Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Viedā Minka nu apstājies taču! Saprotu, ka zini visu un visam pretī būs arguments, bet tiešām apnicis!:-/
Sanāk, ka jaunās māmiņas ir stulbas aitas, kas momentāli atdarinās Undiya rīcību? To cik ilgi barot bērniņu ar krūti sievietei priekšā pateiks pašas intuīcija un uzskati. Undiya bērniņam tāds rīcības plāns nostrādāja un viss taču ir kārtībā - veselīgs, laimīgs bērniņš! Kādam citam bērniņam tas nederēs un šaubos, ka māmiņa būs tik nežēlīga un mocīs savu bērniņu.
22.06.2016 12:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man kaut kā liekas, ka māmiņas, kuras baro ar krūti līdz 2< gadu vecumam, to dara sevis nevis bērniņa dēļ un viņām ir emocionāli grūti atšķirt bērniņu no sevis.
22.06.2016 12:37 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
AG - lieli plusi Tevis teiktajam! Lai arī pati nediskutēju, taču katru dienu aktīvi sekoju sarunām un, varu pateikt vienu - Viedā Minka tik tiešām ir apnikusi ar saviem pareizajiem norādījumu uzspiedumiem! Jā, tas viss no grāmatas, taču, dzīve pati visu noliek pa vietām! Un katra māmiņa pati zina labāk, kas ir vajadzīgs viņas bērniņam un, kā viņam būs labāk!
22.06.2016 12:38 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Iemesls par krekla raušanu gan šķiet mazliet smieklīgs, it kā mamma nevarētu pateikt nē. Kad mazulis ir pietiekami gudrs, lai saprastu, ka mammai zem krekla ir ēdiens, viņš ir arī pietiekami gudrs, lai zinātu, ka šis ēdiens ir gaidāms noteiktos laikos, un pietiekami gudrs, lai saprastu, ko nozīmē nē. Ja nu mamma baro 1,5 gadu vecu bērnu kā jaundzimušo pēc pirmā pieprasījuma, tad jā, nav pārsteigums, ka bērns nesaprot, kāpēc tagad pēkšņi nē. Esmu redzējusi radiem divgadīgus bērnus, kas vēl krūti ēd. Viņi taču visu jau saprot, ar viņiem var visu sarunāt, pateikt "vēlāk". Protams, bērni ir dažādi utt, bet, spriežot pēc redzētā, nevaldāmie kreklu plēsēji ir stiprā mazākumā.
22.06.2016 12:39 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Sanāk, ka jaunās māmiņas ir stulbas aitas, kas momentāli atdarinās Undiya rīcību?


Nav jau jāsauc par stulbām aitām, bet cilvēki taču var ietekmēties no citu teiktā. Dažas lappuses atpakaļ, Dienvida (ja pareizi atceros) teica, ka Undiyas argumenti likuši viņai pārdomāt lēmumu barot mazo līdz 1,5 g vecumam.
22.06.2016 12:42 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Rowan, apdomāt, nevis pārdomāt. Un kas par to? Viņai taču ir sava galva uz pleciem un savi uzskati.
Es, piemēram, uzskatu, ka grūtnieces, kuras lieto vitamīnus nedrīkst to šeit rakstīt. Tādā veidā viņas iespaido citas grūtnieces un arī tās sāk lietot grūtnieču vitamīnus! :-)
22.06.2016 12:57 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Undiya, nu, man noteikti nav nekas pret tavu viedokli vai to, ka tu to šeit raksti. ;-) Vienkārši atbildēju uz AG komentāru.
22.06.2016 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Tagad, esot grūtniece, es arī palasu šo diskusiju, bet tas nenozīmē, ka tagad blociņā ierakstīšu visu plānu kā man audzināt savu bērnu no pirmās dzīves dienas, jo kāda tā ierakstīja forumā. Protams, es palasu, padomāju, kā man liekas utml., bet ne jau tas, ka Viedā Minka, piemēram, dedzīgi uzspiež savu viedokli un saka, ka Undiyas viedoklis ir pilnīgi un galīgi aplams, liks man pievērsties tieši Viedās Minkas viedoklim. Tieši otrādi, mani atbaida šāda domu uzspiešana. Izteikt viedokli jau var katrs, bet nevajag jau malt vienu un to pašu, ja otrs nepiekrīt tomēr. Galu galā, katra pati izdomās ko un kā darīt.
22.06.2016 13:09 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Katrs pats dara kā uzskata par pareizu un Undiya pie tā nekādi nevar būt vainojama. Forumā var rakstīt ko vien sirds vēlas - muļķis paliks tas, kurš akli tic uz vārda. :-O
22.06.2016 13:13 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Sacepos :-D
22.06.2016 13:15 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Nezinu, kāda Viedajai Minkai (iepriekš teika_spolīte) izglītība, bet, kad māmiņu un grūtnieču diskusijās kāda raud par citu problēmu, tad par VM komentāriem priecājas, jo acīmredzot šī persona rubī kaut ko no medicīnas. Bet šajā jautājumā klūp virsū un dzen prom. Nu nevar šitā. Neko nepareizu jau viņa nepasaka.
Katra jau darīs pa savam, tas ir loģiski, bet ir labi dzirdēt gan Undiya, gan Viedās Minkas argumentus.
22.06.2016 13:19 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
O-ou, tagad visas šajā diskusijā ir sacepušās. :-D
22.06.2016 13:20 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Mereda, es arī neko sliktu nesaku par Viedo Minku, man patīk, ka viņa šeit komentē un, manuprāt, arī es esmu ieguvusi noderīgu informāciju no viņas.
22.06.2016 13:29 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Undiya, starp citu, tu man ieteici visparastāko lateksa knupi bēbim. Tu domāji to galu, kas skaitās ķirsītis? Nopirku tādu silikona, bet puika izbrāķēja. Roka neceļas vairs knupjus pirkt. :-D
22.06.2016 13:30 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es nezinu, kas skaitās ķirsītis, bet man bija šādas formas sākumā, jo Avent knupi cēli spļāva ārā:

Pēc tam ņēma arī "Avent" silikona knupi.
Tagad pudeles arī ir gan Avent, gan parastās Nuk ar lateksa uzgali, taču viņam vienalga. Visas viņam der.
22.06.2016 13:48 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Mereda - tu manliekas minēji,ka nevajag dot bērnam knupi pirmajā mēnesī? Varbūt tāpēc neņem (nav uzbrauciens, tikai pieņēmums)
22.06.2016 14:46 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man kaut kā liekas, ka māmiņas, kuras baro ar krūti līdz 2< gadu vecumam, to dara sevis nevis bērniņa dēļ un viņām ir emocionāli grūti atšķirt bērniņu no sevis.


Nespēju iedomāties barot 2 gadīgu bērnu! Tiešām, tas ir kāds savs egoisms, bailes no kaut kāda posma pazaudēšanas, nezinu, Bet ir jautājums - kādā pozīcījā jūs liekat sevi un bērnu? Sākumā ES un tad Bērns? Vai viss bērnam un manas vajadzības pagaidīs?
22.06.2016 15:20 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Man arī bija problēmas ar knupīša iedošanu. No sākuma baidījos dot, pēc 5 dienām vairs negribēja ņemt, kaut slimnīcā uzreiz paņēma.
Nu, ja neskaita to, ka šeit dažs labs uzskata, ka beidzot barot ar krūti es savu komfortu stādu augstāk par bērna vajadzībām.. tad visādi citādi man no sākuma svarīgi, lai bērnam viss labi un pēc tam es.
22.06.2016 15:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu, ja neskaita to, ka šeit dažs labs uzskata, ka beidzot barot ar krūti es savu komfortu stādu augstāk par bērna vajadzībām


baudot Latvijas labumus un "vasaru" neesmu sen sheit bijusi un emsu palaidusi garaam daudz notkumu :D

pirmais berns atteicas no kruts 3 meneshos, isteniba to baigi pardziivoju, otru ap 3 meneshiem saaku jau ik pa laikam piebarot ar pudeli, jo jaaa - manas vajadzibas satikties ar draudzeni, aizbraukt ar meitu uz juuru, botanisko darzu vai zoodarzu bija primaaraakas. Lidz ar to ari otrs berninjsh atteicas no kruts ap 3 meneshiem. Es zinaaju, ka taa buus, varat mani saukt par shausmigu un ljaunu maati,bet taads bija musu abu - mans un mana vira leemums, tad ta ari dariju.


Es uzskatu, ka but matei un darit visu taa, lai musu berniem ir labi, ir pashsaprotama lieta, bet tomer nevar aizmirst, ka mes katra esam ne tikai maate, bet arii sieviete! Sieviete ar savaam vajadzibaam. Un mums ari ir virieshi, kuriem ir savas vajadzibas (nedomaju tikai seksuaali) no sievietes - rupes, milestiba. Man svarigi, lai visi gimenee jutas laimiigi, taja skaita ari es.
22.06.2016 15:49 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Mātes piens viennozīmīgi or vērtīgs bet ja nav iespējas barot vai negribās tad arī maisījumam nav nekādas vainas! Cik veselīgi dzīvo bērns mazs tik neveselīgi viņš iespējams dzīvos pēc tam junk food utt.. (ir redzēti gadījumi kad meitene vik atceros vienmēr veselīgi ēda vecāku ietekmē viņu veda uz dejām utt aizgāja pati savā dzīvē un tagad sver pari 100kg) bet tas tā...
Mātes piens nav tādā zelta vērtē lai barotu bērnu līdz pilngadībai! Un protams esmu par krūtsbarošanu bet līdz savuem 11 mēnešiwm ne ilgāk par gadu.. ar pirmo tas nesanāca cerams ar otru bērnu mans plāns būs spēkā.. :-)

Skatijos nesen ukraiņu šovu 16 and pregnant un tur protam lauku meitenes un puiši.. meitenei vecāki dzer nerūpējas šī paliek stāvoklī no vīrieša kuram viņa īsti nav vajadzīga bet ne par to es biju šokā, šokējos par to ka viņa mazo baroja ar govs pienu brutāli neatšķaidīt nepasterizētu tikko izslauktu govs pienu jo barot pašai nepatīk! :-O
Bet ir otra galējiba kurai arī es nepiekrītu arī par traku lūk varat palasīt:
http://www.maminuklubs.lv/bebitis/kruts-barosana-lidz-pilngadibai-mamma-neplano-partraukt-barosanu-lidz-6-gadu-vecumam-257922/
22.06.2016 15:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)