Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, kam ir Babybjorn bounceris, no kāda vecuma likāt? Pārsvarā dzirdu, ka liek no mēneša vecuma, bet ražotājs it kā saka, ka var no 1.dienas?
26.09.2014 14:25 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Es pirmo bērniņu arī dzemdēju Bulduros. Sākumā nolēmu, ka gribu to visu "izdzīvot" tā pa īstam un, ka EA neņemšu. Pienāca brīdis, kad bija jau 8cm atvērums un man no sāpēm kratīja visu ķermeni, asaras lija un lūdzu EA, kura, protams, bija par vēlu. Vecmāte ievadīja vēnā zāles, kas paātrina procesu. Un kad sākās spiedieni es kaut kur "aizpeldēju", jo bija sajūta, ka manī ievadīts lietussargs, tad to atver un mēģina izraut plēšot anālo atveri un dzemdi uz pusēm. Drīz man jādzemdē otrs mazulis, un viennozīmīgi ņemšu EA.
26.09.2014 14:48 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Man arī interesē jautājums par Babybjorn baunceri. :)

Lasu dzemdību stāstus par to kā sāpējis un skaloju sev smadzenes - man plati gurni, man nesāpēs, man plati gurni, man nesāpēs...
26.09.2014 15:18 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Es arī nokavēju EA, jo es īsti nezināju cik stipri jāsāp, tāpēc nesūdzējos un kaut ko gaidīju :D Bet es noteiktu ieteiktu EA, ja ir kā meitenes saka, ka nesāp.
26.09.2014 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 978
Reģ: 30.04.2011
Gita42, es ari sev to visu laiku meginu iestastit ;D
26.09.2014 15:23 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es uzraku savu dzemdību stāstu ... izlasīju un atcerējos - toč , es vairs dzemdēt negribu :D

ja nu kāda grib palasīt :D :D
es ar skaidru galvu un apziņu varu teikt ,ka arī rakstot es vēl nebiju adekvāta , bet tajā brīdī protams es tā nedomāju.... :D :D

Pamodos es ~3:30 naktī no tā, ka man it kā vilka vēderu, vairāk es teiktu man likās , ka bēbis pa apakšu ar rokām zarnas aiztiek, nu ritīgi pretīga sajūta. Domāju, ka drīz pāries, nekā sāka sāpēt kā pie mēnešreizēm, tikai ar intervāliem ( nē man nebija ne mazākās nojausmas, ka tās ir kontrakcijas , kur nu vēl īstas ), tā es tur gultā vārtījos stundu, sāku rakņāties internetā un meklēt info par viltus kontrakcijām , neko dižu neatradu, tikai to, ka pie viltus kontrakcijām var palīdzēt nošpa vai ibumetins , nu es sāku ar 2 nošpām , nekas man nepalīdzēja, centos uzņemt kaut kādu laiku, lai zinātu cik biežas ir sāpes. Nekas man nesanāca, es goda vārds vienā brīdi pa sienām rāpoju un vannas istabā gandrīz sienā caurumu izsitu , tā nu peroties pa mājām, ap 6 pamodās vīrs un saka , ka varbūt vajag izsaukt ātros , es kategoriski atteicos , šis saka , ka brauksim uz DzN, es biju 100% pārliecināta, ka mūs sūtīs mājās . Pēc šeit lasītā, kur visām sāp padsmit stundas .... , atbraucam uz dzemdību namu, es galīgi šokā- kāds atslābinies un elpo , jej bogu es nostāvēt nevarēju, a ši man atslābsti un uz wc negrib laist , ar 3-šo piegājienu uzkāpu uz krēsla, a man 8cm atvērums šodien vajadzēja būt vizītei pie ārsta, kur vajadzēja paņemt vīra flurogramu , kā tad ... vīru iekšā nelaida , mani uz dzemdību zāli. Meitenes es dzīvē nebiju bijusi nekad tik apjukusi. Gribēju atsāpināšanu a viņi saka , ka par vēlu , jādzemdē ....
Bēbis bija tik zemu, ka pat ķeizaru nevarot taisīt, pārdūra ūdeņus ( kā , man izbesīja, ka grib veikt manipulācijas ar manu ķermeni, bet mani par to neinformē ), ūdeņi bija nedaudz zaļgani, saka, ka jāgaida, kad sāpēs un jāpūš, a es dura nesaprotu, ka jāspiež un negribu rezultātā, zālē bija tāds jandāliņš, es saku lai man paskaidro , kas notiek a šis man jādzemdē, a es negribu, mani uz pusēm plēš, a šīs - turi kājas platāk ....
Āāāā... vēl mani ritīgi apmānija, es saku, lai nes šurp gāzi vai vēl kādu citu atsāpināšanu, a šie man atnes tableti , saldu ko sūkāt ( es tik pēc tam iebraucu, ka tā ir ierosināšanai ). Ja es būtu klausījusi , ko man tur teica, gan jau ka vēl ātrāk piedzemdētu, Ārste teica, ka neviss es piedzemdēju, bet meita pati piedzima
Pieļauju, ka pāris iekšējās šuves ir dēļ manas vainas ....
Nu un vēl ārsti domāja, ja man draudēs ar kaut kādiem papīriem, tad es savākšos - skuju. Mani spēja nomierināt sieviete, kas šuja ( nezinu, kas viņa tāda ). No super sievite, viņa man pirkstu nepiedūra pirms neparādīja visus instrumentus, katru elpas vilcienu komentēja un salaida vairāk narkozi apakšgalā nekā vajadzēja .
7:30 es uzkāpu uz galda un 8:30 man piedzima meitiņa-peciņa 50cm 3.100kg

Es varu iznēsāt kaut 10 bērnus, bet es vairs nedzemdēšu .
26.09.2014 15:25 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
man plati gurni, man nesāpēs...


sāpēs, tas nevar nesāpēt, bet process būs daudz ātrāks un vieglāks kā šauro gurnu īpašniecēm ;)
Tā vismaz runā
26.09.2014 15:27 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Gita42, platie gurni var palīdzēt vieglāk bērnu izspiest, bet tam nav sakara ar kontrakcijām. Jebkurā gadījumā dzemdības ir smags darbs, kuru atvieglo EA. Es tomēr priecājos, ka varēju visu izjust tā pa īstam. Un līdz ko mazais ir uz punča tad nesāp vairs nekas, ir neaprakstāma laimes un atvieglojuma sajūta. Es sevi drīzāk mierināju ar to, ka mūsdienās principā sievietes dzemdībās nemirst, un ja nu kas, tad veiks neplānotu ķeizaru.
26.09.2014 15:29 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Sveiciens visām jaunajām mammam :)
Bet par to,ka tikai pie 4 cm var dot EA,to gan es dzirdu 1x,jo man tur pat Bulduros to ievadīja pie 2 cm,nebūtu ņēmusi ja būtu lielāks atvērums,bet tā kā domāju,ka ja šitā sāp pie tik maza atvēruma,tad es neizturēšu.
Man vadīja 2 devas,tur viss ir pa vienu summu,bet tāpat es visas beigas ļoti labi jutu,EA bija tikai uz kādu 1-2h,īsti nezinu un tad jau vairs nedeva.
Malači mammas :)
26.09.2014 15:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Un līdz ko mazais ir uz punča tad nesāp vairs nekas,


man tā nebija , es pēc 7 mēnešiem atceros to dienu un kā sāpēja ....
26.09.2014 15:32 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Bet loģiski, ka no dzemdībām baidos arī tagad otru bērnu gaidot, bet šoreiz sevi mierinu, ka otrās esot ātrākas un vieglākas :D ņemot vērā, ka ir maza laika starpība starp abām dzemdībām.
26.09.2014 15:33 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Nebiedējat meitenes! :)
Varbūt būs pavisam ātri un ne tik sāpīgi.Zinu daudzas sievietes,kuras ļoti ātri piedzemdēja un ar minimālām sāpēm(tā kā pie stiprām mēnešreizēm) Nav jau visām vienādi!

Es sevi arī mierināju un domāju,ka neņemšu EA nekādā gadījumā,bet diemžēl es nebiju tā laimīgā kurai tās sāpes bija minimālas.Bet tgd padomājot,nebija jau tik traki,viss tak ir forši,man ir dēliņš :)
26.09.2014 15:34 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Oi,kad man uzlika bebi uz punča,biju tik laimīga,ka viss ir galā un nekas vairs nesāp-dzirdēju,kā citas tur klaigā un nodomāju-huuuuu,cik labi,viss ir beidzies :)
26.09.2014 15:36 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
weee, nē nu, protams, ka sāp, ka ir grūti paiet. Bet tad kad man meituku uzlika uz punča un sāka šūt nobrāzumus bez anestēzijas, tad man tas likās nesāpīgi un tik nenozīmīgi, jo biju pārņemta ar laimes sajūtu un domām, ka BEIDZOT viss, tas smagais darbs ir aiz muguras.

Bet vispār man Bulduros pie šprices un tabletēm teica ko un cik man dod. Jo kursos vecmāte teica, ka personāla pienākums ir Tev darīt zināmu ko un kāpēc ar Tevi dara, ta ka dīvaini, ka personāls Tevi neinformēja.
26.09.2014 15:38 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Ejiet bekot! Vai tiešām nevarat atļaut mums grūtniecēm pa rozā mākoņiem lidināties, līdz atgriezīsimies realitātē? Kazas!
26.09.2014 15:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gita42 - topošajai māmiņai jau nu galīgi nav sevi jābiedē ar to, ka sāpēs un ka būs grūti.

Lai cik tas stulbi neizklausītos, bet tev jādomā dzemdībās kā tu atveries un jau domās lēnām palīdzi un izvadi bērniņu laukā, palīdzi viņam (nu tas grūti, bet nav neiespējami, lai gan es domāju citas domas). Un pats svarīgākais - viss galvenais ir pareizā elpošanā un sava ķermena pazīšanā, tad principā var piedzemdēt bez sāpēc - tā nu ir ļoti augsta pilotāža, bet esmu lasījusi, ka elpošana līdz visvarāk, jo arī saka vairāku bērnu mammas.

Būs labi, katram sava pieredze un stāsts, gan jau sāpēs kaut kad, bet cik ļoti, to neviens tev nepateiks, jo katrai arī savs sāpju slieksnis. ;)
26.09.2014 15:44 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Gita42, nu wtf?! Ja jau pie bērna tiki, tad jau vismaz bija jābūt sajēgai, ka dzemdības nav aizbraukt uz slimnīcu otdihaķ? Rozā mākoņi viņai :D nē nu labi, turpini sapņot
26.09.2014 15:45 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pateikšu savas domas par Babybjorn bounceri. Ma šķiet, ka atkarīgs no tā, cik liels bērns piedzimst. Moš tiem, kam piedzimst 4+kg var arī likt no pirmās dienas, bet tā kā manējai uz uzrakstīšanu bija zem 3kg, tur nav ko likt tai bouncerī, turklāt viņa forši guļ gultiņā, vēl nejūtu nepieciešamību un vispār, domāju mēģināt likt un rādīt tad, kad sāks galviņu daudz maz turēt.

Gita, galvenais noskaņojies savām dzemdībām, iztēlojies kā tu gribi, lai notiktu. Es sev pasūtīju mazu bēbi un vieglas dzemdības - tādas arī dabūju, nu jā, ņēmu EA, bet to es jau zināju pašā sākumā, ka sevi nemocīšu, bet līdz tiem 4cm (man arī ārste teica, ka pie mazāka atvēruma nedod) man itin nekas nesāpēja.
26.09.2014 15:46 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Nu tad man tas ginekologs samānījās,ka man tik mazs atvērums :D

Gita,-būs taču labi,neviena sieviete nav ideniska tev,katram tas ir savādāk un katrai sāpju slieksnis ir savādāks.Vnk noskaņojies,ka viss būs ok :)
Es kad vēl biju ar punci arī lasīju visus stāstus,uznāca man bailes par dzemdībām,tad atkal norimās,bet kkā galvā pati domāju,ka būs jau labi-Un tā arī ir,viss ir labi,bebis man blakus un es laimīga :)
26.09.2014 15:51 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Gita, piedod es tā negribēju un ļoti labi zinu , ka Голубые мечты особенно хорошо смотрятся сквозь розовые очки! =))
26.09.2014 15:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!