Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Stokkei tagad ir jauns, forshs modelis - Trailz ar normaliem ritniem un grozu.

To veco Xplory redzu vairs tikai apskretushiem hipsteriem. Tagad loti polulaari ir Joolz
14.09.2016 14:55 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Trailz nav nemaz tik jauns modelis, sen jau zināms. Un Stokke XPlory esmu redzējusi arī skaistām, koptām dāmām. Takā nevajag, ja jau viņi būtu tik nepopulāru un sūdīgi, tad jau būtu izņemti no mājaslapas un visi kiti ko piedāvā to starp ;)
Quinny Mood var nomainīt arī uz 4 riteņiem!!!
14.09.2016 15:07 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
14.09.2016 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Stokke XPlory neatbilst LV klimatam un bedrainajām ietvēm, tiešām nesaprotu kur ar viņiem var staigāt, tikai pa centra parkiem.
Man arī sēžamie rati ir aktuāls jautājums, pirmajam bērnam bija no Jane, patika, bet tagad tādu modeli pie mums netirgo. Nezinu ko tagad izvēlēties, jo vajag tādus izteiktus visurgājējus, bet ar gaumīgu dizainu.
14.09.2016 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tiem maxi cosi mura sēžamajai daļai sanāk nav paredzēts pārsergs ziemai? Iepaikās, bet, ja tā nav, tad nederēs.
14.09.2016 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Man kkā nācās saprast, ka nevar apvienot ratiem normālu cenu + vieglumu + mazu vietas aizņemšanu + 4 riteņus + var izbraukt ziemā. Tāpēc maniem ratiem ir viss izņemot spēju ziemā izbraukt trakos sniegus. Tam ņemšu lielo ratu sporta daļu. Bet vispār domāju, ka ziemā vairs nebūs nekādas garās pastaigas. Visdrīzāk iesim dauzīties pa āru ja būs sniegs. Ja sniega nav, tad jau mazie rati ar der pastaigām.
14.09.2016 15:33 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Un Stokke XPlory esmu redzējusi arī skaistām, koptām dāmām.

Cik viirieshiem svariigs ir vinju auto, tik sensitiivi sievietes reageem kad kaut ko pasaka par ratiem. :D Tas bija tikai joks. :D
Sheit redzu diezgan daudz dargus ratus stumjam, tie Stokkes liidzinieki Joolz ir loti populaari, Bugaboo Buffalo un Donkey ir loti populaari. Tie kam ir vieni daargi pilseetas rati, vienmeer ir arii otri rati bezcelja situacijaam, jo gluzhi vienkarshi cilvekiem ir nauda un vieta kur tos tureet. Ja peerk tikai vienus ar ko brauks gan uz veikalu, gan mezhu tad vairaak jaadomaa par praktisko pusi. Daudz vienkaarshaak ir nopirkt vienus tankus un vienus shopinga ratus un nelauziit galvu vai tie derees visaam dziives situacijaam. Ja ir iespeejams atveeleet summu Quinniju cenaa, tad es njemtu vienus kaartiigus pastaigu ratus un vienus lielveikalam, ja ir vieta kur tos tureet, nevis vienus ratus no kuriem ir ne shis ne tas.
14.09.2016 15:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
iem maxi cosi mura sēžamajai daļai sanāk nav paredzēts pārsergs ziemai?

Ir mufe ar fliisa iekshu http://www.maxicosimura.co.uk/images/maxicosimura-footmuff.gif
Ir vel fiti kaju parsegi no Maxi Cosi, bet neesmu drosha vai tie der arii Murai, tur japrasa trgotaja vai razhotajam.
nevar apvienot ratiem normālu cenu + vieglumu + mazu vietas aizņemšanu + 4 riteņus + var izbraukt ziemā.

+ + + Nevar gribeet bezcelju auto kas pateeree absoluuto minimumu degvielas un var noparkoties jebkuraa spaugaa. :D Jo aatraak saprot, ka no viena transporta liidzekla visu nevar gribeet jo labaak. Par to naudu ko dazhi izdod nopeerkot ratus kur meeginaats apvienot pilniigi viss, var nopirkt 2 ratus katrus kas ir teicami savaa klasee.
14.09.2016 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Vatsons ja man būtu liela māja ar garāžu/noliktavu/šķūni, man stabili būtu 2 rati sīcim :D Jo sporta daļas apakša ar visu kulbu ziemā dosies pie manas pekas brālēna vai māsīcas un tad mēs paliksim tikai ar maniem vasarniekiem. Bet nu iespējams jaunkundzīte turpinās negribēt ilgi braukāties ratos, līdz ar to nav jēgas pirkt vēl vienus ratus .
14.09.2016 15:55 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Kāda ir lietojusi šādus vitamīnus?
14.09.2016 16:08 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Samanta*, šodien kā reiz nopirku pregnacare vitamīnus, bet tos, kas domāti, kad baro ar krūti, atsauksmi varēšu dot pēc kāda mēneša. Man strauji pasliktinājās matu un sejas ādas stāvoklis, ceru, ka palīdzēs kaut nedaudz.
14.09.2016 16:17 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Es ar uz tiem skatījos, bet te arī der, kas zīdi mazos :)
14.09.2016 16:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Samanta*
Lietoju, nez, nekādas atsauksmes nevaru dot, vitamīni kā vitamīni. :-)
Tie kam ir vieni daargi pilseetas rati, vienmeer ir arii otri rati bezcelja situacijaam,

Es ar saviem iCandy pilsēras ratiem, kā man kaimiņi saka, kuri man beigās izmaksā dārgāk kā kāda normāla mašīna :-D tiešām esmu izvazājusi pa visādiem bezceļiem, mežiem, kalnos esam pat bijuši, ceļojumos ņemam līdzi un dzīvi. :-D Man ir arī lietussarga tipa rati, bet tie galīgi nav tas.
14.09.2016 16:20 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Samanta*, es nevaru atrast pilnu mikroelementu listi shiem vitamiiniem, gruuti komenteet, bet varu pateikt ka uztura bagatinataju iedarbiiba ir juutama, ja tiek uznemts pietiekoshs to daudzums, tapec pirm peerku es lasu gan sastaavu, gan rekomendeejamo mikroelemtu (lai buutu juutams efekts) devu gan ieteicamo kapsulu uznemshanas devu. Cerams neizklausaas dikti shaushaliigi? :D Lietoj pilnu komplektu- multivitamiinus, zivju ellu un naktsveces ellu, edejos divus pa trim kapsulam dienaa. Efekts bija sameeraa aatrs- divas nedelas (mana probleema bija paargurums). Man bija shie vitamiini un tas ashas firmas nakstveces ella, kad izlietoju nopirku multviamiinus un zivju ellu atseviski, jo shaja komplektaa taa zivju ellas deva ir maza. Cik esmu lietojusi sho shiis firmas produktus, vienmeer ir bijis juutams efekts, nead nav bijis taa ka dzerts "pa tuksho".
Storuy, esmu ar vakara kurpeem pa kalniem staigaajusi un arii dziiva. :D Forshaak gan ir vilkt eertus apavus staigajot pa kalniem. ;)
14.09.2016 16:41 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu, man ir bijuši lietošanā Mclaren lietussarga rati, šausmīgi smagi, galīgi nepatika, Chicco lietussarga rati, pilnīga plastmasa un tad vēl kaut kādi ar 3 riteņiem - katastrofa :-D Tā kā esmu uzticīga tikai saviem un vienīgajiem, visurgājējiem :-)(l)
14.09.2016 16:48 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Interesanti,cik daudz tādu kas nenormāli staigā pa viskautkurieni nez kurieni, kas iet dienu no dienas šopingā. Tādēļ neesmu tik kategoriska ratu izvēlē. Ja kāds ņem pilsētas ratus, varbūt arī dzīvo tādā vietā kur tie ir vislabāk piemēroti. Piemēram Mežaparkā, un nafig viņam ratus visurgājējus, ja tikai ap to vietu vien riņķo. Un gar jūru Mamas papas Sola ratus redzēju, brauc brīvi, lai gan mazi riteņi, tas apgāza to ka nu visi mazo riteņu rati ir štrunti un ar viņiem nekur.
14.09.2016 16:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, bet tu speej iedomaaties, ka ir vecaaki kuriem mineetie rati ir vieniigie un arii vinji ir dziivi. :D Sheit ljoti daudz staigaa ar grabuljveidiigajiem rateljiem un visi dziivi. :D Es gan buutu pilniigaas shausmaas, ja man buutu jaastaigaa ar tadiem grabuljiem kaa Cosatto Giggle, ar tadiem tikai pa tirdznieciibas centru un nekur citur.
14.09.2016 17:03 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Bija, maxi cosi. Trisritenu. Patika, bet..ziemai prasas kadu e siltaku maisu. Ta pa pliku likas, plus tas prieksejais ritenis atri atkodas. Nefunkcioneja, tik labi. Aizmugurejie perfekti, bet prieksejais plastmasnieks. Dzivojam pilseta.
Tagad ir cita vieta un maxi cosi vairs nederetu. Man ir visurgajeji.
Parbraucieniem ir noskatiti mazi kompakti, ko jumta bagaznieka iemest. Man svarigi riteni, apaksa groszs un lai, ja sicis aizmieg, varu to nolaist gulus stavokli.
14.09.2016 17:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bet tu speej iedomaaties, ka ir vecaaki kuriem mineetie rati ir vieniigie un arii vinji ir dziivi.

Katrs jau izvēlas tos ratus pats, protams liela ietekme ir budžetam, cik nu katrs atvēl, bet man rati bija primārais, gribēju, lai var lietot 2 bērniem uzreiz, jo plānoju otru bēbi ar mazu starpību, lai ērti stumjami, lai ir smuki, jo es pieskaņoju ratus savam dzīvesveidam, nevis sevi ratiem. Es zinu mammu, kura nopirka juanu džipu, lai varētu ielikt ratus nesalocītus bagāžniekā, bet nu tas jau cits stasts un galējības :D
14.09.2016 17:29 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Gar juru staigajot atkariigs no taa pa kadam smiltiim staigaa, pa sausajaam smiltiim ir gruuti parvietoties ar jebko, jo grimst smiltiis, bet pa miklajaam un stingrajaam smiltiim kas ir tuvaak no uudens var braukt ar teju jebko, grubulju un bedru tur nav, celjs ir liidzens un stingrs. Lai normali izbrautu pa sausajaam smiltiim vajag rintenjus kas ir loti lieli diametraa un arii tad pa taadu celju nav nekaada bauda staigaat.
Ja labi grib, var izbraukt ar dajebko un dajebkur, jautajums par tikai par cik tas ir eerti un vai beerns nemodiisies augshaa kad vinju kratiis kaa koka kastee. Nav retums UK, kad jaunie latvieshu vecaaki pirmajam bebim noperk vieglos plastmas rateljus, jo daudzi ar tadiem braukaa un kad izmeegina uz ielas ar mazuli, aatri vien no tiem tiek valjaa un noperk kaut ko komfortablaaku.
14.09.2016 17:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits