Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dominika, mums nesen paziņas lidoja uz ASV ar mazu bērnu. Arī prasīju kā viņi to izturēja , jo man ar mazo lidojot 2,5 stundas ir vnk šausmas! Pēdējo reizi kad lidojām,viņam bija tempertatūra, jo zobi nāca un tad nu brēca pusceļu, šausmas! :D
Nu un viņa teica,ka galvenais lai ir multenes (planšete vai telefons ) un snacki , kaut kādi cepumi, augļi ko grauzt, kāda mantiņa. Pastaigā pa lidmašīnu , paskatās kādu filmu, paēd, paguļ utt.
A kāpēc tu viena lidosi ? Tu tagad LV ?
28.01.2015 22:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dominika, 1 glāze ok, 2 glāzes jau ir vesela pusele :D :D
28.01.2015 22:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Manai vīna glāzei pilns tilpums ir 0,7:D
28.01.2015 23:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Laigan tadu nav daudz, bernu speciali neprovoceju ar lietam, kuras nedrikst aiztikt - viss ir novakts lidz maksimumam, kas ari palidz uzturet kartibu majas.

Mums bija līdzīgi. Viss novākts un aizvietots, aizstāts ar lietām, kuras drīkst ņemt, piem., virtuves skapīšos visos apakšējos skapīšos atradās neplīstošas viegli pārvietojamas lietas. Un jāsaka, ka meitai arī nebija tendence visur baigi ložņāt un pārbaudīt manu pacietību un lietu kārtību...

Dominika, mēs no LV un CA lidojām gada vecumā. Nekādu baigo problēmu nebija. Bija rezervēta gultiņa garajam lidojumam. Visu pārējo laiku bērns vai nu spēlējās ar mantiņām savām, vai bakstīja telefonu, vai gulēja, ēda vai pastaigājas pa salonu (pie rokas, protams). Tā arī tas lidojums kaut kā pagāja...
29.01.2015 01:59 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Vakardien bijām ciemos, mazais nemaz nav tāds mežonis un ciemos prot uzvesties :-D tā jau laikam ir - mājas ir mājas :-D

Pekausis vēl čuč, baudu rīta kafiju ar cosmo :-)

Runājot par kvalitāti.. pēdējā ciemošanās reizē brāļa draudzene saveda daudz drēbīšu no next, jo tur bijušas baigās atlaides.. viss pa pirmo - gan košās krāsas, gan kvalitāte, gan izmēri (piedurknes garums samērīgs ar rumpja garumu) (l) esmu stāvā sajūsmā!!!
29.01.2015 08:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man vienmēr bijis viss novākts mājās un bērns var ņemt visu, jo nekā ko nevar nebija pa tvērienam, bet viņš jau nav muļķis, tāpat redz kur noliek datorus, telefonus, atslēgas - to visu grib. Tur kur netiek augšā, tur taisa brēku, lai kāds ceļ, ja neceļ, tad bļauj. Man kontaktos pat 2 aizsardzības iebāztas. Pašam savi vadi sapirkti ar ko spēlēties. Toties patīk radiatorus dauzīt.

Beigās tas, ka man viss novākts un bērnam atstāts viss ko var aiztikt arī slikti, jo pierada, ka nav tādu aizliegto lietu. Tādas tiešām nav daudz.
29.01.2015 08:48 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Šodien dodos pie ginekologa noskaidrot vai i vērts gaidīt MR, bet nezinu par kādu variantu būtu priecīgāka(t). Bija brīdis, kad ļoti gribēju mazuli, bet tagad tas ir pārgājis. Jāpiebilst, kam viens bērns man jau ir.Nezinu, nezinu.
29.01.2015 09:21 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Mūsu mājās aizliegtās lietas netika aizvāktas pavisam, lai nav šoka moments, ka visu drīkst ņemt un pēkšņi kaut kas tiek aizliegts, bet saliktas kastēs, kuras bērns atvērt nevar un tā es ar baigo pacietību panācu, ka bērns pat neiet tuvumā tām kastēm, jo tikai skatīties, kas tur ir iekšā nebija interesanti. Ar atvilknēm un durvīm ļāvu pašam saprast, ka ja iecērt pirkstus, tad sāp - pēc kādas nedēļas jau kā profiņš vēra visu vaļā un ciet, pirkstus netraumējot. Kontakti mums ir drošie un par tiem ātri pazuda interese, jo neko jau īsti ar tiem nevar izdarīt. Mums ir arī atvērtais kamīns - ļāvu pāris reizes piebāzt pirkstu drusku tuvāk, lai saprot, ka ir karsts un tagad vienmēr iet ar līkumu. Ar datoriem un telefoniem - nekad nav ļauts aiztikt un nu jau vairs pat interesi neizrāda, jo zina, ka tie ir mammai un tētim. Ar zemē krišanu veikalā mēs arī ātri tikām galā - kad pirmo reizi tādu joku izstrādāja - teicu, ka, ja tā uzvedīsies, tad es iešu prom un gāju tālāk no viņa. Trešajā reizē jau pats man nāca raudādams pakaļ mīļoties. Ar mantu un saldumu prasīšanu veikalā arī ātri tiku galā - kā sāka taisīt traci, ja ko nepirku vai liku nolikt, atstāju grozu ar pārtiku un gāju prom no veikala un tā bērns ar laiku saprata, ka neklausot vispār neko nedabūs.
Vīrieša māte man visu laiku pārmet, ka pārāk skarbi bērnu audzinu (viņas izpratnē ja jau bērns ļoti grib. tad drīkst gan nažus ņemt, gan zāles utt), bet toties tagad, kad ir jau 2,5 gadi mēs visu varam sarunāt ar dēlu un samīļoties un sabučoties. Ticiet vai nē, bet viņšir ļoti mīļš un gādīgs ar visu to, ka biju skarba.
29.01.2015 09:22 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Meitenes, kur ir lielākais/sakarīgākais čību čābu veikals?
29.01.2015 10:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man šķiet , ka lielākas bērna bailes ir kad viņu atstās vienu un spekulēt ar bērna bailēm , es nekad nevarētu ...
29.01.2015 11:28 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
šņukur, es parasti eju Purvciemā- pretī Mēbeļu namam. Viss tāds piebāzts, bet izvēle ir :)
29.01.2015 12:11 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Godīgi sakot, es arī uzskatu, ka ja sākumā tiek iemācītas robežas, tad vēlāk pašiem vecākiem ir vieglāk..

Wee- bet reizēm ir tā, ka bērns savā raudāšanā aiziet tik tālu, ka vairs neprot apstāties.. no tādiem līdzsvariem var izsist tikai ar kko kardinālu.. ir bijis tā, ka mazais saraudas tik tālu, ka vnk nav iespējams viņu nomierināt.. tad ejam uz vannas istabu un mazgāju viņam muti ar ūdeni.. uzreiz atjēdzas un vairs nebļauj...
29.01.2015 12:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Un starp citu - ne uz visiem strādā šīs bailes palikt vienam. Paziņa tā mēģināja ar savu puiku.. viņš neklausīja uz ielas. Tiklīdz sāka iet prom, bērns nevis skrēja pakaļ, bet tieši otrādāk - prom..
29.01.2015 12:22 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
elfinsh tur jau tā lieta, ka katram bērnam ir nepieciešama cita pieeja un katra mamma vislabāk zinās kā panākt vēlamo tieši ar savu bērnu. Un es jau tagad zinu, ka ar otru dēlu visticamāk nestrādās metodes, kas strādāja ar vecāko un nāksies izdomāt ko jaunu.
29.01.2015 12:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu mazgāt muti un atstāt vienu ir 2 dažādas lietas. Es arī varu aiziet uz citu istabu, bet tik un tā būsim mājās , šādi rīkoties svešā ,vietā ( kas nav mājās ) es nevarētu , tāpat kā kliegt uz savu bernu .
skrien prom , jo zin ka skries pakaļ , kad paistam sapratīs ,ka ir viens iestāsies panika, citam ātrāk , citam nedaudz vēlāk ....
29.01.2015 12:41 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Es jau neteicu, ka atstāju bērnu vienu. Paiet dažus metrus tālāk, kur bērns mani redz un es redzu viņu, nav nekāda bērna atstāšana :) bet nu ok - es jau arī mēdzu uzbļaut bērnam. Cik vecāku, tik audzināšanas metožu.
29.01.2015 12:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Taa meichas, es nesaprotu, man jau treso reizi bernam taisas iesnas. Tulit bus 5 menesi. Jau jutu pec vinas skaudisanas. It ka vinu nesaldeju, istabu vedinu, vedu lauka. Nu tikai nevedu tada laika ka sodien, jo vinai nosalst seja, bet segu pie sejas tuvak nelauj likt. Ja ta izdaru, tad pec laika pamozas un raud. Ja sejas tuvuma nav neka , kas aizsegtu, tad viss kartiba. Bet nu tas taa.
Pa laikam majas salieku sagrieztus kiplokus. Turklat vinai tas iesnas pec tam ilgi nepariet. Nuh tadas dikti trakas ir pirmas 3 dienas, bet pec tam loooti lenam pariet.
Jautajums-ko darit? Vel man nepatik tas, ka mums katra istaba ir savadaks gaiss.istaba, kura gulam ir pasauss gaiss, bet otra istaba ir loti mitrs un nepatikams. Nu tur mums jamaina radiatori, bet tas tik pec apkures sezonas beigam. Varbut delj ta ari tas ir? Gulamistaba regulari lieku ko slapju uz radiatoriem, bet neizskatas, ka tas ko vsp lidzetu...
29.01.2015 12:46 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es varu savam dot PIKNIK siera standziņu? (t)
29.01.2015 12:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es dodu
29.01.2015 13:19 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Laikam es ar došu.
Man vēljoprojām aizrīšanās paranoja :-/
Jo es viņu ēdot plēšu, bērniņš zelē un kož, nezinu, kā viņam tur mutē viss izskatās, bet labi - ja jau tavējā wee bez zobiem var, tad jau mans ar varēs! :-)
29.01.2015 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits