Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu matukrāsa vispār bērnībā nomainās bieži vien.
Jo man tētis, brālēns, es pati un brālis bijām gaišām galvām, bet kaut kur sākumskolā jau sāka palikt aizvien tumšāki un tumšāki, tagad tētim ir pilnīgi melni, man ar brāli tumši pelēki, brālēnam - latvijas pelēkie,gaiši.

Man gan, mammai zilas acis, tētim brūnas, tad nu abi ar brāli esam tumši brūnām acīm...
17.12.2013 17:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Pamanīju pirmās strijas un izplūdu asarās. Mitrini ne mitrini ādu,viss pie dirsas.Varēju tik cītīgi nesmērēties,nebija jēgas.
17.12.2013 21:44 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
the_one,es vispār nekādus krēmus nelietoju,jo zinu,ka tiem nebūs nekādas jēgas. Man šodien laikam hormoni trako :( bijām ar draugu Alfā,bet tā arī neko neviensm neesam nopirkuši,būs jābrauc rīt vienai pašai un man nāk reāli bimbiens virsū :( stulbs vakars. Un kājām arī smagi. :( laikam man čīkstamais vakars.
17.12.2013 21:56 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man arī šodien laikam kulminācija, raudu un nevaru apstāties. Besos,ka nevaru kāju nagus nogriezt.Nu i skrāpēšu laminātu.
Landa,tu kaut ko sev vēl meklē vai bērnam? Es sev vairs neko nepērku, nav vairs jēgas divām nedēļām.
17.12.2013 22:01 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Pamanīju pirmās strijas un izplūdu asarās. Mitrini ne mitrini ādu,viss pie dirsas.Varēju tik cītīgi nesmērēties,nebija jēgas.


Nepiekritu. Tu vismaz esi darijusi visu iespejamo, lai strijas noverstu, turklat varbut butu trakak, ja vispar nemitrinatu. Ta ka galvu augsa, visam vienmer ir jega! :)

A man sap simfizes kauls, ta vinju sauc laikam? Vispar man tada sajuta, ka mani kauli tur leja sak bidities :D Draugs vel smej, saka, cerams, ka sabidisies atpakal.
17.12.2013 22:09 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Man vēl dušas čības vajag,pārējais viss ir. Arī ja ko vajadzēs,to nopirkt varēs. Es vakar nogriezu kājām nagus, nebija tik mokoši. Un man visu laiku spiež ribu,grozies kā gribi. Sāku domāt vai vispār iet uz kāzām,vai pāris neapvainosies?!
17.12.2013 22:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, jūs esat zīlējušas ar matu/diegu un gredzenu? Sakrita bērna dzimumi? Tīri intereses pēc. Mums visām ģimenes sievietēm sakrita


Draudzene zileja - meita
Tevs zileja - meita
Es zileju - meita
Es pildiju kalendarus un rekinaju pec asins nomainas - meita

Realitatee puncii - deelinjsh :D
17.12.2013 22:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Dominika, varbūt ..nezinu.Es taču tagad reizes 10 dienā pētīšu,vai ir jauna uzradusies!


Landa, ak jel, tev tak tās kāzas vēl pa vidu! Varbūt uz īsu brīdi var aiziet, gan jau jaunais pāris sapratīs.
17.12.2013 22:15 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Draudzene lietoja kaut kādu pretstriju krēmu, kas viņai arī pēc rašanās viņas mazināja, bet jālieto pēc iespējas ātrāk kā pamana. Apjautāšos viņai, kas tas par krēmu.
Man ir uz sāniem tādas īpatnējas strijas, ja tās vsp ir strijas, tādas kā garenas pumpas drīzāk, bet tur nekas arī īpaši nelīdzēja. Bet tā kā man ir gaiša āda un solārijus/sauļojos reti, tad nemanās.

Mammai izzīlēju, ai, nebūs man vēl brālīša vai māsiņas, gredzens stāvēja uz vietas... :( :D

Meitenes, jūs iekŗtojāt mazajam savu istabu piem. kā tajās smukajās bildēs vai kaut kā riktējāt savā guļamistabā stūrīti?
17.12.2013 22:17 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Smukumi...

17.12.2013 22:21 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Dominika, varbūt ..nezinu.Es taču tagad reizes 10 dienā pētīšu,vai ir jauna uzradusies!


Es baigi sevi smereju, bet taja pasha laika neskatos, ir ir nav nav. Galu gala es daru visu pec labakas sirdsapzinas, lai vinas noverstu.

Tiesa man uz dibensaniem baigas mini strijas + tas izteiktais celulits! Jums ari celulits palielinajas vai paradijas gr laika?

Meitenes, jūs iekŗtojāt mazajam savu istabu piem. kā tajās smukajās bildēs vai kaut kā riktējāt savā guļamistabā stūrīti?


Riktesim sturiti sava gulamsitaba, jo nav vienas liekas istabas. Mebeles jau peiskatitas un esam atradusi gultu un kumodi, kas piestav pie musu esosajam mebelem.
Vispar jaunaja dzivokli, gulamistaba pie loga ir tiesi sturitis prieks gultinas. Kads tur augsa jau visu izkarto :D
17.12.2013 22:21 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
194, pajautā gan. Es jau tā katru dienu pec dushas kārtīgi ar eļļām smērējos.

Mums blakus mūsu gultai stāv bērna gultiņa.Gribētu jau kā smukajās bildēs, ar visu skapi mazajām drēbītēm,bet nu nav.Spiedīsimies vienā istabā.
17.12.2013 22:23 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man gan tā, ka it kā ir telpa, kuru varētu remontēt (tīri kosmētisko), bet ērtības dēļ pagaidām gultiņu likšu savā guļamistabā, un kad paaugsies, tad jau domāšu par remontu, jo ap to laiku mamma plāno pārvākties uz drauga lauku mājām un tētis ar brāli man atbrauc ciemos reizi kādos 3 mēnešos, un ciemiņiem arī 2vas istabas vēl ir.

Lasīju rakstu vienkārši par krāsām, kas mazuļu guļamistabām ieteicamas un sēžu priecājos, ka izvēlējos siltas laškrāsas tapetes, jo sarkanie toņi bija vieni no ieteicamajiem tieši mazuļu istabām.
17.12.2013 22:27 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
Čau dūdas! :D
Šodien man bija pirmais usg , aaww tik jauks bēbuks, spārdijas kā traks, nabaga tētuku aizkustināja sirdspuksti :D

Kādai ir bijuši šadi rati ? http://www.ebay.co.uk/itm/Zipy-pram-pushchair-stroller-buggy-3-in1-Baby-Merc-/160943933911?_trksid=p2054127.m2215
ir ok ? man patīk pēc skata, un ari tas ka viss jau komplektā , nevaru saprast vai viņi būs labi :(
18.12.2013 00:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Jums ari celulits palielinajas vai paradijas gr laika?

Jap. :(

Un strijas uz mīlas rokturiem man jau iepriekš bija, bet grūtniecības laikā tās palika vēl lielākas, košākas, trakākas un vispār ir ļoooooti traģiskā stāvoklī, bet es jau esmu samierinājusies ar to. Man nekādi krēmi nav palīdzējuši un nepalīdz. Tagad,kad piena ir tik ļoti daudz, arī uz krūtīm pirmās strijas sāk parādīties. Brrr
18.12.2013 00:32 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
the_one

Ehh, tev vismaz tā "plīšana" pakāpeniski notiek (lai gan cerams jau, ka vairs klāt nenāks)...es "saplīsu" burtiski vienas dienas laikā. Jā, āda bija nenormāli nostiepta, spīdīga pilnīgi no tā, cik gludi izstiepta, bet bija pēdējās grūtniecības dienas un es cerēju, ka tā tas arī paliks....un tad mans dēls izstaipījās....tas vnk tā vienā momentā arī notika manā acu priekšā. VISS vēders strijās, lai gan jāsaka, ka tagad krāsas ziņā nekādas atšķirības nav...tikai tas reljefs...nav smuka, gluda āda, bet nu...neko darīt, atliek cerēt, ka vismaz pārējie bērni jaunas strijas netaisīs, jo brālītis jau kārtīgi visu ir izstaipījis :D
18.12.2013 00:38 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Papau, man draudzenei tieši tāpat bija ar strijām.
18.12.2013 01:12 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Varbūt, izklausīsies skarbi, bet cerēt, ka cīņa ar strijām būs uzvarēta izmantojot tikai eļļas un kremus ir tik pat naiva kā cerība, ka liekos divdesmit kilogramus nometīsi tikai ar tievēšanas ripu palīdzību...
BET. Arī tikai eļļas ir labāk kā nekas. Pat ja rezultātā ir pa kādai strijai tās droši vien ir mazāk nekā būtu varējušas būt bez šīm eļļām. Strijas nav nekas traks - galvenais ir par to lieki nekompleksot.
Strijas var parādīties ne tikai pašā grūtniecības procesā, bet arī vēlāk - pēc dzemdībām vai pie svara nomešanas. Tā nav nekāda kataklizma, pat ja sākotnēji liekas savādāk.

Un celulīta parādīšanās ir saistīta ar hormoniem. Tāpat kā gribi to vai nē, bet dupucis paliks par kādu centimetru lielāks. Tie visi ir hormoni, kuri pēc dzemdībām nostāsies savās vietās un viss atgriezīsies sākotnējā stāvoklī. Protams, pie noteikuma, ka uzņemtais svars ir normas robežās.
18.12.2013 08:59 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Stell, a kad nav naivi cerēt?

Da nu labi. Esmu priecīga :) Piezvanīju kolēģei,vai viņa savu brīnumu jau sagaidīja un jā, jau 10 dienas kā ir mamma. Pastāstīja savu pieredzi,izklausījās viegli, cik nu viegli var būt. 11 dzemdību namā un ap astoņiem jau klāt bija.
18.12.2013 12:14 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Jums ari celulits palielinajas vai paradijas gr laika?


Lai gan svara ziņā neesmu pieņēmusi šausmīgi daudz, bet tāpat ir parādījies neliels celulīts, dibens lielāks palicis un mugiuras aizmugure vispār liekas kā skapis :D
Es arī cītīgi smērēju eļļas un krēmus - patreiz nav striju (nu vismaz neesmu pamanījusi..)

Par istabu bēbim - it kā būtu vieta kur tādu izveidot, bet neesam pat apsprieduši šādu variantu - gribas kaut kā mazuli sev blakus - lai var visu redzēt un kontrolēt.. un man nez kāpēc liekas, ka bebis ar jūtas labāk, ja vismaz pirmo brīdi ir tuvāk mammai..
18.12.2013 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits