Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Oi, mana mazā arī nav pa dienu gulētāja. Vidēji 30min 2x dienā. Šad tad paveicās un noguļ 1.5h, bet tas nav bieži.
Vakar un aizvakar bija kaut cik labākas naktis. Necēlās ik pēc stundas. :)
04.10.2016 14:28 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Sakiet, lūdzu, māmiņas...kādu funkciju pilda tas puzles paklājs?
Siltumam?
Es visiem viņus redzu un nesaprotu, kas viņos tāds, ka viņi tik populāri?
04.10.2016 14:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Mana ar pa dienu guļ 2x pa 30 min un viss, nezinu kā ir,ja guļ stundu :D nezinātu,kur likties laikam :D puzles paklāju izmanto,lai nav uz plikas zemes jāliek, tomēr ļoti cieta ir grīda+vēl auksta,pati esmu mēğinājusi tā vnk uz laminâta gulēt,nu neērti, segas citi izmanto, bet tās tomēr mēdz būt par mīkstu, fizioterapeiti neiesaka
04.10.2016 14:35 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Man tā līnija jau ir izzudusi, bet sāka zust otrā mēneša beigās. Pagaidām ir 3 mēn pēc dzemdībām.
Es biju domājusi savai meitai nopirkt to aktivitātes paklājiņu, viņai 3 mēneši, bet sākusi palēnām velties. Tad jau nav vairs vērts pirkt? Mums ir tas kareklis virs galvas ar meldiņu, mazā visu laiku cenšas viņu aizsniegt, pat iemācījusies uz viena sāna apvelties, lai var pieskarties vienam no tiem kareklīšiem
04.10.2016 14:37 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Standby, varbut megini vinu ka ipasi ieintereset? Vinam tas, izklausas, ir vienkarsi ieradums nevis reala nepieciesamiba pec mammas un teta kontakta (ja jau migre turpu surpu). Varbut vinam ir kada milaka mantina (vai var iegadaties jaunu mantinu) un stastit, cik forsi tai mantinai ir gulet sava gulta un visu nakti izguleties.. redzet forsos sapnisus (par jebko, kas bernam patik), sasegties ar miksto sedzinu u.tml.
Vel vari meginat teikt, ka pati nevari izguleties, kad kads cits gul Tava gulta un pastastit ka pati juties vinam saprotama veida.
04.10.2016 14:39 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es nepirktu aktivitātes paklāju vairs, jo domāts līdz sāk velties.
Un puzles paklāji ļoti nepatīk, gan skats nekāds, gan paši uz tausti, vismaz man, nepatīk.
Lieku uz viesistabas paklāja, kas vairāk dekoratīvs, pārklāju ar segu, tagad pirkšu no Ikea parasto paklāju bez trasēm u.c. zīmējumiem, tādu pelēcīgu ko varēs pēc tam bernistabā ieklāt. Man vajadzīga tikai funkcija, lai ir spēļu laukums uz silta seguma.
04.10.2016 15:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man tieši patīk puzles paklāja materiāls, arī tas, ka krāsains, jo domāts taču bērnam. Bija man kādi 4 komplekti, salikts bērnam stūrītis no kādiem 3 mēnešiem, kad sākām pa grīdu dzīvoties, vēlāk tajā pašā stūrī uz paklājiņa bija bērnu stūris, kur mantas.
Puzles paklāju tik nomainīju uz 1,5 vai pat tuvāk 2 gadiem, jo apnika, ka sīkais visu izārda un savanda, tagad puzles paklāja vietā ir parastais paklājs, kur mājas un ceļi virsū.
04.10.2016 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
Salomē, ir jau viņam mīļākā mantina,kas dzīvo tikai gultā,bet viņš to ņem līdzi uz lielo gultu un problēma atrisināta. Nakts vidū skaidrot nav jēgas, pusaizmidzis viņš neklausās,bet sāk raudāt,bet pirms miega vienkārši mani ignorē. Bikses uzvilkt pierunāt ir problēma,kur nu vēl gulēt savā gultā.
04.10.2016 15:16 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tāpat rotaļlietas mierīgi var nepirkt tik daudz, es nevienu neesmu pirkusi, man sadāvināja. Atklāju, tiesa sāku lasīt vairāk internetā, ka attistošākas mantas var būt tīri sadzīviski priekšmeti, vai kaut kas paša veidots, kas tīkams taustei. Piemēram zīļu un kastaņu maisiņš no lina auduma ar smuku uzšūtu dekoriņu, ļerpatiņu vai ko citu patīkamu, zīļu gadījumā gan aizsiet ciet. Karotes no koka, bļodiņas, no auduma kāds cilveciņš, lacītis ar dažādām faktūrām. Mana meita vismaz 10 min var spēlēties ar cidoniju, tad vēl 10min ar karoti, finālā karoti sit pret bļodu. Vispār, nesaprotu kur agrāk biju, veikalā mantas var iet dēt :-D
04.10.2016 15:18 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kāda mamma ir bijusi pie speciālista, kas mācījies Pikleres metodi? Hēlu nevaru sazvanīt, Bidiņai un Baronei nemāku atrast kontaktinformāciju, varbūt ir vēl kāda ārste, kas mani var izglītot? Grāmatas kā risinājumu var neieteikt, lai gan tad, ja kāda pārdod, labprāt iegādātos.
04.10.2016 15:23 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Lasīju, ka spēļu laukumu ieteicams vienkrāsainu, jo nav akcents uz segumu, bet attīstošām rotaļlietām
04.10.2016 15:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Pa miegam tik tiesam runat nav itin nekadas jegas, man skiet, ka ari ar pieaugusajiem, ne tikai ar berniem. :D
Standby, jasaprot, kapec vins negrib tur gulet. Bet man skiet divaini, ka vins jums tur ta migre... jo, ja gribetu vienkarsi ar jums kopa gulet, tad neietu prom atpakal pie sevis. Tapec man skiet, ka tas ir tikai ieradums nevis reala nepieciesamiba, kuru vins risina, nakot gulot pie jums.
Nezinu Tavu berninu, bet megini kaut ko izdomat, gandriz 3 gadi ir tiri sapratigs vecums. Lai izdodas, katra zina! ;)
04.10.2016 15:28 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Bet nu katrs ņem ko grib, ir kuriem kā reiz. Piemēram, tas pats aktivitātes paklājs, kādam patīk, citām nemaz. Man meitucim dikti patika, pirku ar no Ikea(mierīgas krāsas + lēts) , skatījās, tad mēģināja raustīt mantas, tad atklāja ka var mantas iekustināt ar kājas spērienu pa arku, tad sāka velties un paklāju noliku skapī.
04.10.2016 15:36 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Mums ir aktivitates paklajins. Meitai loti patik (lietojam no nepilniem trim menesiem, jo bija izteikts tonus uz kreiso pusi, lai noverstu berna lieksan i s uz vienu vai otru pusi mums ieteica aktivitates paklajinu, lai uzmaniba butu versta uz augsu. Ta ari ir , meita tik daudz vairs neiecas pa saniem un ari paldies dievam ari vel uz vedera negriezas. Forsi ir rocinam un kajam attiatijusies kordinacija un tveriens. Lieto gan visu plaukstu , gan ari sak paradities konkrets ikska un raditajirksta tveriens.
To puzlu paklaju gan nepirksu. Siltumam apaksa man ir paklajs +salocita bieza vateta sega, kad saks griezties, tad segsu pari vnk krasainu augumu. Ir man vairaki lielaki kokvilnas audumini ar dazadam tematikam.
04.10.2016 15:49 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Mums arī noderēja aktivitātes paklājiņš. Mazulīšiem vispār patīk, ka kaut kas karājas, ne velti parasti mati tiek plūkāti :-) Manam tagad arī ir sācies velšanas posms, līdz ko uz muguras nolieku, tā veļās, tā ka laikam jau tiešām nebūtu vairs jēgas no pakarinātām rotaļlietām. Tagad zem paklājiņa man ir bieza, veca dūnu sega, lai mīkstāk. Skats gan nekāds.
Par puzles segumu domāju tāpēc, ka viņš tomēr ir mīksts (man ir parkets), paklāji pēc būtības ir cietāki vai asāki (protams, ne visi, bet tad cītīgāk jāpameklē). Vēl otrs variants domāju, ka būtu jogas paklājs.
04.10.2016 16:27 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Es nopirku divkrāsainu puzles paklāju, jo daudzkrāsainie ar burtiem, cipariem man nepatīk. Galīgi baltu vai pelēku es arī negribēju. Tāds puzles paklājs tāpat noder tikai noteiktu laiku. Man netraucē un neuzskatu, ka bojā interjera skatu vai tml. Kad bērnam būs pašam sava istaba, tad arī domāšu par interjeru un skatu. :)
Kas man nepatika, uzklājot parastu segu uz grīdas - ātri vien tā tika savandīta, aptuveni minūtes jautājums, kad meita sāka kustēties uz visām pusēm pamazām. Parasto paklāju mājās nav, izņemot nelielu guļamistabas paklāju, kas tagad tiek izmantots nosacītam rotaļu stūrītim. Mazam bebītim tas bija arī par mīkstu.
04.10.2016 16:46 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Es arī lieku uz aktivitātes paklājiņa, bet tā kā drīz vien viņa noveļas un ēd grīdu, esmu paklājusi vēl sedziņu apakšā, lai lielāks plašums. :-D
04.10.2016 17:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ar ir puzles paklājs vienā stūrī, tur arī stāv visas meitas mammas, tāds bērnu stūris izveidots. Bet man ir 4 lielie puzles gabali un 9 mazie gabaliņi. Kopš dēļiņš iemācījies uz vēdera apvelties aktivitātes paklāju nelietojam, jo viņam par viņu nav intereses.
04.10.2016 17:25 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Storik, cik mammas tavai meitai īsti ir? :-D
04.10.2016 17:46 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Man puzles paklājā patīk,tas ,ka viegli tīrīt,jo bieži jau piens iznāk ārā. Ja lieku dzīvoties uz sedziņas,tad tomēr jāmazgā biežāk, bet puzles paklājam pārbraucu ar salveti, iztīru un izžūst ātri,tas arī plus
04.10.2016 18:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits