Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Man pēc dzemdībām ļāva izvēlēties - iešu pati pačurāt vai man palīdzēs. Bet pirms izspiešanas gan laikam visu manā vietā izdarīja, kaut ko pa miglu atceros, bet tas nebija sāpīgi, drīzāk vnk nepatīkami.

Wee, tie sliktie slimnīcas ārsti pieņems Tavu bērniņu. Slēdz līgumu, vismaz ar normālu attieksmi ieradīsies dzemdēt, jo būs tevis izvēlēta vecmāte.
Ja Tu dzemdējot ieradīsies ar attieksmi - neuzticos slimnīcas ārstiem, neviens pret manu gribu neko man nevar darīt, es negribu un viss utt. utjp. tad es esmu principā pārliecināta, ka pēc tam tu nāksi te un sūdzēsies, cik briesmīgas tev bija dzemdības. Ja vien Tev nav vismaz maģistra grāds Dzemdniecībā, tad turi muti ciet un dari to, ko tev liek darīt ārsti, vecmāte utt. Nesprēgā, viņi ir mācījušies 12 gadus (konkrēti ārsts-dzemdniecības speciālists), katru gadu apmeklē n-tos kursus, regulāri atjauno kvalifikāciju, VIŅI, tie sliktie slimnīcas ārsti, zina labāk par tevi, kad tev vajadzēs katetru vēnā, kad vajadzēs katetru urīnpūslī, kad tev vajadzēs spiest un kad elpot.
Ja dzemdības norisināsies pašas, tad neviens tur ar varu nejauksies iekšā un ļaus visam notikt pašam, bet, ja radīsies kādas problēmas, tad primāri domās par to, lai tās novērstu un rezultātā būtu lamīga, vesela mamma un bēbis, viņus vismazāk uztrauks tas, ka tev bail no adatām vai katetriem.

Savukārt TU labāk par ārstiem zināsi, kādā pozā gribi pārvarēt kontrakcijas, varēsi mainīt un izvēlēties dažādu atribūtiku...dzemdēt kaut uz dzemdēšanas ķeblīša, riņķot visu laiku uz bumbas vai gulēt nekustīgi gultā. Tu noteiksi vai tu gribi uzreiz bēbi uz punča vai tikai tad, kad viņš tiks notīrīts un saģērbts. Tu noteiksi to vai Tavs vīrs būs blakus visu laiku vai tikai sākumā, kamēr tu viņu palūgsi iziet. Ja dzemdības būs bez komplikācijām, to visu noteikti tu. Visu pārējo, kas saistīts ar medicīnas sfēru, lūdzu, atstāj to cilvēku pārziņā, kuri to dara dienu no dienas vairāku gadu garumā.

Mari
Manu puiku aiz galvas neviens necilāja...i labi, ka tā :D Tikai gudrais GP gribēja iestāstīt, ka zīdainim ir regulāri jāatvelk priekšādiņa...gribējās viņam pateikt, lai beidz grābstīties un iet pats sev tur kaut ko atvilkt. Ja nebūtu tajā pašā sekundē licis mana puikas mantību mierā, goda vārds būtu pateikusi. Paldies Dievam, ātri vien nomainīju GP un vairs pie tā dunduka nav bijis jāiet. Tagad ir foršs dakteris.
24.01.2014 17:31 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Es brīnos par to urīna katetru pie EA, man nekas tāds nebija un pēc potes es varēju pastaigāt, es vismaz staigāju un tad man sākās pamatīga spiešanas sajūta uz dupsi, tad arī sākās dzemdības, bija jākāpj uz galda un jādzemdē. Hmm, kas tad man tā par EA bija?
Liliii, es ēdu piena putras diezgan daudz, pamēģināšu no piena uz kādu laiku atsacīties, kaut arī tas būs grūti. Un par to, ka mazais nevar - viņš vēl nemāk un to man ne viens vien cilvēks ir teicis, ka viņam ir jāiemācās darboties ar savu organismu. :)
24.01.2014 17:37 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Landa

Mazajam var palīdzēt atbrīvoties no gāzītēm, spiežot ceļus klāt pie punča. Smuki gāzītes skrien ārā arī uz punča guļot. Manējais arī sākumā galvā spieda, viņi saprot, ka kaut kas kaut kur jāspiež, bet nesaprot uz kuru galu īsti un spiež galvā, kamēr kaut kā iemanās...tad sāk gāzēt kā lielie :D Citiem padodas jau kopš dzimšanas!
24.01.2014 17:43 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Papau, viņa pati man ceļus spiež pie vēdera :D Reizēm tādus paņēmienus rāda, ka traks paliks un tās mazās rociņas ar tā vingrina pa gaisu, ka liekas, ka diriģē. :D Uz vēderiņa viņa guļ tikai uz manis, savādāk nekā nevar. Bet nekas, mēs visu iemācīsimies un viss notiksies. :)
24.01.2014 17:48 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Landa

Protams, ka iemācīsies, vnk grūti tiem mazuļiem. Gāze pa punci staigā, bet ārā nevar dabūt. Var pamēģināt uz fitnesa bumbas pavingrot - uzliek bēbi uz punča uz bumbas un ripina šurpu turpu.
24.01.2014 17:51 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.01.2014
Es pelnu naudu seit: http://www.mspartners.co/ref/jolis55
24.01.2014 17:52 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Jāpamēģina būs uz tās bumbas :) Es jau dodu pirms katras ēdienreizes tagad Antiflat tā Espumisan vietā, daktere teica, ka tas labāks ir, tad jau manīsim kā iedarbosies tie pilieni uz mazās vēderu, šodien sāku tik dot.
24.01.2014 17:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Landa - aizmirsu par galveno purkšķu iemeslu - saldumi - tie moca mazo visvairāk.

es saldumus neesmu ēdusi gandrīz kopš dzemdībām, jo mazajam pārāk traki uzreiz kaut vai tas būtu viens šokolādes gabaliņš.

Un par to, ka nemāk mazais gāzēt, tad es nezinu, jo manējais jau laida purkšķus dzemdību namā.
24.01.2014 18:03 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Liliii, nu acīmredzot, manējai vēl ir grūti laist purkšķus. Nu saldumi - dienā kādu vafeli apēdu, bet tā vai nu jogurts vai banāns tiek ēsts, man prasās un tas ir pats trakākais, jo grūtniecības laikā es varēju neēst ne saldumus, nekā, a tagad man tik ļoti prasās, ka vāks.
24.01.2014 18:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Landa - man pietika apēst 3 kumosus cepumu, ka bija jau vēdera problēmas, tāpēc saldumus neēdu, tikai vienu banānu dienā atļaujos, to drīkstu :)
24.01.2014 18:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja Tu dzemdējot ieradīsies ar attieksmi - neuzticos slimnīcas ārstiem, neviens pret manu gribu neko man nevar darīt, es negribu un viss utt. utjp. tad es esmu principā pārliecināta, ka pēc tam tu nāksi te un sūdzēsies, cik briesmīgas tev bija dzemdības. Ja vien Tev nav vismaz maģistra grāds Dzemdniecībā, tad turi muti ciet un dari to, ko tev liek darīt ārsti, vecmāte utt. Nesprēgā, viņi ir mācījušies 12 gadus (konkrēti ārsts-dzemdniecības speciālists), katru gadu apmeklē n-tos kursus, regulāri atjauno kvalifikāciju, VIŅI, tie sliktie slimnīcas ārsti, zina labāk par tevi, kad tev vajadzēs katetru vēnā, kad vajadzēs katetru urīnpūslī, kad tev vajadzēs spiest un kad elpot.


Lasīju un māju ar galvu. Biju nodomājusi rakstīt to pašu, bet ja reiz Papau jau ir pateikusi, tad vienkārši teikšu, ka ļoti, ļoti piekrītu.

Landa, manējais, lai purkšķinātos ceļ abas kājeles gaisā tā smieklīgi :D Pamēģini arī pamasēt punci pulksteņrādītāju virzienā ar pirkstiem, viegli uzspiežot. Arī palīdz atgāzēties ;)
24.01.2014 20:20 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
wee, rekur tev muļķiks par čiks un viss! :D http://youtu.be/kkc2zelxgAU
24.01.2014 21:30 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Mari mans puika šito multeni ļoti iemīļojis, ir forša..daudzas krievu multenes,patiesībā, ir ļoti foršas.. :)
24.01.2014 21:33 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es sāku slēgt latviešu bērnu dziesmiņas, dziedāju mazajam, un pēkšņi ieslēdzās šī multene. Mazais aizmiga,bet mamma skatās multenes :D
24.01.2014 21:34 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ir dilemma - virs grib, lai braucu kopa ar vinu uz vienu no pasaules skaistakajiem sleposanas kurortiem, jo vins grib slepot un es varetu staigat apkart pa dienu un atpusdies, ka ari varetu suni nemt lidzi.

Viss ir baigi skaisti, es loti gribu, bet ir jabrauc mashina 8 stundas lidz tai vietai. Un es sevi nesaprotu, vai iztureshu, vai nevajadzes ik pec 10 min churat, vai vareshu visu celu nosedet. It ka jau pikstule neesmu, bet nu ja man kaut kas sap, tad sap :D Turklat man ari paranoja, a ja nu kas?

Ko jus domajat? 32 ned. jau nav ari nekads baigas termins, lai nebrauktu. Uz brauciena laiku bus 34.
24.01.2014 21:40 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Dominika, noteikti brauc! Pēc tam, kad auklēsi mazo, būs forši pāršķirstīt atmiņu bildītes. Pēc tam vēl labu laiciņu divatā diez vai aizbrauksiet ;)
24.01.2014 22:59 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Dominika, noteikti brauc! Pēc tam, kad auklēsi mazo, būs forši pāršķirstīt atmiņu bildītes. Pēc tam vēl labu laiciņu divatā diez vai aizbrauksiet


Taisniba jau tev ir, es tik uztraucos vai varesu nosedet tik ilgi un vai man nebus slikti.
Bet no otras puses, ko tad es majas vieniti 4 dienas sedeshu un laidishu garam sho ...

24.01.2014 23:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Mees braucaam pakalj bebim ratiem 4h uz vienu pusi un 4atpakal, kad man bija kadas 36 nedelas. :D un nemaz nebija tik traki. Ik pa laikam benziintankaa iebraucaam. Nu ik pec stundas apmeram :D vienigi pec tam kaajas bija piepampushas no sedeshanas.
24.01.2014 23:11 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dominika, brauc noteikti!!! Velak ilgi nekur netiksi :)
24.01.2014 23:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja Tu dzemdējot ieradīsies ar attieksmi - neuzticos slimnīcas ārstiem, neviens pret manu gribu neko man nevar darīt, es negribu un viss utt. utjp. tad es esmu principā pārliecināta, ka pēc tam tu nāksi te un sūdzēsies, cik briesmīgas tev bija dzemdības. Ja vien Tev nav vismaz maģistra grāds Dzemdniecībā, tad turi muti ciet un dari to, ko tev liek darīt ārsti, vecmāte utt. Nesprēgā, viņi ir mācījušies 12 gadus (konkrēti ārsts-dzemdniecības speciālists), katru gadu apmeklē n-tos kursus, regulāri atjauno kvalifikāciju, VIŅI, tie sliktie slimnīcas ārsti, zina labāk par tevi, kad tev vajadzēs katetru vēnā, kad vajadzēs katetru urīnpūslī, kad tev vajadzēs spiest un kad elpot.

Ar bailju pilnu attieksmi nevajag iet, bet liigumu gan vajag sleegt. Ir pietiekami daudz medikju, kuri savu diplomu ir nopelniijushi, knapi sanjemot to minimaalo pietiekamo atziimi, lai speetu tikt cauri. Zinu sievieti - aarsti, kura bez maz vai visus kursus paarlika un taapat liidz A vai B liimenim netika, jo bija svariigaak tuseet. Nekaada labaa speciaaliste vinja nav. Turklaat, nejauka attieksme neietekmee profesionaalo sniegumu. Biezji vien arii ljoti labi profesionaalji moraali izdeg, kljuustot ciniski un riebiigi, bet tas vinjiem netraucee darba tehnisko pusi izpildiit perfekti.
25.01.2014 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits