Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Es jau otro nakti guļu un gaidu, ka nu būs, bet nekā. Vakar vakarā sāpēja muguras lejasdaļa, domāju, ka laikam kontrakcijas sākušās, kā uzņēmu laiku, tā sjo - nekas vairs nesāp, viss ir super duper. Čurāt gan biežāk jāiet, un galvenais jau tas, ka man spiež ribu :D Bikstu, lai ieguļas savādāk, bet nekā, mazā droši vien domā - mammīt, pacieties! :)
28.12.2013 11:18 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
Nu man vinš kkā visu laiku grib iegulties tieši zem nabas pašā apakšā un tad baigi pavelk,brīžam tā pamatīgi ka iesāpas un tad viņš lēnam nesteidzoties veļas no vienas puses uz otru:Dtā ka var sataustīt kur mugyriņa:)
Un nespēju tikt vaļā no neciešamām galvassāpēm,nu tā spiež uz pieri ka liekas acis izsprāgs:(:D
28.12.2013 11:20 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Labriit, čiikstules :D
Es ari vareetu pachiiksteet.. Man ir miega bads. Gulu maz un cauraa miegaa. Uztveru katru beebja izdvesto skanju. Mazais tikai iepikstas un es jau pamostos. Vispar mums jau 3 nedelas :) cik atri laiks skrien !
Mazais jau saak fikseet skatienu, skatas lielaam aciim ilgak vienaa punktaa, liekas , ka skataas sejaa jau :)
Visma beidzies tas laiks,kad taas actinjas skrien katra savaa virzienaa :D
28.12.2013 12:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es ar pačīkstēšu :D
Šodien grūti. Velk vēderu kā uz MR. Datums man 24.01., bet es neatteiktos, ja bēbis ieratsos ātrāk, kādās 37 - 38 nedēļās. Bet gan jau būs tā, ka jo vairāk gaidīšu, jo mazāk viņš nāks :D izdomās, ka lai tik mamma paciešas.

Man bēbis jau sen ar galvu uz leju un tur, kur viņš dibenu izstellē, sāp āda :D Un labajā pusē vispār dažreiz baigi iedur. Dibenu viņš mēdz grozīt, bet pamatā tas ir labajā pusē.

Paskatījos dzemdību video un secināju, ka nevajag skatīties :D
28.12.2013 13:59 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Man būs balta skaudība, ja kādai tagad piedzims ātrāk par mani :D Es gaidu, gaidu, bet nekā. Jūtu, ka vien būs jābrauc atpakaļ uz Rīgu un beigu beigās tur arī dzemdēšu. Mazā ar dupsi mani spīdzina, spiežot kreiso ribu, ka nosēdēt ņikak nevaru.
linksy, man arī bija neciešamas galvassāpes, ņēmu un izdzēru pusīti paracetamola tabletes, bet tad tas arī bija tad, kad bija karsts, es biju laikam dabūjusi saules dūrienu.
28.12.2013 14:05 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Mežrozīte, man ar` labajā pusē viss notiek. Kreisajā pusē pa retam.

Landa, mums laikam viss vienādi.Es arī atzīstos,ka būs baltā skaudība..bet es domāju,ka ir taču kādai janvāra otrajā pusē jādzemdē un vispār neesam jau pēdējās dzemdētājas :D Man liekas,ka tāpat Tev būs pirmajai. Vispār tās domas novērš normāla vazāšanās pa bodēm :D jūtos uzreiz labāk.
28.12.2013 15:48 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Nu es nekur nevaru aizvazāties, vienīgi jābizo pa laukiem :D Jo esmu atbraukusi uz laukiem, pilsēta man 15km attālumā, pati jau pie stūres vairs neriskētu braukt.
Es jau nupat nesen domāju, ka būs jālaiž uz slimnīcu, baigi daudz izdalījumi bija, ceru, ka ne ūdens un mazliet iekšā tāds patīkams satraukums, jau ķēru somu, kura pustukša, saliku vēl visu nepieciešamo un nekā...atkal. Laikam mazāk jāgaida, tad ar būs. Kaut gan muguras lejasdaļu tā dīvaini velk, tas tā varētu būt?! Žēl, ka nevar neviens ar vārdiem apstāstīt kā ir, lai man beidzot pielec :D un protams, katrai tak savādāk viss ir.
28.12.2013 16:50 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Landa, droši dodies kādā garākā pastaigā. Es tieši pirms dzemdībām pa mežu ar brāli eglīti meklēj'm un otrā dienā mazā bij klāt. :D
28.12.2013 16:59 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Landa, es dzemdību dienā pamodos ar dīvainu muguras vilkšanu lejas daļā.. un jāatzīst, tās bija vienīgās sāpes, kas man arī bija, nekādas vēdera sāpes, ne sānu, nu nekā. Manā gadījumā kontrakciju sāpes izpaudās tieši uz muguru - tā vilka, nu jocīgi, pat nevar izstāstīt, līdz pat slimnīcai domāju, ka tā ir viltu trauksme, šeku reku - slimnīcā ierados ar 6cm :D
28.12.2013 17:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man vēl nav tādas pieredzes,bet izklausās,ka drīz būs.Ja reiz jau korķis izgājis un termiņš jau tāpat tūliņ tūliņ būs.Vari droši gaidīt.
28.12.2013 17:18 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
194, man vienai pastaigāties garlaicīgi :D ātri apnīk.
She* man vakar vakarā arī vilka dīvaini muguras lejasdaļu un tagad sēžu pussēdus un arī kaut kas nepatīk, ne sāp, ne nesāp, tāda dīvaina sajūta. Man jābrauc ir uz Valmieru un negribas aizbraukt pa velti, uz mājām vēl attrieks. Nu es pirmo reizi redzu sev tādu vēlmi, ka vēlos dzemdēt, gribu maziņo jau turēt savās rokās, kaut arī iepriekš man bija bail no tā, ka pašai jādzemdē, bet tagad tā nemaz nav.
28.12.2013 17:20 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
O, Landa, sit pieci - mana Mazā arī pasaulē nāca Valmierā! Tikai tās labākās atmiņas par dzemdību procesu, it sevišķi vecmāti Zandu! :)
28.12.2013 17:26 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Es ar i negribēju braukt uz slimnīcu, beigās vīrs pierunāja! Tās sāpes biju iedomājusies pavisam savādāk, tāpēc vēl slimnīcā domāju - nu aiztrieks mūs mājās, bet pēc apskates nācās vien palikt :D
28.12.2013 17:27 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Izskatās, ka šodien pievienošos čīkstuļu baram :D :D
Nakts bija briesmīga - iekārtoties nevaru, nekā nav ērti, miegs lidz ar to nenāk, puncis tik smags un ciets, liekas visas malas sāp.. tad nu piecēlos kā zombijs un gribējās visus pasūtīt kaut kur :D Vai tiešām tādas būs visas atlikušās naktis?!?! Tad jau tiešām dzemdības liekas kā atvieglojums visam..
28.12.2013 17:28 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
She*, o, prieks, ka kāda ir dzemdējusi Valmierā, esmu par to dzirdējusi tikai labas atsauksmes, kaut arī man noteikti tuvāki ir Balvi, bet es tur negribu. Tu ņēmi ģimenes palātu? Jo mums ar draugu ir doma ņemt, lai varam abi kopā dzīvoties, lai viņam nav lieki jābraukā. Tur iepriekš kaut kas jāpiesaka? Tev bija EA? Man ir jāparaksta papīrs, ka ja nu kas, es vēlēšos saņemt EA? Kaut gan ļoti ceru, ka iztikšu bez visa tā.
28.12.2013 17:29 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
She* ar tādām sāpēm tad jau mājās ar var piedzemdēt :D
28.12.2013 17:30 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Kad es saku draugam, ka dīvaini jūtos, ka nesaprotu vai sāp - viņš ar smaidu - varam braukt uz Valmieru?! :D
28.12.2013 17:30 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
elfinsh, arī nevaru vairs atrast ērtu pozu.. Draugam teicu,ka palikšu gulēt mašīnā gulēt :D Tur man ir visērtāk arī sēdēt. Treniņš nākotnei :D I tagad pagulēt nevar,i tuvākos mēnešus nevarēšu.Vismaz nebūs jāpierod. Miega bads mani nebaida tāpat,no tā kašķīga nepalieku.
28.12.2013 17:34 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Pats smieklīgākais ir tas, ka pa dienu varu iekārtoties un atrast ērtas pozas (šodien novāļājos pa gultu lidz 12 :D), bet naktī nevaru, lai gan meģinu tāpat kā pa dienu :D :D loģikas nekādas

Pa nakti atcerējos, ka neesmu somā ielikusi normālas drēbes ar ko mājās braukt, jo šitos maisus jau vairs nevajadzēs :D :D
28.12.2013 17:39 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Tu ņēmi ģimenes palātu? Jo mums ar draugu ir doma ņemt, lai varam abi kopā dzīvoties, lai viņam nav lieki jābraukā. Tur iepriekš kaut kas jāpiesaka? Tev bija EA? Man ir jāparaksta papīrs, ka ja nu kas, es vēlēšos saņemt EA?


Jā, mums bija ģimenes palāta, visas tās 3 dienas dzīvojām kopā ar vīru, palātā lielā gulta, dušas telpa, TV, ledusskapis, nu viss kā pienākas :D

Mēs kā uzreiz ieradāmies slimnīcā, teicām, ka vēlamies ģimenes palātu, ja ir brīva, uzreiz viņi rezervē un pēc dzemdībām ved uz turieni.

Diezgan komiski sanāca - ieradāmies slimnīcā, pat nebija ne jausmas, ka dzemdības sākušās, pirms tam ar vīru bijām vienojušies, ka ņemsim EA, uzreiz arī to teicām, tad viņi raksta iekšā līgumā, ka būs tāda nepieciešamība, lai arī anesteziologs ir gatavībā.. Pēc apskates paziņoja, ka ir 6 cm, uzreiz prasīja, vai tiešām ņemšu EA? :D tā kā nebija ne jausmas, kas mani sagaida tālāk un mans sāpju slieksnis ir tiešām zems, ļooooti zems - jā, ņemšu :D

Vecmāte Zanda vēl mēģināja vīru pierunāt, lai atsakās no EA, bet viņš vispār bija 100% pārliecināts, jo zin mani un manas sāpes :D

Tā nu ap 16.00 ievadīja EA (tad arī nogāja ūdeņi), un 18.46 Mazā bija klāt. Manā gadījumā EA vēl vairāk tikai visu stimulēja, kontrakcijas jutu pilnīgi visas - kā sāpes muguras lejasdaļā, jutu arī tos brīžus, kad jāspiež utt. Vienkārši izpalika tā drausmīgā sāpju sajūta un uzreiz pēc dzemdībām es varēju gan staigāt, gan sēdēt utt. Vīrs uzreiz piedāvāja strādāt pie nākamā beibika :D

BET.. nevar jau būt viss tik rožaini.. Skanēs smieklīgi, bet pēcdzemdību apkope, pārbaude, vai velns viņ zin, kas tā ir - man sāpēja DAUDZ briesmīgāk nekā pašas dzemdības, es burtiski raudāju, tā raudāju, kā savā mūžā nebiju raudājusi- kamēr tas ārsts TUR urķējās ar visiem spoguļiem utml. Tas tiešām bija briesmīgi, to vīrieti es atceros ar šausmām.
28.12.2013 17:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits