Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Jā, sākumā nekā labāka par mātes pienu nevar būt, bet kāpēc liels bērns pie krūts jātur?


Wow, tas gan ir labs! :D 6 mēnešu vecumā jau Tev ir liels bērns! Es domāju, ka līdz gadam stabili tas ir mazulis!

Nu, tad, zinot šādus gadījumus - es ļoti priecājos, ka man tā nekad nebūs, jo laicīgi iemācīju bērnam ēst biezeņus un aizmigt bez krūts.


Man jau liekas, ka ne iemāciji, bet piespiedi! ;)

Bet piekrītu, mēs mammas esam tik dažādas un katrai sava taisnība! Galu galā mēs jau audzinām savus bērnus un atbildam par viņiem, viņu veselību tagad un nākotnē! ;)
22.06.2016 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Redzot apkārtējos - pupu bērnus, nešķiet, ka viņi būtu daudz veselīgāki vai kaut kā citādi labāki par manu bērnu, tikai tāpēc, ka viņi ēd krūti un spļauj ārā gandrīz visu, ko viņiem vēlas papildus piedāvāt.


Man liekas, kad bērni pieaug (reāli bērni), tad visi ēd normāli un mammai krūti neprasa, kapēc atņemt mazulim iespēju iziet cauri normālam procesam? Kapēc vēlaties, lai mazulis kļūst ātrāk bērns?
22.06.2016 11:24 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
engelens, kā, tavuprāt, izpaužas piespiešana?
22.06.2016 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Nu diez vai Tev mazulis teica 6 mēnešos - mammu, davai krūtspienu/maisījumu ņemam nost un aizstājam ar ko citu! Apnicis jau, esmu liels bērns! :D
22.06.2016 11:31 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013

Man liekas, kad bērni pieaug (reāli bērni), tad visi ēd normāli un mammai krūti neprasa, kapēc atņemt mazulim iespēju iziet cauri normālam procesam? Kapēc vēlaties, lai mazulis kļūst ātrāk bērns?


Te nu tu kļûdies. Vienu bérnu zinu, kas krūti èda arī četru gadu vecumā. Normālu èdienu iedot viņam bija grūti, jo viņš needa. Un tas nav normāli.
22.06.2016 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Undiya
Es goda vārds NEKAD neesmu redzējusi, ka bērns plēstu mātei drēbes lai tiktu pie pupa, nu nekad, nezinu, kur tu tādus redzi, bet man nav nācies ne dzirdēt kaut ko tādu, ne redzēt.
Tavs bērns aizmieg bez pupa, bet toties ar pudeli (ja nekļūdos, pati tā rakstīji)

Tas nav apvainojums, bet tu man ļoti atgādini lietotāju weee :D
22.06.2016 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Undiya necepies, viss Ok, dažkārt interesanti padiskutēt un paskatīties citu domu gājienus, tas palīdz pāriecināties par savu uzskatu pareizību vai nepareizību! ;)
22.06.2016 11:35 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ko var klupt virsū Undiya par to krūtsbarošanu un uzturu? Katra dara, kā uzskata par vajadzīgu un vislabāko savam bērnam. Es arī atņēmu krūti 8 mēnešu vecumā un bērns pat to nepamanīja. Un labi, ka tā, par to ļoti priecājos, jo nevarēju iedomāties, ka man gadu vecs bērns nāks klāt un raus nost drēbes. Tas būtu drausmīgi. Zinu arī vienu gadījumu, kad 4 gadus vecs bērns rauj mammai nost kreklu, jo grib pupu. Viņa barojusi viņu līdz 2 pilniem gadiem un tad divus gadus cīnījusies ar šo problēmu. Un otrs, baro bērnu, cik veselīgi gribi vai negribi, visi iziet, kā te izteicās, rupjmaizes un ūdens periodu, kad viņu vispār pabarot ir grūti, jo atsakās no visa, ko piedāvā, pat no ierasti garšīgām lietām.


Jāprot tak pieņemt, ka ne visām mammām viedoklis sakrīt ar jūsējo.
22.06.2016 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Vienu bérnu zinu, kas krūti èda arī četru gadu vecumā. Normālu èdienu iedot viņam bija grūti, jo viņš needa. Un tas nav normāli.

Un? Tas viens bērns nav rādītājs! Kapēc mēs ievērojam tieši to vienu bērnu? Bet cik ir tādi, kas to nedara? Procentuāli pret 1000 bērniem, cik būs tādi?

Tu tagad savu bērnu ar krūti nebarosi ilgāk par 6 mēneši, jo zini vienu tādu bērnu? :-O
22.06.2016 11:39 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
engelens, nē, bet naktīs sāka biežāk celties. Negribēju dot maisījumu, tāpēc dienā piedāvāju ķirbi ar burkānu, ķirbi ar kartupeli. Otrajā vai trešajā reizē, kad nācu ar karotīti, tad jau pašam mute kā cālītim bija vaļā. Tātad, manuprāt, labprātīgi gribēja ēst biezeņus, nevis es ar trekteri rīklē lēju. Tad mums pupošanās sanāca praktiski tikai naktī un varbūt kādu reizi dienā, ja krūtis bija pilnas, bet tā viņš labi iztika arī ar tējām, sulām, ūdeni. Kad iedevu pudeli uz nakti - nogulēja līdz rītam, kā kādreiz. Tā arī nolēmu, ka pa nakti var dzert pudeli un varu mierīgi beigt krūtsbarošanu (kā arī jau sen biju izplānojusi, nebarot ilgāk par 6-7 mēnešiem). Respektīvi, noņemt kamēr mazs un neko nesaprot.

Soho, es esmu redzējusi pati savām acīm. Arī brālēna māte stāstīja, ka līdz 1,5 gadam brālēns rāvis maiku nost, cūkojās pie krūts (koda, smējās), kaut jau sen ēda arī citus ēdienus.
22.06.2016 11:43 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
engelens,

Tu pati savējo barotu līdz 4 gadu vecumam? Nopietni?

Lai nu kā, man tas liekas perversi pat jau divu gadu vecumā. Tas ir mans viedoklis un tikai.

Tu tikai kladzini, bet nemaz neaizdomājies, ka varbūt Undiya tā iespaidoja tas viens bērns, kas pupu prasa četru gadu vecumā, ka viņa tā arī nodomāja, ka es savu pat līdz gadam nebarošu. Kur ir problēma pieņemt, ka viņa tā negribēja un negrib?
22.06.2016 11:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011

Nu diez vai Tev mazulis teica 6 mēnešos - mammu, davai krūtspienu/maisījumu ņemam nost un aizstājam ar ko citu! Apnicis jau, esmu liels bērns!

+++++++:-D
Drēbju raušana nost ir tikai audzināšanas jautājums nevis zīdīšanas blakus efekts. Tad jau pamperus arī nevajag, citādi līdz 2-3 gadiem lieli bērni vēl pameros staigā vai guļ. Sāk rāpot 6 mēn un lai pats arī rāpo uz lielo podu-neies taču lielam bērnam dibenu mazgāt un pamperu likt :-D /sarkasms/ :-D

Normāla ēdiena ēšana vai neēšana nav saistīta ar krūts barošanu. Ir bērni, kas normāli neēd, arī bez krūts barošanas. Tikai par to nerunā, jo mammas ātri vien sāk dot buezpiena sieriņus, suliņas, saldus biezeņus, jo badā taču neturēs.
22.06.2016 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Lasu šo sarunu par krūts barošanu un nesaprotu, ko jūs cenšaties pierādīt Undiya, cilvēks dara tā, kā uzskata par pareizu. Nu tagad nemainīs viņa savas domas tikai jūsu komentāru dēļ, tāpat kā jūs nemainīsiet domas viņas komentāru dēļ. Katram sava pieredze.
22.06.2016 11:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Marsu
Lai nu kā, man tas liekas perversi pat jau divu gadu vecumā. Tas ir mans viedoklis un tikai.

Kas krūtīs un krūtsbarošanā ir perverss?! :-O Varbūt pie psihoterapeita jāiet, ja bērna zīdīšana tevi uzbudina?! :-O
22.06.2016 11:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kukurūza
Šo lasa arī jaunās mammas. Kādam taču jāpasaka, ka tāda rīcība kaitē zīdaiņiem!
22.06.2016 11:54 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Nu, es arī lasīju, bet manas domas nevar ietekmēt, ja es pati kaut ko izdomāju. Nu, tā kā stūrgalvīgs teliņš. |-)
22.06.2016 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Tu pati savējo barotu līdz 4 gadu vecumam? Nopietni?


Es neslīgstu galējībās! :D Es savu baroju līdz 11 mēnešiem! Kā jau iepriekš teicu es nezinu bērnus, kas pupojas līdz 4 gadiem un neuzskatu to par normu! Ja tādi ir, tad tā jau ir vecāku atbildība, ka ļauj 4 gadu vecumā vikt kreklu nost, vai arī vecāki ir apmierināti ar šādu situāciju! Es atbalstu bērna barošanu līdz gada vecumam pamatā ar pienu (krūts vai maisījumu), lai mazulim labāk nobriest un attīstas, nostabilizējas gremošanas sistēma, jo tas vēl ir mazulis nevis bērns, kuram jācenšas aizstāt visas ēdienreizes ar ko citu!
22.06.2016 12:05 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Es nesaprotu, ko jūs kā vistas uzklūpāt tagad Undiya par viņas izvēlēm?
Viņa nevienā brīdī nav uzspiedusi savu viedokli par audzināšanu citām, atšķirībā no dažām labām komentētājām.
Starpcitu,manā skatījumā bēbis arī ir līdz kādiem 7mēnešiem. Pēc tam bērns sāk rāpot, sēdēt, celties, staigāt, ēst pats - kāds tur vēl zīdainis.

Viedā minka - Tu tā arī neatbildēji, vai tev ir savi bērni? Atvaino, bet ja nav, tad tavi teksti un uzspiestie viedokļi ir tīra teorijas, zinātnieku bla bla bla teiktā/pētītā atstāstījums, bez reāla pašas pielietojuma praksē.
22.06.2016 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Tu tikai kladzini, bet nemaz neaizdomājies, ka varbūt Undiya tā iespaidoja tas viens bērns, kas pupu prasa četru gadu vecumā, ka viņa tā arī nodomāja, ka es savu pat līdz gadam nebarošu. Kur ir problēma pieņemt, ka viņa tā negribēja un negrib?


Marsu, tu vispār lasi? Visos manos komentāros ir atzīmēts - krūts piens/maisījums! Es nebraucu augumā par krūts noņemšanu, es izsaku savas domas par to, ka tik agri mazulim noņem nost MAISĪJUMU VAI KRŪTS PIENU, kas ir pilni ar uzturveialām, mikroelementiem u.t.t. un ir daudz piemērotāki, kā pamatēdiens bērniem līdz gada vecumam! Kapēc vajag noslogot tik maza bērna organismu?
22.06.2016 12:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Teddy
Es jau vairākkārt esmu rakstījusi, ka mani bērni ir jūsu vecumā.
22.06.2016 12:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)