Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
šim gan man negribas piekrist, manuprāt, nav nekā vieglāka par to , lai uzliktu "mīksto" uz apkārt notiekošo, it īpaši ja tikko esi kļuvusi par mammu ....


+ piekrītu.
23.01.2014 19:07 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja? Aizmirst par vīru, citiem bērniem (ja ir), saviem vecākiem...?
Iepriekš vienā diskusijā diezgan agresīvi tika aizstāvēts viedoklis, ka nevar bērnu nolikt pirmajā vietā, ka laiks jāvelta visiem vienādi (minēts tika, arī, ka pat vairāk vīram), jo tad var pazaudēt attiecības un tā tālāk...
Un es nerunāju, par tusiņu pārtraukšanu, vai tml lietām. Kā, piemēram, atslēgt kāda tuvienieka slimību, nelaimes? Izslēgt telefonu? Būtu jau jāsaprot, ka tik vienkārši tas nenotiek.

Tad jābrauc uz meža būdiņu, un kamēr baro, jādzīvo divatā ar bēbi...
23.01.2014 19:08 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Miilestiiba nav meeraama pienaa.

+++

manuprāt, nav nekā vieglāka par to , lai uzliktu "mīksto" uz apkārt notiekošo, it īpaši ja tikko esi kļuvusi par mammu ....


++++

Man ari tads pats viedoklis, galvenais but saskanja ar sevi un vienalga, ko apkart saka!

Tas, ka bushu laba mamma esmu parliecinata, mani vairak uztrauc jautajums - vai bushu laba sieva? Jo, lai ari, cik visi zurnali var rakstit, ka sevi jaliek 1 vieta, virs 2 un berns 3, realitate jau sanak, ka tas nabaga virs paliek novarta.
Manejais tieshi ieminejas, ka lielaka sievieshu problema ir ta, ka vinas aizmirst ar ko tas ir sacies - ar divu cilveku milestibu ...
23.01.2014 19:10 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Nu mans viedoklis ir tāds, ka neaizstājams ir pirmpiens. Nu ok, ne gluži neaizstājams, bet es ļoti ieteiktu katrai mammai vismaz to pirmpienu bērnam iedot. Jo, ja maisījums ir maksimāli pielāgots krūts pienam, tad pirmpiena aizstājējs vēl nav izgudrots. Es zinu, ka ar nākamo bērnu es arī nemocīšos - pamēģināšu, ja sanāks, tad barošu ar krūti, ja nē, tad ar pudeli, bet nu to pirmpienu noteikti centīšos iedot, nevis kopš 1. ēdienreizes ar pudeli barot.

Bet tā - kā jau te pirmīt es un citas meitenes teica - bērnam svarīgs ir pilns puncis ar viņam piemērotu ēdienu - no kurienes tas piens nāk, viņam ir absolūti vienalga. Un bērniņa audzināšana jau tā ir gana stresaina un rūpju pilna...par šo jautājumu (pudeles barošana) noteikti nevajag asaras liet un uztraukties...pēc dažiem mēnešiem jau būs jāsāk piebarot un par to visu varēs tikai pasmieties.
23.01.2014 19:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Jap, tieši to arī darīju, 194, lai tikai bērnam būtu piens. Un neviens neapvainojās. Un manā ģimenē arī ir gan vīrs, gan vecāki, gan citas problēmas. Bet es pati sevi tā noskaņoju.
23.01.2014 19:13 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pārpratāt, es nedomāju to, kas tiek teikts un ko citi uzskata par pareizu attiecībā uz audzināšanu, nejau šos stresus. Jo tie ir pie pieminētajiem ''kuri rodas pašas mātes galvā'', bet kaut vai to pašu, ka vīrs tiek atstāts novārtā, līdz ar to sāk bojāties attiecības ģimenē, kaut kādas nelaimes tuvāko cilvēku vidū un tml.
23.01.2014 19:14 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Manejais tieshi ieminejas, ka lielaka sievieshu problema ir ta, ka vinas aizmirst ar ko tas ir sacies - ar divu cilveku milestibu ...


Bet vīrietim ir arī jāsaprot, ka mazam zīdainītim tevi tomēr vajag vairāk par viņu - pieaugušu vīrieti.
Nez, es kaut kā par to nedomāju. Rūpējos par bērnu, kad bija laiks un gribēšana - padarīju kaut ko citu. Ja bērns bija puslīdz mierīgs un bija laiks, tad pagatavoju ēst, ja nebija laika - pasūtīju picu vai nopirku ko citu gatavu, lai viņam ir ko ēst, kad atnāk mājās no darba. Mājas kopšana, veļas gludināšana - vīra brīvdienās. Māju kopt viņš palīdzēja, ar veļu tiku galā, kamēr viņš skatījās puiku.
23.01.2014 19:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu es piena vaardaa gjimenes paareejo loceklju probleemas netaisos ignoreet. Katram savs.
23.01.2014 19:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Lieliski, tātad, tu liedzi savu mīlestību un uzmanību tik daudziem cilvēkiem...
Tā bija tava izvēle, bet tās dēļ tev un citām mammām nav nekādu tiesību nosodīt sievietes, kas negrib vai nespēj to izdarīt.

Es, piemēram, esmu ļoti emocionāla un ar ļoti spēcīgu empātiju apveltīta. Tāpēc, mani ļoti ietekmē pat mazākās nelaimes un apkārtējie cilvēki. Manā gadijumā, būdiņa mežā būtu vienīgā izvēle, lai atslēgtos no apkārtējiem. Tikai tad es visdrīzāk sajuktu prāta, jo bez cilvēkiem nespēju, lai cik arī slikti būtu.
23.01.2014 19:18 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu nezinu, ja vecim ar galvu viss ir kārtībā, tad problēmām nevajadzētu būt ... pareizi Dominika saka, bēbītis ir 2 cilvēku mīlestības auglis un ir loģiski, ka abi vecāki ir saprotoši un abi rūpējās par bēbi, vai ja tādas iespējas nav , mamma vairāk laika velta bēbim, tētis finansiālām lietām un praktiskām, tas taču nav uz visu mūžu.
194, pat ja tā ir tuvinieka slimība vai cita ļoti svarīga kaite , tiem cietējiem ir jābūt saprotošiem.. es nerunāju par gadiem , bet nu pirmie 2-3 mēneši ir tikai Jūsu ģimenei un normāli cilvēki to saprot ... man žēl, ja kādai šajā savarīgākajā brīdī ir citas , svarīgākas lietas par ko domāt...

Kā arī, manuprā, daudz ir atkarīgs no tā, cik ļoti mēs par savām sajūtām runājam ar otro pusīti, jo vairāk runāsim un būsim kopā, jo mīlošāks un saprotošāks vīrietis būs :)
23.01.2014 19:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Esrunāju tikai un vienīgi par sevi. Protams, visi apkārtējie var noklusēt, neteikt neko, tikai smaidit un viss piena dēļ, man tas nav pieņemami un sarugtina, ka piens tiek nostādīts augstāk par mīlestību tuvāko cilvēku starpā, tikai tāpēc, ka sabiedrībai tik ļoti tiek uzspīlēts uzskats, ka mamma nemīl bērniņu, ja nebaro ar krūti.

Savuu viedokli esmu izteikusi, vairāk par šo tēmu netaisos runāt. Ir lietas, ko es nesapratīšu un nepieņemšu nekad. Katram savs, kā saka.
23.01.2014 19:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Wee, pirms mētājies ar apzīmējumu ''normāli cilvēki'' padomā, vai tas kaut kādā veidā neaizvainos citus.
23.01.2014 19:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
194, pārlasīju sevis rakstīto, kādu aizvainot nebija mans mērķis, bet pie vārdiem tomēr pieturēšos, jo ja kādam liekas , ka viņam ir jābūt svarīgākam sievietes acīs, par viņas bērna un viņas pašas emocionālo ( un ne tikai ) veselību, pēcdzemdību perjodā, tad nu tas cilvēks nav pilns rublis.
Atvaino, ja Tevi aizvainoju , tāds nu nebūt nebija mans mērķis .
23.01.2014 19:41 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
194, ja tas bija man adresēts, tad nē, nevienam neesmu liegusi savu uzmanību un mīlestību. Visiem tā tika veltīta, bet brīžos, kad visa bija par daudz, tad pateicu - atvainojiet, bet tieciet paši galā. Un tā tas ir joprojām. Ar bērnu vai bez. Un es nevienā vietā nevienu mammu nenosodu, ka necīnās par savu pienu. Kāda prot sevi noskaņot, lai lieki nestresotu, bet kāda neprot. Un viss. Un jāpiekrīt wee - vīrietim ir jāsaprot, ka vismaz kamēr bēbis ir nu galīgi maziņš, tikmēr sievietes uzmanība ir veltīta liekākoties tikai bērnam. Tas ir jāizrunā pirms dzemdībām.
23.01.2014 19:42 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nekur neminēju, ka kāds uzbāztos ar savām problēmām vai tamlīdzīgi. Runāju tikai un vienīgi par sevi. Katrai no mums ir savi uzskati un raksturs, un tas, kā tiek uztverta apkārtējā pasaule.
Kā jau teicu, manā gadijumā, pat negribot es ļoti spēcīgi uztveru apkārtējo emocijas un kopējo vidi, reizēm, tas ir labi, jo ļoti viegli iepazīt cilvēkus un saprast, kādi viņi ir, bet lielākoties - tas ir smagi.
Tāpēc viennozīmīgi apgalvot, ka jebkurš var atslēgties no apkārtējās pasaules, nevar.
23.01.2014 19:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
atkārtošos

Kāda prot sevi noskaņot, lai lieki nestresotu, bet kāda neprot. Un viss.
23.01.2014 19:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Var arii negribeet sevi noskanjot. Ja vecaakais beerns buus smagi slims vai kaads ljoti tuvs cilveeks gulees uz naaves gultas, vai gjimenei nebuus ko eest, tad piena jautaajums paliks otrajaa plaanaa bez jebkaadas domaashanas.
23.01.2014 20:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
krista, ja ģimenei nav ko ēst, tad gan piena jautājumam vajadzētu pirmajā vietā, tā taču ir lētāk :)
23.01.2014 20:27 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Nu, atkal radās problēma, kur tās nav. Man tāda attieksme pret dzīvi palīdz dzīvot un sevi lieki nestresināt, tāpēc ieteicu tādu variantu, ja nu kādai palīdz. Bet kārtējo reizi tiek n lapu garumā izfilozofēts, kā būtu, ja būtu. Man principā vienalga, kā katra mamma baro savu mazuli, kā jūtās utml., bet, lasot citu pieredzi, atcerējos sevi tajā laikā un kā tiku galā ar sajūtām. Apzinājos, ka viss attiecībā uz manu bērnu ir atkarīgs tikai no manis, un viss nostājās savās vietās. Tā ir mana pieredze.
23.01.2014 20:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ne vienmēr pie vainas stress.. manai draudzenei mazais diezgan ātri atteicās no krūts un ar atslaukšanu viņai nekas nesanāca. Ko viņai vajadzēja darīt - fiziski piespiest bērnu zīst... ?
23.01.2014 21:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits