Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Laikam būs jāsameklē cita auduma drāniņa ko iedot, tikai tāda, kurai var elpot cauri.
20.01.2017 17:40 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Manai mazajai ir gandrīz 5 ar pus mēneši. Sver jau 8.600 (!!) :D Aizmieg tikai rokās, vai pie krūts. Pati gultiņā ar lielu kasīšanos un raudāšanu ir aizmigusi tikai 2x. Knupjus nekādus neņem, esmu izmēģinājusi visus veidus.. white noise varu pati klausīties, viņu tas neietekmē :D vislabāk aizmieg rokās uz lielās bumbas. Kaut kā jau jāmēģina pieradināt pašai gultiņā aizmigt, bet visas lietaz, kas itkā mazajam varētu palīdzēt aizmigt, viņai nepatīk, tapēc tas process ir grūtāks un sarežģītāks. Protams arī mans vājais raksturs attiecībā uz meitas raudāšanu spēlē savu lomu. :D
20.01.2017 19:12 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Shadow Seeker, mēs vienā katlā metamas :-D
Šodien iemēģināju iedot miega lupatiņu ar knupi galā (kaut gan viņš knupi tā līdz galam neatzīst). No gulēšanas protams nekas nesanāca, man šķiet viņam pat prātā neienāca, ka tas uz miedziņu - viņš burtiski sāka ārdīties ar to lupatiņu un beigās dabūju viņu sejā:-D
20.01.2017 20:56 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Es tāpat kā havaja esmu savai mazajai (2mēn.) Iemācījusi iet gulēt pašai savā gultiņā. Arī es daru līdzīgi: negaidu, kad bērns būs pārguris un nespēs pats aizmigt. Ir jau iegājies, ka no astoņiem slēdzam ārā gaismas, viss pusstumsā ar naktslampiņu, ieejam vannā, pārģērbju un ar pirmajām žāvām, acu pliksķināšanu lieku gultiņā (co-sleeper). Ieslēdzam baltos trokšņus, gultiņā minimālu vibrāciju, atskaņoju šūpuļdziesmas vai pati padungoju... pēc laika, dažreiz 10min, citreiz 1h mazā pati iemeg bez problēmām (ja vien nav vēdersāpes), mazliet gan japavaktē knupis brīžos, kad izkrīt, bet kopumā iemieg ļoti labi. Redzēs, kā būs turpmāk, bet mazajiem ir ļoti svarīgi iestrādāt paradumus jau pašā sākumā.
21.01.2017 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
Nu peec maniem noveerojumiem-viss atkariigs no taa kaads ir mazais.Mana mazule ir galiigs ne-roku beerns,nekad nav iemigusi rokaas vai man blakus.Jau no pasha saakuma mieriigi gulj savaa gultaa,pa dienu arii iemieg vai nu gultaa vai ratos.Gulj jau no 4 meneshiem pilnas naktis,arii no riita gulj lidz 9-10.Savukaart,manai draudzenei mazaa jau no pasha saakuma ir roku beerns-iemieg tikai rokaas vai uz mammas vedera.Pa gadu ir gulejusi savaa gultaa tikai 3 reizes.Lai gan draudzene ar viiru ciinaas kaa var,nekas nesanaak.Joprojam celjas 3-5 reizes naktii.Un grib visu laiku buut mammas tuvumaa,pat nevar atstaat ar omeem.
Taa,ka viss ir atkariigs no taa kaadi ir muusu mazie.Vienam rezhiimu var viegli ieveerot,citam nekaa.Viens gulees mieriigi savaa gultaa,cits ne pa kam.Un uzskatu,ka vispirms jaaieklausaas muusu beebishos un tad arii maaminjaam buus vieglaak.:-)
22.01.2017 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mana aizmieg tikai uz rokām, bet vismaz guļ visu nakti daudz maz normāli un pati savā istabā. Pirmo pusgadu gulēja tikai ar mums kopā.
22.01.2017 10:59 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Nojaušu, ka varēšu pievienoties drīz šai beztēmai, jo mēnešreizes kavējas, lai arī abi testi bija negatīvi, domāju ka esmu stāvoklī. Tad jau rīt nodošu analīzes un vis būs zināms.
22.01.2017 13:22 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Piekrītu roniitim - katrs bērns ir citādāks, ne viss ir panākams ar audzināšanu, dresūru vai rituālu ievērošanu. Tām, kam paveicies un bērns iemieg pats, protams, šķiet, ka tās mammas, kuru bērni tā nedara, nav darījušas visu iespējamo...
Nobriestu bērnistabas iekārtošanai uz pavasara pusi. Kas ir tās mēbeles un lietas, kas bez gultas atrodas jūsu bērnu istabās? Un padalieties ar pieredzi tās, kam bērnistaba ir mājas otrajā stāvā - vai bērns tur pavada daudz laika un vispār ir ar mieru tur viens pats uzturēties un spēlēties? Vai drīzāk jāorientējas uz to, ka tā būs vairāk bērna guļamistaba, nevis spēļu istaba? Bērnam pavasarī būs 2,5 g.
22.01.2017 13:34 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Piekrītu roniitim - katrs bērns ir citādāks, ne viss ir panākams ar audzināšanu, dresūru vai rituālu ievērošanu. Tām, kam paveicies un bērns iemieg pats, protams, šķiet, ka tās mammas, kuru bērni tā nedara, nav darījušas visu iespējamo.

Tieši tā. Mana meita sākumā bija ļoti mierīga, bet nekad neslavēju sevi par to, jo nu pāris mēnešus vecam bērniņam kaut ko iemācīt ir neiespējami. Iemācīt var tad, kad bērniņš kaut ko sāk saprast. :-D
22.01.2017 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Virzinija
Manai gan būs drīz 5 gadi, bet bērnistabā ir gulta, galds(kādreiz bija maziņš, tagad vairāk skolēnam paredzēts), plaukts ar skapīti priekš mantām un grāmatām. Un skapis. Vairāk nekā diži nav.
Mana pamatā spēlējas un dzīvojas viesistabā, tur kur parasti visi uzturās.
22.01.2017 14:25 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Maniem bērniem istabā ir katram sava gulta, mantu plaukts un 3-atviltņu kumode. Smejos, ka mūsmājās kārtīgākā istaba dzīvoklī ir bērnistaba, jo bērni savā istabā tikai guļ un paspēlējas tad, ja es vai vīrs spēlējas ar viņiem tur kopā, pārējā laikā viss notiek viesistabā!
22.01.2017 14:36 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Jā, no tā es arī baidījos, ka tik mazā vecumā no bērnistabas jēga maza. Mantas tāpat bāzēsies dzīvojamajā istabā. Man ir doma ielikt bērnistabā to "satiksmes" paklāju, varbūt vēl telti. Bet mantu plauktam nez vai ir jēga.
22.01.2017 14:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kur citur mantas liksi? Biežākās mantas stāv viesistabā, bet pa lielam katru vakaru mācu kārtot mantas, nest uz istabu, salikt plauktos, mantu kastēs. Man ir tāds atvērtais plaukts ar krāsainām mantu kastēm - vienā kluči, citā grabuļi, vēl kādā mašīnas u.tml!
bet nu jā, tur jau daudz dažādi aspekti, ja tev, kā nopratu pēc rakstītā, ir māja, tad, jā, iespējams, savādāk, jo nenesīs jau katru mantu augšā/lejā. nezinu, domā pati :-P:-D:-):-)
22.01.2017 15:04 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu Roniitim! Bērni ir dažādi! Un kā jau minēju, daudz arī izsaka tas, vai bērns ņem knupi vai nē! Es nevaru ielīst blakus mazajai gultā un iedot krūti, jo ja varētu tad easy - aizmigtu! Protams kaut kādi rituāli ir nepieciešami un svarīgi, lai mazīts saprastu ka ir jāiet čučēt. Taču tā ir viena daļiņa no visa tā procesa.
22.01.2017 18:08 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Miegu un spēju aizmigt ļoti ietekmē mazuļa attīstības posmi. Lai jau dod Dievs, un mazie turpina tikpat labi aizmigt arī turpmāk, bet jābūt gatavām, ka tas var arī mainīties. Līdzko mazie kļūs aktīvi pasaules izzinātāji, tā tas atspēlēsies uz miegu. Kā sāks nākt zobi, tā mainīsies miegs. Kā iemācīsies rāpot, staigāt, tā atkal var pasaule apgriezties otrādi. Vārdu sakot, rēķinieties, ka viss var mainīties, bet ceriet, ka būs labi. :)
.
Tām, kas uztraucas par bērna raudāšanu pirms miega.. Jūs taču daudz maz pazīstat sava bērna raudas, vai ne? Kā raud, kad sāp, kad gribas ēst, kad ir noguris. Daudziem bērniem ir vajadzīga kaut neliela izraudāšanās (vajag nolaist tvaiku), lai spētu aizmigt.
22.01.2017 19:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Jā, protams, sāpju un "aiz neko darīt" raudāšanu var uzreiz atšķirt. Viņa pat neraud, bet bauro, tāpēc izspriedu, ka viņai vienkārši tas ir nepieciešams, jo mazums kas dienas laikā sakrājies. :-D
22.01.2017 21:23 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Reāli dusma!!! (e)(e)(e)
Nurofen, kas visu laiku maksāja ap 5-6 eiro, stiprais, tagad maksā 8 - 9 eiro! (e)
Saprotu, ka var pacelt cenas, bet reāli tādai it kā mazai summai + 2 eiro! (e)
22.01.2017 21:53 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Par to raudāšanu vēl.. Man visvairāk nepatīk, ka cilvēks no malas uz šitādu bērna emociju baurošanu reaģē tā, ka man jājūtas neērti. "Kas vainītes? Kas sāp? Kas noticis? Ēsti grib? Nav kaut kas labi.." Jā, nav gan labi! Tu neļauj manam mazajam izlādēt emocijas. Cilvēks nesaprot, ka bērns var raudāt aiz noguruma vai stresa. Kad skaidroju, tad: "Kāds gan viņam var būt stress? Par ko viņam pārdzīvot?"
23.01.2017 18:26 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
O jā, Mereda, un tad vēl kāds jociņš: "Mammīte Tevi neklausa?" . Bieži dzirdu cilvēkus domājam, ka zīdainim jau nav par ko uztraukties. Kretinē. :-D
Robīte, šodien tieši FB redzēju sievieti rakstam par šo cenu kāpumu, tā taču nebiji Tu ne? :-D
23.01.2017 18:50 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Manējais arī pirms miega čīkstīgs ir, bet tas ir tāds garš vēēēeee, kad acis krīt ciet, bet viņš laikam nespēj saprast, kas īsti notiek :D Es ļauju pačīkstēt, smejos, ka tad labāks miegs būs :D Pa dienu gan tā nav, aizmieg uzreiz. Laikam jau pirms nakts grib izraudāt visu dienā piedzīvoto.
23.01.2017 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits