Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu manai ir vairāk kā 2 gadi un viņa nerunā , bet tākā viņai regulāri apkārt runā 3 valodās , es neuztraucos , ēst , pati ēd , jau no gada , vienkārši neļāva sevi barot , no sākuma bēdējos , tagad esmu pārlaimīga :-D. Bet nu pa lielam man nešķiet , ka bērnam būtu jārunā 1,5 gados , man šķiet , ka tas notiek laika posmā no 2-3 gadi ....
21.03.2016 11:36 |
 
Reitings 451
Reģ: 29.09.2013
Džokonda mans ari no kruzes nedzer un manam jau ir 1,8 gadriz,dzer no salmiņkrūzes tikai , un runāt it ka saka daudz ko, bet pārsvarā varās savā valodā.Ēst gan pats neēd, mācu , bet viņam riebjas ja rādu , beigās sadusmojas un viss aiziet pa gaisu (t)Pašam galīgi nesanāk, viss krīt no karotes arā , jo nemāk pareizi turēt, ar dakšu atkal visu ēdienu samīca tikai . Mans arī Hiperaktīvs, iet pa māju kā Tanks :-D
21.03.2016 11:40 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Manai 1,8 un ne runā, ne pati ēd, ne dzer no krūzes parastās.
Prot tikai parādīt attā - attā un pateikt pēe un mest misenē gružus.

Galīgi vienalga, neiespringtu.
21.03.2016 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Manam vienā dienā uznāca vēlme ēst pašam, gads un 5 mēneši un viss. Tagad vairs barot nedrīkst, jo mēģina ēst pats, nesanāk, šmuce, pa vidam mēģinu kādu pilnu karoti iebāzt! Arī nerunā, tikai savā valodā un dažus vārdus mēģina - mamma, ņamma , tēte, buuu (bumba), žu-žu (žurka), vauva (suns), bet nesatraucos, pēc nedēļas uz dārziņu, tad jau iemācīsies.
21.03.2016 11:55 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.09.2013
No vot es mēgjinu kkā neiespringt,bet kkā nesanāk,jo ir paziņām mazie vēl mazāki nekā mēs un prot to un šito... Zinu,zinu,salīdzināt nedrīkst!:-) Saka jau,kad aiziet dārziņ gaitas,tad tās lietas visas arī aiziet:-) ka nespēsim tikt līdzi:-D
21.03.2016 12:10 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Manai daamai tulit 1,10 runa,atkarto visu.liek jau teikumus pa 3vardiem kopa.dzer no kruzites,bet vislabak patik no sporta pudeles.
21.03.2016 12:58 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Savu puiku ne ar vienu nesalīdzinu. Viņš visu sāk darīt samērā vēlu, tāpēc, ja salīdzinātu, tad sajuktu prātā :D
Iemācījās pats ēst b/d. No krūzes pats neprot, bet ja es turu, tad dzer. Ikdienā lieto snīpjkrūzi. Runāt nerunā (mūsu valodā), saka tikai tete. Pat mamma nesaka :D
21.03.2016 13:56 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Džokonda

nesatraucies, vienu dienu busi parsteigta, ka visu vinjsh speej izdarit. :)

mana meita visu ljoti atri saka darit, vismaz noverojot kaiminjienes bernu (nedelja starpiba) un bernus no dziedashanas grupinjas, mana ir hi - tech beebis :-D:-D:-D, bet ja arii daritu visu lenaak, es vispaar nesatrauktos :)
21.03.2016 14:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
varbut varat padalities kaa, lai nodarbinu savu viengadnieku, ar udens krasam krasot vairs negrib, plastalins vairs nepatik (tikai tik cik ar to plastalinu bazties braaliitim pie sejas), mantas apnikushas....
21.03.2016 14:08 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Story, neapvainojies, bet vai tās nav sekas tam, ka tu dari tieši pretējo - centies izklaidēt un nodarbināt savu bērnu? Pienāk kaut kāds brīdis, kad, ja mamma vairs neizdomā jaunas izklaides, bērnam kļūst garlaicīgi? Tas varbūt gluži neattiecas uz viengadnieku, bet bērnam ir jāprot sevi izklaidēt, bērnam jāprot garlaikoties - tā es uzskatu. No mantām varu ieteikt klucīšus, piramīdas, kaut kādas pārkrāmējamas lietas. Savam pusotradniekam pasūtīju no ali mazus spēļu trauciņus - ļoti patīk!
21.03.2016 14:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
virdzinja, nee nee, nedomaa, ka man ir tik daudz laika, visu laiku vinju izklaidet :D

vinja man ir diezgan patstaaviiga un speej buut viena peec pamoshanas gultinjaa, pati kaut ko tur njemaas, runajas ar savaam mantaam un mmaak viena speleties, miloties ar laachiem, sedinaat vinjus ratos, vedat pa maju, skraidit apkart utt., bet reizi nedeljaa es ar vinju meginu kaut ko darit - krasot, limet, utt., ipashi shajaa laikaa, kad mums ir bralitis, gribu, lai vinja jut, ka ir tas laiks, kad esam tikai es un vinja, ka kopa varam darit kaut ko bez kada cita.
21.03.2016 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Meitenes, varbūt kādai ir bijis līdzīgi - jau kādas 3 dienas pēc kārtas mazā apmēram 2-3h pēc aizmigšanas pamostas ar nereālu bļāvienu. Vienkārši kliedz. Iešūpināt atpakaļ miegā nereāli. Nomierinās tikai pie krūts. Pārējās reizes, kad ceļas ēst, viņa nebļauj, bet sāk dīdīties un īdēt. Rīt ĢĀ uzjautāšu, bet interesē pieredzes. Meitai gandrīz 5 mēn.
22.03.2016 09:41 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Anne, manam tapat ir dazreiz. Vins man vispar nemierigs guletajs. Visbiezak vins ta mostas no ritiem, ir bijis nakti. Bet vins istı nepamostas, bet raud pusgulot. Vienigais kaa var pamodinat, sakt radit piem, telefona video. Man jau liekas, ka tas varetu but kads slikts sapnitis.


Varbut kada ir meginajusi- daudzreiz lietojamas autinbiksites. Ta ka tuvojas vasara, ir planos izmeginat. Varbut ir kadas realas pieredzes?
22.03.2016 10:13 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Anne Shirley, manai tā ir bijis. Iedodu mazliet padzerties ūdeni, samīļoju un viņa nomierinās, nemaz nepamostoties. Droši vien, ka slikts sapnītis.
22.03.2016 10:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
mums daudzām te tā bija , es vairs neatceros kas un kapēc , bet droši varu teikt , ka pāries ;-)

Story , manai ir tāfeles siena , viņa ir starā .... , bet pašā sākumā bija topā drupināt krītiņus un pilināt klāt ūdeni , ķēpa gan ir paliela un man no Vācijas ved šādas mantas http://plantoys.com/product-category/age-group/12-months/, dažas ir topā pat pus gadu un ilgāk , kvalitāte uz visiem 100 , vien pie mums cik esmu redzējusi cena ir neadekvāta , bet var šķiet pat ali pasūtīt.
Gada vecumā manai ļoti patika spēlēties ar omītes kamolu grozu , tīt un ripināt dažādu dziju kamolus
22.03.2016 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Story, mana meita arī ir sajūsmā par tāfeli un krītiņiem (viņai gan to labāk patīk tīrīt :D )

Vēl vari palielā bļodā sabērt makaronus dažādās formās, pupiņas dažādās krāsās un lielumos un noliec trauciņus. Katrā ieliec pa vienam (vēlams citādam makaronam vai pupiņai), lai viņa meklē līdzīgos un like klāt tā šķirojot :) Manai meitai arī patika to darīt, kā arī bērt pupiņas no viena trauka citā. :)
22.03.2016 10:40 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
:-D:-D:-D Domāju, kur mans bērns tik kluss - izrādās, stiepj savu vešiņu no veļas žāvēšanas statīva uz veļas mašīnu un krāmē atpakaļ iekšā :-P
Kādas palaidnības jums sīkie strādā?
24.03.2016 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Nu tās jau īsti par palaidnībām nenosauksi, manam tagad topā nest visus trakus no virtuves uz dzīvojamo izstabu un visu laiku pārkārtot no galda uz krēslu, no krēsla uz gultu u.t.t. Patīk slēpties aiz aizkariem, vai citā istabā verot durvis aiz sevis ciet, tad man jāmeklē un jātēlo ka neredzu, topā visa tehnika, ieslēgt, izslēgt, pagriezt u.t.t. Nes savas drēbes un liek manīt, ka jāiet ārā pastaigā! Spēļmantas jau sen apputējušas un pamestas, īstā dzīve interesantāka. No rītiem ieskrien dzīvojamā istabā un skatās vai neesam pametuši pulti, telefonu pa ķērienam, ja izdodas dabūt tad elš un pūš it kā lielāko dārgumu dabūjis! :D
24.03.2016 23:47 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
engelens, nu ja man nemanot veļasmašīnā tiek salikta slapja veļa un tur tā arī paliek, tad var sanākt lielas ziepes :D
Manējais arī vaktē pultis un telefonus. Pilnai laimei vēl tiek iedots kalkulators!
25.03.2016 08:36 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Aizvakar sīkā izmantoja izdevību, kad var iekļūt virtuvē, kamēr es nepamanu, un kaķu sauso barību izmantoja kā konfeti - met gaisā un priecājas. Visi virtuves piederumi tiek atnesti uz istabu un sabāzti slēptuvēs. Velk kājās visas kurpes, kas vien dabūjamas un šļūkā pa istabu. Izkasa zemi no puķu podiem. Cenšas tikt pie grāmatām, lai paplēstu lapas. Ja tiek pie pamperu pakas, tad miers no bērna uz vairākām stundām, jo katrai pamperbiksei ir jāatplēš maliņas. Ja tiek pie mitrajām salvetēm, tad viņa paņem čupiņu un tīra visas mēbeles pēc kārtas. Reizēm uznāk blēņas un tad ūdens pudeli ir jāizlej uz grīdas vai gultā. Lielākais zelts viņai ir tikt pie poda birstes vai vantusa - tad mūk, ko kājeles nes. Grauž visa veida švammes un porolona izstrādājumus. Un ļoti interesē mana kosmētika, viņai arī vajag higiēnisko lūpukrāsu un savu kosmētikas otu un sūkli. Ja es svačoju jaunu produktu, tad meita stiepj savu roķeli, lai pasvačoju uz viņu arī. Smaržas arī viņai jāuzpūš. Mantas tagad nav aktuālas, topā ir zīmuļi, kuri mētājas pa visu grīdu un ar katru dienu paliek arvien mazāk. Zīmē viņa uz papīriem, pagaidām grīda un sienas ir neskartas.
25.03.2016 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)