Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Man arī negtatīva asins grupa, pote dibenā bija palātā, laikam nākamajā dienā pēc ķeizara, vai tajā pašā vakarā, īsti neatceros.
Man puika arī sācis pa nakti celties un ēst, un galvenais pieceļas un uzreiz balsī riktīgi raud, taisni ārprāts. Viens laiks bija labs, ka tikai no rīta paēda un vēl pagulēja, tagad pa nakti ceļas, brr nepatīk.
06.09.2014 13:31 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Soho, man bija jāgaida ilgāk par pusgadu, precīzi neatceros, bet varbūt kādi 9-10 mēneši. OK nelietoju pirms tam jau n-tos gadus. Man bija diezgan neregulārs cikls, nekad nezināju, kad precīzi man varētu būt ovulācija, nepratu to arī sajust (citas sievietes jūtot). Nekādus ovulācijas testus netaisīju, tik izmisusi nebiju. Domāju - kad būs, tad būs.
06.09.2014 13:50 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
Soho, mums nesanāca gadu un vēl bišķiņ. Kad vairs par to tā nedomāju un sāku jau plānot citas lietas, tad pēkšņi pieteicās! Domāju, ka uztraukumam nav pamata. un ja daktere saka, ka viss ok, tad viss ok :)
06.09.2014 14:19 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Vai te ir kāda kas dzemdējusi divreiz?
Gaidu otru mazuli un jo tuvāk nāk termiņš, jo vairāk baidos no dzemdībām. Daktere saka, ka otrās esot vieglākas, paziņas arī to ir teikušas, bet vai tad to tā viennozīmīgi var pateikt? Kā tikt vaļā no bailēm?

Lai arī pirmās dzemdības atceros ar prieku, dzemdēju pati, iztiku bez atsāpināšanas, jo jau sākumā teicu, ka gribu dzemdības izjust tā pa īstam. Kad jau vērās pēdējie centimetri, tad teicu, ka vajag šprici, bet bija jau par vēlu. Dzemdēju 9,5h. Pēc dakteres teiktā sanāk, ka otrās būs 2x ātrākas.
06.09.2014 14:28 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Un kā koncentrēties uz pareizu spiešanu? Dzemdējot pirmo bērnu izspiešanas periodā kaut kur peldēju un notikumu atceros miglaini. Rezultātā uz sejas bija asinsizplūdumi, visvairāk uz kakla, vaigiem un acu baltumi bija viscaur sarkani. Cīnījos ar izplūdumiem 1,5 mēnešus. Dakteris teica, ka tas tādēļ, ka acis bijušas ciet.
06.09.2014 14:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kā ir ar spermatozoīdu daudzumu, meitenes? Kā tur ir- jo biežāk ejakulācijas,jo dzīvīgāki spermatozoīdi? Vai arī jāpaciešās un tad ir vairāk un tālāk ?
Spermotozoidu kustigums jau ir vairak atkarigs no citam lietam. Un ja atminja tad ~15milj spermotozoidi it ka esot tas skaits,kas vajadzigs lai apaugljotu. :D protams,ne jau visi 15milj apaugljos,bet nu acimredzot no tada daudzums,bus tas viens liktenigais.
06.09.2014 14:48 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Es paliku stavokli pec pusotra gada. Toreiz daktere teica, ka spermotozoidi ir aktivaki ja netiek izsauti biezi:D ik pa 7 dienam esot ok.

manejais ari iet jau vairakus solisus bez turesanas, tiik miili, pacel rocinas augsa un iet atri atri cik vien var un tad nokrit uz visam 4.:)

Brunette, tu savam velc kurpites pa istabu? Es savam nevelku, vel nav nopirktas, rit domaju iet meklejumos.
06.09.2014 15:38 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Manējais gan vēl neiet,tik stutējas pie dīvāna.Baigi patīk stāvēt viņam.Sanāk arī pabīdīties pa labi un pa kreisi :) Zinu,ka jālaiž plikām kājām,bet nosalušas mūždien tās kājiņas. Velku zeķītes tomēr,bet ar tām slīd atkal.

Biezpiens 7.5 men vecumā ir par agru?
06.09.2014 15:46 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
the_one Ir zekjiites ar taam pumpinjaam apaksaa,un tad nesliid kaajas.
06.09.2014 15:51 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Nazīs, ir viņam tādas, bet tāpat slīd. Ar plikām kājām arī pareizāk stāv nekā ar zeķi un visu laiku dilemma-nosalušas kājas vai nepareiza pēdas likšana..
06.09.2014 16:21 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
mēs dikti, dikti ilgi mēģinājām tikt pie bēbīša. Apmēram 4 gadus. Izstaigājām ārstus, nekādu dižo problēmu neatrada, vienkārši nepieteicās bebis un viss. Izmēģinājām visādus vitamīnus, stimulējošus līdzekļus-un nekā. Bijām jau gatavi mākslīgajai, pēc 3 mēnešiem sāktu to MA procesu, bet mazā izdomāja pati pieteikties :) Esam ļoooti priecīgi, ka pozitīvi mums beidzās šis stāsts un ticu, ka bērniņš zin savu laiku kad pieteikties.
Tas varbūt mazs iedvesmas stāstiņš tām, kurām nesanāk pašlaik :)
Tagad tie 4 cerību pilni gadi neliekas tiks ilgs laiks ko cīnījāmies, lai dabūtu savu brīnumiņu :)
06.09.2014 16:23 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Toreiz daktere teica, ka spermotozoidi ir aktivaki ja netiek izsauti biezi ik pa 7 dienam esot ok.


Man atkal ginekoloģe teica, ka optimāli ir reizi divās dienās. Interesanti - kādi vēl ir ārstu viedokļi šajā jautājumā? Arī ejot taisīt spermogrammu tika noteikts, ka pirms tam sekss var būt ne vēlāk kā 5 dienas pirms un ne ātrāk kā 2 dienas pirms nodošanas.
06.09.2014 18:00 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Cik arstu, tik viedoklu daudzos jautajumos netikai saja.
06.09.2014 18:24 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Arahne - šo es ceturtdien māmiņu kursos uzzināju, ka jātur acis vaļā, lai neplīstu asinsvadi un ievelkot elpu pirms spiešanas, nedrīkst spiest "ar vaigiem", respektīvi to spēku koncentrēt uz ievilkto gaisu, bet gan uz vēdera muskuļiem (līdzīgi kā uz poda). Jo citādi veidojas sejā zilumi no plīsušajiem asinsvadiem, tāpēc, ka viss spēks tiek koncentrēts sejā, nevis apakšā. Nezinu, kā pareizāk izskaidrot :D
06.09.2014 19:14 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Lollipop
Kad gaidīju pirmo bērniņu tad gāju uz grūtnieču vingrošanu, dažādām konsultācijām un to visu zināju, taču pašā spiešanā procesā "aizpeldēju", atceros visu miglaini līdz ar to arī acis bija ciet tāpēc jautāju kā otrajās dzemdībās "neaizpeldēt" un spēt domāt līdzi darbībai?
06.09.2014 19:39 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Neesmu gan vēl dzemdējusi, bet nedomāju, ka ir kāda formula kā "neaizpeldēt". Viss tikai pašas rokās - jākontrolē savas emocijas un fiziskās izpausmes (cik nu tas tādā brīdī iespējams). Vienīgais, kas nāk prātā - ja vēl kāds piedalās dzemdībās, šī persona var atgādināt par elpošanu, acu turēšanu vaļā un palīdzēt saglabāt mieru dzemdību gaitā. Tāpat svēti ticu, ka ļooooti daudz no tā, kādas būs dzemdības ietekmē pati sieviete ar savu attieksmi/domām/uzvedību - ja sieviete psiholoģiski nav gatava dzemdēt, sākas sasprindzinājums, izdalās adrenalīns un dzemdības tiek bremzētas u.tml.
Pati vēl cīnos ar savām bailēm un priekšstatiem par to, kā nu tas būs - bet vairs nav daudz atlicis fantazēšanai - jānomierinās! :)
06.09.2014 20:30 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Pati vēl cīnos ar savām bailēm un priekšstatiem par to, kā nu tas būs - bet vairs nav daudz atlicis fantazēšanai - jānomierinās!

Skaya, man tāpat, tikai man jādzemdē kuru katru dienu. Var jau sev stāstīt nezin ko, bet tā arī nesaprotu, vai pati sev noticu vai nē. Diemžēl aiz gara laika internetā lasu visu ko par dzemdībām, cenšos gan tikai tos pozitīvos stāstus. Nekāda dzemdību plāna man nav - paļaušos uz sevi un, protams, personālu.
06.09.2014 20:57 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Manam nav kurpītes, pa istabu un vispār visur ar zeķītem, bet nu tās zeķes viņam krīt nost, tad pats vēl velk nost, tad nu staigā pa māju citreiz kā nabadziņš bez zeķēm, vai ar vienu zeķi kamēr pamanu. Es pa istabu nedomāju vilkt viņam apavus, lai staigā tā. Domāju par apaviem ārā, kādus pirkt utt. :)

Mums bija sūdzība no lejējiem kaimiņiem, ka viņiem no mazā aktivitātēm lustra līgojoties, kautkāds vāks, uznak tāds čalītis, nu kāds tur čalītis manā vecumā, bet nu es nezinu ko iesākt, mazais citreiz tiešām ta ieksrienās un ātrumiņš tāds rāpojot ka nutik, bet nu nejau lai lustra līgotos, bet nu saprotu arī kaimiņus, labi ka tādi sakarīgi, bet nu nepatīkami šā vai tā.
06.09.2014 21:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man arī it kā ir 2 nedēļas līdz dzemdību datumam, bet ārste teica, ka varot būt jebkurā brīdī. Jo tuvāks tas mirklis nāk, jo mazāk es varu sagaidīt. Uztraukums un bailes nav par dzemdībām, bet vienīgais, par ko es satraucos, ir bērniņa veselība, visu laiku smadzenēs griežas vārdi "dubulta nabassaite ap kaklu". Nomierin āšos tikai tad, kad mazā gulēs uz punča un bļaus. :D
06.09.2014 21:31 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Lollipop- nesatraucies, viss būs labi. Manam brālītim bija 3 reizes, un to laikam tikai dzemdībās konstatēja, un paldies Dievam- viss ok ;) Tev vismaz zina, ka tāda situācija ir ;)
06.09.2014 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits