Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
Piekrītu par māsiņām.. 1x pajautāju kko un pretī dabūju tādu seju.. apmeram (tu tak esi māte kā tu nezini), vairāk neko neprasiju.
Man arī ļoti patika vecmāte, ļoti jauka.
17.09.2014 10:20 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
medusmaize, man bija līdzīgi :D Bet mani tas nespējs nobiedēt. Ļoti nejauki, ka cilvēks strādā darbu, kas pašam netīk un mēģina šo neapmierinātību izgāzt uz apkārtējiem :/
Galvenais ir neapjukt, un atrast savu cilvēku, kam nepieciešamības gadījumā vari ko uzjautāt :)
17.09.2014 10:27 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Robīte - es lasīju, ka lietojot spirāli MR kļūstot ilgākas un spēcīgākas...
17.09.2014 10:33 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Robīte, es domāju, ka Tev ir kļuvušas spēcīgākas mēnešreizes, jo man tādas arī ir un ilgākas, kā arī sāp pat spēcīgāk kā pirms dzemdībām. Tev asinis kādā krāsā ir? Tumšas vai tādas svaigas asinis?
Man bija tā, ka man pēc dzemdībām paasiņoja divas nedēļas, tad kādas divas nebija un tad atkal atsākās uz kādu nedēļu, tad atkal pārgāja un ginekologs nolēma, ka jāveic tīrīšana, iztīrīja mani, protams, nekā slikta tur neesot bijis, pēc tīrīšanas pagāja nedēļa un man atkal atsākās asiņošana, kas kā izrādās ir mēnešreizes. Man tās atsākās sanāk, ka divus mēnešus pēc dzemdībām. Un ar gabaliem Tev tak nekādiem nav? Domāju, necel lieki paniku. Cik ilgi Tev jau ir asiņošana?
17.09.2014 11:05 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Katru rītu mostos vīlusies, ka pa nakti nekas nav sācies/noticis. Protams, protams, baudu pēdējās laiskās dienas, bet nu tāāā gribas, lai bēbis pats izdomā nākt ārā. Bēbis tur iekšā jūtas labi, tas jau svarīgākais.
17.09.2014 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Meitenes, padalieties, lūdzu, ar saviem dienas režīmiem (ceļaties, ejat pastaigā, dodaties gulēt). Cenšos izveidot dienas režīmu meitai. Vai jūs katru vakaru vannojat mazuļus?

nezinu kā lai īsti nodarbinu mazo starp ēdienreizēm. pēc pusotras stundas viss apnīk un sākas čīkstēšana.

un ratu. mī un žē. viņu var izvest pastaigā ar tiem tikai tad, kad viņa ir iemigusi. nomodā max 5 min patusē un tad sāk aurot, jo tur ir garlaicīgi. man liekas, ka meitu esmu pieradinājusi nest uz rokām. pa dienu ne tik, bet tieši ejot pastaigā un vakaros, jo tad paliek čīkstīga.

un ko jūs darat, kad bērns sāk raudāt ratos? ņemat ārā? es ņemu un nesu i bērnu, i stumju ratus, citādi sākas histērija.

uzrakstīju. pārlasīju. nekam nederīga mamma.
17.09.2014 11:14 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Meitenes, vēlreiz visām liels paldies par sveicieniem! Vakar puikam krustvecāki uzdāvināja to auto, uz kura pats var kāpt virsū un ar kājā stumties - sajūsma neizmērojama! Abi ar krusttēvu visu vakaru spēlējās un priecājās :)

peliite21, par ēšanu.
Brokastīs - ēd kādu augļu biezeni (šeit dodu veikala burciņas, bet nu skatos, piemēram, citrusa augļus nedodu, cenšos dot tos biezeņus, kuros ir klāt biezpiens vai krējums, bet ne vienmēr. Tik pat labi tas var būt arī vienkārši banāns. Pēdējās nedēļas sācis pa gabaliņam ēst klāt maizi, dodu gan rupjmaizi, gan baltmaizi.
Pusdienās - pašas vārīts dārzeņu biezenis. Dodu kartupeļus, burkānus, kabačus, ķirbi, puķkāpostu, brokoli dažādās kombinācijās, kā kuru dienu, atkarībā, kas ir mājās. Citreiz kartupeļu vietā lieku klāt makaronus, kādas trīs reizes nedēļā lieku klāt gaļu - man ļoti patīk tādas frikadelītes veikalā nopērkamas, mazās burciņās, bet lieku arī pašas vārītu teļa gaļu, arī vistu. Ja esmu uzvārījusi tikai burkānus ar kabaci vai puķkāpostu, tad dodu klāt arī maizīti gabaliņos vai saldajā kādu cepumu (ļoti garšo "Selga", neredzu jēgu pirkt speciālos bēbju cepumus). Dārzeņiem klāt nelieku ne sāli, ne sviestu, ne ko citu. Vienreiz pieliku klāt dzelteno papriku parastajiem dārzeņiem, bet to puika izbrāķēja.
Launagā - parasti kāds jogurts vai arī kāds augļu biezenis, citreiz biezpiens ar cepumu saspiests kopā.
Vakariņās - putra. Dodu visu firmu putras, visbiežāk laikam Humana, jo tām pēdējā laikā bija atlaide Rimčikā. Nedodu tikai griķu putras, jo tās puikam negaršo. Spļauj ārā un vaikstās :D

Starp ēdienreizēm - citreiz uzkož banānu vai plūmi, svaigu gurķi vai maizīti, ja nav gribēji ēdienreizē. Esmu sākusi dot arī sieru gabaliņos un puika ir pagaršojis arī olu. Dzert dodu gan sulu, gan ūdeni, gan tēju. Skatos, lai pa dienu kopā nav dikti daudz miltu izstrādājumu, piemēram, ja pusdienās ir klāt makaroni, tad nedošu arī launagā cepumus.
17.09.2014 11:17 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man histērija ratos ir bijusi 2 reizes, ārā neņēmu, tā tik vēl trūka lai man nāktos nest bērnu un stumt ratus Rīgas centrā. Kopumā nobļāva kadas 15-20 min un atlūza.
17.09.2014 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
nu man ir otrādi, weee.
17.09.2014 11:29 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Es savu ari vienmer nemu ara no ratiem,kad bija histeriaja, bet es zinaju cikos vins apmeram modisies un ap to laiku staigaju gar maju,ka saka brekt gajam majas.
17.09.2014 11:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu es šitādus stiķus un niķus nogriežu saknē. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka nesot putekļi saies acīs vai sazin vēl kas notiks. Mājās vai telpās ņemu opā, bet ārā it pēc pieprasījuma ,nē. Cita lieta ja skatāmies pīlītes vai ko citu ....
17.09.2014 11:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es vienkārši baidos ,ka nākamais ir histerijas veikalā - nē, paldies
17.09.2014 11:40 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čerij, nezinu, vai mans komentārs tev būs noderīgs, jo mums bērni atšķirīgos vecumos, bet nu mans režīms.
Mostamies ap 8 (ja agrāk aiziet gulēt, tad agrāk), ap 9 ēd brokastis, tad spēlējamies. Ap 10. 30 iet nosnausties. Ceļas ap 12, tad vai nu ejam ārā vai spēlējamies (divreiz nedēļā vīrs nāk mājās pusdienās, tajās dienās ārā neejam, bet ejam vakarpusē). Ap vieniem paēd pusdienas (citreiz ejam ārā pēc tām), trijos iet gulēt otro pusdienlaiku. Ap pieciem ceļas un ēd launagu. Vakars ir visgrūtākais, jo līdz nakts gulētiešanai vairs nepaguļ, lai gan miegs nāk ļoti. Spēlējamies, ap 20. 30 ēd vakariņas, tad iet vannā (ne obligāti katru dienu, bet bieži jo puikam patīk un tas aizņem laiku līdz gulētiešanai, samazina niķu laiku :D ). Pēc vannas vēl drusku gultiņā paspēlējas, dzer pienu un tad iet gulēt ap 22.

Par histērijām ratos - esmu arī stiepusi dēlu, bet parasti centos nomierināt vai iemidzināt otrreiz. Parasti staigāju tikai, kamēr puika guļ, jo viņam arī bija garlaicīgi vienkārši skatīties griestos, tāpēc tāpat kā Muša uz celšanās laiku jau staigāju gar māju.
17.09.2014 11:41 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
weee, tu esi droša, ka tas bēbim vienkārši niķis un neņem pierē, lai saprot, ka tā neko nepanāks, ja?
Manam dēlam tagad sākusies tāda brēkšana, ja nevar dabūt. Pilnīgi nezinu, ko lai daru! Skaidrs, ka kāroto dot nevar, piemēram, krūzi ar karst kafiju, bet novērst uzmanību ne vienmēr sanāk. Tā brēkšana brīžiem ir briesmīga. Beigās man pašai gandrīz histērija sākas.. Skaidrs, ka puika testē manu raksturu un vai nevar tiešām ir nevar, bet nu es nezinu, ko lai ar savu nerv sistēmu iesāku. Idejas? :D
17.09.2014 11:44 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ebe, man tas pats ar to blaushanu un loetaam ko grib, bet nevar.
17.09.2014 11:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet es jau teicu, man tā ir bijis tikai divas reizes, vispār viņai patīk ratos, reti kad guļ.
17.09.2014 11:48 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
harmless_, ko tu dari lietas labā? Cik vecs ir tavs bērns?
17.09.2014 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
nu mūsu režīms - 8 ceļamies un brokastojam, 11 - otrās brokastis, 14 -16iem pastaiga (cik nu pastaiga), 16os launags, 19- vakariņas, 22os gulētiešana. baroju ar krūti tāpēc laiks variē +/- 30. vannojam 2x nedēļā. domāju, ka varbūt vajag kādas korekcijas. vnk starp ēdienreizēm ir grūti novilkt to laiku. spēlējamies, dziedam, sēž baby bjorn, bet tagad, kad vēl pārcelšanās priekšā uz jaunu dzīvesvietu, man ir jāatrod laiks, lai varētu sapakot visu. vīrs palīdz brīvdienās. ai, vnk jūdzos, bet viss ir ok. :) turos.
17.09.2014 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
pusdienas pirms pastaigas - 13.30.
17.09.2014 11:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ebe, nu es zinu, ka pakaļa sausa un ēst vēl nav laiks, teiksim bijām vecrīgā un braucam mājās , viņa sak kašķēties un tad ir histērija , reāli līdz mājām vēl ir gabals (līdz Lido uz Ģertrūdes ielas ) ,nu ko man darīt ? ņemot rokās un stumjot ratus , tas aizņems vairāk laika ,nekā tikai stumjot ātri ratus.
Nu par karstām krūzēm, nesen ar vienu meiteni par šo runājām, es laikam pastāstītu un ja nesaprot ( visdrīzāk jau nesapratīs ) atļautu iebāzt pirkstu kafijā lai saprot ka neviss es esmu ļaunā, bet kafija ir karsta. Man jau šķiet ,ka neko neizdarīsi tikai skaidrojot un rādot ,vairāk jau rādot kāpēc, citādi tas cilvēks taču nesaprot , sēdi tu tāda uz dīvāna un spēlējies ar foršo krūzi a viņam nedod :(
17.09.2014 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits