Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Kā lai iemāca bebucim pašam aizmigt? Man jau mugura čupā no tiem 8kg uz rokām:-D vai arī vēl par ātru gribēt?
19.01.2017 22:49 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
zeldito, nez, man liekas, ka tur jau startā problēma, ka sāki midzināt tā.
Es pievienojos Tavam klubiņam :D dēlu atradināju tikai ap gadu. Gulēju vnk blakus- viņš cēlās kājās, liku guļus utt. Tas prasīja pacietību.
Meitu tagad midzinu klēpī. Kamēr bija vieglāka, tikmēr likās baigi forši, bet, tagad mugura jūt.
Ja lieku gultā, tad pamatīga raudāšana, jo, reāli viņa pati neprot iemigt.
Ja Tev ir labi nervi, tad vari likt gultiņā, pamīlot, padziedāt, bet, pirmo periodu, liela iespēja, ka raudās.
19.01.2017 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
zeldito, cik Tev mazulis vecs? Man meita uz nakti iemieg pati, ar kādu no mums blakus lielajā gultā. Izēd pudeli, pavāvuļo (citreiz 1min, citreiz 40) un guļ. Pa dienu joprojām iešūpinu, jo pat ja acis nevarēs vaļā noturēt, tāpat rāpsies ārā no gultas un nīdēs, ka gribas vazāties pa dzīvokli. Viņai 1.2 gadi
19.01.2017 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
zeldito, es meitu midzināju lielajā gultā, guļot viņai cieši blakus (man ir skolioze un lordoze, es nespēju viņu ilgi noturēt), glāstot sejiņu ar frotē miega lupatiņu. Bija reizes, kad pačīkstēja, paknosījās, bet pie manas metodes pierada. Tas viss iegājās laika gaitā tādā rituālā, ka miega lupatiņa rokās vien jau garantēja miedziņu. Daudz pacietības gan tas prasīja, bet bija tā vērts :)
20.01.2017 00:17 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Manam pusgads tūliņ būs. Ehhh, laikam jau vēl būs jāpastaipa un lēnu garu jāmēģina kaut kā radināt aizmigt pašam. Man pat šķirt, ka viņu neinteresē tādas miega lupatiņas(t) vienmēr ņemsies un īdēs/bļaus, kamēr rokās nepaņems, pat ja ir ļoti noguris :-/
20.01.2017 02:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.08.2014
Manam dēliņam 6.5 mēneši un jau no mazotnes lieku gulēt savā gultiņā. Parasti arī kliedz, kad nāk miegs, bet mana sistēma ir knupis, mantiņa un uzlieku white noisā dziesmiņu.
20.01.2017 08:50 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Man laikam vnk nervi vāji, kad viņš kliedz. Gulēt jau viņš guļ savā gultiņā, bet tā midzināšana(t)
20.01.2017 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Starp citu, no draudzeņu un paziņu lokā eošajām mammām esmu novērojusi, ka daudz vieglāk paši iemieg tie bērni, kuriem ir knupis. Tiem, kuriem knupis nepatīk, arī pašiem iemigt ir grūtāk. Es mēģināju visādas miega lupatiņas, knupjus utt. Bet nu nekas nav aizgājis. Labi vismaz, ka uz vakaru normāli aizmieg. 1x dienā es vēl varu pašūpināt 1min. Jo viņa parasti pēc pastaigas ir ļoti nogurusi un uzreiz atlūzt.
20.01.2017 11:27 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
mistērija
Nu par to nu gan nevajadzētu satraukties. Ja mazais guļ labāk ar to lupatiņu, tad atstāj viņam rokā un viss. Nav jau uzreiz uz sejas jāliek virsū. Ik pa laikam vari uzmest aci, vai nav uz sejas un viss, lai gan man meita vispār vienu brīdi gulēja ar spilvenu uz sejas. Burtiski, vilka sev virsū spilvenu un tikai tā gulēja - nu neko, pievaktēju, lai deguns būtu ārā no spilvena un viss :D
zeldito
saprotu. Man nervi arī vāji. Es varu izturēt kliegšanu, ja kliedz dusmu pēc, bet nevaru izturēt raudāšanu pirms miega, tāpēc, lai arī uz nakti meita smuki aiziet gulēt pati, pa dienu tas ir neiespējami, tāpēc vēl aizvien iemieg rokās uz bumbas. Zinu, ka tā ir mana kļūda, bet tas parasti ir pāris minūšu jautājums, jo es viņu turu līdz pēdējam augšā, lai ilgi nav jāšūpina. Tad pietiek paņemt rokās, nedaudz pašūpoties un gatavs. Vienīgi tev mazajam tikai 6mēn, uz viņu tas laikam nestrādās īsti vēl.
20.01.2017 11:28 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
atceros pirms paris menesiem jautaju par miega ritmu mazajiem, tad manam bija 8 nedelas, tik daudzas man teica, ka tik mazins, lai liekos miera utt.
tad nu tagad varu padalities, ka nelikos viss miera un iemaciju mazajam pasam aizmigt. 1) vienmer iet gulet sava gultina, tas ir nevis noliek gultina, kad jau aizmidzis, bet, kad vel nomoda, tad jau sava gultina, lai iemieg taja! 2) baltais troksnis ( palidz ar apslapec citus troksnu, ko es darbu pec maza iemigsanas) 3) lieku gulet, kad vinam gribas gulet, veroju lidzi cil ilgi pirms tam guleja, cik ilgi bija augsa un kad sak nak atkal miedzins, tad dodamies gulet, loti sekoju lidzi, lai nav parak noguris, jo tad ir gruti! 4) knupis nepatik, tad nu mazajam vislabak patik savi pirksti vai mans mazais pirkstins, sobrid no sava pirksta ari censos tikt vala, lenam izdodas
tad nu nolieku gulet, ietinu sedzina, pagulu blakus kadas 5 min , novelu arlabunakti un lauju vinam pasam gulet!
ieteikums, bez kura neiztikt- pacietibu un kartigi defineti merki, abiem berna teti jabut vienadiem paradumiem!
20.01.2017 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
havaja, bērnam iemigšanas paradumi var mainīties, augot lielākam. :)
20.01.2017 13:50 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
zeldito, pamēģini bumbot uz lielās vingrošanas bumbas ar mazo uz rokām, man ar visu ķeizaru tā bija ērti+ var lēkāt dažādās intensitātēs, gan bumbot uz priekšu-atpakaļ, man ļoti palīdzēja šitas pasàkums
20.01.2017 13:52 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
havaja, bērnam iemigšanas paradumi var mainīties, augot lielākam.

gribas uz sito kaut ko atbildet, bet nezinu ko....8-)
protams, ka paradu mainisies, tapatas ari esanas paradumi mainisies, komunikacija, raudasana... viss mainisies, to sauc par augsanu!
nevaru saprast vai mans koments tika uztverts ka ... kas, es tikai padalijos ar to, ak ir iespejams izveidot paradumus, kas ir atbilstosi bernam unvecakiem, lai kopigi sastniegtu velamo rezultatu: mana gadijuma atri un viegli (man it seviski) iemigt, kad nak miegs!
vel, ko esmu sapratusi, ka berni jebkura gadijuma cinas preti miedzinam! neznu gan kapec, bet atceros, ak berniba ari negribeju gulet iet, bet tad tas gan bija velaka vecuma!
20.01.2017 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Tas nebija uzbrauciens nekādā gadījumā :D Tas bija domāts tā, ka var gadīties, ka būs jāmāca par jaunu jeb jāatrod citi varianti. Resoektīvi, kas der 3mēn vecumā, iespējams neder gada vecumā. Sorry, ka izteicos kkā dīvaini :D
20.01.2017 14:20 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Havaja, man bija posms kad bērns aizmiga perfekti kādi 2-4 mēnesis, ieliku gultiņā, grozija galvu un aizmiga, pilnīgi neko nedarot, arī bez knupja vai ar to īpašo gumijas knupi, kas tā viegli neturās mutē. Ehh, būtu tā palicis, bet viss ļoti mainās.
Man mazulis uz nakti riktīgi aktīvs, liekas, ka ieslēdz vēl papildus dzinējus :D, tāpat visi ikdienas režīmi ko mēģinu ik pa posmam pamainās. Ne lupatas ne noise skaņas bērnam ar neinteresēja, atceros ka 1x uz delfīnu un jūras skaņām noplīsu pirmā :D 8-)
20.01.2017 14:23 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Bet vispār ticu ka ir kas režīmus mēģina ievērot, tas ir labi, jo ir konkretība. Mums jau ar kādu laiku ir noteikts režīms, iet gulēt tikos, ceļās tikos, diendusa tikos un viss iet ok, pie tā turos. :)
20.01.2017 14:25 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Man meitiņa(6,5mēn) iemieg pati, protams, ir arī izņēmumi un nākas nocīnīties, lai kaut uz rokām aizmigtu..BET viņa miegā dara visu, ko ir iemācījusies nomodā, piem, tgd viņa ceļas četrrāpus, lien ar galvu redelēs, veļas utt.. tas man liekas grūtāk apkarojams kā aizmigšana uz rokām :D
20.01.2017 14:40 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Manam puikam jau otro mēnesi zaļa kaka ir katru reizi. Esmu jau 3 ārstiem prasījusi, visi saka, ka tas ir normāli - gan krāsa, gan smaka, gan konsistence (ja nu vienīgi nav ļoti ūdeņaina). Tāpēc esmu pārsteigta, ka AG meitu ielika slimnīcā Man arī maisījuma bēbis.
Kā jau minēju, krāsa viņiem likās normāla, bet gļotainās konsistences dēļ sacepās.:-D

Ja par bēbīšu iemigšanu, tad mana meita pirmos mēnešus bez problēmām iemiga pati. Ja gribēja gulēt, tad kaut pie motociklu skaņām vai koncerta laikā iemiga, bet nu 7 mēneši un jau krietnu laiku vakaros pārsvarā iemieg raudot. Ir trīs varianti: 1.iedodu pudeli un iemieg; 2.iedodu mīļmantiņu vai miega lupatiņu, uzlieku dziesmiņu, viņa paņurca un iemieg; 3. un visbiežākais: pēc visām mantiņām un pudelēm sāk aurēt, kas parasti notiek 5min-1h līdz iemieg. Mēdzu arī knupi iedot, bet ja vien neesam pastaigā, izrauj no mutes un ņurca, pēta, tātad tas pats variants kā iedodot miega lupatiņu vai mīļmantiņu. Agrāk midzināju viņu ratos šūpojot, bet tad sapratu, ka tas īpaši neatšķiras no atstāšanas vienatnē, lai iemieg, jo aurē tāpat. Vienīgā atškirība ir tā, ka ļaujot pašai iemigt, ietaupu laiku un nervus. :-D Šķiet, ka tā viņai ir nepieciešamība izbauroties. Par midzināšanu rokās nevar būt ne runas, jo viņai mans tuvums ka tāds kaitina un grūžas mūždien prom. :-D
20.01.2017 16:57 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.01.2017
Havaja, manai meitiņai arī viss pats no sevis mainījās, bija kādi 4-5 mēneši, kad mēģināju pieradināt gulēt vienai, ne par ko negribēja. Bija nenormālākie skandāli, tad es jau padevos, un pēc laiciņa pati no sevis sāka iet gulēt. Pēc tam, kad bija ~ pusotrs gads, sākās, ka jāsēž blakus kamēr iemieg. Tagad viņai ir 2 gadi un veljoprojām nepatīk aizmigt vienai, cenšamies viņu no tā atradināt.
20.01.2017 17:17 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Teddy, tur jau tā lieta, ka viņš netur vienkārši rociņā, bet velk visu sev virsū uz sejas un tad elso, šodien ievēroju, ka pats sev norāva dvielīti nost, bet kas zina, kas var gadīties.....
20.01.2017 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits