Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es nespēju iedomāties, ka es mocītu bērnu vismaz 3-5 minūtes un mērītu temperatūru ar parasto dzīvsudraba vai spirta termometru. Un ja nu nav bijis kārtīgi ielikts, tad jāmēra pa jaunu. Ar varu mērot es bērnam traumu uz visu mūžu iedzītu, jo nezinu kā būtu jātur, lai mierā tik ilgi dabūtu.

Man ir pie pieres un ausī liekamies. Ja nav temperatūra, tad īsti pareizs nav, bet jo lielāka temperatūra, jo labāk nomēra un precīzāk parāda. Tāpat pēc pieres tagad nosaku cik aptuveni ir temperatūra, bet mazākam pāris reizes pie pieres pamērīju un izvilku vidējo, tad jau redz ir vai nav un cik liela. Man tas termometrs ir noderējis labi.

http://www.cibucabu.lv/products/5718-geratherm-duotemp-termometrs.aspx

Vēl ir tas, ka ir jāiemācās kā pareizi lietot un tad sanāk, jo bieži dzird gan labas, gan sliktas atsauksmes par tiem bezkontakta.

Varu ieteikt Microlife150, zinu māmiņas, kuras par to sajūsmā un iesaka citiem, jo viņām izmēra labi. Gitai arī ir šis, tad var prasit atsauksmes.
07.02.2015 17:03 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Gitai ir, jā. :D Gitai vēl neviens nav slimojis, bet Gitai ir tā, ka viņai pašai standarta temperatūra ir 36.2, tik arī aparāts rāda, vīram 36.6, tik arī aparāts rāda. Bēbim kādreiz kad pamēru tad 36.7-36.9 robežās. Atļaujos apgalvot - precīzs. Bet zinu, ka bezkontakta termometri ir jākalibrē diezgan regulāri. To var izdarīt arī mājas apstākļos. Izvēloties kaut ko kam ir fiksēta temperatūra un trīs reizes mēra ar precīzi vienādu attālumu. Cik zinu tad parasti to dara uz radiatora, noliek blakus krēslu, uzliek termometru un trīs reizes "šauj".
Pirku Microlife e-veikalā samaksājot 40 eur ar piegādi uz mājām.
07.02.2015 17:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pudeles tikai mazgāju jau labu laiku.
07.02.2015 18:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Manam bērnam 5tais zobs, aug kā sēnes, nemaz pati nemanīju, ome pamanīja, bet jau kārtīgi izlīdis!
Tad nu laikam skaidra briesmīgā uzvedība. Dusmas, žēlums, grūtums reizē :-(
07.02.2015 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Robīte
Mums arī tagad tāds periods, tikai vainīgi vairs nav zobi, bet vecuma posms.Nezinu, varbūt tapēc, ka viņš neprot izstāstīt, ko grib, vai pats nezina, ko grib, bet man ausis jau aizkritušas no tās bļaušanas par katru nieku (t)Aizliegumi un vārds "nē" izsauc tādu histēriju, ka man liekas-tūlīt nāks kaimiņi klauvēs.:'-(
07.02.2015 21:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Lilii , nu nav jau tik traki ar to elektronisko termometru mērīt. Mums ir uz 10 sekundēm un ir viens ar ko ilgāk jāmēra. Ar varu nav jātur. Novēršu uzmanību un viss. Slims bērns jau tā ir mierīgāks kā parasti un izmērīt var.
07.02.2015 21:26 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Nu es nevaru ar parasto izmerit vins pat nelauj paduse likt un ka ielieku ta locas un blauj notureju ta 5 minutes un beigas pilnigi necik nemainijas nekas ka ieliku ta iznemu un manuprat tas elektroniskais ir s*ds, uzskatu, ka zeme nometu 13 € par neko, jo vins nemera neko vislaik rada 34.4
07.02.2015 21:53 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Man ari bijusas tikai 2 pudeles kuras ne reizi neesmu sterilizejusi. Tagad vispar vins atteicas no maisijuma jau pirms gada vecuma un dzer tikai udeni.

Tagad rit bus nedela ka mans dels vispar nebus normali edis:'-(. Kko paknakstas hn viss. Tik daudz ediena esmu izmetusi sonedel....(t)
07.02.2015 21:56 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Es nespēju iedomāties, ka es mocītu bērnu vismaz 3-5 minūtes un mērītu temperatūru ar parasto dzīvsudraba vai spirta termometru. Un ja nu nav bijis kārtīgi ielikts, tad jāmēra pa jaunu. Ar varu mērot es bērnam traumu uz visu mūžu iedzītu, jo nezinu kā būtu jātur, lai mierā tik ilgi dabūtu.


Pilnīgi jābrīnās, nez kā mums bērnībā vecāki spēja temperatūru izmērīt.

Chill, uz kašķi nevelku, tikai tā :D
07.02.2015 23:35 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Es atkal vispār neredzu problēmu temperatūras mērīšanā ar veco labo dzīvsudraba termometru - abiem bērniem tā mēru un neko - mierīgi guļ/sēž man klēpī tās minūtes un traci netaisa. BKUS cik atceros arī vienmēr ir dots tieši dzīvsudraba termometrs temperatūru mērīt tāpēc priecājos, ka mani sīči pieradināti pie tā.
07.02.2015 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Klau, meitenes, par bērniņa guldīšanas pozām!
Man mazā (šomēnes 3mēn) šobrīd guļ vai nu uz muguras vai sāniņa, bet galviņa arī uz sānu (vienu vai otru). Vai man būtu jāsāk viņa likt tā, lai guļ uz pakauša? Un kā to īstenot, jo pati tā guļot netur galvu?
Šodien viena radiniece izteicās, ka jāsāk guldīt uz pakauša, lai veidojas smuka galvas forma.. Daktere man vēl neko par to neteica, tagad īsti nesaprotu kā labāk darīt... It kā uz mēneša beigām vizīte pie dakteres, tad arī ņoskaidrošu, bet priecāšos dzirdēt arī jūsu viedokļus!
08.02.2015 01:09 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es ar mēru ar parasto termometru, nekad nebija bļaušanas vai citu problēmu. Paņemu klēpī, sēžam, skatāmies kaut ko. Piecas minūtes bērns mierīgi iztur.
08.02.2015 08:35 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Sidze - neesmu dzirdējusi, ka būtu jāguļ uz pakauša smukai formai. Nezinu, bet, manuprāt, tas ir nenopietni, savējo speciāli neguldīju, nu normāla galva cilvēkam :D Vienīgais, ko OBLIGĀTI jāievēro - simetrija. Uz viena sāna galvai nedrīkst gulēt vairāk kā uz otra, būs šķība. Esmu tādu redzējusi draudzenes meitai, nu trakums. Nācās fiksēt galvu, lai bērns vairs negriežas uz nogulēto pusi, paliekot sarullētu dvieli aiz galvas.
08.02.2015 08:47 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Manam mazajam pa visu ķermenīti ir sausi sarkani pleķi un arī tā kā sarkanas pumpiņas. Tā ir kāda pārtikas alerģija? Smērēju Bepantenu, bet nepalīdz. :(
08.02.2015 10:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ta esmu uzsakusi piebarosanu. Pagaidam sokas labi. Maza ed kirbja biezeni. No sakuma pavaibstas, bet pec tam pati tiecas pec ta. Esam jau tikusas lidz 35 ml viena reize. Ja, ja nav daudz, bet pakapeniski palielinam biezena devu. Cik vsp daudz 5 menesus vecam zidainim butu jaaped viena edienreize biezena, kad vina edis normali jau? Es saprotu, ka katram berninam tas ir individuali, bet tomer kkads videjais raditajs jau ir..
Un ka jus darijat ar putrinam? Pec cik ilga laika sakat dot tas atseviska edienreize, piemeram, vakarinas no piebarosanas uzsaksanas ka tadas? Man jau vina 3 dienas eda biezeni. Ja sodien iedosu nedaudz putrinu vakara pagarsot, nebus par atru?
08.02.2015 10:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un, ja godigi, esmu sapratusi to, ka, ja es bernu lieku gulet pie pirmajam miega pazimem, vina ilgak par 15-20 min negulj vai ari nav noliekama gulet vai ari mostas no jebkura troksnisa. Bet, kad vina ir nogurdinata daudz vairak, tad aizmieg un gulj daudz labak..varbut ari tad trauslais miegs klus ciesaks. Lai gan ciesakam miegam pediatre izrakstija magne b6 ampulas. Redzes, vai no tam bus rezultats.
08.02.2015 10:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Meitenes atcerieties, ka bērni ir dažādi- jums te daudzām sēž un var izmērīt temperatūru ar dzīvsudraba, bet man tas nav iespējams.
ja man vajag izmērīt temperatūru, tad es nevaru visu dienu gaidīt to brīdi, kad bērns būs mierīgs un pasēdēs man klēpī, jo tādu brīžu ir maz. Man pat pamperu grūti nomainīt, jo viens pa klēpi pretojas, tad ea nemaz temperatūru netaisos mērīt ar parasto termometru.

Gribēju pateikt, ka pieres, auss vai bezkontakta termometri nav nekādi bubuļi, vajag tikai piešauties un darīt to pareizi.

Sidze - mākslīgi guldīt bērnu uz pakauša ir bīstami, jo tu tur kaut kā sastutēsi, tad bērns nevarēs pagriezt galvu vai pagriezīs spilvenos un nosmaks. pienāks laiks, kad bērns pats gulēs kā grib, tad arī gulēs uz pakauša, nevis tu tagad kaut kādas radinieces dēļ bērnam radīsi bīstamus apstākļus.
08.02.2015 10:45 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Sany, es tomer kirbi ilgak padotu un tikai tad saktu putru.
Katrs jau dara kaa grib, bet skiet, ka tomer labak ieviest vienu jaunu produktu nedela vai vismaz 5 dienas... Tas tik mans viedoklis.
Musha, temp nav?
Izskatas pec alergijas... Kaut ko jaunu esi devusi est?
08.02.2015 10:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Maija :) - ta jau ari es domaju,'ka saktu tik pec nedelas dot..bet nu gribeju uzzinat,'ka citas dara :)
Un tas,'kuras putras vara sava piena- vai tad nav ta,'ka savunpienuh nevar uzvarit, jo savadak zud vertigaa vielas? Vai ka jus darat?
08.02.2015 10:52 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Es ari nopirku bezkontakta termometri un uzskatu, ka tas ir pilnigs mēsls.
Mēru pareizi, bet tāpat temp rada neprecizi... Tik pat labi, varu pielikt roku pie pieres un pateikt, ir temp vai nav.
Man skiet, ka svarigi ir noteikt precizu temp, jo ir starpiba vai ir 38 gradi vai 39,5
Bet saimnieciba jau noderes ... :D
Draudzene tikko ari nopirka un viss tiesi tas pats..
08.02.2015 10:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits