Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
es vairāk vadījos pēc principa- kam, izņemot savu ģimeni un vīru vēl es uzticētu savu bērnu uz visiem 100, ja dzīvē kaut kas noiet pa pieskari.


Jap, tieši tāds pats princips. Tādēļ krusttēva nav, ir tikai krustmāte - mana māsa. Arī, protams, skaitās ģimene, bet man draugu lokā nav šāda cilvēka.
20.01.2014 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mari, nepārdzīvo par piena pazušanu- Tu darīji, ko varēji! Tas nebūt nemaina Tavu vērtību- Tu esi Supermamma! ;)

Hahaaaa.... lielā gulta iesvētīta- no bēbīšu blēņu "to do list" vienu ķeksi varam jau ievilkt :D Malacis! :D
20.01.2014 00:03 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pēc šāda principa es varētu izvēlēties 3 krusstēvus bez krustmātes. :D
20.01.2014 00:04 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Favel :)

Mees vakar uzvilkaam adidas sporta teerpu. Melns ar zelta striipam! Nu taaaads skats :D
Riktiigi super izskatijaas :)
20.01.2014 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mari, vai maisījums ir tā kā alumīnija maisiņos? Ja, jā, tad iesaku izmantot šos pārtikas maisiņu klipšus, es šādi uzglabāju mūsu putriņas :)

20.01.2014 00:07 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari
Jā, tas iepakojums viņiem klibo. Taisnība.

A kas HV nepatika ar poti? Dumji, ka tā...kam tad prasīt padomu? Lai gan jāsaka godīgi, es nekad arī viņām neprasīju neko, arī vēlāk...da i vēl šobrīd, man vnk katru reizi liekas, ka es esmu gudrāka par viņām :D Sākot ar to, ka devu D vitamīnu kopš dzimšanas (gada vizītē man HV pateica, ka UK bērniem esot kritiski zems D vit. līmenis un esot obligāti jādod un, ka tagad esot veikalos pieejami pilieni. Uz ko es atbildēju, ka jau kopš dzimšanas dodu (man bija kašķis par šito ar GP, jo viņš centās man ieskaidrot, ka UK saules daudzums esot pietiekams, lai D vit. būtu līmenī. Un, ka visa pārējā Eiropa ir bez maz aborigēni, kas neko nesaprot, liekot bērniem dot D vit. Man liekas, ka pat Spānijā jādod tas vitamīns ir :D Vismaz paziņa dod. Sastrīdējos ar GP un turpināju dot). Nu vo - un šī ar lielām acīm uz manīm skatās, kā es tā esot to zinājusi, ka jādod...un kāda vispār es esot malace utt. utjp. Un beidzot ar visādiem sīkumiem saistībā ar attīsību, veselību utt. utjp. Turklāt man liekas, ka viņas ir tik ļoti izdresētas (iebaidītas), ka viņas nekad nedod reālu padomu. Viss, ko tu teiksi, būs labi. Pati visu dari, pati visu mēģini, viss ir ok, viss ir labi. Pfffff....
20.01.2014 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Papau, pastāsti, lūdzu, ko vairāk par tiem sausajiem pleķīšiem uz ādas. Kas varētu būt par iemesliem? Man pašai tādi sausi pleķi metas, kad esmu stresā, bet mazajai es pat nezinu no kā. Nav ne papildus niķīga, ne problēmas ar vēderu, ne pumpas, lai kas liecinātu par alerģiju, esmu nomainījusi arī drēbīšu mazgāšanas līdzekļus. Mums tie pleķīši uzradās tagad ap decembri (nu tādi paši kā man, bet mazajai nevajadzētu būt nekādam stresiņam, jo mājās viss ir mierīgi, bēbis laimīgs, daudz smaida, aktīvi darbojas). Jau vaicaju dakterim, viņš teica, ka tie ir vienkārši ādas sausumi. Smērēju ar aptiekā nopirktu smēri kas baro un mitrina ādu vienlaicīgi, bet nu nekas nemainās. Mani mulsina tas, ka tie pleķi viņai tādi paši kā man, kad stresoju. Vaicāju Tev, lai palasītu vēl kādu papildus ideju, jo mūsu dakterim tomēr uz visiem 100 neuzticos, bet vīrs nepiekrīt ārstu mainīt..
20.01.2014 00:14 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Favel, manai mammai tādi ir, tieši no stresiem, ādas ēde. Man nesen pašai parādijās uz sejas. Ja tie ir pareizie, tad viņai ir ļoti laba smēre, kas uzreiz noņem, rīt varu pajautāt nosaukumu.

viņa ir lipīga, tpc mazajai varētu būt uzmetusies.
20.01.2014 00:19 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Favel

Sauss gaiss istabā? Sākoties apkures sezonai gaisa mitrums krietni sarūk un daudziem parādās kaut kādas mistiskas problēmas ar ādu, elpceļiem utt. Ja Tu saki, ka visādi citādi viss ir ok (ēšana, labsajūta, vēdera izeja utt.), tad tas ir pirmais, kas man nāk prātā.

Vai arī kāds mazgāšanas līdzeklis, kad liekat mazgāties? Bet, ja nekas nav mainīts kopš dzimšanas (nezinu gan, cik veca tev meitiņa), tad es mēģinātu pamitrināt gaisu. Ar to meitiņas vecumu es domāju, ka ir piedzīvojusi arī vēl silto laiku, kad nebija apkures sezonas. Ja tad viss bija ok, tad uztaisi eksperimentu - saliec uz radiatoriem slapju dvieli vai labāk kādu bļodu ar ūdeni, ja vieta ļauj; izkar žāvētis drēbes istabā; bieži mazgā telpas; var vienkārši ar smidzinātāju pāris reizes dienā pasmidzināt tīru ūdeni un paskaties vai kas mainās. Ja mainās, tad var iegādāties gaisa mitrinātāju.

Te bik pagooglēju:

Par to, vai gaisa mitrums ietekmē cilvēka ādas izžūšanu, mums pastāstīja dermatologs. Sausas ādas problēmas rada straujas temperatūras un mitruma izmaiņas. Ārsts norāda, ka ādas mitrums nav tieši saistīts ar gaisa mitrumu dzīvoklī, pamatā tās ir ādas īpatnības, kā arī katra cilvēka individuālā reakcija uz apkārtējās vides kairinātājiem: vēju, aukstumu. Tomēr, ja mājās ir pārāk sauss gaiss, jūsu āda labāka no tā nekļūs. Tādēļ, lai mazinātu apkārtējās vides negatīvo ietekmi, mājās jābūt komfortablam klimatam, normālai temperatūrai, tīram, pietiekami mitrinātam gaisam.

Dermatologs atgādina, ka ziemas periodā ļoti svarīgi pirms iziešanas ārā neizmantot krēmus, kas satur daudz ūdens. Bet, kā papildus ādas kopšanas līdzekli, īpaši laikā, kad centrālā apkure darbojas “uz pilnu klapi” un mājās ir siltināti logi, nebūtu lieki izmantot gaisa mitrinātāju.

http://www.delfi.lv/sievietem/health/medicine/vai-velns-ir-tik-melns-ka-to-male-vai-tiesam-sauss-gaiss-kaite-musu-veselibai.d?id=12923590#ixzz2qsxx7wzV
20.01.2014 00:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 08.05.2013
Lasot bebuku stāstiņus par ikdienu, arī sagribējās vēlvienu bērnu. Šodien kā reiz jautāju meitai, vai grib brālīti un viņa atbildēja - jā, bāli bebīti.. tik mīlīgi. Māsiņu gan negribot.:D
Vīrs, cik pēdējā laikā noprotu, arī gribēt otru bērnu, bet es neesmu tam gatava.
20.01.2014 00:24 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
194

Domā ārsts neatpazītu šādu slimību? Nez...nekad neesmu redzējusi kāda izskatās ādas ēde un vsp kā tā izpaužas - tā tā vnk parādās un pazūd? Kā ir stresi tā parādās un kā stress beidzas, tā pazūd?

Nu jā, ādas slimības nav mans lauciņš, nestrīdos.
20.01.2014 00:27 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Es puikam arī šodien nopirku krēmu sejai, jo aukstais gaiss un vējš tomēr ir mazliet apskādējis vaidziņus. Viņam gan nav pleķīši, bet tāda viegli sārtāka tā āda un sausāka tieši uz vaidziņiem. Pagājušajā gadā lietoju krēmu aukstam un vējainam laikam, šogad vēl nav bijis tik auksts un nav jau arī vairs maziņš ratos sēdētājs, tad nu nesmērēju, bet re ka bik pieķeris tas aukstais vējš tomēr ir.

Bet nu jā, Favel noteikti par citādākiem pleķiem runā. Bet, ja pleķi ir tikai uz sejas, tad arī tas varētu būt iemesls - apvilkti vaidziņi no aukstā gaisa/vēja/sala.
20.01.2014 00:31 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Papau, es te nesen jau staastiju par muusu HV un to kaa vinja reagjeeja ieraugot deelinjam roku, kur taa TB pote saaka "darboties". Nelasiji toreiz, kad to rakstiju?
20.01.2014 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Papau, mazajai ir 8,5 mēneši un vasaras tveici paspēja izbaudīt. :) Lieku vanniņā vienmēr ar kumelīšu ekstraktu un tagad mēģināsim jaunu mazgāšanas līdzekli SebaMed bēbīšiem, kas normalizē ph līmeni un dziedina ādu, skatīšos, vai kas mainīsies. Par gaisu istabā varu piekrist, ka iestājoties apkures sezonai, tas ir kļuvis ievērojami sausāks, bet mēdzu likt ari mitros dvielīšus uz radiatoriem, kā arī ļoti bieži vēdinu telpas, lai gaiss būtu svaigs. Būs vien jāliek veļa žāvēties viesitabā, kur mazajai rotaļu placītis :)
Paldies par viedokli. Cenšos negūglēt kaut ko, kas skar veselību, jo internetā var visādus brīnumus salasīties un iedzīt sevi nevajadzīgos stresos, piemērojot visas slimības sev un citiem, tāpēc labāk vaicāju kādam, kam ir kādas zināšanas. Ja tuvākajā laikā nekas nemazināsies, vilkšu vīru aiz ausīm ar visu mazo pie cita daktera :)
20.01.2014 00:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Papau, tu taada gudra liecies :D vai vari kaut ko pastaastiit par actinju puužnjoshanu? Baidos, ka mums kaut kas taads tuvojas. Kad mazais saraudaas baigi, tad liekas, ka taads dzelteniigs skidrumins actinjaas, taa kaa miedzins. Mazgaju ar kumeliiteem vinam actinjas.
20.01.2014 00:34 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Kerola

Cik veca Tev meitiņa? Man arī gribas otro bēbi...bet šobrīd ne cenšamies, ne necenšamies :D Es koncentrējos uz mazliet citiem jautājumiem šobrīd, bet izsargāties arī neizsargājamies...kā būs tā būs :D

Un vispār man ir sporta zāles gada abonements, tad nu otrais bēbis varētu pieteikties gada beigās vai nākamā gada sākumā :D
20.01.2014 00:34 |
 
Reitings 554
Reģ: 08.05.2013
Par tiem sausumiem - man katru gadu ziemā uz vienas rokas vienā vietā uzmetas sauss pleķis. Nekas līdz šim nav palīdzējis, ja neskaita pavasara iestāšanos un saules gaismu. Pieļauju, ka man noteikti tas ir no sausā gaisa.
Kaut gan man ir bijuši uz rokas sausi pleķi stresa dēļ. Stress daudz, ko ietekmē, man paziņam viss ķermenis bija baltos (bet ne sausos) pleķos, bet kā pazuda stresainais dzīvesveids, tā arī no pleķiem ne miņas.
Mazajiem tiešām var būt no sausā gaisa, ja nav aizdomas par neko citu, bet drošībai jau var atrādīt dokam.
20.01.2014 00:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu ja ārsts ar to bieži nesaskaras, varētu arī neatpazīt. Es nezinu, patiešām.
Tie ir dažkārt sarkanīgi pleķi, dažkārt tikai sausi, dažkārt gan sarkani, gan sausi reizē. Cik esmu redzējusi mammai. Pašai bija neliels, 1sant monētas lielumā, sauss pleķis.

Nu parādās uz stresiem, bet tad parasti sasmērē ar to krēmu un pāriet. Bet viņa arī ir lipīga, sev laikam rētā kādā ievazāju, pēc tā, kā biju mammai muguru sasmērējusi.

Gribēju ielikt bildi, bet google tādas šausmas izmeta. Fui.
20.01.2014 00:35 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Favel, jau 8,5meeneshi !? Cik aatri laiks skrien :) liekas , ka tikko tev piedzima mazaa :)
20.01.2014 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mums tie pleķīši abām uz rokām (vairāk plecu daļa līdz elkonim) un mazajai arī uz punča. Tie pleķīši vienkārši tādi kā sausumi (glaudot, āda tāda asāka tajos punktos), arī vizuāli redzami, bet ne sarkani.
Sejiņu smērējam ar ziemas krēmiņu, kad dodamies laukā, ar to mums problēmu nav :)
20.01.2014 00:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits