Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Labak ir nezinaat !!!
24.01.2014 15:45 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mari, es sapratu, ka arī pēc ķeizara liek , bet nu plānveida ķeizars taču ir savādāk, atnāc noliktā datumā un noliktā laikā , pats ķeizars cik zinu 30-40 min nu loģiski, ka pēc tam kādu laiku neko nejūt arī to katetru ....

sidze, es gan tā nedomāju, vispār , esmu pārliecināta, ka visiem liekas , ka es pārspīlēju un , ka man nav bail u.t.t ... To sapratīs tikai tāds cilvēks kam pašam dzīvē ir iestājusies paralīze no bailēm par kaut ko ... bet labi es te negribu visu iztirzāt, lai pēc tam man to sejā mestu pie pirmās izdevības ... kā arī nevēlos dzirdēt, ka tas , ka man ir bail nozīmē, ka tapēc nemīlu savu bērnu !
24.01.2014 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Es droši vien sevi mierinātu ar domu, ka tik daudzas, daudzas sievietes taču to visu ir veiksmīgi pārcietušas! kāpēc, lai es nevarētu?!
Un kāds pēc tam ir gandarījums un lepnums par sevi, ka tas viss ir pārciests!

Nezinu, varbūt Tev nostrādā tas, ka apsoli sev, ka pēc dzemdībām, kad būsi pārcietusi visas adatas un katetras uzdāvināsi sev kažoku vai ko nu Tu tīko! :D Bet nopietni, kaut kā jau būs jātiek ar sevi galā..kur tad tu liksies?! ;)
24.01.2014 15:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
194 - tu dzemdēji vēl pēc manis, tātad tev vēl nav tās 6 nedēļas pagājušas - ieteiktu tev vēl nesākt vingrot tik ātri, kaut vai palasi cālis.lv tur diskusija tieši par vingrošanu un tur norādīts arī, ka ja pārāk ātri sāksi vingrot, kamēr dzemde vēl nav savilkusies, tad vari sev tikai liekas problēmas nodarīt. Vingrot labāk tikai pēc ārsta atļaujas pēcdzemdību vizītē. Tev vēl būs pietiekoši laika vēderam un uzreiz jau viņš nesavelkas, ir pat kas saka, ka normāli savelkas atpakaļ tik pat ilgā laikā cik grūtniecība bija, tātad pa 9 mēnešiem, bet nu protams ir jau izņēmumi arī. ;)

Landa - paseko līdzi savai ēšanai un skaties pēc kā apēšanas mazais nevar izspiest gāzes, jo nevis viņš nemāk, bet nevar, jo kaut kas nepatīk no tavas ēdienkartes, līdz ar to mazais mokās. Ieteiktu tev sākt ar pienu un krējumu, ja tādus ēd, jo no tiem visbiežāk mazajiem problēmas. Mana ēdienkarte vispār ir tāda, ka vieglāk nosaukt, ko es ēdu, jo mazajam ļoti jūtīgs vēders uz visu un ja mazajam ir gāzes, tad jau tā ir svētība, ja nav, tad viņš nabags mokās kā traks. Un mazie taču gāzes laiž jau kopš dzimšanas. ;)
24.01.2014 15:52 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Iespējams, man tā katetra bija ielikta kaut kā nepareizi, bet man sāpēja katru reizi urinējot,un tā pamatīgi sāpēja, es nezinu, kas tur bija par vainu..un tad,kad man viņu ņēma ārā, tā-ar švunku izrāva, es pēc tam 3 dienas nevarēju pačurāt bez dedzinošas sajūtas.
Bet es piekrītu,ka pie visām dzemdību sāpēm es to,visdrīzāk,nebūtu jutusi, ja man tad liktu to katetru. Tad nejūt ļoti daudz ko..
weee-saproti,ka bērnu tu no sevis ārā neizbursi, tā nu tā daba ir paredzējusi, jebkādā veidā-ar ķeizaru, dabiski, ar EA, jebkurā gadījumā tev nāksies iziet cauri šādām tādām neērtībām, un tur tu neko nevarēsi padarīt, bet ar baidīšanos un raudāšanu tu to sev padarīsi tikai vēl daudz rez grūtāku un sāpīgāku..
Saņēmies sieviete, jo laiku vairs atpakaļ nepagriezīsi un visus plusus un mīnusus vajadzēja agrāk apsvērt rūpīgāk..
24.01.2014 15:53 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man agrāk bija ļoti bail no : asins analīzes no vēnas, katers vēnā. Grūtniecības laikā pārāk bieži šos priekus izbaudīju, ka tāds sīkums vien tagad liekas :D pupu mizas hiihhi :D EA katers nesāpēja. hmmm Urīnizvadkanāla katers nesāpēja-gan ķeizarā izmantots, gan pēc, kā arī ņemtas analīzes uz sterilitāti, kur tikai labākā gadījumā ar gēlu ieziež katera galiņu. Nu nekas tāāāāds šausmīgi sāpīgs nav, izdzīvot var.
24.01.2014 15:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
wee - nu tad neņem epidurālo, vai kādus citas papildus lietas. Varbūt būs kā man - dzemdības 2 stundas un beigās viss tik ātri, ka neko man tāpat nevarētu piedāvāt, jo kad atnāca vecmāte, tad bija jau jāspiež. Ja būsi viena no tām laimīgajām, tad pat šūt neko nevajadzēs un viss būs ok.

Un man katetrs un nekas tāds nebija. un pamperus vajag, jo pēc dzemdībām viss tik ļoti tīrās, ka ar paketēm vien neiztiksi un teiksi pamperiem slavas dziesmas, bet nu tās pirmās dienas, tas trakākais. :D
24.01.2014 15:55 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
weee, es Tevi patiesībā ļoti labi saprotu. Es agrāk vienmēr prasīju, lai sagatavo ožamo spirtu, kad ņem asinis, vai taisa poti. Jo man vienmēr palika slikti, viena pat nedrīkstēju uz poliklīniku šādā gadījumā iet/braukt, jo pēc tam nejutos galīgi labi.
Bet, tad reiz nonācu slimnīcā, protams, drebēju kā apšu lapa, jo paniski baidījos, ka mani griezīs. Beigās tomēr negrieza, bet katetru rokā gan iebāza, ar kuru vairākas dienas dabūju nodzīvoties. Pēc tam paliku stāvoklī, uz asins nodošanu sevi noskaņoju, ka daru to bērniņa labā. Neskatījos, ko dara ar manu roku.
Pēc tam, kad piedzīvoju mazā zaudējumu, pārcietu tīrīšanu, man vispār domas mainījās par visām šīm lietām un bailes ir pazudušas. Neteikšu, ka tagad man asins nodošana sagādā baudu, bet vairs no tām nebaidos. No katetrām nebaidos. Ko vajadzēs - pārdzīvošu.
Novēlu arī Tev kaut kādā brīdī sasniegt šo lūzuma punktu un atbrīvoties no tām bailēm no adatām un ārstiem ar instrumentiem rokās.
24.01.2014 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
weee,
tāpēc jau es saku - ja bailes ir tik nopietnas, ka var ietekmēt dzemdību procesu, varbūt ir vērts pakonsultēties ar kādiem speciālistiem. Nez..psihologs? Nu kas Tevi kaut mazliet nomierinātu un pavērt citu skatu uz to visu...?
24.01.2014 15:56 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
un tev ir jāmīl GAN sevi,GAN savu bērnu, un jābūt mazliet stiprākai...Jo tas ko izjūti tu dzemdību laikā, ir nesalīdzināmi ar tām sāpēm,ko izjūt tavs bēbītis piedzimstot, un tu tiešām viņam darīsi daudz pāri, ja sākoties viņā dzimšanai, tu vēl arī nemitīgi baidīsies un satrauksies..
Varbūt tiešām padomā par plānveida ķeizaru, ja ir tādas bailes..
24.01.2014 15:56 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Atzīšos, ka man ari ir paniskas bailes no adatām. Asinis nodot man pat ir jāsaņemās, Bet Wee padomā par to- cik vērts ir tavs bērns? Laikam tikai piedzemdējot sievietes ir gatavas bērna dēļ iziet caur elli un uguni. Tas process notiks ar vai bez tavām bailēm un tas ir tik ļoti pārejoši. Arī man tas viss stāv priekšā un arī man ir bail, bet tas jau neko nemaina.
24.01.2014 15:58 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Āāā, starp citu. mēs šorīt bijām pie ārsta tajā 6 nedēļu pēcdzemdību vizītē.

Man mati cēlās stāvus,kad skatijos kā ārsts manu nabaga bērniņu moka!!!!!!!!!
Saprotu,ka visu iztausta un kājiņas,rociņas paloka, bet aiz galvas ņemt bērnu un celt AIZ GALVAS !!!!!!! aiz kakla.. nu tā kā ap kaklu apliek rokas un aiz galvas saceļ stāvus... jēēēziņ!

Nabags pēc tam vēl 2h raudāja... :(
24.01.2014 15:58 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Mari...hmm.. maniem nekas tāds netika darīts,tiešām dīvaini, tikai tik cik paceļ aiz padusītēm turot..
Es gan jau raudātu tās 2 h reizē ar mazo :D
24.01.2014 16:00 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mari - mums tādas vizītes nav uz 6 nedēļām, mums ir pa mēnešiem. ;)
24.01.2014 16:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un grūtniecības laikā es bieži nodevu analīzes, nebija man tikai 3 reizes un es tā jau gāju retāk kā citas iet pie ārsta. Lai gan eju pie privātās dakteres, bet viņa lieki nelika iet un naudu pa liekam man nekāsa.
24.01.2014 16:02 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Protams,ka es aiz šoka dakterim neuzprasiju pilniiiigi nevienu jautājumu,kas man interesēja! Gribējās ātrāk savākt pekeles un laisties lapās :D

Ārsts jautāja par kontracepciju. Tagad jāsāk nopietni domāt ko izvēlēties. Hormonus negribās,jo bailes,ka no tā pieņemšos svarā un eksperimentēt ar svara pieaugšanu - es nevaru atlauties. No spirāles bailes :D
24.01.2014 16:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
No spirāles bailes


Man tas pats, tāpēc, ka draudzene ar visu spirāli palika stāvoklī un citu variantu viņai nebija, kā tikai aborts.
24.01.2014 16:12 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Arsportu viss ok. Mēra robežās ir atļauts jau, tikai jāpaseko īdzi pašsajūtai.
24.01.2014 16:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Ar tām katetrām anestēzijas laikā jau ir tā,ka nemaz nejūt,ka tev kkas ir ielikts urīnizvadkanālā. Katrā ziņā man bija liels oho,kad nākamajā rītā pēc ķeizara atsedzu kājas:D bišķi,pavisam mazliet sāp kad ņem ārā,bet iekšā ma acīmredzot lika,kad jau bija spinālā.
24.01.2014 17:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Ā,un pie an estēzijas nemaz nejūt,kurā brīdī ir vajadzība pačurāt,tāpēc apzināti ciesties nevajadzēs :)
24.01.2014 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits