Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Dienvida, oki. Redzēju Tavu ziņu FB grupā:-D
29.09.2016 16:44 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Dienvida biji nopirkusi lielo 800g Aptamilu? Veikalā ir arī mazie 300g Aptamili, lai tev nav jāmokas ar to lielo paku :)
29.09.2016 16:54 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
zeldito, es jau domāju, ka gan jau kāda Cosmiete sazīmēs mani, jo iespēja, ka vēl kādai ir maisījums, kas atvērts 4.sept., ir visai maza :-D
callmetwisted, toreiz biju potenciālo avārijas situāciju sabiedēta, t.i., ka mazais varētu vēl atteikties ēst no krūts, tāpēc paķēru kāds nu manā Rimikā bija, jo mazais tilpums nebija ;-)
29.09.2016 17:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Sveikas meitenes,
Paldies par komentāriem, viedokļiem, ieteikumiem manā iepriekšējā jautājumā, šoreiz vēršos pie puiku mammām, ko es daru nepareizi, mazais regulāri pieceļas ar slapjām drēbītēm. Pamperam tās maliņas kas ir ap kājiņu jāizvelk ārā vai jāatstāj iekšpusē? Nezinu, kas vēl varētu būtu par vainu, pamperiem ir pareizais izmērs (Lietojam Pampers Premium Care). Kā jūs liekat gulēt savus mazos - uz sāna vai muguriņas, esmu ievērojusi, ja viņš pats ir noslīdējis no sāna uz muguriņas gulēt, tad miedziņš ir daudz saldāks un drēbītes sausas.(t)
29.09.2016 18:10 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Citreiz nesaprotu pati, kāpēc noplūst. Šobrīd katru reizi, kad autiņbiksītes uzvilktas, no sānu maliņas ar pirkstu pārliecinos, ka mazajam vīrieša lepnums ir uz leju. Klipšiem jābūt ciet gana stingri (bet ne tā, ka spiež), un tās maliņas pie kajiņām pavelku uz āru (bet 100% nezinu, vai tā skaitās pareizi).
Puikām ļoti ātri tā priekšpuse ir pilna, un līdz ar to arī tās noplūdes.
Mums arī bija Pampers Premium sākumā; paši par sevi pamperi uzsūca labi.
29.09.2016 18:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Misterija,atceros, ka te kkad runaja meitenes, ka tas slapjums var but atkarigs no taa ka kraninu sakarto ieksa. Es taa loti tam pincitim.nesekoju, bet nekad ar slapjam drebem nav bijis. Vienigais, kad nav parak stipri savilkts un aiztek aiz muguras kkas, vai vienkarsi gumijinas ar kajam valigas, varbut mazajam.kajeles tievas?
29.09.2016 18:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
mazais regulāri pieceļas ar slapjām drēbītēm.

Pieceļas pēc nakts miega slapjš? Es velku uz āru tās maliņas.
29.09.2016 18:26 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Es vienmēr paskatos, vai krāniņš ir uz leju, maliņas arī izvelku uz āru.
Pieceļas miedziņa laikā raudošs, kad drēbītes slapjas, tāpat pēc dienas un nakts miedziņa, šodien jau, ja nemaldos, ceturto reizi mazo pārģērbju.
29.09.2016 18:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Pirms liec gulēt uzliec jaunu pamperu, naktī, ja pamostas nomaini to pret jaunu vai pamēģini citas autiņbiksītes. Huggies bija meitenēm un puišiem autiņbiksītes, tik es nez kāda atšķirība, varbūt tikai tā, ka uz meiteņu autiņbiksītēm ir Minnija un uz Puisīšu kkas cits.
29.09.2016 18:32 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
misterija, Man arī tā reizēm gadījās. Izskaidrojumu tā arī neradu, visu darīju pareizi. Vienkārši mazais vairāk pastrādājis pamperī, tas arī viss. Varbūt pamēģini Huggies for boys. Ar šo tādas situācijas nav atkārtojušās.
29.09.2016 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Arī maliņas uz āru zvelku, bet gadās slapjš no rīta, ja cītīgi daudz ēdis pa nakti un dzēris tēju/ūdeni pirms miega daudz un vienkārši pampers parsūcis jēgu. :D Naktī nemainu pamperi, jo viņš ēd pusaizmidzis. Bet tā gadās ļoti ļoti reti. Pamperi ir dāņu ražojums.
29.09.2016 19:10 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Nu pirmos divus mēnešus es ļoti bieži mainīju pamperus; laikam pirms katras ēšanas un arī naktī, kad pamodās.
29.09.2016 21:23 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Pamperu vnk maini biezak in skaties, lai pietiekami stipri uzlikts. Mugurinai jabut pietiekami augstu, savadak, ja tievakss kajeles, tie kaju caurumi paliek brivi un notiek noplude.
Bet vispar secinu, ka man Huggies patik daudz labak neka Pampers. Manuprat, viniem labaka uzsuktspeja.
29.09.2016 21:45 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Man gan meita, bet nezinu, kas mums ar tiem Pampers autiņbikšiem - regulāri čurāja un kakāja garām. Ar Huggies tas gadās nu ļoti reti. Pampers vairs nepērku vispār, smarža arī jokaina un klucis starp kājām, fuu pee briesmīgi tie Latvijas veikalos atrodamie. Par Huggies - it kā nekāda milzu atšķirība nav, bet man tomēr labāk patīk Huggies elite soft nevis meitenēm paredzētie, jo elite soft ir mitruma raidītājs, bet otriem nav. Nesen tieši parādījās 3. un 4. numurs, kuri iepriekš mūsu veikalos nebija atrodami.

Par sišanu - ne jau vienmēr bērniem vajadzīgs piemērs no apkārtējiem. Daudzas multenes iemieso agresivitāti, ļoti skumji redzēt, ka tādas tiešām veido maziem bērniņiem. :-(
29.09.2016 23:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ar Pampers Premium ar nebija forša pieredze. Kad atbraucām uz LV, mamma nopirka viņus un bērni pamodās peļķē. Kaut ar Anglijas pirktajiem tā nebija. Sākumā man likās, ka es nejēdzu pamperus vairs uzlikt, bet laikam vaina tomēr bija kvalitātē, jo līdzi bija daži pamperi no Anglijas, uzliku tos, bērns pamostās ar lielu piečurātu pamperu, bet sauss. Bet nu, neapņemos teikt, ka Latvij;a sliktāki, vienkārši tāds novērojums un, varbūt, sakritība.
Bet man atkal jautājums! Vienu vakaru meita ieprasās manā gultā, paņemu viņu, parunājamies, tad viņa man rāda uz skapi. Kaut ko savā valodā stāsta, aizmieg man rokās. Nākošājā dienā meita stāv durvīs un negrib iet iekšā istabā! Paņemu aiz rokas, viņa tā nāk lēnām un skatās uz to skapi. Kaut ko rāda man. Skatos, bet nu nav tur nekā!!!! Skapis stāvēja atvērts. Paņemu meitu opā un eju rādīt, ka tur nav nekā. Viņa bļauj, viss, viss, viss, lai nemaz tuvāk netuvojos. Tā nu 3 naktis pēc kārtas viņa neiet gulēt, ne diendusu (dzīvojās augšā kamēr aizmieg bez maz vai stāvus), vakaros arī negrib palikt viena istabā. Es tiešām nesaprotu kas noticis. Neesmu ne biedējusi, ne spundējusi viņu tur, nu neko!!! Varbūt kādai ir bijis līdzīgi? Jo nu jau 4. diena... :-/
29.09.2016 23:38 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
No skapjiem un pagultem intuitivi bail, pa ja nav biedets. Tas no akmenslaikmeta dns saglabajies :)
Bet varbut berns nobijies no kadas skanas...piemeram no pakarama kada drebe nav noslukusi ? Nokritis kas ? Varbut izbijusies.
Bet vispar es ticu, ka berni redz daudzas lietas lidz konkretam vecumam, ko mes neredzam. Ir nacies saskarties
29.09.2016 23:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Favim, mani par tām "mums neredzamajām" lietām mani jau sen brīdināja viena paziņa, bet nu tur cits un garšs stāsts, nemaz negribas publiski apspriest. Tur jau tā lieta, ka ne nekas nav ne izmainīts skapī, ne kritis, ne gāzies, nu nekas. Nestāstam par bubuļiem, kuri dzīvo zem gultas vai skapjos, nu neko! Nedēļu atpakaļ viņa no turienes izņēma savu bumbu, ko brālim iedeva spēlēties, speciāli tur bija nolikusi un viņai tur bija jāstāv. Tagad tas traucē normāli ieiet gulēt. Jo guļamistabas mums ir tikai gulēšanai, mēs tur pat neuzturamies, neko nedaram, nespēlējamies, lai kaut kas būtu noticis.
30.09.2016 00:00 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Mans mazais pirmo reizi pamodās viscaur slapjš nočurājies pirms kādas nedēļas. Dodu šim pudeli, griežas prom un bļauj kā traks.. nesapratu kas notiek - paņemu uz rokām un izrādās, ka nabagam visa pidžamma slapja. Krekls līdz pusei, bikses un zeķītes viscaur slapjas. Pati biju šokā, jo vakarā pēc vannas vienmēr uzlieku sausu pamperu un uzreiz gulēt. Nekad tā vēl nebija gadījies.
Es jau labu laiku lietoju Pampers Premium Care biksītes un neko sliktu nevaru teikt!
Visdrīzāk vaina ir tajā, ka bērns pa daudz sačurājas.
Kad bija zīdainis, tad arī pa nakti fiksi pārliku sausu pampi(nereti bez salvetēm un cita veida apmazgāšanas) - galvenais, ka sauss un fiksi devu krūti, lai mieg ciet!
Oijj, par tām neredzamajām lietām šermuļi pār kauliem skrien. Zinu divus tādus wunderkidus, kas stāstā, nu, tāādas lietas..
30.09.2016 01:01 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Es savam arī lieku pampers premium care, no visiem izmēģinātajiem (huggies puišu un standarta pamperiem) šie patīk vislabāk, jo nav tik izteijta smaka un mīkstāki. Ir pāris reizes pamodies slapjš, bet nu neko, gan jau kaut ko ne tā izdarīju. Bet kaka gan šad tad aiztek uz muguru no kāju vicināšanas.
Manam pašlaik 4 mēneši,bet aptuveni no 2,5 mēnešiem, guļot gultā viņš skatās griestos, groza galvu tā kā sekotu kādam līdz un tik pacietīgi kaut ko dudina savā valodā, smejas.. Liekas jau ērmīgi dažreiz, bet tad es viņam tā arī pasaku- nu, Emi, spociņš atnāca parunāties, ja...
Ne nu es zinu vai tur spoks vai vienkārši viñš kaut ko domā, bet tā kā mums tas diezgan regulāri, tad mums tas ir spociņš.
30.09.2016 01:22 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Story, uii, jūs jaunajā mājā vai vecajā? :-O
30.09.2016 07:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits