Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Par pamperiem: kamēr bija mazs, pirkām Bamboo, tagad tikai Pampers zaļos vai baltos un ar retiem izņēmumiem Huggies, bet, Huggies mums mēdza laist garām.

wee, Tev viņa pati prasa uz poda, vai, Tu vienkārši zini, kurā laikā viņai vajadzība un vnk sēdini?
15.06.2015 22:45 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mums nekur neliek iet, bet domāju, ka visi ārsti būs jāiziet pirms dārziņa...
es pērku tikai pampers.
15.06.2015 22:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Viņa, kasa pamperu, kad grib uz poda un trinās man blakus .
15.06.2015 22:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es nevaru ari iedomaties, ka tadu mazu pierunat muti turet vala.

Ir jau bērni, kuriem patīk un pat ļauj urbt un labot uz 3 gadu vecumu, dažādi bērni vienkārši. Citus nevar nekādīgi pierunāt.
15.06.2015 22:58 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mums nekur neliek iet, bet domāju, ka visi ārsti būs jāiziet pirms dārziņa...

Jā, man bērnam prasīja visus ārstus + analīzes uz dārziņu ejot.
15.06.2015 22:59 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Izmēģinājām pampers, huggies,loving. Pampers nepatika,ka smirdēja, bet kopumā visi bija labi, bet lietojam loving, jo lētāki par pārējiem.
15.06.2015 23:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Marīī - nu vispār tās ērču potes maksāja ap 30 eiro, bet ar atlaidi vismaz par vienas potes naudu abas sanāk. Un reģionos, kur augsta ērču izplatība potē par brīvu, bet es nezinu vai tas jūsu galā ir. ;)

Līdz kādam 4 izmērām lietoju baltos pampers Premium, tad bija zaļie pampers. Tad pārgāju uz pampers biksēm, bet tās nepatika, tāpēc pārgāju uz Huggies pants. Pa nakti bija baltie Premium pampers ar lipekļiem, kamēr nenomainījās sastāvs, tad naktī uz maiņām pirku libero un pampers Premium pants, tagad tikai tos Premium pants lietoju naktī, pa dienu Huggies.

Lovingi laida garām, tāpēc nelietoju vairs, bet doma ir atkal pamēģināt.
15.06.2015 23:13 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Labrīt, meitenes!
Vēršos pie Jums ar jautājumu - MR kavējas jau 12 dienas, vakar nodevu analīzes Gulbī, atbilde - 2,88

Zinu, ka pirms gada, HCG man bija 0,3.

Cik saprotu, grūtniecības nav, ja HCG zemāks par 5.
Vai man jāsāk uztraukties, kāpēc ir mazliet paaugstināts HCG?
16.06.2015 08:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja mēnešreizes kavējas jau 12 dienas, tad tas HCG līmenis ir par zemu, lai būtu grūtniecība.
Mazliet paaugstināts HCG var būt no medikamentiem, normāla cikla hormonālām svārstībām vai pie atsevišķām slimībām. Var gadīties, ka grutniecība bija iestājusies, bija paaugstināts HCG un tad kaut kādu iemeslu dēļ grutniecība pārtraucās pati no sevis ( tā parasti notiek, kad šūnu dalīšanās procesā rodas gēnu kļūda). Šis ir tas gadījums, kad pati neizzīlēsi atbildi. Jāiet pie ārsta uz pārbaudi.
16.06.2015 08:40 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
teika_spolīte, paldies par atbildi! Tā jau sapratu, ka būs vien jāčāpo pie doka...
16.06.2015 08:42 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau! :-)

Tā kā sen te neesmu bijusi, tad būs "palags" no manis :-D

wee, kā tu savu princesi pierunāji sēdēt uz poda vai arī tev nebija grūtību ar to? Mans dēls pasaka, kad viņam būs kaka, bet uz poda nav pierunājams apsēsties...

Aijaijaa, tā kā tagad esmu pa Saulkrastiem, man jau vairākas reizes ir licies, ka redzu tevi ar ratiem Elvi rajonā :-D . Tu gadījumā nestaigājies ar ratiem Amerikas auto brauciena laikā? Mēs ar vienu mammu dikti sasmaidījāmies un nez kāpēc likās, ka tā varētu būt tu.

Pret ērcēm puiku sapotējām pavasarī, nebija nekādu blakusparādību. Viss ok. Pēc potes 2 nedēļas nedrīkst iet zaļumos un saķert ērci. Vēl daktere teica, ka nedrīkst potēt tiem, kam olbaltuma nepanesamība.

Pie acu ārsta puiku vedu uz gadu un tad uz pusotru (ārste lika ātrādīties pēc pusgada). Bijām Šarlotes poliklīnikā pie dakteres I. Priedes. Patika, ka viss ļoti ātri notiek - ar tādu aparātiņu nofočē bērnu (jānoķer acu skats) un principā viss jau uzreiz skaidrs. Nākamreiz uz 3 gadiem jāiet.
Pie zobārsta vedīšu rudenī, kad būs divi gadi. Arī Šarlotes poliklīnikā, pie dakteres M. Drīksnes. Viņam ņem arī pavisam mazos.

oga1, uz pirkstgaliem staigā bērni, kam saspringti kāju ikru muskuļi (bieži sastopams emocionālākiem bēriem). Tā man teica fizioterapeita. Rotaļājoties jāmāca staigāt uz papēdīšiem, tad pārmaiņus uz pirkstgaliem. Un jāvelk kurpes ar cietu kapi, lai bremzētu to pirkstgalošanos. Cik vecs bērniņš tev ir? Mana fizioterapeite teica, ka uz vingrošana vērts sākt iet ap trīs gadu vecumu, jo agrāk bērni nespēj koncentrēt uzmanību pietiekoši. Vai arī, ja agri konstatē tos saspringtos muskuļus, tad līdz gadam uz masāžām.

Effy, lielā mērā varu piekrist peliite21 par pamperiem. Vislabāk man patīk Pampers Premium Care bikšeles (atagd Rimi un Maximās ir uz atlaidēm tādas gaišās kartona kastēs), bet nu tie ir padārgi. Tos lieku tikai pa nakti, jo principā tie ir vienīgie, kas visu nakti arī iztur.

skaista_dzive, ja man tagad būtu otrs bebis, es darītu tā, kā te jau meitenes teica, pirmos mēnešu nekādus režīmus dikti neveidotu, ļautu bērnam dzīvoties pie krūts daudz un bieži, pa to laiku lasītu grāmatas, skatītos tv, atpūstos arī pati. Ar puiku tā nedarīju, likās, ka viss kaut kas jāpaspēj, ka nav, ko te karāties pupā caurām dienām, nevarēs atradināt utt... Tagad liekas, ka būtu labāk bijis miers un harmonija - nekarāsies tācu pie krūts līdz 1. klasei - pašam bebim vairs tik daudz nevajadzēs. Mēnesītis taču ir tik maz - ļauj viņam justies drošībā un nesatraucies ne par režīmiem, ne par ko citu. Viss ritēs savu gaitu un nemaz nepamanīsi, kad viss jau būs nostājies savās vietās ;-)
16.06.2015 10:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, kā tu savu princesi pierunāji sēdēt uz poda vai arī tev nebija grūtību ar to? Mans dēls pasaka, kad viņam būs kaka, bet uz poda nav pierunājams apsēsties...


Runājot , runājot un vēlreiz runājot .... rādot, stāstot .... kad sanāk slavēju, kad nesānāk taisu lielas acis un saku ka nu šito gan mēs nevienam nestāstīsim :D :D
16.06.2015 12:18 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Ebe, Uz Amerikas auto gan šogad nebijām, bet,Elvī rajons ir mūsu ikdienas maršruts :D
Mums ir pelēcīgi Graco Evo rati. Tā, ka, ja pamani, nāc uzsist klačiņu :-P
16.06.2015 12:19 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Čau!
Vai kādai mammai ir pieredze ar BVĒ?
Šeit, laikam,lielākā daļa bērnu, kuri labprāt uzsāka ēst piebarojumu un viss viegli aizgāja...
Manam bērnam jau 10 mēneši un vēljoprojām ēd pa pāris karotēm un viss. Nu jau ēd labāk, bet viss tas process man tik ļoti nepatīk, jo vajag bez maz vai iemānīt karoti. Citreiz ēd labprātīgi un pati ver muti vaļā.
Pati uzstājīgi grib ņemt gabaliņ ēdienu un to arī ēd...
Lilli, Tev šķiet puika arī neēda izreiz labi, ne?

Par autiņbiksītēm, neko labāku par Moony neesmu redzējusi.
No Merries arī tendence uz apsārtumu un Naty arī.
Pašā sākumā derēja Pampers premium, varbūt vajadzētu pamēģināt, bet negribas sabojāt dibenu...vienreiz jau bija auzas.
16.06.2015 12:33 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Un jā, vēljoprojām ēd daudz maisījumu, naktīs gan nē, bet nevar izturēt pilnu nakti, parasti ēd pusnaktī un agri no rīta...
Kā ir ar maisījumu?
16.06.2015 12:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Maija :)

nu jā, mans bija slikts ēdājs. no tiem 5 mēnešiem neēda normāli līdz kādiem 9-10 mēnešiem, tad centos pēc BVĒ - devu priekšā gabalos vairākus variantus, un tad vismaz kaut kas viņam mutē tika, arī putru devu ēst ar rokām un pa starpai ar pirkstu bāzu mutē.

Bija pat periodi, kad baroju un rādīju multenes, bet tā ir uzmanības novēršana un to neiesaka, jo var pārbarot, bet nu tā savam vismaz kaut ko ēst iedevu.

Tagad uz pusotru gadu jau 3 nedēļas neēd gandrīz neko kā tikai dzer pienu, uzēd kādu sausiņu vai sausmaizīti, vēl dodu maisījumu. bet nu periods, kad neēda pirms gada bija daudz labāks kā tagad, jo besī tā neēšana, bet nu vairs pat necenšos, lai nēed, svars viņam daudz. :)
16.06.2015 12:46 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Sveikas, kuras zin par maaminalgu??

Es netiku tajaa posmaa, kad mammam saaka maksaat pec jaunaa likuma. Sen atpakalj seit bija diskusija,ka taam mammam pec berna gada vecuma pieliks 100€ klaat kaa kompensaaciju. Bet es sodien aizgaju iznemt naudu, un biju soketi parsteigta.
Kuras ir sanemsus,jeb kaa tomer ir ar to likumu??
16.06.2015 15:22 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ms._K

http://www.vsaa.lv/lv/pakalpojumi/vecakiem/vecaku-pabalsts/pabalsti-kuri-pieskirti-lidz-2014gada-30septembrim-ari-kuru-izma

no bērna 1 gada vecuma līdz bērna pusotra gada vecuma sasniegšanai piešķir naudas pabalstu 100 eiro mēnesī

bet tie 100 eiro ir tām, kuras strādājušas.
16.06.2015 15:31 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Liliii ,man ir stiiipri vairaak. Klaat pie tas sumas ,veel puse ko maksaaja visu gadu.
Pa tel. Nesniedz info. Varbut kadai someness lidziigi??
16.06.2015 15:36 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
ms._k, mums būs 171 + 100 + 271 eiro :)
16.06.2015 15:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)