Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kuskusss
Man bija šāds līdzīgs, uzdāvināja, bet bija baigi sintētisks audums, ja audums ir foršs un elpo, tad tas ir ļoti labs variants kā pidžamma.
21.08.2016 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Roniit, man liekas, ka ziemas apavi jāpērk ziemā. Mana peka jau arī stāv kājās un staigā turoties, bet neesmu vēl apavus pirkusi. Ziemas apavus vispār nav jēgas pirkt vairākus mēnešus pirms ziemas-ja nu kāja izaug?
Kuskuss, varbūt Tev noder šis- http://veikalins.muki.lv/veikalins/drebites/manymonths_drebites/merino_vilna/jaunums__merino_vilnas_kombinezons
Plānoju pirkt, jo abas vecmāmiņas dzīvo lauku mājās, kur ļoti aukstā ziemā ir auksti arī tad ja krāsnis sakurinātas + ērti tādu zem biezā kombja pavilkt un mašīnā var iztikt tikai ar tādu un nav bērnam jāsvīst biezajā kombinezonā mašīnā. Padārgs gan diemžēl.
21.08.2016 18:45 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Saule22, esmu vedusi meitu uz Bērnu veselības centru (Duntes ielā) pie neirologa. Bet mums bija bez īpašas vajadzības, vairāk sirdsmieram. Daktere tāda jauka - Aiga Zariņa.
kuskusss, man paziņas atdeva līdzīgu, es meitai mēģināju 1-2 mēnešu vecumā, bet viņai nepatika. Un bija grūti pa miegam izņemt, lai pabarotu un nomainītu pamperu. tagad, kad lielāka, tāpat kā roniitis meita - kā pamostas, tā uzreiz slienas kājās, lūkojas pār gultas malu un meklē mani. Tādā viņa noteikti kristu un gāztos ceļoties kājās :D Bet ja tev bērns mierīgs pa miegam, droši vien var riskēt :-)
Anne Shirley, manai ir līdzīgs, bišķi pabiezāks merino vilnas kombis. Pavasarī liku tādā ratos, baigi labi bija, mazā silta un laimīga :) Tā kā man tās cenas vērts bija. Un viņš tāds staipīgs, derēja gan 4 mēnešu vecumā, gan tagad 8 mēnešu vecumā.
Šitāds:
https://www.babyshop.com/product/view/93010
Ja kāda vēl izdomā kādu labu metodi pieradināšanai pie ratiem, gaidīšu izmisuma pilnām acīm. Es tiešām nezinu ko iesākšu rudenī un ziemā. Negribas nepārtraukti sēdēt 4 sienās, jo ergosomā būs pa vēsu, man šķiet :-/
21.08.2016 21:09 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Un vēl - ģimenes ārste teica, ka jau laikus jāpierakstās pie acu ārsta mazajam. Bet kā tādam mazajam redzi var pārbaudīt? Kāda jau ir savu bērnu vedusi? Bēbim jau nevar likt nosaukt uz kuru pusi C burtiņi. Kā tas notiek?
21.08.2016 21:36 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Viņa pa gabalu, pīkstinot mantiņu skatās ar gaismiņu - kā reaģē, kā šaudās, nu es nesaprotu tos terminus, bet doma tāda. pat tuvumā īsti nepieiet ;) ak jā - iepilina. un vēlreiz to pašu.
21.08.2016 21:45 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Paldies par atbildi daydreamer, bet jūs jau gājāt bez nosūtījuma un maksājāt vai ne? Tur pat droši nepiemem nosūtijumu..?
Mums jāiet pie zobārsta tagad uz gadu pie acu ārsta un neirologa un protams asins un urīnanalīzes.. tad nu man bija nejauka pieredze ar vienu īgnu padomju laiku "ārsti" un domāju nu kur iet un pie kā vērsties... liekas, ka bērnu veselības centrs varētu būt ļoti pat ok.. tikai tas ka jāmaksā.. un otra galējība ka tik nesāk piedomāt ko bērnam lai tik maksātu vecāki...
Aii man ir neuzticība un škrobe ar tiem ārstiem.. (e)
21.08.2016 21:52 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Saule22, man pediatrs lika uz gada vecumu tikai acu ārstu apmeklēt, un arī asins analīzes, bet to jau jebkurā Gulbja laboratorijā. Par acu ārstu, domāju, laikam būs jāiet par maksu, jo pirmkārt negribas rindā gaidīt, otrkārt, manā līdzšinējā pieredzē diemžēl ir bijusi liela atšķirība attieksmē no valsts apmaksātiem ārstiem un privātajiem. Man patīk uķi-puķi ārsti. :-D
21.08.2016 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
daydreamer, tam ManyMonths kombim arī ir pluss, ka staipīgs. Es zinu, ka viņai derētu pirmais izmērs, kas ir līdz 6mēnešiem, bet reāli gribas to kombi arī nākamajā ziemā izmantot tā kā pirkšu lielāku, es domāju. Viņa man tagad tāda samērā maza, tikai 68cm uz nu jau gandrīz 10mēnešiem.
Par ratiem - nu manai arī nav sajūsmas ne par ratiem, ne barošanas krēslu. Barošanas krēslam šobrīd atmetu ar roku. Ar ratiem šobrīd daru tā, ka laukos lieku ratos jau aizmigušu, lai paguļ ārā. Pilsētā pārsvarā ejam ārā, kad būtu tā kā guļamais laiciņš drīz. Un tad staigāju pa maksimāli trokšņainākajām ielām, kur daudz mašīnu, lai viņai interesanti. Kad iemieg, tad ielienu Teikas mazo ieliņu labirintā. Bet ja Tava vispār atsakās pat apsēsties, tad nez...Vienkārši jāgaida. Otrs variants - nopērc velokrēslu (vai aizņemies) un pamēģini kā tas Jums iet :) Es savu tagad pa maziem gabaliņiem radinu. Drusku sāk iepatikties. Ar veļļuku gan braucam tikai tad, kad viņa ir labi izgulējusies un paēdusi.
21.08.2016 22:12 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Rowan, manam jau tūlīt 1g.1m. tā ka es jau te mazliet esmu aizgulējusies...
Jā, par analīzēm nebaidos aiziesim izdarīsim un viss.. bet pārējos gan gribētos labā līmenī :-)
Es arī esmu no tām kurām patīk uķi puķi attieksme no ārstiem attiecībā pret manu bērnu ! :-)
21.08.2016 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Es nesaprotu kāpēc jau 1g vecumā ir zobārsts ja bērnam nemaz visi zobi nav izauguši. Kāda jēga? Manai tikai 4 zobi, nu moš līdz gadam vēl kādi 2 izlien. Ko tad tas zobārsts tur skatīs :D
21.08.2016 22:14 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Mana mazā visu dienu nemierīga un raud - uzmetušās pumpiņas baigās. Tādas mazas ub sarkanas - krūšu daļā un uz dupša. Vēlāk liksim vannā ar zilajiem graudiņiem, bet jautājums - vai alerģija no kāda maisījuma var parādīties arī pusotru mēnesi pēc tā lietošanas vai jāmeklē cits cēlonis? :/ Parīt tik tieku pazvanīt mazulītes ģimenes ārstei, jo rīt viņai brīvs.
21.08.2016 23:24 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Pēdējā laikā kā trako māja, pat cosmo nav īsti laika :-D Beidzot arī man nav laika izmazgāt matus, esmu kļuvusi par jauno mammu no karjeras sieviešu šausmu stāstiem - trenuškās un čupčikā, un bez manikīra, haha :-D Mājā kā stroikā, caurām dienām pindzelējos un vēdinos. Izskatās, ka mazais būs pa vidu tam visam apaukstējies, kaut gan vaktēju dikti. Puņķis tek, siekala tek, vobšem visur viss tek :-D Esmu dikti bailīga uz veselības lietām mazajam, tāpēc rīt zvanu ārstam. Noriskēju un iepilināju Humer un pasūcu ārā puņķi (vai siekalu), palika labāk uz brīdi.
Oficiāli atzīstu, ka man sāk kaitināt krūtsbarošana. Jau iepriekš ik pa laikam raudāju šajā beztēmā. Lielākoties ēšana notiek caur asarām, kašķiem un beidzās ar atslaukšanu un pudeli. Smuki ēd tikai tad, ka samiegojies. Un tā jau vairākas nedēļas. Nevaru sagaidīt, kad tas beigsies (t)
22.08.2016 01:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es nesaprotu kāpēc jau 1g vecumā ir zobārsts ja bērnam nemaz visi zobi nav izauguši. Kāda jēga? Manai tikai 4 zobi, nu moš līdz gadam vēl kādi 2 izlien. Ko tad tas zobārsts tur skatīs

Mums jau Anglijā tāds zobārsta apmeklējums, gada vecumā nav obligāts, bet es meitu ar vīrieti "aizsūtiju" pie zobārsta, lai paskatās, jo manai zobi jau bija daudz saauguši. Otra lieta, zobārsts var pastāstīt par zobu kopšanu bērnam, ja vecāki vēl nav ieviesuši to.
22.08.2016 01:56 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
mammamuntetiem.lv ieteikumi kā atbildēt uz nosodošiem cilvēku jautājumiem par mākslīgajiem piena maisījumiem: :D

-“Tev noteikti ir daudz vieglāk barot ar pudeli…”
-“Jā, es baroju ar pudeli, jo esmu slinka, bet tu baro ar krūti, jo tev nav naudas maisījumam.”

-“Es nekad nedotu savam bērnam mākslīgo piena maisījumu”
-“Un es nekad nedotu spēlēties ar nazi. Mēs abas esam tik labas mammas! ”

-“Krūts barošana padara bērnus gudrākus”
-“Hmm.. tevi baroja ar maisījumu, ja?”


http://www.mammamuntetiem.lv/articles/33283/dulas-pieredze-ja-mammai-patiesam-neizdodas-zidit-savu-berninu/
22.08.2016 07:08 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Saule22, kāpēc neder BKUS? Pie acu ārsta mazo pierakstīju LAAC, vēlējos par maksu, bet viņi paši ieteica 2 nedēļas pagaidīt un nākt valsts apmaksātajā laikā. Zobārsts SI, tur man attieksme vienmēr ir patikusi. Neirologu izvēlētos labu, vienalga par vietu un attieksmi, bet attieksmes ziņā patīk Capital Clinic, arī rindas nav garas. Olīvā ir drausmīgas, šauras telpas, bet ārstu attieksmei nav ne vainas.
22.08.2016 07:11 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
AG, haha labās atbildes. :-D:-D
22.08.2016 07:15 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
AG, neko tik stulbu neesmu lasījusi līdz šim par barošanu, lai gan nav tā ka būtu problēma ar humora izjūtu :D
22.08.2016 07:18 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
AG, labs!:-D
Es jau mazgāju drēbes un ēdīšu brokastis, kamēr izdevība:-D mazo naktī purkšķi mocīja, tad nu es pusnakti esmu nostaigājusi pa māju ar mazo uz rokām. Zinu, ka vajag gulēt kamēr tagad mazais guļ, bet es man liekas, ka tas neko nevaru izdarīt.
22.08.2016 07:38 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Mani mazā uzmodinājusi, baigi gugina un smejas jau kādu pusstundu, nevar rimties. Parasti nomierinātos un čučētu tālāk. :-D
22.08.2016 07:46 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Saule22, manam bērnam pediatrs ir bērnu veselības centrā un varu teikt tikai to labāko. Ejam pie Vizmas Meikšānes, ļoti mierīga un patīkama ārste, viņa ir arī neirologs.
22.08.2016 07:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits