Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
callmetwisted,labaak beerninju mazgat suniishu teejas novaarijumaa+var pielikt klaat kumeliites.Man jau liekas,ka zilie graudinji ir diezgan stipri.Bet varbuut ari maldos.:-/
22.08.2016 09:11 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Saule22, jā, gājām par maksu. Man līdzīgi kā Rowan, patīk uķi-puķi ārsti, tāpēc gan pati parasti eju uz privātpraksēm (ir apdrošināšana), gan bērnu bieži vien, ja vajag, tad par maksu. Izņēmums ir BKUS ārsti, tur pagaidām bijusi laba pieredze :)
Manam bērnam vairākkārt ir ņemtas jau asinsanalīzes no vēnas. Man bija ļoti slikta pieredze attieksmes ziņā Gulbja laboratorijā, kur man uzbļāva kāpēc es te vispār ar tādu 4 mēnešus vecu zīdaini esmu atnākusi, ka tas jādara ģimenes ārstam. Mans ģimenes ārsts gan to nedara. Nomocīja bērnu, nopukstēja visu laiku tā māsiņa un beigās nebija derīgs asins paraugs, jo nepareizi noņemts un sarecējis. Pēc tam dažas reizes nodevām BKUS, tur, protams, bez asarām neiztikt, bet cita attieksme un cits rezultāts :)
Anne Shirley, nu domāju, ka uzlocīsi rokas un kājas un būs labs arī lielākais izmērs :)
22.08.2016 10:33 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
callmetwisted, man arī alergologs ieteica labāk sunīšu tējas atšķaidījumā mazgāt. Varbūt tavam mazulim uzmetusies sviedrene? Mazulis nav bijis sasvīdis?
22.08.2016 10:35 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Vējā, jā BKUS ir vieta, kur domāju iet pie neirologa un acu ārsta un esam bijuši pagaidām tāpat kā daydreamer pozitīva pieredze (tiesa bijalām tikai 1x) un pie acu ārsta domāju par BKUS.
Nezinu gājām centrā saules aptiekā uz GL bet nu tikai nodot jau nododamas asins analīzes, šodien iesim nodot asins analīzes uz GL pie Alfas kurš ir.. jo pediatre to nedara..
Nu cerams nesabiedēs traki man dēliņu un tiksim pie normālas māsiņas..
22.08.2016 11:52 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
roniitis - mēs ielikām vājā zilo graudiņu vannītē, tagad ir labāk, bet ar kumelīšu tēju arī sasmērējām, nav vairs tik sarkanas tās pumpiņas
daydreamer - varbūt, jo viņai galviņa sasvīdusi katru reizi, kad ēd. visu laiku noslauku viņai galviņu ar salvetīti.
22.08.2016 12:04 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
callmetwisted, ja svīst arī rokas un pēdas, tad tā ir pazīme par D vitamīna trūkumu.
22.08.2016 12:21 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Saule22, lai veicas :) Viegli nebūs, bet ir izdarāms. Varbūt, ka pat no pirksta tikai paņems? Ja ne, tad tādam viengadniekam jau vismaz vēnas vieglāk var atrast, mana maziņā jau bija tik sīciņa, ka māsiņa parasti dūra pa vairākām reizēm, līdz uztaustīja vēnu. Bija briesmīgi skatīties, gandrīz apraudājos kopā ar meitu. Bet kas jādara, jādara. Tas Gulbis nebija Rīgā, kur tā sliktā attieksme.
callmetwisted, manai arī dikti svīst galviņa ēdot, ar visu D vitamīna došanu. Ģimenes ārste teica, ka tas tāpēc, ka mazulim pārpūlēta veģetatīvā sistēma. Bet no tā sviedrene neuzmetas. Iespējams, ka tavam mazulim kas cits.
22.08.2016 13:48 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
mereda - rociņas un pēdiņas bēbītei ir pavēsas vienmēr jau kopš dzimšanas.
tās māmiņas, kurām ir sterilizatori - ar ko jūs atkaļķojat? pamācībā rakstīts, ka ar balto etiķi jāatkaļķo, bet to vai tad veikalos vēl var iegādāties? baltvīna etiķis arī derēs?
22.08.2016 14:16 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
ar balto etiķi jāatkaļķo, bet to vai tad veikalos vēl var iegādāties?

Etiķi var nopirkt, etiķa esence vairs netiek tirgita.
22.08.2016 14:39 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Ehhh mēs tikko no Gulbja nodevām mazajam visas nepieciešamās analīzes uz gadu...
Asins analīzes ņēma no vēnas un vēnas jau pūkainajā rociņā redzēt nevar tad nu iztaustija ar pirkstu un trāpija ar pirmo reizi vēnā. Bet vienalga dēliņš noraudājās jo kamēr iedūra kamēr ietecināja nepieciešamo daudzumu.. turēju mazo un pašai sirsniņa sāpēja par mazo lai gan māsiņa bija super laba!
22.08.2016 14:41 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Saule22, traki ir ar to asins nodošanu, es savai līdzi gandrīz raudāju. Es jau kad ieraudzīju kāds daudzums stobriņu ar asinīm jānoņem, sapratu, ka viegli nebūs. Turklāt sākumā mēs gājām uz Gulbi, kas ir mūsu rajonā, bet tur māsiņa uzreiz godīgi pateica, ka tik mazam nemācēs. Braucām uz centra Gulbi.
22.08.2016 14:49 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Saule22, pie acu ārsta mēs jau maijā centāmies tikt BKUS, bet šogad nebija ne maksas, ne bezmaksas vietas, vismaz man tā atbildēja, tāpēc arī zvanīju uz LAAC. Bijām šodien Raiskuma ielas veselības centrā pie ķirurga, ļoti patika attieksme.
22.08.2016 15:11 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Leo_leo, sen nebiji manīta, kā jums iet? :-)
Mums ņēma tikai vienā tajā trauviņā, bet ar to pašu pietika.. traki raudājām un rociņu centāmies atraut.. :'-(
Vējā, jā es tikko zvanīju BKUS un man pateica, ka pie acu ārsta viss pilns līdz gada beigām, bet pie neirologa varu tikt tikai novembrī.. par zobārstu i neinteresējos..
Pierakstījus BVC Raiskuma ielā 1 uz visu gan pie neirologa, gan zobārsta gan acu ārsta un par visu kopā būs ap 50eur bet nu nav jau tik traki..
Par zobārstu nu mums jau ir savi 10 zobi aizvedīšu apskatīsies zobiņus smaganas vai viss ok un pastāstīs sīkāk varbūt par zobu kopšanu..
Un esot pat labāk pirmo reizi aiziet pie zobārsta kad viņš vienkārši paskatās nevis uzreiz pirmā vizīte ar pirmo caurumu un zobārstd ar urbi jau skrien virsū..
Bet vispār man pediatre ieteica aiziet un pārbaudīt tīri profilaktiski..
22.08.2016 16:11 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Leo_leo, sen nebiji manīta, kā jums iet?

Paldies, labi mums iet :) Es te klusiņām ātrumā pārlasu ko jūs runājat, bet reti sanāk ierakstīties, jo neatliek laika. Man līdz oktobra beigām jāpabeidz bakalaura darbs :( Tad nu cenšos mācīties un paralēli veltīt uzmanību meitai. Kad vīrs mājās, tad jau man vieglāk rakstīt, bet kad nav, tad traki. Mazā redz, ka es nepievēršu viņai uzmanību un tad viņai vajag manu kladi, pildspalvu, utt. Ja nedodu -raud. Meitenes, kas paralēli ar bērniem studē, kā tikāt galā?
Bet visādi citādi, mazā man tik interesanta palikusi :) Pagājušā nedēļā iemācījās stāvēt bez pieturēšanās un piecelties, mēģina solīšus spert. Un tik saprātīga palikusi, liekas, ka jau saprot lielāko daļu no visa, ko viņai saka un mēģina arī daudz vārdiņus teikt. Savā valodiņā jau ļoti izteiksmīgi runā :D Tā kā es esmu apņēmusies, ka tiklīdz sakārtošu visas lietas ar skolu, tā maksimāli veltīšu uzmanību vairāk kā nekad. :)
22.08.2016 16:25 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Leo_leo, malace! Apbrīnoju mammas, kuras paspēj visu! :-)
Pareizi jums jau arī nesen bija pirmā gadiņa dzimšanas diena! Mīļi mazliet novēloti sveicieni!!! (l)
Es arī gribēju ko mācīties ja jau mājās sēžu ar mazo , bet nobijos ka nepaspēšu, tad nu pa maziņam, kādi kursi no darba man tiek un tiesības beidzot lieku un sāku redzēt gaismu tuneļa galā jau tiesību ziņā :-D
Vēl laikam Jansone mācijās augstāko kad piedzima mazais, bet šeit sen nav manīta..
22.08.2016 17:21 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Leo_leo, arī novēlots sveiciens meitas dzimšanas dienā! :) Par tām analīzēm man jau tagad satraukums nedaudz (nākamnedēļ jāiet), jo man pašai jau pretīgi, kad ņem analīzes un šķiet, ka bimbāšu līdzi mazajai. :D Un apsveicu ar pirmajiem solīšiem! Mana kā paspēra pirmos soļus, tā divu nedēļu laikā jau drasē pa māju tā, ka knapi var tikt līdzi. :)
22.08.2016 18:44 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Ārsts apstiprināja, ka mazajam puņķīši. Tas arī viss. Ieteica pilināt pienu degunā vai Humer un atslaukt. Tīri statistikai - cik daudz pilinājāt Humer? Ārsts neteica cik konkrēti būtu jādod. Man ir Humer ampulās. Viena ampula šķiet ta kā par daudz. (t)
22.08.2016 18:47 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Paldies, meitenes (l)
22.08.2016 18:47 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
leo_leo,
no manis arī jums abām sveicieni dzimšanas dienā :) liekas, ka
tikko vēl visas bijām ar punčiem un čatojāmies otrā beztēmā, a tagad mans rupucis izdomājis, ka
kruti ir mest kūleņus :D nezinu, kā apturēt, man aš auksti sviedri, kad
man auklīte raksta, ka meita ar akrobātiku nodarbojas mājās :D
22.08.2016 19:57 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Dienvida, es pilināju pusi varbūt? Nu kā kuro reizi. uzliec no ķiplociņa virtenīti( izver ar adatu un diegu cauri ķiplokiem, un pāri gultai pakarini) Citas sašuj auduma tunelīti un sabāž ķiploku, uzsien mezglu, un tà visu laiku, un liek uz kakla, palīdzot deguntiņam.
Veselību :)
22.08.2016 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits