Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Papau

Svars nav palielināts, tāpat arī ar MR viss ir kārtībā, bet nu ārste ar USG palīdzību konstatēja, ka esot policistiskas olnīcas un tad vel vīrišķais hormons paaugstināts un vel teica, ka esot jāpaskatās vai vispār ovulācija notiekot. Pēc visām pārbaudēm izrakstīja homeopātiskos pilienus Hormeel S un teica, lai gadu mēģinām un ja nesanāk, tad jau skatīšoties ko tālāk darīt.
06.01.2014 17:58 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
konsuela

Es Tavā vietā aizietu pakonsultēties pie cita ārsta, jo, ja ir acīm redzamas problēmas, tad ir dīvaini, ka liek gadu liek lietot homeopātiskas zāles un tikai tad skatīties tālāk...turklāt pie PCO ļoti reti, kad ir regulāras MR (man bija ~3-4x gadā). Un PCO gandrīz vienmēr iet komplektā ar liekā svara problēmām...man vnk rodas aizdomas par to vai Tev tiešām ir PCO.
Nē, nu ok, ja jums vecums ļauj gaidīt (jo nav jau zināms vai pēc tā gada vēl 5 gadi nebūs jāārstējas vai jācensonē), tad var šo gadu gaidīt, bet nu nez...varētu jau uzreiz kārtīgi tam visam ķerties klāt.

Lai arī tavs vīrietis uztaisa spermogrammu. Ar PCO ir iespējams palikt stāvoklī (ja vīrietim viss ok), tāpat kā ar ne īpaši spīdošiem SG rādītājiem (ja sievietei viss ok), bet, ja sakrīt PCO ar sliktiem SG rādītājiem, tad iespēja krietni sarūk. Turklāt vīriešiem bieži vien atliek tikai mazliet pamainīt ieradumus, palietot vitamīnus, lai krietni uzlabotu SG rādītājus (es nerunāju par kkādām nopietnām spermatozoīdu pataloģijām).
06.01.2014 19:17 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Mēs tikai nesen ar draugu cenšamies tikt pie bērniņa, kādus pāris mēnešus domāju, ka vajadzētu pagaidīt un paskatīties kas būs, jo daudzām arī bez veselības problēmām bērniņš piesakās pēc vairākiem mēnešiem. Maijā man būs pusgads pagājis kopš pēdējās ārsta vizītes, tad jāiet atrādīties un skatīšos ko daktere šajā sakarā teiks, ja bez izmaiņām un neko neieteiks tad tiešām meklēšu citu dakteri :) un to ka draugam vajadzētu pārbaudīties arī esmu domājusi.
06.01.2014 20:06 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
konsuela
mums izdevās pēc 11 mēnešiem tikt pie bēbja un abiem nebija nekādas veselības problēmas
06.01.2014 20:27 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Mums 2gadi bijz jagaida, lidz isnemam berninu un ari abi esam veseli.
06.01.2014 21:48 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mari, kā ar svaru? Ir vecais atpakaļ?

Varbūt kādai ir bijis tā, ka pēc dzemdībām ir sākumā bijis tā, ka pie tālākām pastaigām ir grūti elpot, vai ātrāk ejot, ja agrāk tā nebija? Vai arī man vajadzētu ar steigu iet pārbaudīt plaušas un/vai sirdi...?
Es gaidu kad beidzot tikšu uz svariem.
06.01.2014 22:36 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
194, pagaajsnedeel sveeros. 8kg pa virsu lieki. Jaamet nost :D
06.01.2014 23:15 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Labriit, neesmj nekad shajaa diskusijaa ierakstiijusies,bet palasos gan shad tad.
Gribeeju apsveikt jaunaas mammas un veel taas,kas gaida piedzimstam. Un arii censones,protams.
Lasiiju,ka pazuud piens. Kaa tas ir'pazuud'? Nav pat 1 pile? Vai vnk samazinaas,nepietiek? Es ciitiigi pumpeeju katras 3 h vismaz 15 min,bet ne vairaak par 20 min,un piens diezgan ok vairojaas. Un dazha ir tik ljoti nepacietiiga beidzot satikt mazo.. Tik miilji.atceros sevi,kad gaidiiju. Tagad jau mazajam 6,5 meeneshi, iists rakaris. Vispaar jaaceljas,jaaiet taisiit putra ar banaanu siikajam brokastiis. Lai jums laba diena.

P.s. Vars varu runaajot,es pienjeemos 23 kg svaraa ,un veel kaadi 5 kg iir lieki. Jaatsaak sportot buus.
07.01.2014 09:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau, čau!

Šodien labāk jau gan man, gan puikam, bet šodien arī vīrs mājām - viņam slimības lapa dēla aprūpei, jo es arī esmu slima. Daktere teica, ka tās ir pupu mizas, ka man ir bērna kopšanas atvaļinājums - par bērnu jārūpējas veselam cilvēkam, nevis tādam, kuram pašam 38 temperatūra. Tad nu mums mājās tētis uz pilnu slodzi :)

Meitenes, kā ir ar jūsu vīriešiem - viņi labi tiek galā ar mazajiem? Var izdarīt visu to pašu, ko jūs bērna aprūpē (protams, izņemot krūts barošanu), piemēram, izlemt kādas drēbītes vilkt, iedot zāles, ja nepieciešams, nomierināt raudošu mazo tik pat ātri kā jūs? Un vai viņi vispār to dara?
07.01.2014 10:38 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Mildreda.
manam mazajam ar tulit, tulit 3 gadi, ka jums ar esanu? cik biezi ed? manejais galigi negrib est :o
07.01.2014 11:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Mums bija drausmiiga vakar diena, iipashi vakars. Baac..
Pamainiju maisijumu no sma uz aptamil. Tas laikam bebim nepatika, jo visu dienu mocijaas ar punciiti.
Pa nakti iedevu veco maisijumu un viss ok, guleeja labi.
Laikam tas aptamil vinam nepatik.
07.01.2014 11:15 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Mari-dakteri parasti neiesaka mainiit biezi maisijumus,jo mazais esot pieradis pie viena un peeksna maisijuma nomainja rada probleemas vina punciitim.
07.01.2014 11:28 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man likaas, ka vinam saap puncis no taa SMA maisijuma. Domaaju pamainiit, bet izraadijaas, ka Aptamil vinam nepatik veeel vairaak.

Tagad laikam labak palikt pie vecaa, nekaa gaidit kad pieradiis pie jaunaa, vai ne ?
07.01.2014 11:37 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, būtu jauki, ka tāda arī padalītos arī ar kko pozitīvu, kas ar jums māmiņām un topošajām māmiņām ir noticis, šeit cik lasu, parasti topošās māmmiņas tik gaužas un čīkst cik viņām slikti utt, liekas, ka nekas labs gaidot mazuli jums nav, vienīgas ciešanas un močības. Protams, nesaku, ka ir baigi viegli un patīkami sākuma nelabumi, un beigu smagumi un gaidīšana kad tad beidzot mazulis pieteiksies, bet noteikti ir arī kas jauks un patīkams piedzivots, kamēr jūsu mazuļi ir puncī. Par to nekas daudz nav dzirdēts..
Arī mammas, šeit kko ieraksta tikai tad, kad vajadzīgs kāds padoms.. Varbūt esmu tāda vienīgā, bet gribētos lai, tās kas te aktīvi dzīvojas, varbūt var padalīties kā iet ar mazo audzināšanu, ko pašas esat sapratušas un iemācījušās kā mammas utt.
Ceru nevienu neaizvainoju, jo ticu karmai. :D
07.01.2014 11:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Noteikti paliec pie vecā. Puncis bēbim var sāpēt arī no tā, ka barošanas laikā no pudeles gaisu sarijās. Tāpēc to ik pa laikam ir jāizņem no mutes un jāizlaiž gaiss ārā. Manai vinemēr vēdersāpes bija tad, kad es to nebiju izdarījusi.
07.01.2014 11:47 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari

Ļoti iesaku pamēģināt HIPP Organic piena maisījumu.
07.01.2014 11:49 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ance, mums ir speciaalaas pudeliites, kas neljauj bebim gaisu sariities!

Papau, cik praatiigi buus tagad vel tresho maisijumu meeginat? Tad jau labak jaapaliek pie vecaa.
Zheel mest aaraa to Aptamil bundzhu , gandriz pilna :D
07.01.2014 11:51 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Ance

Mūsdienās jau reti kurai pudelei nav iestrādāts ventilis gaisa plūsmai. Man puikam bija Tommee Tippii pudeles un gaiss pats nāca ārā pa speciālu ventili.

Turklāt no maisījuma nav jāsāp puncim. Ja mammai ir aizdomas, ka pie vainas ir maisījums, tas ir jāmaina.
Vienīgais, ja kaka ir smuka, regulāra u.c. problēmu nav, tad jāskatās vai tiešām maisījums pie vainas, bet es tiešām iesaku pamēģināt manu iepriekš minēto maisījumu. Man paziņai dvīņiem no visiem maisījumiem bija zaļas, skābas kakas, ieteicu šo - perfekti viss jau no pirmās dienas. Es puikam sāku ar šo un paliku, jo tiešām ļoti labs, nav pārsaldināts un pārgāja visas vēdersāpes tiklīdz sāku ar to barot.
07.01.2014 11:53 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari

Ir jādara tā kā mazajam ir labāk, nevis tā kā ir prātīgi (skaitīt cik veidi izmēģināti un vairāk nemēģināt, jo 2x jau mainīts). Ir bērni, kuriem nomaina visus maisījumus, kas veikalā pieejami, kamēr atrod īsto. Kā jau es teicu - no maisījuma nedrīkst sāpēt vēders, nedrīkst būt problēmas ar vēdera izeju, nemaz nerunājot par kaut kādām alerģijām (izsitumi, sausi, apsārtuši pleķi uz ādas utt.). Ja ir kaut kas no šī visa un ir pamatotas aizdomas, ka pie vainas ir maisījums, tad tas ir jāmaina, kamēr atrod piemērotāko.
07.01.2014 11:55 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Un man personīgi Aptamils vispār nepatīk. Ļoti salds (pagaršoju reiz pie draudzenes) un tāds diezgan sintētisks liekas. Bet ir bēbji, kam patīk...es tik savu viedokli saku :)
07.01.2014 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits