Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Meitenes,man jautājums par dekrētu..tajā dienā,kad sākas dekrēts man ir vizīte pie dakteres,kur man būs jādodas,lai saņemtu pirmo daļu dekrēta naudu-no sākuma uz darbu un tad uz vsaa?Man daktere dos kaut kādu lapu?
25.02.2014 14:36 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Daktere dod lapu, ar to lapu uz darbu un tad uz VSAA.
25.02.2014 14:38 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Bikshele, ienaaca tie 171 €?
25.02.2014 14:58 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gan mazam bērnam nevaru likt ilgi raudāt, tāpēc ņemu rokās vienmēr uzreiz, bet nu man viņš neraud tāpat vien un raud samērā maz, un mazu bērnu nevar līdz gadam izlutināt, tāpēc viņi ir jāmīļo un daudz tieši jāņem rokās, jo vēlāk, kad paaugsies mazie jutīsies drošām dzīvē.
25.02.2014 15:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
194 - bērna piedzimšanas pabalsts ir tie 300ls pēc vecās valūtas. 171EUR, laikam, ir ikmēneša bērnu kopšanas pabalsts? To Tu domāji?
25.02.2014 16:00 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Lilii, vo, es to pašu saku! Ka tik maziņu ir jāmīļo un jāauklējas ar viņu,nevis jāļauj lai brēc, jo redz pēc tam būšot ņuņņa un mammai brunčos karāsies. Nu neticu es tam!
25.02.2014 16:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mari - mūsdienās uzskata, ka jo vairāk mīļo bērnu un ņemas ar viņu līdz gadam vai pusotram, tad aptuveni 3gadu vecumā mazie ir ļoti patstāvīgi, jo jūt, ka viņiem ir vecāku atbalsts un aizmugure.
25.02.2014 16:58 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Jaaaa, mīļojiet un uciniet savus bēbīšus. Mans gan vēl ir riktīgs mīļpuika, bet arvien retāk un retāk viņam atrodas laiks vnk pamīļot mammu. Citreiz daru baigi viltīgi :D Ieslēdzu multeni un paņemu viņu klēpī, jo taaaaaaaaa gribas vēl paturēt klēpī, paucināt, pabužināt vaidziņu....a neļaujas jau, tikai mūsu rituālā mīļošanās pirms gulētiešanas un pēc pamošanās. Pa dienas vidu tik tādas fiksās bučas. Un vēl cenšos pierunāt bieži grāmatas skatīties, jo tam mums arī ir iegājies, ka viņš sēž man klēpī un mēs kopā skatāmies, bet jūtu, ka arvien biežāk viņš grāmatas sāk skatīties viens pats savā istabā :( ehhh...tie bērni tik ļoti ātri izaug...tikai žēl, ka to tā pa īstam saprot tad, kad pirmais jau ir izaudzis...otrie jau citādāk tiek audzināti.
25.02.2014 19:37 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Papau,tik mīļi uzrakstīji!

Ehh es pasūdzēšos par pienu atkal. Saprotu jau,ka aug bērniņš un katru nedēļu vajag vairāk un vairāk piena,tikai mani pupi to nesaprot :( Ja agrāk varēju tikai reizi diennaktī dot pudeli,tad 2x, tagad vispār caur reizi,bet šodien pat vienai reizei nepietika. Nu kāpēc tā?! Kā lai nejūtos vainīga?
Tējas dzeru,ūdeni dzeru,likt pie krūts nesanāk tik daudz,jo kā nekas netek,viņš ārdās pie krūts un čīkst. Tā laikam pazīme,ka drīz vispār atteiksies no krūts,kā jau pudeļbērniem. :( Bēdīgi.
25.02.2014 19:49 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
the_one

Pietaupi nervus ;) Tici man, vēlāk būs nopietnākas lietas par ko uztraukties un pārdzīvot. Piens ir - forši, nav - nekas, dod pudeli. Izaug viņi visi un neviens pēcāk nav ne labāks, ne sliktāks, atkarībā no tā vai barots ar pienu vai pudeli.
25.02.2014 20:26 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Šodien lielā velšanās diena, mans puikiņš arī pirmo reizi no muguras uz puncīša apvēlās, labi ka laicīgi pamanīju, būtu izripinājies no gultas ārā.. Esmu priecīga par mazo, ka sāk apgūt kko jaunu. :)
Un pie bērna raudāšanas pati vien biju vainīga, es sev vārot putru pielēju klāt pienu, a pienu es nevaru.. tāpēc arī bija manam puikiņam slikti. Tagad šķiet ir labi viss! Prieks redzēt bērniņu atkal priecīgu! :)
25.02.2014 21:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ar to bernina raudasanu jabut uzmanigaam. Kad es piedzimu, manai mammai teica, ka jusu berns nedrikst pat iepiksteties, jo draud vedera bruka no raudasanas. Tad nu es visu laiku biju pa rokam mammai un tetim. Un neko, izaugu pat patstavigaka neka vajadzetu :D

Mans virs ari saka, ka nebus nekada ucinasanas ar bernu un ka jau no dzimsanas nekadi ukjipukji mazuliti, bet gan jaruna ka ar pieaugusu cilveku. Es tik smejos, nu ko es zidainitim teikshu - Janis Berzins, Petera deels, jusu esanas laiks ir pienacis, ludzu pie kruts???

Jaucina kamer var, ilgi jau nevares. It seviski man liekas ar deliem, vinji tadi atturigaki uz ucinasanos :D
25.02.2014 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Janis Berzins, Petera deels, jusu esanas laiks ir pienacis, ludzu pie kruts???


Super pateici! :D

Jaucina kamer var, ilgi jau nevares. It seviski man liekas ar deliem, vinji tadi atturigaki uz ucinasanos


Mana mazā dāma, kurai ir 9,5 mēneši vairs man klēpī nosēdēt nespēj, jo visu gribas izložņāt, aptaustīt, plauktus izrevidēt. Nedod dies, došu divas bučas pēc kārtas, būs čīkstēšana, lai ātrāk lieku uz zemes :D Paziņai, kurai puikam arī ir 9 mēneši, nu bērns ir pilnīgs pretstats. Paņēmu puiku rokā, viņš stundu man pa rokām nodzīvojās, galviņu mīļi piespiedis pie vaiga vai pleca, kamēr mana peka izvandīja mājokli :D Es, kā meitene arī maz gribēju mīļoties, bet savu brāli gan atminos, ka tikai pa klēpi padzīvoties :) Mana pieredze rāda, ka puikas vispār ir tādi vairāk tendēti uz mīļumu un būšanu tuvu lielajiem :) negalvoju par visiem.
25.02.2014 23:32 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Mana pieredze rāda, ka puikas vispār ir tādi vairāk tendēti uz mīļumu un būšanu tuvu lielajiem


Var jau ta but, jo kad tad tas virietis miljosies ja ne tad, kad mazins? Ir ari atskiriba starp miljberninjiem un tadiem mammas berninjiem, kuri ne soli no mammas. Bija viena pazina, kurai piedzima meita un vina vinju nelava nevienam nemt rokas, tikai pati. Beigas ta ari nesajas lidz 3 gadiem, jo berns nebiaj no kakla nokarinams vispar.

Bet ka jau vienmer, cik bebishu un maminju, tik gadijumu!

Meitenes, kas ir ar to glotu korki? Man dr teica, ka ta butu pirma pazime pec kuras javadas. Viramate atkal saka, ka vinas laika tads termins vsp nebija. Tiesam ir verts gaidit? Vai tas korkis var ari neatnakt vai izslidet nemanot?
25.02.2014 23:43 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Dominika

Jebkas var notikt un var nenotikt :D Ar dzemdību pazīmēm ir tāpat kā ar grūtniecības pazīmēm - katrai kaut kas savs un viss ir ļoti individuāli. Visas vēdera noslīdēšanas, BH kontrakcijas, gļotu korķi, ūdeņu noiešana utt. utjp. - varbūt viss pēc kārtas kā no grāmatas, var būt kaut kas un var nebūt nekas. Man personīgi nebija nekas, bija stimulēšana 42+2 nedēļās un tikai pēc hormonālās stimulācijas iztīrījās gļotu korķis (kādos 2 vai 3 piegājienos...vismaz tik es piefiksēju), bet tālāk tāpat nekas nenotika...un tikai pēc ūdeņu pārduršanas sākās kontrakcijas un tad jau ātri, dažu stundu laikā pilns atvērums un bēbis klāt.

Mani novērojumi liecina...ja ģimenē ir izteikts mīļums, mīļošanās utt., tad puikas bērnībā ir mīļāki, bet vēlāk paliek noslēgtāki, savukārt meitenes sākumā diži uz mīļošanos nepavelkas, bet pēcāk paliek mīļākas un tuvākas vecākiem. Bet nu vienmēr ir izņēmumi un pa lielam tas tomēr ir atkarīgs no tā vai ģimenē ir pieņemts atklāti mīļoties, teikt, ka mīl, dot bučas utt. Manā ģimenē tas nebija pieņemts un man vēl tagad ir neērti vai kauns teikt mammai, tētim, māsai utt., ka es viņus mīlu...kaut kāda barejera. Zinu, ka vecāki mani mīl, es viņus arī, bet vārdos pateikt nespēju. Tagad mūsu mazajā ģimenītē (es, vīrs, puika) mīļumam ir atvēlēta ļoti liela loma un teikt, ka mīl, dot bučas un mīļoties ir norma, kuru centīšos nosargāt arī tad, kad vairs nedrīkstēšu dot bučas draugu klātbūtnē :D
26.02.2014 00:13 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Ja nu kādai interesē - es pārdodu Milli luxe ratiņus, ļoti labā stāvoklī! :)
Tas tā, drusciņ ne pa tēmu, sorry meitenes!
26.02.2014 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
savukārt meitenes sākumā diži uz mīļošanos nepavelkas, bet pēcāk paliek mīļākas un tuvākas vecākiem.


Ahhh, nu ļoti cerēšu, ka tā arī būs :)
Parasti ar vīru apsēžamies uz zemes, blakus mazajai. Rādu, kā dodu bučas tētim uz vaiga, mazā smejas balsī. Tad tuvojos ar gaisa bučām tuvāk mazajai, bet šī turbo ātrumā spiegdama un smiedama rāpo prom. :D Nu trakums! A man tāaaaaaa gribas ar viņu mīļoties :D
26.02.2014 01:05 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Labrīt..
Mr kavējas jau nedēļu, lai gan parasti ir precīzas kā pulkstenis. Neizsargājamies, izmantojam pārtraukto metodi, bērnu vēl neplānojam, bet iekšēji ceru, ka mr kavējas tāpēc , ka ir pieteicies bērniņš. Man laikam būs vilšanās, ja sāksies mr..
26.02.2014 09:20 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, vai tas ir normali, ka 7dienaa vecs zidainis nakti 12 piecelas un aizmieg tikai 7 no rita, vai ari man ir jasak uztraukties? Vins gandriz visu laiku raudaja un nespejam vinu nomierinat.
26.02.2014 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 16.04.2009
Muša, mums ir bijis 5 stundu raudāšanas/neaizmigšanas periods. 7 stundas liekas diezgan daudz. Mēģināji ietīt autiņā?
26.02.2014 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits