Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Mieru, tikai mieru meitenes !
Nomainam temu ?
Interese partikas rezerves krajumi mazulim barosanai. Man ir daudz dazadu maisinu satapis, ko ielikt saldetava, bet apravos pie kabaca. Ir daudz izaugusi, varetu iesaldet, bet...ka labak ?
Biezenveida ? Sagrieztu gabalos ?
12.09.2016 22:38 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Saule22, un kā Tu zini, ka tā mamma nedosies drīz strādāt? Nav gan prātīgi uzreiz uz visu dienu atstāt, manuprāt. Nabaga bērniņš.
12.09.2016 22:44 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Laikam nesapratu - vienam teikumam tāds palags jāmet pretī? Nē, nopietni! Ir mammas, kuras ziedo sevi visu bērniem un ģimenei kopumā, aizmirstot jebkādu savu labklājību un to, ka pārmaiņas pēc derētu arī dzīvot nevis tikai eksistēt. Es nerunāju par atrašanos mājās ar bērnu vienu vai pusotru gadu. Ja to ielaiž, ir ļoti grūti atkal sākt dzīvot savu dzīvi, nevis bērna. Un es nerunāju par nevienu šīs diskusijas māmiņu, bet par situāciju kopumā. Tas nav nosodījums, bet gan novērojums. Kā tad tev šķiet, kur rodas tās pārgurušās mammas, kuras palaidušās apkārtmēros, ēd kā nu pagadās un savam priekam nu neko neatļaujas? Kāda, tavuprāt, jēga no dzīvības radīšanas, ja jau šūpulī tiek ielikts tas, ka līdz ar mazuļa piedzimšanu māmiņas dzīve ir norakstīta par labu atvasei un vīrietim, jo ir kā pakalpiņš abiem? Ne jau vīrieši paši izaug lupatas, kas mājas darbus un bērnu audzināšanu uztic/uzgrūž sievai, bet gan mēs mīļās sievietes tādus izaudzinām, lai mūsu meitas un dēli turpinātu šādu pat ģimenes modeli. Vai esat redzējuši raidījumu "Tēta nedienas"?

Es ļoti atvainojos, ja kāda uztvēra manu komentāru kā prettriecienu mammām, kuru sirdsapziņa neļauj savu bērniņu atstāt pieskatīšanai vecākiem/draugiem. Tas tā nebija domāts, un neapdomāju līdz galam sava komentāra vēstījumu.

Lai nu kā mammām, kuras bez uztraukuma uztic bērnus kādam pieskatīt, nav jājūtas vainīgām un nesaprastām tāpat kā mammām, kuras to vienkārši morāli nevar atļauties, jo tam jānotiek pēc paša izjūtām nevis sabiedrības spiediena vadītiem.
12.09.2016 22:54 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka vienīgā, kura paņēma pie sirds, ir saule22, jo iepriekš visas runāja un neviens nevienai neko nepārmeta par atstāšanu vai neatstāšanu ;-)
Katrs dara kā grib ;-)
Bet tikai atbilde - pašas dzemdējām, pašas audiznājām un bla-bla-bla...
Es nezinu, kādas citām attiecības ar ģimeni, bet bāc - tak vecvecāki arī mīl tos bērnus, arī grib ar viņiem spēlēties, padzīvoties, mīļoties... Viņi tak arī mīl/dievina savus mazbērnus! Un ja viņi pat jautā pēc pieskatīšanas, tad varbūt viņiem ir par maz laika ar viņiem???
Man tik ļoti patīk skatītie, kā mazie skrien pretī vecvecākiem, smaida viņus satiekot... Jāsmejas, kad seko opim uz veikalu, jo zina, kur iet un zina, ka opis ko nopirks.. Tas viss tik forši! (l)
12.09.2016 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Esmu 98% kopā ar bērnu. Pārējo laiku vīrietis vai kāds cits uz pāris h kamēr frizieris/braukšana/skola vai kāds cits pieraksts/darīšanas. Nejūtos nogurusi, gribas izgulēties, tad guļu kopā ar maz, gribu nedaru mājās neko. Mazais
12.09.2016 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Samisējās kaut kas, nesanāca pabeigt. (t)
Mazais guļ, tad veltam viens otram uzmanību, arī, ja mazais neguļ, vīrietis un es netiekam aizmirsti..:) Nu neesam mēs kino mīļi, patīk labāk pavadīt laiku aktīvāk. Un šis zīdaiņu periods tik ātri paiet, ka drīz atkal varēs atsākt darīt lietas ko darījām pirms mazuļa dzimšanas, bet šoreiz iesaistot mazo, protams, saprāta robežās. :)
12.09.2016 23:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ja man būtu vajadzība atstāt gadu vai divus atpakaļ darītu tāpat, tur ir atšķirība uztverē, jo mans bērns ir manas ģimenes cilvēks, respektīvi tas nav tikai mans, bet arī manas mammas, tēta U.t.t un savas attiecības ar vīru es, nepiespiesti, stādu augstāk un nekad neaizmirstu, ka vispirms bijām mēs un pēc tam parādījās bērns. Man nekad nav bijis fanātisms ucināties ar zīdaini, tas ir tikai posms dzīvē , principā jebkurš vecums ir posms un es esmu tikai ceļvedis kādam cilvēkam.
12.09.2016 23:30 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Nav tak jāņem pie sirds, viss ko kāds saka tieši vai vispārīgi. Nu ir mammas, kas nevar/nespēj vai negrib atstāt to bēnu, kas spēj atpūsties pietiekoşi, kamēr bērns guļ vai ņemās savā nodabā, un ir, kas var/grib atstāt bērnu, jo citāk nav iespējams atpūsties, jo bērns neguļ ilgi vai nespēlējas viens pats. Manā gadījumā ir otrais variants. Es nedrīkstu apsēsties ne uz mirkli, visu laiku ir kaut kas jādara, lai meita neraudātu un kaut nedaudz paspēlētos pati. Jākārto, jātaisa ēst, jāstaigā apkārt nēsājot rokās, jāšiverējas, jāspēlējas, pretējā gadījumā un 70% arī, kad es kaut ko daru, man baksta kājās ar galvu, īd, ņurd, raud, kliedz, sit, kas nozīmē, ka man jāņem rokās un jātur/jānēsā bērns apkārt un es nevaru apsēsties un paturēt klēpī, jo sākas histērija, jo nestāvu kājās. Vienīgais mirklis, kad kaut piecas minūtes es varu pasēdēt, ir izejot uz balkona, kad meita pēkšņi var spēlēties arī viena un mani nevajag. Tā kā jā, ja man ir iespēja, tad es to izmantoju un atstāju bērnu omei, lai atpūstos.
13.09.2016 09:46 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Kārtējo reizi pārliecinos cik mūsu meitas, Teddy, ir līdzīgas :-P
13.09.2016 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man ir pretēji Teddy, bērns ir mierīgs un spēj diezgan ilgu laiku spēlēties viens. Tad es nejūtos sagurusi. Arī zobu nākšanas posmā man dēls ir diezgan mierīgs. Nu pačīkst vairāk kā ikdienā, bet tā mierīgi un bez stresa es savu ikdienu pavadu. Tā kā nav vajadzības arī atstāt kādam, lai es atpūstos, jo nav jau no kā atpūsties. :)
13.09.2016 10:49 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Daydreamer
vismaz kāds mani saprot un es neesmu vienīgā, kas apsēsties, respektīvi apgulties, var tikai uz nakti :D
13.09.2016 11:50 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Neņēmu pie sirds vienkārši izteicu savu viedokli tieši tāpat kā citas mammas, bet nu labi vienalga!
Man arī bērns ir ļoti līdzīgs Mr.Penguin un par laimi no problem atpūsties ar mazo :-)
Ir bijuši arī grūti periodi un dažādi periodi, bet tagad tfu tfu tfu man ir pilnīgākā harmonija ar visu bērnu un nav taukainu matu lieku kg vai melni nagi.. man tieši bērns ir palīdzējis labāk izskatīties pat nekā iepriekš.. to gan nezinu kapēc tā.. :-D
13.09.2016 14:02 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Tad kāpēc iesaistīji mani citas ģimenes dzīves notikumos?
13.09.2016 14:17 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Nāk jau vēsākas dienas un vakari, manai meitai ar tuvojas tas laiks kad būs jādzīvojas pa sēžamo daļu. Ratu komplektācijā mums ir biezs ziemas konverts, tiešām ļoti silts, tādēļ lodger bunker utm. nepirkšu. Bet līdz tam, jerādu? Ir vērts jērādu pirkt? Ergolietas ir, bet diezgan maziņš, vēl kaut kur atradu, pa pāris centimetriem platāka bet teju 2x dārgāku. Kur vēl var nopirkt?
13.09.2016 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es laikam paklusēšu, jo mana vecākā meita vispār laukos dzīvo pusi no gada. Vasarā vispār mājās praktiski nebija.Man patika kā wee uzrakstīja, ka bērns nav tikai mammai un tētim. Bet man jau liela meita, tas savādāk.
Villionota
Man tāds ieliktnis nebija, pietika ar ziemas kombinezonu. Tagad ir bunkeris, redzēs kā būs ziemā.
13.09.2016 14:59 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
ak laimīgie cilvēki ,kas var ar ratiem braukt. Mana jau no 5 mēn sēž sporta daļā (uz visslīpāko) bet vienalga nepatīk, kulbā nepatika jau no 3 mēnešiem. Kā es sapņoju,kad biju stāvoklī,ka varēšu staigāt stundām ilgi, šodien pastaiga bija precīzi 10 min :D nu vajadzēja pasūdzēties :D būtu jau baigi smieklīgi, bet nu baigi žēl. Nezinu ,ko ziemā darīt.. mēgināt turpināt mocīt, vai neiet ārā :D (tā jau ar nevar)
13.09.2016 15:08 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Es laikam pirktu to jērādu (cik saprotu,tad viņu var likt arī vasarā, jo termoregulācija) manuprāt,labs pirkums,kuru vēlāk arī varēs nopārdot, vai nodot tālāk.
13.09.2016 15:11 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Ella de
varbūt līdz ziemai iepatiksies. Paaugsies, varēs sēdēt un tā :D
13.09.2016 15:19 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
cerams :D vismaz gadu izturēt ratos būtu forši
13.09.2016 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits