pēc dzemdībām... Uzreiz pēc dzemdībām vajadzēja stundu gulēt uz vēdera palātā (ja nav ķeizars, protams). Pēc tam kādu nedēļu liku jostu. Pirmajās dienās vispār bez jostas piecelties nevarēju, jo nāca ģībiens. Nu tā tas vēders arī sarāvās... Āda gan pavisam nedaudz tā arī palika tāda ļengana, bet tas nav īpaši pamanāms...

Dominika, man tev jautājums, kā ir Kanādā - uzreiz pēc dzemdībām bērns paliek pie tevis palātā vai viņu nes projām un ļauj māmiņai atpūsties kādu laiku?
22.04.2014 21:57 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Neons - berns uzreiz tiek iedots tev jau dzemdibu palata un tad tevi ar bernu rokas aizstumj ratinjkresla uz pecdzemdibu palatu un voilaaa - berns ir tava riciba! Nekads atpusties tur nesanak, tapec jau man likas, ka saieshu kukuu :D
22.04.2014 22:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mums viss super, bēbim patīk bella pamperi ar zaļā tējas koka ekstraktu. Ar krūti vairs nebaroju , manējā jau gandrīz no dzimšanas guļ visu nakti :) Pie mums baigais karstums, bēbim nepatīk, tāpēc otro dienu sēžam mājās.
22.04.2014 22:06 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Neons,a pie mums LV tacu bernins ari paliek pec dzemdibam palata pie mammas,ja?
22.04.2014 22:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Oga, jā, LV bērnu arī pa taisno no dzemdību galda uzreiz atdod vecākiem un neviens nekur viņu prom vairs nenes...
Es vienkārši skatoties ASV filmas un seriālus brīnos, ka viņiem tur ir tāda kā zīdaiņu istaba, kur zīdainīši tādās stikla silītēs rindām vien guļ, ar lielu vitrīnas logu, pie kura parasti nāk radinieki un skatās uz savu zīdaini, bet vecāki, cik var saprast, atpūšās palātā. Nezinu vai tā ir visās slimnīcās un vai vispār tā ir patiesiba... Bija interesanti uzzināt, kā ir Kanādā...
22.04.2014 22:11 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Es arī ļoti gribēju iet kursos.vienos jau pieteicāmies,bet tur bija galīgi nejauks grafiks,tāpēc atteicāmies,tā arī nekur neesam vairs pieteikušies. :( Ļoti jau nu gribējās,bet laikam jau vairs nepaspēsim.
Es jau tgd domāju kā tikšu vaļā no liekajiem kg un kā dabūšu atpakaļ kaut cik pievilcīgu vidukli.
Un tās strijas :( man nav paveicies,smērējos ar krēmiem,eļļām,bet nekā-ir uz sāniem abiem un cisku iekšpusē nedaudz :( Tgd pasūtīju Bio oil,cerams kaut kā palīdzēs-tomēr esmu jauna,gribas atgūt labu formu un būt smukai mammai.
22.04.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Linksy, mums māmiņu klubā.

Mana punčuka ādas problēma ir ne strijas, ne nieze, bet puberitātes pumpiņas. Smērēju Avené cinka krēmu. Vēl pastiprinājušies pigmenta plankumi uz krūtīm un dekoltē :( tur smērēju balinošo krēmu no Vichy. Nesmuka mamma :(
22.04.2014 23:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits