Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Dominika, mīļi sveicieni ar puikas ierašanos Jūsu ģimenītē! :)


Meitenes, tās, kuras varbūt vēlas apvienot izbraucienu ar nelielu iepirkšanos mazulim. Iesaku apdomāt braukšanu uz IKEA Viļņā. Iepriekš var aplūkot mājaslapu. Cik noprotu cenu ziņā IKEA ir nedaudz lētāk. Mēs paši visu mazajai iepirkām tur- gultiņu, kumodi, matracīti, sedziņu, pārtinamo galdiņu, kokvilnas sedziņas vasarai, tagad arī trauciņus, no kā mazo barojam un daudz visādus citādus pričendāļus. Esmu tur manījusi arī tos aktivitāšu cetrus un daudzus citus nieciņus :)
04.04.2014 01:44 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
meitenes-vakar biju aizbraukusi pie vienas sievietes,kas tirgo visas tās pašas Poļu mēbeles,ratus un tt,tikai lētāk kā veikalā.
Tad nu man sanāca superlēts pirkums-nopirkām matraci(griķu,kokosa),gultiņu+gultasveļu kurā ietilpst(sega,spilvens,palags,spilvendrāns,pārvalks segai,baldahīns,statīvs,apmalītes) un par visu samaksāju 90 eiro. :)
Paskatījos vēl salīdzināšanai un secināju,ka gultasveļu nopirku tik lēti,jo tāda pati no 7daļām maksā pie 90 eiro,es pirku pa 40 :)
Gultiņu gribēju gaišu,tur bija palikusi pēdējā,tāpēc ņēmu to,vienkārša,parasta gultiņa ar izņemamām 3 redelītēm un 3 līmeņiem,salikām jau,nekas nav šķībs un ir stabila(biju sabijusies par to,ka lēta un nebūs laba,bet esmu apmierināta)
Matracis-tieši tādu biju noskatījusi bērnusala.lv,tik man sanāca lētāk :)
Ja nu kādai interesē,varu nosūtīt kontaktus :)


jautājums-kur jūs pirkāt kumodes(pārtinamos galdus)?
Briesmīgas cenas viņiem.
04.04.2014 07:44 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Man pārtinamā virsma stāv uz bērnu gultas kājgalī. Neaizņem vietas un man ir ērti. :)
04.04.2014 08:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, ka tur ir ar tiem krushu uzgaliem, strada?
04.04.2014 08:16 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
es arī par tādu biju domājusi,bet sapratu,ka man vajag kumodi,kur salikt bēbja mantas arī,tāpēc meklēju kumodi uz kuras ir pārtinamā virsma. :)
04.04.2014 08:17 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Ā nu skaidrs. :)
Man uzgaļi nepatīk, bezjēgā stresa stāvoklī nopirku.
04.04.2014 08:23 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Esmu stāvoklī! :):)

Gribēju uzzināt dažus jautājumus pirms esmu vēl bijusi pie ginekologa! Neesmu lasījusi visu diskusiju, varbūt, ka šeit jau ir bijuši tādi jautājumi, bet diskusija ir pārāāāk gara! :)
Kad sāk skaitīt grūtniecības nedēļas? Un kad būtu jāiet pie ginekologa pirmo reizi? :)
04.04.2014 09:34 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Dominika, es bez uzgaļiem nevarēju iztikt, jo krūšu gali tādi, ka bēbis nevarēja satvert, bet labprāt nebūtu ar tiem čakarējusies. Krūtis tāpat bija saplaisājušas līdz asinīm.

Caen, es nopirku atsevišķi mazu kumodīti ar 5 atvilktnēm bēbja mantām (~50ls bija) un pārtinamo virsmu liku gultas kājgalī, bija ērti, pirmos 4- 5 mēnešus. Tagad bēbis par lielu, lai liktu kājgalī - dīdās, mēģina ar galvu iesperties sienā :D un tā virsma tā neforši ieliecas, tāpēc tagad to lieku uz savas gultas...un čakarēju sev muguru.

klusums, nedēļas sāk skaitīt no pēdējo mēnešreižu pirmās dienas. Pie ārsta vari iet no kādas 6. vai 7. nedēļas, ātrāk nav īsti vajadzības.

Meitenes, man liekas, ka mans puika ir mēnessērdzīgs! :D Viņš pa miegam pagriežas uz vēdera, ceļas četrrāpus, runājas savā valodā, meklē knupi, liek to mutē... un nepamostas ap to laiku, bet es sēžu pie gultiņas un brīnos, jo nevaru pagulēt :D
04.04.2014 09:52 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Ebe, wow, tad jau man ir 6 nedēļas.. nevar būt, ka tik daudz, liekas, ka bērniņš ieņemts vismaz 2-3 nedēļas vēlāk. biju dzirdējusi, ka tā skaita, tāpēc pajautāju! :)
04.04.2014 10:05 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Manējais arī šonakt pa nakti uz ēšanas laiku bija apvēlies uz punča, es tik nezinu vai pa miegam, vai arī bija pamodies pirms apvēlās. Vispār biju šokā, kad pamodos un pamanīju, ka viņš uz punča dzīvojas pa nakti. :)
04.04.2014 10:07 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
meitenes iesakiet dermatologu zidainim rigā. varbūt pļavnieku tuvumā?
04.04.2014 10:16 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Brunette, jā, to ka mans puika guļ uz punča es arī pirms pāris naktīm uzzināju. Lai nu čuč, ja čuč, bet nu kad viņš sāk celties četrrāpus pilnīgi aizmidzis, tad es nesaprotu, vai man kaut kas jādara un kas man jādara :D

Meitenes, vēl viens jautājums - par kristībām. Varbūt jūs zināt kādu mācītāju, kas būtu ar mieru nokristīt mazo, bet neliktu krustvecākiem iet mācīties iesvētes mācību? ;)
04.04.2014 10:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ebe - un ka tu baro savu mazuli? Man ari problemas ar krushu galiem, mazais nevar satvert. Mekle pupu, bet neatrod galu, tad krit panikaa un baigi raud. Protams, ka vins ir ari izsalcis un man nakas vinam dot vel atslaukto pieninu, bet vins tapat pupu mekle. Nezinu, ko darit tada situacija, ta slauksana ari zb, jo piena pa pilnam.
Biju uz laktacijas kliniku, vini mani tur ta nosedina ar 4 spilveniem atkart un ieliek to pupu mute, ka mazais zizh. Ka es atbraucu majas, ta man nekas nesanak un mes abi ar siikuci stresojam. Viss butu ideali, ja mazais dabutu savu pupu un no ta paestu, majas butu miers un berzins.
04.04.2014 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Dominika,
mīļi sveicieni ar mazo brīnumiņu! Lai jums mazās problēmas ātri atrisinās un variet baudīt un izzināt viens otru!:)

Ebe,
man šķiet, ka tās mācības vairāk attiecās uz vecākiem, ne? Lai gan - tad, kad ar vīru (vēl nebijām gan precējušies) gājām par krustvecākiem - viss bija kā nākas, bet tajā pašā kristību apliecībā mūsu vārdus neierakstīja. To izdarīja tad, kad paši bijām izgājuši kursus saistībā ar kāzām.
Bet kāpēc Tu nevēlies, lai krustvecāki iziet šīs iesvētes mācības? Par ļaunu jau nenāks:)
Jūs šiem cilvēkiem uzticiet savu pašu dārgāko un svarīgāko, lai arī krustvecāki peiet šai lietai nopietni.. :)
04.04.2014 11:24 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Dominika, tā arī nesapratu, kapec nenoperc uzgaļus un nebaro ar tiem? Protams, ka tie strādā, jo mazulim ir ko satvert.vēlāk izveidosies krūtsgals varēsi bez tiem uzgaļiem barot :)
04.04.2014 11:35 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Dominika, tad, kad vēl baroju, darīju to ar uzgaļiem.

sidze, es tev pateikšu godīgi. Tāpēc, ka man visa kristietība, baznīca, mācītāji un iesvētes kursi liekas viens liels fufelis. Manai Omei ir svarīgi, lai mazmazbērns ir kristīts, tāpēc es piekrītu to darīt - man pašai tas nebūtu vajadzīgs, bet Omes labsajūta ir svarīgāka par maniem principiem un uzskatiem attiecībā pret baznīcu. Respektīvi - man ir vieglāk sarīkot kristības, nekā skatīties, kā Ome pārdzīvo. Krustvecākiem, jā, savu bērnu uzticam un noteikti vairāk tieši tāpēc, ka viņi nav fanātiski kristieši :D Un nopietni viņi attiecas pret to, man nerodas ne mazākās šaubas un nav vajadzīgi kursi, lai man tas tiktu pierādīts. Zvanījām mācītājiem, par vecākiem visiem vairāk vai mazāk pofig, bet krustvecākus (vismaz vienu) grib iesvētītus.
04.04.2014 12:41 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Eslaikam sajuksu prata, ar katru dienu paliek nevis labak, bet sliktak. Sodien mazais kops pus 6 need un visu laiku praktiski brec. G.a., ska, ka veders nomierinasies, tad ari paedis, bet cik tad,ilgi 6 nedelas vecs zidainis var dzivot bez esanas?
04.04.2014 12:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Muša, pamēģini citu maisījumu! Varbūt tiešām puncis sāp? Mans dēls, piemēram, tieši Aptamil nevarēja ēst. Un ja tu saki, ka ārā bēbis paliek mierīgāks, ej vienkārši vairāk ārā.
04.04.2014 12:51 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Meitenes kaadas higeeniskaas paketes lietojaat peec dzemdiibaam? Always night buus ok vai arii veikalaa ir piejams kkas veel lielaakos izmeeros? Kaa buutu kauns sashmuceeties.. Un vecmaate teica ka te UK, neesot pienjemts liidzi njemt pamperus sivietei.. bet protams nav arii aizliegts ja gribaas..
04.04.2014 13:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
The_one

Nu pie mums Kanada kjipamneiesaka tos uzgaljus, jo tad bebis pieradisnpie viniem. Bet nu ok, man tachu vins japabaro, lai jau pierod! Sodien ieshu pirkt. Ir kadi ieteikmi, vai vinji visi +- vienadi?
Viena kruts man ir ok, ik pa reizei mazo sanak piedabut klat, otra nedaudz pieklibo, to es tikai slauku un tad pienu dodu caur trubinju un pirkstu. Bet nu ta ir kjemosnas.
Cerams, ka uzgali palidzes. Vel jautajums, vai sossi var dot tik tikko dzimusam vai tomer pagaidit? Vai ja sak lietot uzgalus, tad vienalga?
04.04.2014 14:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits