Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
AG, esi gatava šeit saņemt pārmetumus no zverinātajām krūtsbarotājām.


Piekrītu virdzinija

Šeit un ne tikai šeit ir tika daudz nosodījuma bijis uz tām mātēm kuras izvēlas nebaro un necīnīties īpaši ja ir piens, ka nebrīnos ka cilvēkiem ir bail atzīties, ka baro ar maisījumu!
Atceros te pat tādas mātes ir tikušas sūtītas pie psihologa utt!

AG, man bija mazāk problemātiska krūts barošana un es izlēmu to pārtraukt, bet ar mokām jo tomēr sabiedrības tā saucamais spiediens ka jābaro pašai un kā tā utt.. morāli bija ļoti grūti! (lai gan tā nav neviena cita darīšana)

Es turu par tevi īkšķus turies un viss būs labi! Ja tās ir mokas tad nevajag jo tavam bērniņam vajag laimīgu mammu nevis ar krūts barošanu nomocītu! Un pēc savas pieredzes varu pateikt, ka beidzu atslaukt barot , piens pats sāka pazust līdz pazuda pavisam, bet varbūt tu vari palūgt , lai tev izraksta tiešām tabletes, kuras piena ražošanu samazina.
17.06.2016 22:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Agresīvā - tas ir pareizs lēmums. Nemocies! Tavs bērniņš izaugs tāpat kā visi citi arī bez krūts piena . Esot tabletes pret piena vairošanos, bet nu tur ginekologam jāprasa. Un nepārdzīvo.. tu tik ļoti centies un esi malacis! Es domāju,ka visas tevi atbalstam.
17.06.2016 22:39 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Agresīvā Grūtniece, veseļojies! :) Nedomāju, ka kāda tev tagad bruks virsū. Problēma ir nopietna un jebkuram loģiski domājošam cilvēkam saprotama. ;)
17.06.2016 22:42 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Apple_pie ir ļoti liela sabiedrības daļa, kas nosoda mammas, kas baro ar maisījumu un bieži pat nezinot iemeslu. Es nenosodīju, bet biju apņēmusies barot ar krūti lai tur vai kas. Krūtbarošana šķita tik skaista padarīšana un nesapratu kā var pateikt, ka nepatīk barot savu bērniņu, jo apzinājos tikai vienu medaļas pusi - tuvību starp māmiņu un bērniņu. Tagad piedzīvoju to ne visai glīto un patīkamo pusi un tas atņem lielu daļu prieka barot mazuli, vēl pie tam kad viņa neēd. Zinu, ka būs sašutums no radiem, jo redz visas taču esot gājušas tam cauri, bet tas tomēr ir mans ķermenis un mans bērniņš. Tikai ar sakostiem zobiem jāmet pāri.
17.06.2016 22:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es zinu, ka man mammītei bija problēmas, tāpēc nebaroja, bet man viss ok. Arī saikne ar mammu ir nepārraujama!
Viss būs labi, bērniņam ir vajadzīga stipra, vesela un priecīga mamma!! Nevis nomocīta, sāpju pilna un nogurusi, to nu es varu pateikt droši, lai gan man bērnu nav! Tā kā turies, malacis esi!
17.06.2016 22:45 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
AG, zinu, ka ir tabletes, kuras aptur piena ražošanos. Ļoti žēl tevis, ka tā sanāca. Tu esi malacis par to, ka gribēji un mēğināji. Pie šādām problēmām kā tev būtu stulbi kaut ko nosodīt. Ņemot vērā to, ka man nevienu reizi nebija pat niecīgs sastrēgums, tad diez vai es pat tuvumā spēju iztēloties tās mokas, kas tev bija jāpārdzīvo. Noteikti, ka uz otru reizi arī es labprātīgi neparakstītos.:-|
17.06.2016 22:45 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Sašutums radiem? Ak jel nu lūdzu neklausies tajās krūtsbarošanas uzspiešanas muļķībās... Nav tur pat nekas jāpaskaidro,jo nu tā tiešām ir tikai tava darīšana
17.06.2016 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
AG, tu esi mamma savai meitiņai, Tev viņa ir jāaudzina, neviena cita dalībniece to nedarīs tavā vietā, tādēļ neviena gudra, nobriedusi, ētiska sieviete nemetīsies Tevi sodīt. Ja kāda uzdrīkstas -laid acis pāri komentāram un dzīvo savu dzīvi un ļauj tai sievietei justies labāk viņas pašas redzējumā uz tava fona ;)
17.06.2016 22:46 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es tiešām gaidīju nosodījumu, bet liels paldies par jaukajiem vārdiem. Tas stimulē nepārdzīvot tik ļoti! (l)
Jā vecmāte teica par tabletēm - bromkreptīns laikam, ja pareizi atceros. Jāmēģina noķert ķirurģe no rīta, jo 8os viņai beidzas dežūra.
17.06.2016 22:49 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Nav,ko pārdzīvot ,jo tavs bērniņš beidzot ņemsies svarā un tev nebūs jādzīvo sāpēs
17.06.2016 22:59 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es arī no divu mēnešu vecuma esmu barota ar maisījumu un pēc tam ar auzu tumēm. Esmu izaugusi izcili veselīga un ar stipru imunitāti. Tāpat esmu dzirdējusi un gan jau arī tu esi dzirdējusi tādas runas, ka barojot ar maisījumu uzreiz bērns būs neveselīgāks nekā ar krūti barotie. Manuprāt, vai, nu, ir vai nav tā imunitāte. Lasīju, ka ļoti vērtīgi ir arī tas, ka bērns vispār kaut cik ir dabūjis mātes pienu, jo īpaši pirmpienā ir daudz svarīgu lietu viņa gremošanas sistēmas iekustināšanai. Un, ja mazajai nav nekādas vainas, nepanesamības vai alerğijas uz piena maisījumiem, tad arī tas ir ļoti pozitīvi.
A, radiem saki, ka baro jaukti, lai izvairītos no nosodošiem skatieniem un miljons jautājumiem par to kāpēc nebaro.
Tu esi malacis, galvu augšā! Tu tāpat esi un būsi superīga mamma! ;-)
17.06.2016 23:05 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Tu taču zini, ka ir sievietes, kuras uzskata, ka krūtis domātas vīriešiem, nevis bērnam un tādās, kuras izvēlas barot ar maisījumu, jo vienkārši grib uzpīpēt, iedzert un patusēties.
Nu, redzi, atšķirībā no viņām tu tomēr centies un cīnījies par to, lai varētu pati barot. Padoties untumu pēc vai padoties veselības pēc ir divas atšķirīgas lietas.
Ko tev vispār kāds var pateikt.. staigāt ar strutām krūtīs, regulāri dzert antibiotikas un cerēt, ka tevis dotais piens ir kaut cik labāks par piena maisījumu?
17.06.2016 23:14 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Paldies Undiya!
Starpcitu, runājot par svarā ņemšanos, kamēr pa slimnīcu dzīvojos, vīrietis aizveda mazo uz svēršanos, viņa trīs dienu laikā pieņēmusies par 130 gramiem. Vismaz kāda superpozitīva ziņa! (l)
17.06.2016 23:18 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ko tev vispār kāds var pateikt.. staigāt ar strutām krūtīs, regulāri dzert antibiotikas un cerēt, ka tevis dotais piens ir kaut cik labāks par piena maisījumu

Trāpīts desmitniekā! :-D
17.06.2016 23:20 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Tik atrodi to īsto maisījumu! Minēji, ka pēc ēšanas mazā atvemj. Bet varbūt ar pudeli gaisu daudz sarijas (uzgaļa vaina) un atraugas nāk klusi ar visu pienu/maisījumu.

Turies pie tiem cilvēkiem, kas tevi atbalsta. Pārējiem uzliec pofig.
18.06.2016 00:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
A, radiem saki, ka baro jaukti, lai izvairītos no nosodošiem skatieniem un miljons jautājumiem par to kāpēc nebaro.

Šis ir kolosāls ieteikums! Man būtu noderējis, būtu iztikusi bez liekas skaidrošanās. Es pirmos mēnešus vispār, cik varēju, izvairījos no visiem iespējamajiem cilvēkiem, izņemot vīrišķi un vēl dažus, kas muļķīgus jautājumus neuzdod, lai tikai nebūtu jāatbild uz miljoniem jautājumu par to, kāpēc pudele, kāpēc ķeizars, kāpēc šis, kāpēc tas. Varētu padomāt, ka manā, mana bērna vai šo cilvēku dzīvēs šīs informācijas izklāsts kaut ko maintu.

AG pamaini maisījumu, ja atvemj, manējam palīdzēja. Un par pudeli arī padomā - lai mazāk gaisu sarjas, tā arī būs vieglāk. Būs labi! Un tos, kam kaut kas nepatīk, sūti dillēs - tā galīgi nav viņu darīšana, kāpēc Tu dari tā, kā dari. Tavā situācijā nav nekā nosodāma.
18.06.2016 01:46 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
]AG
Atceries, ka Tev nevienam nekas nav jāpaskaidro. Kaut es šo būtu apjautusi ātrāk. Būtu iztikusi bez liekiem pārdzīvojumiem un asarām. Tagad, ja vēl kāds pajautā kāpēc ir pudele, es atbildu - tā sanāca un viss, bez liekiem paskaidrojumiem un taisnošanās.
18.06.2016 07:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Esmu 100% par krūtsbarošanu!

Tomēr AG gadījumā pat zīdīšanas konsultanti lēmumu atbalstīs, jo:
1) bērns nezīž (nezīda jau iepriekš, tā radās abscess),
2) neņēmās svarā.
AG, tu esi malacis, tu cīnījies par pienu un beigās pieņēmi pareizo lēmumu!(l)

Radiem nemelo-saki, ka bērns nemāk zīst, neņēmās svarā un zīdīšanas konsultanti ieteica dot maisījumu.
18.06.2016 08:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
AG
Tomēr, ja izlemsi kādreiz par otru bērnu, nebaidies barot ar krūti. Šajā gadījumā "vaina" ir bērnā, kas nemāk zīst. Ir daudz mammu, kam tādi bērni patrāpās, bet nākamie smuki zīž. Ar tevi viss ir kārtībā, piens ir, viss ražojas. Tu neko nepareizi neizdarīji. Tā ir tikai un vienīgi bērna īpatnība.
18.06.2016 08:55 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Paldies Viedā Minka!
Nu jā, tā sanāk, tomēr ir atšķirība vai 5 dienu laikā pieņemas par 50 gramiem, vai 3 dienu laikā par 130 gramiem. Par Frisolac, mazā arvien retāk atvemj atpakaļ maisījumu. Varbūt mazajam punčukam vajadzēja pierast. Uz etiķetes rakstīts, ka jābaro 6x diennaktī ar 105ml maisījuma. Mammas, kas baro/barojušas ar maisījumu - jūs tā arī darat vai skataties cik bērns apēd? Mana mazule 5os iztrektrerēja tos 105ml, bet 7os jau prasīja atkal un atkal apēda to pašu daudzumu. Es negribu izaudzināt tusni. :-D
18.06.2016 09:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)