Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Tā kā man pašai vārda diena un dzimšanas diena seko viena otrai, ja tā būtu arī meitai, noteikti dāvinātu katros svētkos atsevišķi. Varbūt kādu gadu varētu būt izņēmums, kad jau liela, bet kamēr vēl maza, pavisam noteikti esmu PAR, ka katros svētkos cita dāvaniņa.
25.10.2016 15:02 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
ugh,man tāpat kā favim bija sapņi, ka esmu stāvoklī. Tik reālistiski, ka nākamajā dienā aizskrēju uz veikalu pēc testa. Tā kā vairāk bērnus neplānoju un negribu man doma par grūtniecību izraisa ļoti lielas bailes. Tik ļoti nepatīk tas pēcdzemdību periods,kad nav vēl cikls atsācies un ir nepārtraukta paranoja- a ja nu iekritu? Nevaru vien sagaidīt, kad kontracepcijas jautājumu nokārtosim,lai ir miers uz visu laiku.
25.10.2016 15:18 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Manam puikam gads, bet tādas dāvanas un ikmēneša mēneša atzīmēšana nav mūsu gaumē.
Pirmā lieta, kuru atzīmējām bija gada dzimšanas diena. Tad arī klājām galdu, aicinājām ciemiņus un svinējām.
Dāvanas dāvina citi.. mēs tāpat viņam pērkam visu nepieciešamo. Tik mazam neredzu jēgu kaut ko speciāli vot tieši uz dzimšanas/vārda dienu pirkt un dāvināt!
Vēlāk, kad bērns sapratīs, ka viņam šodien īpaša diena, tad, jā, protams pirksim un dāvināsim.
25.10.2016 15:34 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es tieshi dazhas naktis atpakalj sapnjoju, ka esmu staavoklii! Sajuutas bija forshas. Man meitai tuuliit 3 meneshi tik, bet es jau par otro domaaju. Zemapzinjaa. :)
25.10.2016 16:16 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Par davanam vaards vaardaa piekriitu Undiya rakstiitajam. :)
25.10.2016 16:18 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Ziemassvētkos zem eglītes noteikti būs dāvana arī meitai, nedomāju, ka kaut kas liels, bet kāda forša mantiņa noteikti. Man tas liekas pašsaprotami, tas nekas, ka viņa nesapratīs vēl kas par svētkiem, kad paaugsies, tad pastāstīšu, ka tā bija no pirmajiem Ziemassvētkiem. Ja manta vēlāk būs saplēsta, tad bildēs redzēs.:)
Es taisu kūku arī uz katru mēneša jubileju, bet to daru vairāk sev, svinu to, ka esmu mamma jau, piemēram, 3mēnešus. Man patīk cept kūkas un tas ir tikai pabildu stimuls (l)
25.10.2016 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Mēs tāpat ka Undiya nepērkam vel dāvanas. Uz šiem Ziemassvētkiem domāju jau pirkt dāvanu, pirms tam gan ir vēl varda diena, varbūt arī ko nopirkšu. Man nepatīk, ka māja ir parkrauta ar mantām paši praktiski neko neesam pirkuši, visu sadāvina.
25.10.2016 17:02 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Paldies par viedokļiem :) Mums ikdienā tiešām ir tā, ka ja kaut ko gribas, tad meitai nopērkam, arī palielākas lietas, cik nu tādam mazajam tagad var interesēt. Tāpēc tā dāvanu dāvināšana ne ar ko neatšķirtos no ikdienas, tikai tik, cik iesaiņotas :) Jau sākam domāt par gada nogali, kad visi trīs svētki ir ļoti ļoti tuvu viens otram. Es jau no sākta gala vīram noteicu, ja reiz viņš ir izvēlējies meitai vārdu, kas ir ļoti tuvu dzimšanas dienai, tad obligāti jānodrošina tas, ka svētkus svinam 2x - katrus atsevišķi. Tikai tā dāvanu dāvināšana vēl mazliet mulsina. Jo meita tāpat nesapratīs, ka tas ir kas īpašs :) Nu tikai tik, cik bildes vēlāk paskatīties :) Drīzāk bija doma to pašu dienu tādu īpašāku padarīt. Nu jāpadomā vēl.
25.10.2016 18:35 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Protams, ka pirmajā periodā tā dāvanu padarīšana ir tikai simboliska. Varbūt kāds vēlas savam bērnam uz gadu uzdāvināt rotas, kādu atmiņu lādi vai citu paliekošu lietu, kuru nopirkt simboliski tieši uz svētkiem, nevis ikdienā. Meitai 1.Ziemassvētkos pati uztaisīju pirmo foto albumu. Vārda dienā biju simboliski pasūtījusi knupītim foršu turētāju, kuru pati izsaiņoja no kastītes, bija baigais prieks bērnam! Un dzimšanas dienas dāvanu - smilšu kasti nopirkām JEB uzdāvinājām vairākiem gadiem kā noderīgu lietu, nevis kārtējo grabuli. Protams, ka tik mazs bērns vēl nesaprot, bet tie ir svētki un tas bērns arī ir cilvēks, tāpat kā citi mani mīļie.
25.10.2016 19:53 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es beidzot esmu atrisinājusi zābaciņu jautājumu! Aizbraucām uz Spici un bērnu apavu veikalā (aizmirsu kā sauca) nopirkām Котофей "timberlandveidīgus" zābaciņus ar dabīgo vilnu.
Ņēmām divus izmērus lielākus, jo mazais spītīgi saloka pirkstiņus un diezgan plata pēda šim. Kā arī, lai kāja brīvāk jūtās ratos sēžot, jo, manuprāt, vēl paies laiciņš, kamēr ar šiem zābakiem apradīs!
Vakar bijām izmēģināt jaunos zābakus un kombi. Nu, tāds paskats, ka maz neliekas. Bērns krīt gar zemi, jo nepatīk tie zābaki. Kombinezons tik liels, ka bērns pakustēties nevar. Nosmējos. :D
26.10.2016 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Domāju tāpat kā Undiya, dāvanas bēbuķim vēl nepērkam. Būs pirmā dzimšanas diena, tad jau viesi sanesīs visu ko. Mēs dāvinām hēlija balonus un smuku brunci :D
26.10.2016 10:24 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mēs arī laikam tā neko speciāli vēl neesam dāvinājuši... Visu ko pērkam tad, kad ievajagas - galdiņu+krēsliņus, flomāsterus vai krāsojamās grāmatas.
26.10.2016 13:33 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Meitenes, kāda jums ir pieredze ar zīdaini un mājdzīvnieku? Plānojam ņemt kaķeni no patversmes, bet vēl šaubos. :-/
26.10.2016 17:31 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Labāk pagaidīt, lai bērns paaugās. Jo mazs bērns un dzīvnieks netīšām var nodarīt viens otram pāri.
26.10.2016 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mums gan mazais mājās tik 3 nedēļas, bet mums ir kaķis un viņš izliekas, ka mazais nemaz te nav, tā vien šķiet. :-D Citreiz vienkārši skatās virsū, bet klāt neiet, viņu biedē visas skaņas, kuras viņš izdveš. Bet nu mums kaķis jau 5 gadus un zinām viņu labi, viņš ir foršs kaķis, bet bailīgs kā diegs. Drosmes nekādas, tad nu baidās no visa - arī maza bēbīša...
26.10.2016 19:22 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Ar dzīvniekiem, kas jau ilgi pie pašiem dzīvo jau mazāk problēmas, jo saimnieki var puslīdz mēģināt paredzēt, kā dzīvnieks reaģēs. Bet jaunam dzīvniekam būtu stress par dzīves vietas maiņu utt, tāpēc neriskētu ņemt.
Kukuruza, man bija līdzīgs suns- ar baidījās no teju visa, ieskaitot mazus bērnus :D
26.10.2016 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Man pie mammas laukos ir 2 suņi un kaķis. Sākumā suņi satraucās un nesaprata kas ir bēbis. Tagad jau mīļo un grib nolaizīt no galvas līdz kājām. Kaķenei mēreni vienalga :D Vienīgi tikai pret bērnu kaķene ir iecietīga. Pat ļāva sevi raut ar apkakles un ūsām (es par vēlu pamanīju). Jāskatās lai tik nelien un nebāžas tiem zvēriem virsū, ka tie brīdinot neuzsit ar degunu vai netrāpa ar zobiem.
26.10.2016 23:26 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Meitenes, kāda jums ir pieredze ar zīdaini un mājdzīvnieku?

Ir 15 gadus vecs runcis. It kā tīri draudzīgi savā starpā, bet bērnam kā jau bērnam gribas ieķerties vai paņemt rokās paņurcīt. Viss jau ir jauki, bet dzīvnieks paliek dzīvnieks. Es neļauju pārāk mīļoties un kur nu vēl gulēt blakus. :) Citi ļauj arī bučoties ar kaķiem, suņiem. Kad kaķis tuvumā, esmu vienmēr blakus. Vienmēr, protams, es nevarēšu izstāvēt blakus un tas nav vajadzīgs, bet šobrīd bērnam ir tikai gads. Nesaprot taču, ka kaķim sāp. :)
27.10.2016 17:12 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Dāmas, jums ir tādas "savas mammas"? Ar šo vārdu salikumu domāju draudzenes, kurām arī ir bērni un kuras ir bka vai vnk dzīvojas ar bērnu pa mājām, ar kurām iet pastaigās, braukt ciemos un iet uz kafejnīcām? Instagram uzduros tik daudz sievietēm, kurām ir tādas draudzenes un man pilnīgi žēl, ka neesmu atradusi sev tādu kompāniju... draudzenes man ir un ne viena vien, taču bez bērniem un visas darbos. Reizēm gribas, lai ir kompānija tām pašām pastaigām vai arī, lai meitai, kad augs lielāka, ir ar ko paspēlēties un caurām dienām neredz tikai mani..
27.10.2016 18:05 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
PS. Manu pēdējo teikumu nevajag pārprast, man ļoti patīk pavadīt laiku ar savu bērnu, bet es uzskatu, ka komunikācija ar vienaudžiem ir svarīga attīstībā..dārziņā plānoju laist no 3 gadiem, tapēc pirms tam gribētos, lai viņai būtu bijusi iespēja arī parotaļāties ar citiem bērniem. Bet nu šai nodarbei, šķiet, varētu arī atrast kādu pulciņu..:-)
27.10.2016 18:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)