Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Man dikti patīk šī diskusija :) Pašai bērnu nav un vēl neplānoju tuvākos 2 gadus noteikti, bet bērni ļoti patīk un draugam arī. Interesanti palasīt visādas ikdienas lietas iz grūtnieču māmiņu dzīves (l)
24.11.2013 23:10 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Meitenes,kāda bija sajūta, kad uzzinājāt, ka esiet stāvoklī??KA TAGAD BŪŠU MAMMA
Šodien sporta klubā redzēju vienu mammīti ,kura bija paņēmusi līdzi bēbi un tik ļoti gribēja sportot,taču pēc 20 minūtēm nācās viņai pārtraukt un iet prom, jo bērns kliedza kā traks.Tik ļoti žēl tās sievietes palika, ka nav kur mazo atstāt un pašai sev laiku veltīt nevar.Varu iedomāties kā viņai gribās no mājas tikt ārā.
Manai mammai bija tāpat, ka viņa ļoti gribējās iet, bet bija piesieta man.
Kā jūs tiekat ar visu galā?Apbrīnoju sievietes kuras uzreiz pēc dzemdībām ir formā,starojošas un izskatās laimīgas.Es nerunāju par slavenībām.
24.11.2013 23:24 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Apbrīnoju sievietes kuras uzreiz pēc dzemdībām ir formā,starojošas un izskatās laimīgas.Es nerunāju par slavenībām.


kas ta slavenībām ir savādāk? viņām bērnus stārķi atnes?
24.11.2013 23:30 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
kas ta slavenībām ir savādāk? viņām bērnus stārķi atnes?


Es piebildu, ka es nerunāju par slavenībām, kuras lielāka daļa pēc dzemdībām ir skaistas un slaidas, bet gan par normālām sievietēm. Tu pārprati manu domu.
24.11.2013 23:32 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Burbule, nuuuuu es jautāju tādēļ, ka sen, sen atpakaļ te bija viena mana paziņa ar šādu niku un tā būtu baigi foršā ziņa (pēc visa, kas šonedēļ noticis), ka viņa gaida bēbi. Ja vēlies, drīksti pateikt, kurā pilsētā dzīvo :D

Meiteniite. Mēs ļoti gaidījām to brīdi un tas viss likās dikti pašsaprotami. Sākumā, protams, bija mazliet bailes tīri par to vai viss ir tur, kur tam jābūt un tā kā tam jābūt. Sagaidījām pirmo USG un tad jau viss pa mierīgo, jo man nebija nevienas grūtniecības pazīmes. Tikai tad, kad vēders sāka augt un mazais pa iekšu dauzīties, arvien vairāk sapratām, ka būsim 3 un prātojām kā būs, kad blakus gultiņā viens bebiks gulēs! Skaists laiks, ļoti skaists. Bet starošana man izpalika :D Jau pirmīt stāstīju savu pieredzi puikas pirmajā dzīves gadā. Savukārt ar kg sākšu cīnīties tikai tagad, jo tikai tagad ir parādījies mazliet brīva laika un puika ir tādā vecumā, ka es psiholoģiski varu viņu palaist -atstāt tētim droši pieskatīt, visu laiku neuztraucoties kā viņiem iet.
25.11.2013 00:06 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
Vai te ir kāda No uk ? gribu zināt kas gaidāms pirmaja vizite pie vecmates, ceru ka šoreiz mani parbaudīs, jo gp neparbaudija itin neko :(
25.11.2013 00:16 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Banshee, es no Uk. Nu atkarīgs, ko tu saproti ar pārbaudīšanu. Nē, uz krēsla neliks un USG netaisīs. Paklausīsies bēbim sirdi, paspaidīs punci. Aizpildīs dzelteno grāmatu, nozīmēs nepieciešamās analīzes.
25.11.2013 00:20 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
Ā nu vismaz, savadak jau gaidu menesi, nedeļas skrien tomēr un puncis tik aug!
25.11.2013 00:30 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man ir pakavinjs! Bez vinja vispar gulet nevar. Vinju sauc Spilvendraugs. :)
Esmu atzinusi par labu un eertu lietu.
25.11.2013 00:34 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Banshee, cik nedēļas tev jau ir?
25.11.2013 00:36 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
12 jau , Man vēders neželigi liels nezinu no kurienes tik ātri , pati esmu tieva un vedera nebija. tagad japerk jaunas bikses darbam, vecas jau neder :D
25.11.2013 00:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ko lai dara, ja miegs naak tik nezheeliigi, bet visas malinjas saap? Stuteeties uz pussaana - pusmuguras es nevaru. Puncis spiezh mani nost. Gurni saap liidz asaraam. :( pilnigi pashai tik beediigi, raudat gribas, ka viirs blakus saldi kraac, bet man jaamokaas saapees. :(
25.11.2013 00:47 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
uz saniem nesanaak pauglet? man kad astes kauls sapeeja nezheeligi ,guleeju uz saniem , vieniiga poza bija kad vareju iemigt un tikai uz kreisaa saana.
25.11.2013 00:53 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari, kā es tevi saprotu! Es pēdējās nedēļās mocījos tieši tāpat. Nav kāda liela klubkrēsla, kur varētu puslīdz ērti sēdus iekārtoties? Kaut kā es tās naktis izmocīju, lai gan uz WC bieži ar asarām cēlos un pa nakti uz otru pusi griezos tieši tāpat - ar asarām. Ehh, nekas tur nevar palīdzēt, jāpārcieš :(

Banshee - un tu vēl neesi bijusi pie vecmātes? Cik nedēļās tu biji pie GP? Tev jau šajā laikā pirmajam scan vajadzēja būt.

Man pirmais scan sanāca uz 15 nedēļām, jo es salīdzinoši vēlu uzzināju, ka esmu stāvoklī. Man ir PCO un ļoti retas MR, līdz ar to kārtējais iztrūkums man nelikās nekas dīvains. Sajūtas arī nebija nekādas citādākas, vnk man bija pēc 2 dienām paredzēta vizīte pie neauglības speciālista un es izdomāju interes pēc testu uztaisīt...kas parādīja divas svītriņas. Pie Health visitor biju jau ar kkādām 10 nedēļām un pirmajā scan mazajam jau bija vairāk kā 15.
25.11.2013 00:56 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kaa man viss tracina! Tad, kad saapes nokaitina, tad iedzeru kaadu tableti. Dazreiz palidz, vismaz pirms paris dienam palidzeeja, tagad nezinu.. Sonakt meginashu atkal, jo nu tikai pusstundu gulu un atkal jau saaap nenormali :( tas ir drausmiigi !!!
Pedejais meenesis ir nezheeliigs, mokosh un nenormali saapiigs ! Ehhh skaistais gaidiishanas laiks ! :D kaapeec to taa sauc vispar? :D
25.11.2013 01:00 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
Pie vecmātes rīt eju un tā būs pirmā reize. pie gp biju pagajušo ned. uzzināju kkur ap 5 ned kad esmu stāvokli, bet nesen tieši biju pārvakusies, un bija jāmaina gp un tur aizgāja laiks. Man uz tās lapas kas atnaca šonedeļ pat pierakstu pie midwife ir rakstīts kad es ieradišos uz šo vizīti tad pec tam man noliks datumu uz usg, vai ari tas viņiem ir standarta teksts.
gp vispār bija divaina, es viņai saku ka man no vitamīniem ir slikti , vemju viņus āra , viņa tik nosaka nu jā, pat nepaskaidro ko darīt..
25.11.2013 01:04 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari, tādēļ, ka 2. trimestris parasti ir skaists :D Sliktumi, ja tādi bija, ir beigušies, puncītis smuks, apaļš, kompakts, nekas vēl nesāp, nespiež, nevelk - ej un priecājies :D Nu 3. trimestris jau ir jautrs...pēdējās nedēļas vispār "fantastiskas", bet nu neko...vieglāk nekas nepaliks arī tad, kad mazais jau būs uz rokām :D
Banshee, jā, viņa tad tevi rīt pieteiks USG, bet uz to parasti ir vēl dažas nedēļas jāgaida...vienīgais, piekodini, ka tev tas laiks jau liels, moš viņa var izriktēt to visu mazliet ātrāk.
Par vitamīniem - pamēģini nomainīt firmu. Ja no visiem slikti, tad galvenais dzer folijskābi, vari kādu dzelzs tableti, jo ar dzelzi bieži ir problēmas, zivju eļļa par skādi nenāks. Un daudzveidīgs uzturs, daudz treknās zivis, augļi, dārzeņi.
Par bēbi - neaizmirsti uzreiz pēc piedzimšanas pieprasīt TBC poti un no pirmās dienas sāc dot D vitamīnu - tas beidzot pilienu veidā ir pieejams arī veikalos. Kad man puika dzima vēl nebija un viņi te vēl vāvuļoja par to, ka nevajag dot. Man pat ar GP sanāca asāka viedokļu apmaiņa par šito, bet es tik un tā turpināju dot. Arī šķidro Osteocare var, tas ir labs, es peridosiki kopš 6 mēnešu vecuma dodu to, tur arī ir D vitamīns. Abidec vitamīnos arī, bet tos laikam nevar no pašas dzimšanas. Nu vo, GP teica, ka nevajagot utt., bet uz 1 gada jubileju ir kārtējā vizīte, kur skatās attīstibu utt. un health visitor man sāk stāstīt, ka pēdējie pētījumi rāda, ka UK bērniem ir katastrofāls D vitamīna trūkums utt., ka obligāti jāsāk dot utt. Uz ko es pasmaidīju un tikai noteicu, ka savam bērnam es D vitamīnu dodu kopš dzimšanas. Viņa bija patīkami pārsteigta, prasīja kādēļ no kurienes man tāda info, ka vajag un piebilda, lai noteikti turpinu dot.
25.11.2013 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Man bija ļooti grūti nogulēt pēdējo mēnesi. Šaumīgi mocījos ar krampjiem kājās un, protams, nespēju rast ērtu pozu. Daudzas naktis aizvadīju vienkārši raudam aiz noguruma.
Dakteri man teica, lai tikai vajadzības gadījumā dzeru magniju pēdējos mēnešos, kas palīdzēja pavisam nedaudz izturēt naktis nemokoties tik ļoti ar krampjiem.
Par laimi, man mazā jau pirmo nakti pēc dzemdībām nogulēja kā lielā. Jau no pirmās dienas viņai ir iegājies nakts un dienas ritms. Un tomēr izgulēties varu ne katru nakti, lai gan mazā guļ labi. Man visu laiku ir jāpārbauda nakts vidū vairākas reizes vai sedziņa nav uz sejas, vai pati nav uz punča sagriezusies utt. Domāju, ka tas ir raksturīgi daudzām jaunajām māmiņām :D
25.11.2013 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Papau, Tu par to TBC ierunājies. Vai UK tā pote tiek taisīta? Zinu, ka Latvijā to taisa vēl esot dzemdību namā (vismaz agrāk). Kā ir ar UK?
Mūsu pusē (Vācijā) šīs potes vairs netaisa un nav iespēja pat pieprasīt- mēģināju.
25.11.2013 01:24 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
Papau viņi paši poti nepiedāvas, ja neprasa ? :O nu intresanti gan! Es atkal parvacos pirms divām dienām, jā šogad sanāca parvakties daudz reizes :D Rīt cik saprotu man ir jaņem lidzi dokumenti tai skaita ari adreses pierādijums, kā tu domā , vai man norādit veco adresi ? jo uz to man ir pierādijumi, un ari paziņas tagad tur dzīvo ja nu man kāda vestule atnāks tad paziņos, jo jaunaja adrese man nav pierādijuma.
25.11.2013 01:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits