Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
sveiki,
es te tāda jūtos drusku kā svešā un domāju, vai maz vērts atskaitīties?!
Bet ..nu, mazums kāda noreaģēs :)

mazulis jau iečāpojis 34.nedēļā. Gaidu ar nepacietību. Pa lielam visi lielie lielumi sapirkti it kā...jau nedaudz nomierinājos. Būs labi.

šausmīgi grūti gulēt. Nogurumu jūtu, bet iemigt nevaru..un ja iemiegu, tad jāgrozās..nav ērti, wc biežie apmeklējumi...un vēl tā striju sāpe. Kāpēc Dievs tādu nastu sievietēm uzticēja? Protams, jauki just mazo kūņojamies pa punci...bet kad ieraugi strijas. Kilogramus svaros- tas apbēdina.

un vislielākā sāpe- tirpšana. Pa nakti tirpst abas rokas kā negudras. Bet tas vismaz pāriet, kad pamostos. Pirksti no rītiem tādi..sapampuši vai kā- ka nevaru roku kulakā salikt- sāp pirkstu locītavas. Un divi pirksti- zeltnesis un nu jau arī vidējais pirksts vienai rokai ir nonstopā notirpis...un tā, ka sāp roka pati...nezinu- rokas muskulis vai kauls..pat nesaprotu :(
ārsts tik izrakstīja bezrecepšu smērīti, B grupas vitamīnus un masāžu.

Kādai vēl ir tāda problēma?:(
24.08.2014 00:16 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Happy, skaties uz visu pozitīvāk.
Kāpēc Dievs tādu nastu sievietēm uzticēja?
Dievs neuzticēja mums sievietēm nastu, bet gan brīnumspēju - radīt dzīvību! Vakar savā auto ar vīru vedām vienu viņa paziņu un viņš sāka stāstīt savas dāmas dzemdību šausmu stāstu cik viss esot bijis grūti un smagi un sāpīgi un pretīgi. Bet tas ko es varēju piebilst bija - redziet vīrieši, ko sieviete pārcieš lai tikai radītu dzīvību un nekādas sāpes sievieti neattur arī no otrajām un trešajām un pat ceturtajām dzemdībām, bet jūs spītīgi uzstājat, ka sievietes ir vājais dzimums.

Man iet 29. nedēļa. Un arī ir grūti gulēt, rokas ir drusku piepampušas (kad spiež kulakus var just) un kāja izstiepusies izmēru lielāka. Viss tirpst. Vakar vēl sāpēja ļoti simfīze, gāju klibodama un čīkstēdama, bet tomēr lepna - es būšu māte, māte kādai burvīgai mazai princesei.
24.08.2014 07:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kas jums visām ar to tirpšanu ? Turās nav vaira daudz palicis ;)
24.08.2014 07:24 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
weee, es arī līdz galam nesaprotu kāpēc tirpst, bet tirpst reāli. Vienīgais kā es to skaidroju, ka tas saistīts ar to mazo pampumu, kas ir uz visām ekstremitātēm, attiecīgi gan jau tiek nervu gali mazliet apspiesti un rodas tā tirpoņa.

Nevaru jau vairs sagaidīt, kad mazo peku varēs ņurcīt pa rokām! Drusku bail ir, bet tik ļoti kārojas un ilgojos redzēt to razbainieci, kas man tagad visus iekšējos orgānus atspārda.
24.08.2014 07:28 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es ari esmu tirpeju barina. Tirpst labas rokas pirksti. Cik palasijos, tad tas saistits ar tusku/pampumu, ka Gita saka. Kaut gan tuska man it ka nav, bet rokas vienigas ir sapampusas. Gredzenus jau visu vasaru nevaru uzvilkt.
Visadi citadi jutos loti labi, nekas neliecina par dzemdibu tuvosanos, rit 39.nedela. Apetite diemzel palielinajusies, vakar 22 vicoju ieksa maizites...
24.08.2014 07:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man arī tirpst rokas, no rītiem pirkstus 2h saliekt nevar, ja arī saliec, tad atliek nesanāk, Piepampušās potītes jau ir mans jaunais standarts. Sācies arī tualetes skriešanas maratons, ik pēc stundas vajag "pa maziņo". Arī naktīs sāku celties. Vistrakāk laikam ir ar to stiepšanos. Staigājot sāp gurni un starpene tā, ka liekas, es būtu spārdīta kājām vai jājusi ar zirgu bez sedliem. Forši ir tad, kad mazā vēl tur parubinās, tad sajūta tāda, ka viņa jau kādu roku ārā izbāzīs... Bet ir arī pozitīvas lietas, nav striju. Parādījies ir pretīgs celulīts, taču striju nav!
Mani ar dzemdību šausmu stāstiem sabaidīt nevar, ceru uz labāko, bet gatavojos ļaunākajam. To visu atsvers zilgans, gļotains, skaļi bļaujošs bēbis uz mana punča. Šī mirkļa dēļ esmu gatava izciest visu.
24.08.2014 08:40 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Šorīt vispār roku nejutu. Gulēt nav iespējams. Labai rokai klāt diviem pirkstiem, kas notirpuši 24/ 7 nāk klāt laikam jau trešais. :'(
24.08.2014 10:30 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Happy nekreņķējies! Es nevaru labajā rokā pat kafijas krūzi noturēt. Iešu nomazgāt traukus aukstā ūdenī un tad jau paliks labāk... Drīz jau "mocības"beigsies! :D
24.08.2014 10:45 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Uiii, meitenes, turieties! Mani gan šīs problēmas nav piemeklējušas (tpfuu, tpfuu). Vienīgais tā pat kā Lillipop sāp starpene tā, it kā kāds mani tur kārtīgi būtu spārdījis! :D Diezgan briesmīgi :D

Nespēju noticēt, ka man vēl tikai mēnesis līdz dzemdībām, bet nojauta saka, ka nostaigāšu līdz oktobrim, bet ko zin, kad mazā dāma gribēs, tad arī būs!
24.08.2014 12:36 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man savukārt ir nojauta, ka varētu būt jāgaida līdz pat septembra vidum, bet kas to zina. Liekas, ka jūtos pārāk labi, lai drīz sāktos dzemdības, kaut gan pēc teorijas tās varētu sākties kaut šodien.
24.08.2014 12:51 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man vēl parādījušās asas pēkšņas sāpes kaut kur vēderam apakšā, pāriet tikai tad, kad apguļos. Tāpēc vien ir bail staigāt garus gabalus. Man jau liekas, ka Magoņbulciņa no krāsns izsprāgs ātrāk par termiņu...
24.08.2014 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Man pa lielam ar mēnesis, tūskas un tirpšanas nav, bet šausmīgas mocības man ir ar kuņģa dedzināšanu un atvilni. Naktīs neguļu, RENI un citi sūdi nepalidz, ārsts jau izrakstīja spēcīgāku medikamentu, bet lietoju to reti, tad kad patiešām nevar izturēt... Cenšos būt aktīva, daudz staigāju un neatsakos ne no viena pasākuma, jo škiet, ka tā ir vieglāk un mazāk jūtu kad stiepjas saites sānos un vēdera lejasdaļā... Ceru, ka beidzot nākamnedēl tikšu ar dzemdību somu galā, jo laika tiešām nav daudz...

Šodien gan kaut kā kakls dīvains, dzeru kumelīšu tēju ar ingveru un Citrosept, cerams ka būs labi... Arī aveņu tēju dzeru, kaut gan vecmāte teica, ka tas vairāk tāds placebo efekts, ka no viņas dzemdības vieglākas....
24.08.2014 14:37 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Cik tas viss liekas tālu.. :)
Mans pīrādziņš šodien pirmo reizi lidz virtuvei atrāpoja man pakaļ :) atvedām uz mājām barošanas sēdekli. Baigi patīk. Tagad sēž un mīca banānu. Lielākā daļa ir uz biksēm, mazākā-mutē.
24.08.2014 19:31 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Lielākā daļa ir uz biksēm, mazākā-mutē.

Bet iedomājies, kas tas ir par varoņdarbu tavam bēbim? Labi, ka vispār kas ir ticis mutē. :) Bučas tavam bumbulim.
24.08.2014 19:43 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Gita, tas pat vairāk ir sagadīšanās, ka kaut kas tai mutē ticis. Spiest starp pirkstiem to banānu masu ir interesantāk :D
Bučas nodotas :)
24.08.2014 19:50 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Es atkal šodien savējai iedevu lakto jogurtu, viņai garšoja, tas nekas, ka skābs :D Tad nogriezu gurķa ripiņu un to viņa zelēja. Vispār, kas ēdams ir, to viņa liek uzreiz mutē :) Bet pēdējā laikā ir palikusi niķīga, pat nesaprotu īsti kāpēc - norakstu uz zobu nākšanu.
the_one, nu foršs tavs mazais ķipars :) Man liekas, ka man līdz tam vēl tālu...
24.08.2014 20:42 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
bet vai ir kāda iespēja kā šīs nepatīkamās sajūtas mazināt? lai tā netirpst/ jo no tirpšanas dikti sāp....ko jūsu ārsti saka, kurām tirpst?
24.08.2014 20:45 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Happy, godīgi? Neesmu pat ieminējusies. Neliekas nekas tik briesmīgs un nepaciešams, lai par to bakstītu dakteri. Tad jau vairāk mani uztrauc krampji kājās pa naktīm. Bet arī tur neko padarīt nevar (magnijs jau tiek dubultā devā lietots). Cenšos visas tās nepatīkamās blaknes uzskatīt par sīkumiem un neņemt diži galvā.
24.08.2014 21:06 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ui, Gita..tad laikam Tev varbūt nav tik traki, jo man no tās tirpšanas reāli sāp kauls vai muskulis rokai. Un visu laiku 24/7

..plus pirksti ir notirpuši labajai rokai 24/7..un tās sāpes liek raudāt...
24.08.2014 21:28 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
es jau nevaru sagaidīt kad varēšu savu bucīti ielikt barošanas krēsliņā, tagad vēl ņammā autokrēslā, bet ļoti gribās tā pa smuko virtuvē :)
vienīgais nu nekādīgi nevaru piedabūt viņu ēst darzeņus, nu neparko neēd...rīt mēģināšu ķirbi iedot...ne burkānus, ne kartupeļus, ne brokoļus neēd, spļauj āra tākā kautko pretīgu dotu, seja šausmīgi saviebta, gandrīz rīstīties sāk :D eh
24.08.2014 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits