Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
par manu ieprieksejoproblemu, ka bebis nekaka un laikam piens beidzas- iedevu viendien aplietu kumelisu teju, izmaseju vederinu, izvingrinaju kajas un pakakaja! bet sikstesan pie esanas, rausanas nost no kruts un lidz galam nepaesana, nav piena problema, kad meginu atslaukt, tad ir piens! sovakar likas, ka varbut pie vainas barosanas poza, jo vins ir baigi izaudzis un varbut nav vairs erti, bet izmeginaju visas pozas, kadas zinu... tapat raudaja un ed, raujas nost un ta uz rinki. ko darit, dikti negribas atslaukt un barot ar pudeli! un neticas, ka tagad ap tris menesiem nemak kruti vairs est!
17.01.2017 23:48 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Havaja varbut tie ir zobi. Manam, kad saka nakt prieksejie zobi, tad bija sapes edot. Apskaties mutee vrb ir apsartusas vai sapampusas.
18.01.2017 08:08 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mans bēbis 3 mēneši un 2nedēļas, pirms kādas nedēļas sāka kakāt zaļu kaku ar gļotainu saturu, neko ēšanā neesmu mainījusi. Bijām uz usg, rīt zināšu kakas analīzes rezultātus...bet nu interesanti, usg veicēja teica, ka varbūt kāds vēdera vīruss. Tomēr ne temperatūras, nekā cita nav. Omulīgs bēbītis, kas aktīvi veļas uz vēdera un spirinās...nesaprotu, kas tur notiek viņam iekšā. Lietojam, ko Ģā izrakstīja, ceru, ka pāries drīz, nepatīk man redzēt zaļu pumpera saturu.:-/
18.01.2017 15:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Kukuruza, tavs stāsts līdzinās mūsu, kad meitai bija 3 mēneši - sāka kakāt tumšas zaļganas gļotainas kakas. Momentāli sabijos un devos pie ārsta, meitu ielika infekciju nodaļā uz novērošanu un teica, ka tas nav normāli. Nebija ne temperatūras, ne sliktas pašsajūtas. Tā arī neko neatklāja un tas vienkārši pārgāja, bet vēl izrakstīšanās dienā bija tumši zaļganas kakas, šoreiz bez gļotu piejaukuma. Infektoloģe teica, ka krāsa ir pieļaujama, galvenais ir konsistence. Vēlos piebilst, ka baroju tikai ar maisījumu. :-)

Cik saprotu, Tu baro tikai ar krūti ja? Vai ieturi kaut cik noteiktus intervālus starp ēdienreizēm un ļauj paēst kārtīgi? Tumša krāsa var būt, ja bērnu ēdina bieži un pa drusciņai, jo mazulis nesaņem pietiekami daudz treknā piena, kurā atrodamas vielas, kas sašķeļ cukurus.
18.01.2017 16:06 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Ļoti šaubos, ka tas ir vēdera vīruss - omulīgs bēbītis bez temperatūras un jau nedēļu dīvaini kakā. Nu nē.
18.01.2017 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
AG, es baroju tikai ar krūti. Brīžiem izkakā arī sinepju krāsas, bet tāpat ar gļotām. Nu ļauju es ēst viņam tik, cik viņš pats grib un intervāli ir pietiekami...kādas 3-4h...nu varbūt tāpat viņš netiek pēkšņi pie treknā piena? ei nu sazin...
18.01.2017 16:17 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Kukuruza, man meitiņai jau no dzimšanas ir gļotaina kaka. + ik pa laikam bija alerģiski izsitumi. Pie kādiem ārstiem tik nebijām un, kādus tik ieteikumus mums nedeva!
Bet, tieši kā Tu raksti- viņa jutās ļoti labi, tas manu satraukumu mazināja.
Līdz tās gļotas pārgāja pašas no sevis- nu jau kādu mēnesi kā nav.
Beigās vienīgais, ko man teica- jāvēro svara pieaugums. Ja ar to viss ok, tad nav ko stresot.
18.01.2017 18:32 |
 
Reitings 98
Reģ: 01.10.2013
Sveikas, gaidu otro berninu..:-)
Delinam ir 2 gadi in 3 men, joprojam baroju vinu at kruti pa nakti, protams meginu vinu atradinat, paris reizes vinam nedodu .
Kadai ir bijusi tada pieredze?
No ritiem man vairakas stundas ir slikta passajuta, tapec negribu neko darit, tik pagulu divana un uzlieku slapju dvieli uz pieres..
Ta man ar bij pagajusaja grutnieciba visu grutniecibu, gribeju tikai atpusities..
It ka tas neesot labi, soreiz meginasu but aktivaka..
Kada jums pieredze ar so?
Un ka jus paspejat visu izdarit jau ar diviem berniem?
Paldies.
18.01.2017 21:40 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Kāpec neesot labi? Tā ir bieža parādība, grūtniecības sākumposmā sievietes ķermenis ieslēdz tādu kā enerģijas taupīšanas režīmu. :-)
19.01.2017 01:09 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
katrina30, nezinu, kurā mēnesī tu esi, taču, ja tas ir grūtniecības sākums, arī es sākumā pilnīgi biju bez spēka. Var teikt visu laiku gribēju gulēt, nebija enerģijas. Es gan vēl arī vēmu, asi reaģēju uz smaržām un man nebija apetīte.. vēlāk grūap 6 mēnesi enerģija lēnām sāka atgriezties, bet tad jau augošais puncis, smagums uz kājām darīja savu un tāpat ļoti ātri Noguru. Lai nu kā, domāju, ka nav ko uztraukties (ja analīzes un asinspiediens ir ok) un ļaut ķermenim sevi vadīt. Ja tā ir atpūta, tad to arī vajag izmantot, jo priekšā smags 'darbs'. Divu bērnu nav, ir tikai 2 mēneši bebim, tāpēc atbildēt, kā ir ar diviem nemācēšu.
19.01.2017 05:53 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Aijaijaaa, ar svara pieaugumu arī viss ir labi! Tik daudz dažādu pieredžu ar visām šīm lietām, ka nevaru saprast kas un kā. Viskaut ko arī esmu izmēģinājusi un nemainās...tā vien liekas, ka jāgaida, kamēr pats no sevis pāries. Tomēr lai arī jūtas labi, katru reizi, kad pakakā, uztraucos. Katru reizi ceru, ka nu šī jau atkal būs normāla kaka. Šodien pie dakteres, redzēs ko teiks par analīzēm...
19.01.2017 06:37 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Katrina30. Man ir divi mazie. Starpība gan mazāka nekā tev sanāks. Vienīgais, ko varu pateikt ir, ka tiksi galā ar diviem, jo nekas cits jau neatliks. :-D Grūtniecības beigās bija grūti, jo atteicāmies no ratiem un staipīt lielāko ar lielo vēderu nebija viegli.
Nemāku spriest par mājas darbiem un ēst gatavošanu, jo nu es ļoti viegli tam pieeju- ja mazie ir niķīgi īpaši neraujos slaucīt grīdu. Sagaidu vīru un izslauku vai arī paprasu viņam to izdarīt. Nekandidēju uz supersievietes statusu.
19.01.2017 13:03 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Dāmas, vai jūsu mazuļiem ir miega lupatiņas? Esmu ievērojusi, ka pēdējās dienās dēliņš ātrāk un bez niķiem aizmieg, ja iedodu mazo dvielīti paņurcīt, bet es vienmēr, kad viņš aizmieg ņemu nost, jo bail, ka viņš nenosmok - kā darat jūs, es vienīgā esmu tik paranoiski bailīga?(t) Tāpat viņam ļoti patīk dzīvoties ar šallēm dvieļiem, patīk segas pārvalku vilkt sev uz sejas virsū, man jau ir bail viņu atstāt pat gultā vienu, jo dīdoties un ņurkoties viņš pārvietojas un dabū visu sev vēlamo.
19.01.2017 16:43 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Un ar ko jūs mazgājat mazo drēbītes, uz baltajām drēbītēm pēc izmazgāšanas parādās pelēcīgi traipi, domāju, ka tas ir tajās vietās, kur mazajam maisījums notecējis garām. Vairākas reizes pēc kārtas esmu visu pārmazgājusi, bet traipi neiziet :-(
19.01.2017 16:45 |
 
Reitings 98
Reģ: 01.10.2013
Paldies meitenes, jutos biski mierigak..
Vienkarsi ja visu laiku neko nedara, tad grutak dzemdet..ne?
19.01.2017 19:28 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
misterija, mazgāju ar Seal Eco. Ja ir traipi, paberžu ar žults veļasziepēm vai ļauju pamērcēties Vanish. Izskaloju ar rokām un vešenē iekšā. Ir gan bijis, ka Seal Eco traipus izmazgā labi bez visiem priekšdarbiem, bet es neglabāju nedēļu netīras bērnu drēbes.
19.01.2017 19:41 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
katrina30, man radiniece gaidot abus bērnus,nepārspīlējot,90% no gr.laika nosēdēja pie datora, strādājot. Pie tam ne normāli pie galda, bet vnk dīvānā. Par ārā iešanu (nu tā, ka pastaigā), tur vispār nebija pat domas.
Un, abi bērni piedzima veselīgi un superātri. 2.bērns vispār pēc 40min.no iestāšanās brīža.
19.01.2017 21:05 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Aktivitāte grūtniecības laikā dzemdības ietekmē ļoti minimāli.
Es gan gāju garum garās pastaigās grūtniecību laikā (bet to es daru arī negrūtniecības laikā), bet izņemot pastaigas ar sportu visu mūžu esmu bijusi uz Jūs. Ar otro pat pastaigas izpalika uz beigām, jo bija hipoglikēmija.
Dzemdības bija ļoti vieglas ar abiem. Kolēģe viena sportoja aizrautīgi, bet dzima ļoti grūti.
Ja jūties labi vari kustēties, par sliktu tas nenāks, svars būs stabilāks utt, bet nevajadzētu spiest sevi ja jūties ļoti slikti.
19.01.2017 21:23 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Manam puikam jau otro mēnesi zaļa kaka ir katru reizi. Esmu jau 3 ārstiem prasījusi, visi saka, ka tas ir normāli - gan krāsa, gan smaka, gan konsistence (ja nu vienīgi nav ļoti ūdeņaina). Tāpēc esmu pārsteigta, ka AG meitu ielika slimnīcā:-O Man arī maisījuma bēbis.
19.01.2017 21:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
misterija,
tad jau tu arī ar taisni noliktu galviņu neliec gulēt, jo tad arī var aizrīties un nosmakt? (ok, nevar, jo bebīšiem arī ir refleksi, un ja kaut kas nāks, bebsis uz vienu vai otru sānu galviņu pagriezīs. ) Ar miega lupatām, sliecos domāt, ko tu pati- ka esi par daudz paranoiska :) Ir pat pierādīts, ka mazie ar lupatu uz sejiņas tiešām nomierinas un vieglāk aizmieg, citas liek marli, esmu redzējusi, nu palielu gabalu nevis bintes veida, man daudzu mammu bēbji atzīst par labi tos miega ņurcānos, pamēģini, bet izskatās, ka tavs mazulītis miega lupatiņu jau ir atradis, atļauj viņam :)
19.01.2017 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits