Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Mums tāds cirks bija, kad viņš pirmo reizi uzlika roku uz zālītes. Uzliek, saprot, ka kaut kas nav tā kā vajag - paceļ roku un pēta no visām pusēm. Un tā vairākas reizes. Mēs līki bijām par to, kā viņš ar tādu nopietnu sejas izteiksmi meklē, kas tai viņa rokai kaiš.


Mums tieši tas pats identiski! :-D Un man puika vēlaizvien nav saņēmies rāpot vai ilgstoši nolikt kādu savu atkailināto ķermeņa daļu zēlē, ja apģērbts tad jā bet ne pliks un tas pats ar smiltīm.. bijām Saulkrastos Baltajās kāpās un mazais pieskarās smiltīm tad atrauj roku un skatās ar šķību seju uz manis no sērijas "Nu māte kur tu mani atkal esi ielikusi" :-D

Bet ūdenī gan pa smiltīm var rāpot sēdēt aiztikt utt..
06.06.2016 20:48 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Mans gan pēc 5 minūtēm nolēma, lai notiek kas notikdams, bet viņš kāps uz tā zaļā s*da un ies visur, kur viņam vajag. Jūrā vēl neesam bijuši.. tieši domāju, ka pa smiltīm viņš visdrīzāk gan nerāpos, uz segas sēdēt negribēs un tā, nu, es pigu dabūšu pasauļoties.
06.06.2016 20:54 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Vienīgais Baltajās kāpās kad bijām tad gan cepuri galvā un kārtīgi sasmērējām pretiedeguma krēmu jo tur ar ēnu bija kā bija.. un atbraucām mājās mazajam bija tomēr mazlietiņ rociņas rozīgas, saulīti dabujušas redzēt, bet nu pasauļoties man bija kā bija jo ar mazo atklātā saulē ilgi negribējās uzturēties.. Vienīgais ir doma par to telti kuru mammas pērk un tad lai tajā teltī dzīvojas tikai nez cik ilgi piekristu tā slēgtā telpā..
06.06.2016 21:01 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Tā fenheļa tēja man mazliet lakricu atgādina. Smarža nepatīk, bet iedzert var. :-)
06.06.2016 21:13 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Undiya, man piens vispaar nepardījās, ja kadai ir tik daudz ka var pabarot vairakus, tad man nebija vispar. Mēģināju vvisados veidos, visadam tējām, atslauksanām utt, bet nekā... Ļoti gribētu pati barot, vismaz paris mēnešus, bet diemžēl nesanāk. Man meitiņa piedzima pirms laika, ar mazu svaru un kad mēginaju pati barot un nesapratu ka viņa nav liidz galam paēdusi, tad svars nokrita pa daudz un sāku piebarot, un mēginju sev atslaukt, bet nekas nenca, piens vienkarši neveidojās. Ja godīgi jūtos pati slikti ka tā sanca, liekas ka slikta mamma...
06.06.2016 21:16 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Gan jau, ka tas ir kaut kā saistīts ar priekšlaicīgajām dzemdībām. Nu, neko darīt - tagad jāatrod piemērots maisījums un izaugs tavs bēbītis tāpat kā citi.
Pacel savu jautājumu, jo mēs te aizrunājām tavu komentāru prom! :) Bet, manuprāt, mans ieteikums par to, ka vienreiz iedot švakāku maisījumu, bet otrreiz tādu kā vajag arī nav galīgi garām, jo maisījums tomēr arī ir ļoti koncentrēta pārtika kāda no mammas krūts diez vai tek.
06.06.2016 21:20 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
AG, ja pareizi atceros, tad Tev bija ūdens dzemdības, ja? Vai ir nepieciešams kāds speciāls apģērbs(augšiņa)? Krāmēju dzemdību somu un nesaprotu vai neesmu kaut ko aizmirsusi, maz mantu esmu salikusi :-D
06.06.2016 21:26 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Astrīda - tu neesi vainīga un tu neesi slikta mamma. Galvenais tak,lai bērniņš paēdis, mīlēts un lolots :) man vispār krūtsbarošana riebj un pārstāju 2,5 mēn - tad jau vispār esmu šausmīga..bet nu nejūtos- aug mans bērniņš smaidīgs un laimīgs tāpat. Ja tev pat piena nebija, vispār aizmirsti to nepārmet sev tur,kur neko darīt nevarēji
06.06.2016 21:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Un manuprāt tev vajag atrast piemērotu maisījumu , tad vēderiņš arī nostabilizēsies. Tur labāk dakteris palīdzēs un ieteiks kuru tieši, ja ir problēmas ar cietu punci.
06.06.2016 21:37 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Jaa, es pamēģināšu iedod pa reizei vājāku maisījumu. Mana un drauga mammas ar pieredzi arii teica, ka tas laikam no ta, ka atrāk piedzima. Jums nebija ta, ka visi apkart vienmēr prasīja- kā baro? Pati? Tas jautajums man jau ir apnicis...
Neta lasīju ka maisījums frisolac gold comfort esot labs tieši tiem bērniņiem kam problēmas ar vēderiņu, bet uz pakas vēl rakstīts, ka diētiska putriņa, tad nu tadu nedodu kamēr neesmu bijusi pie ārsta, jo manai vajag ņemties svarā nevis uz diētas sēdēt :)
06.06.2016 21:41 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Ir tāds jautājums. Kaut arī es mazo baroju līdz 5 mēnešu vecumam un tad nevis uz maisījumu, bet gan uz dārzeņiem un putriņām pārgāju - es tik un tā jūtos kā tāda noziedzniece, kad veikalā pērku maisījumu vai kādu burciņu. (t)
06.06.2016 21:43 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Man tāds dīvains jautājums - vai tad, kad mazulis atvemj, tad skaitās, ka ir paēdis? Citreiz dažas minūtes pēc tam prasa vēl uzēst, kaut arī atvemts ir bez kustināšanas, turpat pie krūts.
06.06.2016 21:47 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man tas jautājums par to, kā baro ir tik daudz reizes prasīts, ka nu jau izraisa bez maz vai riebumu pret konkrēto cilvēku. Es nesaprotu kāda gan citiem daļa gar to, galvenais, ka bērns vesels un laimīgs.

Bērna puncis var būt ciets arī no tā, ka vēl nav apradis ar maisījumu. Meitai tā bija, apmēram kādas divas/trīs nedēļas bija ciets un tad vienā dienā pēkšņi viss bija kārtībā. Tad es nedevu ūdeni vēl pa starpai dzert.
Bet vispār, tikai, kad pudele palika no rītiem un vakaros, beidzot meitai pazuda neglītie sarkanie sausies pleķi, par ko ārsts teica, ka viss kārtībā un noteikti nav no maisījuma. Es pilnīgi sajutos slikti, ka teju piecus mēnešus akli ticēju ārstam un devu maisījumu, no kura radās pleķi un cik sapratu, tad nepanesa kārtīgi :/
06.06.2016 21:50 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Teddy - kur tavai meitai parādījās pleķi? (Manai tādi nesen parādījās uz kājām) rīt pie daktera iešu, cerams ieteiks maisījumu citu vai ko. Bet dīvaini,ka šo pašu maisījumu ir dabūjusi jau no dzimšanas (bija dienas,kad baroju jaukti) un bija pat nedēļa bez krūts un tad nekādi pleķi nebija. Tagad pēkšņi uzradās..
06.06.2016 22:04 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Jums nebija ta, ka visi apkart vienmēr prasīja- kā baro? Pati? Tas jautajums man jau ir apnicis...

Jau paguva apnikt. Tā vien šķiet, ka ar bērna piedzimšanu krūtis ir nonākušas publiskai apspriešanai (t) Slimnīcā - arī taustīšanai. Pati arī esmu samaitājusies, agrāk krūtis man saistījās ar ko erotisku un estētisku, bet tagad tās sāku uztvert kā piena kannas un pupus, gluži jau kā apkārtējie. (t) Nu jā, funkcija jau tagad ir cita... Traki! :-D
06.06.2016 22:11 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Astrīda - turies! Tu neesi slikta mamma! :-O
Smileforme7 - jā, ūdens dzemdības. Neko tādu nevajag, man bija vienkārši īss melns kokvilnas topiņš. Tāds sporta krūštura formas. Vari arī vienkārši krūšturi, galvenais ka ērti. Man bija vienalga, varēju kaut plikiem pupiem vārtīties pa vannu. :-D
06.06.2016 22:11 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Ja drīkst iejaukties ar intīmu detaļu - sasaucas ar Dienvidas domu - man personīgi liekas, ka bērna zīdīšanas periodā krūtis tiek "atņemtas" vīrietim un "atdotas" bērnam, ja saprotat, ko es domāju. Man nepatika, ka vīrs aiztika krūtis, jo no stimulācijas tās varēja sākt tecēt (t) Tāpēc es nekad nesapratīšu, kā var gribēt zīdīt līdz 3 gadiem, jo manā uztverē krūtis nevar dalīt - tās ir vai nu vīrieša, vai bērna "lietošanai".
06.06.2016 22:27 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Jā, man ar besīja,ka slimnīcā krūtis aiztika un vēlpietam sāpīgi spaidīja, lai skatītos vai piens ir. Pilnīgi gribēju teikt,ka es neesmu nekāda govs!
06.06.2016 22:34 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
virdzinija, piekrītu tev. Man bija tādas pašas sajūtas. Man nekad nav īsti paticis, ka čamda manas krūtis, bet bērna barošanas laikā tas bija pilnīgs tabu. Es krūšturi nost nevilku pat uz minūti - tikai, kad gāju mazgāties. Es jutos baigi pretīgi, kad vīrietis gribēja tur pieskarties - bez maz vai tiešām tā, ka būtu jāsargā, jo tās taču domātas tikai un vienīgi bērnam. Un, manuprāt, to var arī saprast, jo cik reižu dienā bērns pie tām karājas un tās sajūtas/pieskārieni jau visas dienas laikā ir daudz par daudz, lai vēl kāds vakarā gar viņām ņemtos. :D
Bet, nu, es tik un tā arī nākamo barotu vismaz līdz tiem 5 - 6 mēnešiem.
06.06.2016 22:42 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Ella de
Meitai apmam pēc mēneša pārādījās sākumā uz kājām un tad uz rokām arī. Tādi nesmuki lieli, sausi un sarkani. Smērēju bepantētu lai nebūtu sarkani, bet sausums palika. Vistrakāk bija uz kājas ceļa locītavā, tur turējās visilgāk. Sākumā pat nepamanīju to sakritību, tikai tad, kad sanāca vienu dienu iedot vairāk pudeli, tā uzreiz izsitās uz tās pašas locītavas pleķis.
Kādu tu dod? Es devu Aptamilu, biju domājusi par maiņu, kad izsitās, bet tā kā ārsts tik teica, lai smērēju un ka tas ir normāli, tad nu nemainīju.
Tagad gan uz pus gadu nomainīju uz Semperi un pat tad, kad nākas iedot vairāk pudeli, parasti, ja izbraucam kaut kur cilvēkos, tad nekādi pleķi neparādās.
06.06.2016 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits