Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nu jūs te piedrukājušas :)

M, varbūt jums ir kādi forši stāsti par krustvecākiem, kā tos izvēlējāties?


Nu mums krusttēvs jau bija nolemts sen pirms dēls bija ieplānots. Tas ir mans labākais draugs, kas ir arī vīra bērnības draugs - principā kā radinieki viņi ir, attiecības daudz tuvākas nekā ar vīra brāli, piemēram. Viņš ir bijis blakus mūsu attiecībām no to sākuma un tas ir cilvēks, uz kuru vienmēr varam paļauties. Jā, es arī viņam uzticētu savu bērnu, ja ar mums kas notiktu (vēl bez ģimenes, protams!). Par krustmāti agrāk arī vienmēr šaubījos, jo visas draudzenes bija foršas, bet ne krustmātes :D Bet tā kā topošais krusttēvs vasarā ir nolēmis precēt manu bērnības draudzeni, ar kuru esam ļoti satuvinājušās atkal pēdējos gadus, tad arī šis jautājums atrisinājās pats no sevis :)
20.01.2014 11:50 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Žēl, vispār, jo krusttēvi man sanāktu par vairāki.


Lai tad ir vairāki krusttēvi :-) Kad viņiem būs nopietnas attiecības vai sievas, tās būs krustmātes. Vismaz luterāņiem tā ir. Ar esmu krustmāte, kad man būs vīrs vai nopietnas attiecības tas automātiski skaitīsies manai krustmeitai krusttēvs.
20.01.2014 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Par izgulēšanos sūdzēties nevaru. Bērns nogulēja 11h no vietas!!! :o Jāpiekrīt, ka pilnmēness naktis mums ir nogurdinošākas, jo mazā biežāk pa naktīm tad raud.

Tagad man ir tik liels prieks doties ar mazo pa veikaliem. Iegādājāmies jaunus ratus, tik vieglus, kompaktus un manām vēlmēm atbilstošus pēc funkcijām. Tad nu šodienas plāns zināms- brauksim, mēs meitenes, šopingā pirkt mazajai jaunas divdaļīgās pidžammiņas. Tā mums būs ērtāk, jo no rītiem tagad mācamies sēdēt uz podiņa :)
20.01.2014 13:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Esmu ārsta ( bēbim ) meklējumos Rīgas centrā, varbūt varat ko ieteikt pluss5 vai 1. slimnīcā ? Droši var arī kādā citā iestādē , centrā ... !
20.01.2014 13:29 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
weee skatos mēs no viena rajona :) Nevaru tev ieteikt bērnu ārsti, bet varu ieteikt, lai pie N. Fjodorovas 1.slimnīcā noteikti neej. Man arī interesētu labs bērnu ārsts tur pat kur weeee
20.01.2014 13:36 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Šodien biju pie dakteres, sliktas urīnanalīzes.
Jāpadzer dzērveņu ekstrakts un tad atkārtotas.
Ko sliktās analīzes var nozīmēt? viņa teica, ka jāseko, vai nav uz nierēm, bet pagaidām, ka varbūt vnk iekaisums vai cistīts. Bet jā - kas ir, ja tās sliktās analīzes nāk tomēr no nierēm? slimnīcā jāguļ? kā tas ietekmē bērniņu? (saistība ar sliktām urīnanalīzēm)
It kā daktere neko sliktu neteica, tikai, ka jāpaseko līdzi un jāpavēro!
20.01.2014 13:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
may , forši :) Mana ārsta ir Zīvere-Pile , super daktere ;) , es te iedomājos, ka man tuvējā maskačkā arī der, ja D-pils iela vai Sadovņikova , īsāk sakot viss, kas ir 15-20 min attālumā no Ģertrūdes ielas Lido :)
20.01.2014 14:29 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Robīte, man ap 20... kkādam nedēļām bija cistīts. Analīzes bija katastrofa, dzēru antibiotikas. DOmāju, ka bēbim nekas traks no ta nav. Galvenais ir izārstēt. Man simptomu nebija nekādu.
20.01.2014 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Robīt, viss atkarīgs no tā, cik liels Tev ir leikocītu skaits urīnā. Man grūtniecības sākumā bija urīnceļu iekaisums. Dzēru urosep, urinal (dzērveņu ekstrakts), ēdu dzērvenes. Un pārgāja. Līdz iekaisumam, kas ārstējams ar antibiotikām neaizgāja. Dzer Boržomi. Palīdz.
20.01.2014 15:01 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
eitenes, vairāk jau tās, kam dzīvnieciņu mājās nav, vai jūs saviem mazajiem esat iemācījušas, ka piemēram, uz ielas nevajadzētu iet klāt svešiem suņiem, pat ja tie ir ar saimnieku, uzpurnī un pie siksniņas un pašas tam sekojat līdzi, lai mazulis neietu klāt šādien suņiem?
Diemžēl, cik esmu bijusi ārā ar savu taksi, lielākoties nācies saskarties ar bērniem un vecākiem, kas tam neseko līdzi. Un pat ja tas suns nekož, tad mierīgi var uzlēkt uz bērniņa un tad var sekot sasitumi un netīras drēbes. Es jau cenšos sekot līdzi, lai nepielaistu bērnus klāt, jo sunītei patīk draudzēties, bieži vien lecot un cenšoties nolaizīt seju un pieaugušajiem šādi pievērs uzmanību, bet gribētos jau kaut kādu abpusēju, teiksim, cieņu. Jo labi, tas mazais suns pie pavadas, var atļauties domāt, ka saimnieks pasekos līdzi, lai tam bērnam nekas nenotiek, bet ja šādi laiž pie maziem suņiem, tas bērns taču nesaprot un domā, ka visi tādi draudzīgi, tad kas viņam patraucētu pieskriet pie klaiņojoša liela suņai, vai iebāzt rociņu pie, aiz žoga esoša, nikna mājas sarga?
Es ceru, ka šeit visas meitenes ir tik prātīgas, lai iemācītu saviem mazuļiem, ka dzīvnieciņš arī ir dzīva būtne, un ka tomēr jābūt uzmanīgākiem. :)

Tāda maza sāpīte man, jo bija arī gadijums radu starpā. Visi brīnās, kāpēc mana sune nelaiž klāt mazo brālēnu (nu cik jau nu mazs, 7 gadi), bet bēg, slēpjās un rej. Jo nekad nebija ne pret vienu tā izturējusies, draudzīgākais suns ever, bet tad, pašai nācās novērot, ka kā pielaiž klāt, tā glaudīšanas vietā rauj aiz ausīm un spalvām, un tā viņam skaitās spēlēšanās. Biju tik dusmīga, jo tagad sune uz maziem bērniem skatās ar aizdomām un neuzticību.
20.01.2014 20:44 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es pagaidām ļoooti nesatraucos par urīnanalīzēm, tikai mazliet, bet nu jā... Vienalaga nepatīkami, jo visu laiku viss bija labi un ideāli!
Turklāt, man izrakstītās dzērveņu kapsulas lielākajā daļā pilsētas nav, rīt turpināšu meklēt. šovakar izlīdzos ar īstajām dzērvenēm.
Un vispār - dzērveņu kaspulas maksā 10 eiro, varbūt izdevīgāk to naudu ieguldīt īstajās dzērvenēs?
Un dzērvenes ar pūdercukuru (tās, kas veikalos) tak ar gan jau dod kaut nelielu labumu, vai ne?
Un ko Borjomi dod? Tie sāļi kaut ko attīra, ja?
20.01.2014 21:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un vispār - dzērveņu kaspulas maksā 10 eiro, varbūt izdevīgāk to naudu ieguldīt īstajās dzērvenēs?


Kā man teica ārste, tajā paciņā ir tik daudz dzērveņu (protams, koncentrētā veidā), kā spainī.

Tās ir tavas pirmās urīna analīzes? Kādi rādītāji?

Man pirmās urīna analīzes apmēram 9 grūtniecības nedēļās bija sliktas, pēc tam sanāca saaukstēties un, tā kā nevarēju nekādas zāles lietot, daudz dzēru, tostarp dzērveņu uzlējumus + dzērveņu kapsulas. Nākamās analīzes bija perfektas.
20.01.2014 22:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kāda jums darbā bija attieksme pret jūsu grūtniecību?

Pati neko neesmu teikusi, tikai priekšniecībai, bet nu jau ir acīmredzams, ka esmu stāvoklī (piektais mēnesis), bet visas kolēģes darbaholiķes, karjeristes.. varu iedomāties, kas par mani tiks runāts... Kā jums bija/ir?
20.01.2014 22:11 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Robīte, protams, ka dabīgās dzērvenes ēst ir labi, taču, lai Tu varētu uzņemt to koncentrātu, kas ir kapsulās, Tev būtu mežonīgos daudzumos dzērvenes jāēd.
20.01.2014 22:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man tā ir sagadījies, ka gan es, gan mana labākā draudzene esam stāvoklī.. man ar puisi ir paveicies - viņš priecātos gan par meitu, gan dēlu, bet es nedaudz uztraucos par to, ka draudzenei puisis vairāk vēlas dēlu. Parasti četratā pavadām kopā laiku. Nevaru iedomāties, kā būtu, ja man piedzimtu dēls un viņai meita - negribētos, lai mūsu draudzība tādēļ izjuktu.
Varbūt jums ir zināms līdzīgs gadījums, kad puisis ļoti vēlējies dēlu, bet piedzimusi meita?
20.01.2014 22:15 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Robīte, labak jau kapsulas, jo tur ir koncentrētas visas vielas. Es tak ar toreiz šoku norāvu, jo pirms tam analīzes bija ideālas.
20.01.2014 22:18 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
raven, jā, mans brālis. :D Un uzmini nu, piedzima meitas. Nu neko, mīlēja un lutināja. :)
20.01.2014 22:22 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu, man draudzenes it kā gaidot puikas, viena no viņām vispār kategoriski atsakās pieņemt domu, ka varētu būt arī meitenīte, un abām tēvi arī laikam vairāk jau tos puikas grib. Nezinu kā būtu, ja piedzimtu meitas. Nevaru iedomāties, jo par puikām jau sasapņojušās. :D
20.01.2014 22:47 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Es kaut kā visu laiku biju pārliecināta, ka gribu meitiņu. Gribu un viss, nespēju sevi iedomāties par puikas mammu. Kad bēbis diezgan ilgi nepieteicās...es tā vienā brīdī sāku domāt, ka puika jau arī vispār būtu forši. Galu galā, galvenais, lai vesels. Ļoti drīz paliku stāvoklī ar puiku...nez, sakritība, liktenis, velns viņu zina, bet tā nu tas bija un tagad es nezinu, ko es iesāktu ar meiteni :D Ja būs lemts tikt pie vēl kāda mazuļa, tad negribēšu zināt dzimumu līdz brīdim, kad piedzims. Vīrs gan man nepiekrīt, bet, kad pats dzemdēs, tad arī varēs dzimumu uzzināt jau grūtniecības laikā :D
20.01.2014 23:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sovakar atkal koncerts bija. Izdomaju, ka likshi vanniitee viena pati bebi.
Parasti ar viru kopaa to daram, bet vins komandeejumaa.

Un nebija nemaz tik gruuti vienai vannot mazo :) un uzreiz bljaushana apstaajaas, patika vinjam tur peldeeties,'pec tam uzreiz baroju un eedot aizmiga. Jeej :)

Tagad ik pa laikam kaut ko chubinaas gultinjaa, bet kamer neraud, tikmer izliekos , ka es arii gulju :D
20.01.2014 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits