Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Vētrasputns. Cik ilgi tu seko šai diskusijai līdzi? Un cik reizes esi ko rakstījusi/jautājusi? Es šeit sēžu mazliet vairāk kā gadu, respektīvi kā sākām plānot mazo. Piereģistrējos nesen un tāpat neko diži nerakstu. Un ir bijuši uzrakstīti jautājumi uz kuriem neatbild - un? Lielākā daļa te tā atkārtojas, ka pati jau domāju - te tač tikko par to runāja - piebarošana, sliktumi grūtniecības laikā, uzņemtais svars, dzemdības, režīmi utt.
Jo aktīvāk tu runātu, jo vairāk tevi "redzētu".
Grūtnieču beztēma ir forša ideja, bet tā 'māmiņu' noriešana ir kārtīga pirmsskolas iestāde.
26.02.2015 18:50 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Gita42, jā, par tām palātām 100% zinu, ja, ja būs iespēja, ņemšu atsevišķu, :) bet dzirdēts, ka tur ļoti bieži nemaz nevar dabūt tās atsevišķās un tad nu kā paveiksies. Drošības sajūta laikam būtu lielāka dzemdību namā. Bulduros esot ļoti mājīgi, bet es nezinu nevienu draudzeni,paziņu, kurai Bulduros būtu bijušas dabīgās dzemdības, visām ķeizari. :'-(
26.02.2015 18:53 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
becky, , piekrītu Gitas idejai par pierakstiem vai vismaz to sākumu.... Mans ēd manu pienu un mazliet maisījumu, bet diži neaizrauj šitā padarīšana, tad nu domāju uz 4 mēnešiem mest nost maisījumu un dot normālu ēdienu, bet īsti nevaru savākt informāciju par piebarošanu tik maziem.
26.02.2015 18:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
S*, no savas pieredzes un pardomām - pa lielam vienalga, kur tieši dzemdēt. Nepaveikties ar personālu, palātu izvēli, palātas biedrenēm var jebkurā slimnīcā. To nav iespējams prognozēt... Vienīgais baigais +, ko man deva dzemdības Bulduros, ir tas, ka tur uz vietas tiku apmācīta kā barot ar krūti, tikai "noslaucītas" visas šaubas par maisījuma nepieciešamību un tā teikt "pareizi ievirzīta" mana domāšana uz bērna aprūpi un komfortu. Cik zinu RDzN atbild tikai par pašām dzemdībām, bet par visu pārējo - māmiņas tad tup forumos, netiekot skaidrībā, kurš viedoklis būtu pieņemamākais un terorizē pediatru ar n-tiem jautājumiem.
No šī izriet, ka labāk izvēlēties slimnīcu, kas parūpēsies ne vien par pašām dzemdībām, bet arī šo to iemācīs un apmācīs pēc dzemdībām.
26.02.2015 18:55 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
S*, man paveicās un DzN dabūju maksas palātu ( 2 variants bija divvietīgā palāta) uun nenožēloju to naudu vispār. Tās 3 dienas nodzīvojām tādā miera ostā. Ne par ko neuztraucies - ārsti blakus, māsiņas blakus, ēst atnes, iztīra visu un tev ir laiks iepazīt mazo. Mums viss bija labi, tāpēc pat no palātas īsti ārā nelīdu, neviens mūs arī netraucēja. Tētis ar jebkurā brīdī varēja atnākt.
26.02.2015 18:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Robite-es dodu kirbi kopa ar brokoli. Loti garso.

Viena te jautaja par udens dosanu pec esanas-ar to loti uzmanigi. Es lasiju, ka tas var izraisit vemsanu, jo peksni viss punci saskidrinas un ir daudzreiz vairak. Katra zina mums ta notika. Un tas bija drausmigi manam acim :'-( labi, ka maza neaizrijas.
26.02.2015 18:57 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
šņukur, lasu jau kopš izveidošanas, mani komentāri šeit ir 14, kas ir tikpat kā nekas :)
Es nevēlos vairāk diskutēt par šo, jo izskatās bezjēdzīgi, patiesībā saprotu, ka tas ir cilvēka indivduālais komunikācijas veids - tieši šāds tonis. Un ne jau speciāli bēbīšu tēmai cilvēks pielāgosies - kā mala, tā mals :)
Nu un neko - ir labi, ka ir mums, kas piedzimst visu zinošanas :D es ar tā gribētu, pavisam godīgi :D
26.02.2015 19:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tas ir tikai mans viedoklis, bet, manuprat, bernam vnm ir jasak macit vienu valodu. Zinuh vairakus bernus,'kas vairaku valodu macisanu delj berns nespej sakt normali runat. Vienu vardu pasaka ta, otru ta, treso sava valoda. Bet kko normali pateikt-nee.
Lai gan berni labi macas valodas,'kamer mazi, tas ir, labak tas apgust. Bet ne jau vairakas uzreiz.
26.02.2015 19:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sany, nu mani vecāki runāja uzreiz ar mani abās valodās. Stāsta, ka nekādu problēmu nav bijis. Jā, vienu īsu brīdi jaucu abas valodas, bet ātri vien noorientējos un tālāk jau lietoju atbilstoši apstākļiem. Šādu piemēru esmu ne vienu vien dzirdējusi... Te pat arī paziņu ģimenē lieto divas valodas uzreiz un problēmu nav.
Nu šis acīmredzot ir ļoti individuāls gadījums - kā jau mēs visi - kādam ir viegli apgūt valodas, kādam ne tik viegli.
26.02.2015 19:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Šņukur, es īsti neredzu jēgu kkādai dienasgrāmatai, iekšā griež labi, kakā labi, ko vēl gribēt, turklāt neēd neko tādu kā garneles brokastīs ar mīdijām, vītinātas ziloņu ausis vakariņās, viss elementārs un tā.

Turklāt pati no pusgada ēdu ar visiem no kopējā katla, un man arī nevajag siltumnīcas bērnu.
26.02.2015 19:16 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
becky, lai padalītos ar citām! Mana bebe reāli sāk spļaut ārā maisījumu, šodien vispār pat ierastajās ēdienreizēs vaibstijās uz maisījumu.. :D Tagad man jāsmadzeņo kā maigāk pāriet uz biezeņiem, lai nesākas problēmas.
26.02.2015 19:19 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Vot šitais ir tas kas mani arī uztrauc:
Tagad man jāsmadzeņo kā maigāk pāriet uz biezeņiem, lai nesākas problēmas.
26.02.2015 19:26 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
šņukurs, kamēr tavam būs 4 mēneši, es būšu tikusi galā un varēšu padalīties ar pieredzi. :D Cenšos cītīgi pierakstīt, ko dodu, cik dodu, kāda reakcija.. Lai nepieciešamības gadījumā ir materiāls ko izmantot un atrast problēmas vaininieku. Pagaidām biezeņi (esmu mēģinājusi puķkāposu un brokoli) iet uz urrā, žēl tik, ka maisījums sāk nepatikt. Interesanti, kāda loģika, jo maisījums garšīgāks par biezeni. (Vismaz es izvēlētos maisījumu)
26.02.2015 19:32 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Vētrasputns, vienmēr var uzrakstīt kādai PM vai tieši uzrunāt, it īpaši ja seko līdzi diskusijai, tad ir jau aptuvena nojausma ar ko katra saskārusies. A pēkšņie jautājumi no gaisa ir gandrīz vai kā jautājuma iemešana googlē - un pat tur parādīs šīs diskusijas atbilstošo lapu. Neviena nav visu zinošana un tieši tāpēc nevajag izriet tās, kurām tas viedoklis/izteikšanās veids atšķiras.
Kā jau var nojaust - mazliet izbrīnija tā noriešana grūtnieču tēmā, kur tieši izsaka komentārus par tajā brīdī interesējošo jautājumu :D:D
26.02.2015 19:35 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
gita42, ū, jā. Man vēl jāizsmadzeņo šitais plāns, bet nu liekas labāk tas biezenis tās 2x dienā kā maisījums.
26.02.2015 19:40 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.02.2015
Mammas, beidziet cepties par grūtnieču diskusiju. Atgādināšu, ka viss iesākās tāpēc, jo Artemzija un Liliii norādīja, ka šī diskusija ir arī gana laba, lai te diskutētu, kāpēc vispār vajag veidot speciālu grupu grūtniecēm.
Favel ļoti labi uzrakstīja -
Domāju, te būs feināk smelties info tām, kuras ir gaidībās un vēlāk pārcelties uz māmiņu grupiņu

Bet tad sākās kaut kāda brēkšana, ka mēs mammas taču esam zinošas, varam visu jums pateikt, jo gājām tam cauri.

Es negribu šobrīd piedalīties Māmiņu beztēmā, jo tā vairāk tiešām ir māmiņām - kādu banānu stampāt bērnam ar jogurtu un ko darīt, ja temperatūra 40 grādi. Domāju, ka tajā diskusijā topošās mammas gribēja vairāk padalīties savās izjūtās, priekos, grūtībās, kas saistās ar punci. Virsrakstā jau bija norādīts - Grūtnieču, bet tāpat vismaz mammas sabrāza un daža laba ņēmās mācīt, ka mammu beztēmā vislabāk.

Varam beigt cepties, bet man liekas, ka vislabāk, ja būtu bijusi nevis tāda viena liela grūtnieču/mammu diskusija, bet pa posmiem sadalīta - grūtnieces, 0-1 gadiņš, 1-3 gadi, 3 un vairāk, jo tomēr atšķiras tēmas par ko runāt. Kamēr viena prasa par krūts zīdīšanu, tikmēr cita meklē bērnam skolas drēbes.
26.02.2015 19:46 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Varam beigt cepties, bet man liekas, ka vislabāk, ja būtu bijusi nevis tāda viena liela grūtnieču/mammu diskusija, bet pa posmiem sadalīta - grūtnieces, 0-1 gadiņš, 1-3 gadi, 3 un vairāk, jo tomēr atšķiras tēmas par ko runāt. Kamēr viena prasa par krūts zīdīšanu, tikmēr cita meklē bērnam skolas drēbes.

Esmu par grūtnieču beztēmu, bet šis iedalījums būtu par traku. :-D
26.02.2015 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
S* Man bija Bulduros dabīgās ;)
26.02.2015 19:56 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Ha, vēl aizmirsa pieminēt iedalījumu daudzbērnu māmiņas, nu tik ne to. Es kā tagad topošā daudz meitu mamma tik nesen vispār esmu sākusi izteikties māmiņu diskusijās. Sākumā es, te cosmo, tikai nenopietni izklaidējos, pārsvarā komentējot sexa un dažādas dīvainās tēmas. Kad sāku trešo gaidīt, kkāds hormons uznāca, sāku pie mammām komentēt.
26.02.2015 20:00 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.02.2015
Ha, vēl aizmirsa pieminēt iedalījumu daudzbērnu māmiņas, nu tik ne to.

Ar ko atšķiras daudzbērnu māmiņa ar meitiņu 1 gada vecumā no mammas, kurai ir viens bērns un meitiņa 1 gada vecumā? (t)
Es tikai norādīju uz to, ka tomēr ir atšķirība par kur diskutē grūtnieces un par ko diskutē 2gadnieku māmiņas. Tām, kas skrien uz Gulbi nodot HCG noteikti neinteresēs kā divgadnieks uzsāk bērnudārza gaitas, savukārt tai mammītei ar 2gadnieku sen jau aizmirsušies visi tie HCG cipari un tas, kas uztrauca viņu kā grūtnieci pirms vairāk kā 2 gadiem.
26.02.2015 20:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits