Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Mūsu peciņai jau 4 mēneši. Skatījāmies bildes, kur tikko dzimusi, lai gan pagājuši tikai četri mēneši, mazā ir ļoti izmainījusies un paaugusies.
Jau mēnesi māk velties. Un visu laiku grib tikai uz punča, kad nogurst, tad ir lielais niķis, apveļu atpakaļ uz muguras, bet tik un tā veļas atpakaļ uz punča un bļauj :D
Māk rotēt uz punča. Grib dikti tikt uz priekšu, bet vēl nesanāk. Mazliet jau sāk stutēties uz rokām.
Ir sācies kaut kāds "mammas periods", ja kāds cits paņem rokās, ar acīm meklē mani, ja nevar atrast, tad sāk niķoties.

Meitenes, kādai ir pieredze ar sūtīšanu no direct.asda.com uz LV? Esmu dzirdējusi, ka var kaut kā ar koppasūtījumiem vai kaut kā tā. Kādai ir pieredze? Caur kurieni izdevīgāk/lētāk?
28.01.2015 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, glābiet.
Ko jūs ēdat/ ēdāt gaidod mazuli?
Es vai traka palikšu, bet nezinu ko lai ēd. Gribās ēst, nenormāli, bet viss man šķebina. Varu kaut ko apēst, bet pēctam par to domāt nevaru, slikti paliek jau redzot vai saožot... Normalas edienreizes itka vel ta, kaut ko no visa apedu, bet kad gribas ko uzgrauzt nezinu ko, jo paliek slikti.. piemeram no augļiem, krekeriem, cisiņiem, jogurta, riekstiem, zivis, gaļa...
Bušu otru pusīti traku padarījusi. Šodien speciāli abi gājām uz veikalu kai nopirktu ko tadu ko gribu, pa veikalu ejo tik slikti palika, tad gaļas smaka, tad zivis, tad vel kaut kas nosmird... sakarojas kellogs ar pienu, nopirku. Apedu mazliet, bet nu par tiem pat domat negribas...
šobrid labi iet iekšā olives ar pildījumu, dažadi marinējumi.. bet pamata, nemaz nezinu ko lai ēd...
28.01.2015 16:03 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Es arī dikti ceru, ka reiz tomēr spēsim visu sarunāt.. Favel.. Tu visu tik mierīgi un forši uzrakstīji (l) es arī gribu tādu harmoniju.. patreiz uz manu bosiku nestrādā tas, ka ir viņa kastītes vai viņa lietiņas ( kas nav viņa, bet ir nekaitīgas).. tāpat rociņa sniedzas pēc visa kā cita :-D
Bet vispār.. jūs mani sapurinājāt.. ;-) apzinos, ka ātri zaudēju pacietību, ja bērns mani neklausa... jāsāk piestrādāt pie savas nervu sistēmas un vairāk jārunājas ar mazo par lietām kuras nedrīkst un kāpēc.. gan ar laiku manas pūles vainagosies rezultātiem.. :-)
28.01.2015 16:09 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
hypocrate - nemācēšu teikt par koppasūtījumiem.. bet brālis ved drēbītes gan no asda (george) gan tesco (TT).. pašai šķiet, ka kvalitāte labāka ir tām, kuras Tesco pirktas ;-) un no Tesco taisa sūtījumus uz LV..
28.01.2015 16:13 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
kad nogurst, tad ir lielais niķis, apveļu atpakaļ uz muguras, bet tik un tā veļas atpakaļ uz punča un bļauj

O jā :D :D
28.01.2015 16:13 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
elfinsh, jā, no Tesco pati sūtu, bet tagad interesē tieši george. Mazliet tās Tesco drēbītes apnikušas, gribas pamēģināt george + esmu šo to noskatījsui arī sev :D
28.01.2015 16:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man arī nav nervi, bet jāsaņemas, jo balss pacelšana jau arī nav risinājums, tad šad un tad tiešām domāju par nervu zāļu dzeršanu, bet nu man vismaz palīdz tagad tas, ka tieku 3 dienas no mājas ārā uz darbu. Tad 4 dienas atkal kaut cik nervi ir.
28.01.2015 16:26 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
man ar bieži nervi netur, vēl nervu zāles neesmu dzērusi, bet vīram gan nopirku un biezi vien lieku lai izdzer, jo man 2 psihi mājās nav vajadzīgi :D
28.01.2015 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es nebaidos atzīties, ka sev lietoju homeopātiskas nomierinošās zāles. Tas gan vairāk manas insomnijas dēļ. Tās rezultātā esmu lielākotiess ļoti nogurusi, kāpēc arī pacietības mērs bieži vien ir uz robežas. Tomēr cenšos savaldīties un ļoti spēcīgi pieturēties pie sava.
Kad vīrs ir mājās vakaros, sanāk pa retam man kā nesmēķētājai izskriet dūmu nervu nomierināšanai uzvilkt (t)(s) Tad tās dažas minūtes pastāvu, apdomāju to saspringto momentu un pie sevis pasmaidu, to ataižot un saprotot, ka tāds dzīves sīkums vien ir :)
Mans bērns aug un mācās, iepazīst pasauli. Tas taču ir apsveicami, lai arī brīžiem mazdrusciņ kaitinoši, jo viss jāvāc lielos vilcienos man :D Bet tā tas dzīvē iekārtots :)
28.01.2015 16:37 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
sun- STEIDZAMI, esmu Tevi nobombardējusi e-astā un šeit PM!
28.01.2015 16:44 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Favel, vai tu vari, lūdzu, pastāstīt sīkāk, kad tu saprati, ka tev tā tiešām ir problēma? Droši vien par tādām lietām runāt privāti. ;)
28.01.2015 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
blank, man atkal ir tā, ka man ļoti pūšas vēders no jebkā ko apēdu. Visu laiku gribas kaut ko svaigu - augļus, sulas, ūdeni. Kārtīgu ēdienu grūti dabūt iekšā, nemaz neprasās. Man par laimi, nav nelaba dūša, bet vēders liekas kā bumba, visas bikses spiež :-/
28.01.2015 18:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nav vārda nedrīkst ir lietas kurām ir par mazu un ir lietas , kuras nav domātas viņai ... Par mazu lai spelētos ar šķīvjiem, rumkola ir mana , psiho vai nepsiho tas ir mans ... Vadiem klāt netiek, datoru norāva 2 reizes , nu neko stāstīju ,ka dators saplīsis un nu gulēt jāiet bez multenēm ... Bet es tiešām nezinu, kas viņai jāizdara lai mani pa īstam nokaitinatu ... Nu un ko viņa tādu varētu izdarīt ? Vot mans ļaunākais murgs būtu , ja miltus izvazatu pa visu māju vai sīrupu ielietu man matos :D
Galīgi neesmu un ceru nekad nebūt stingrs un kontrolējošs vecāks !
28.01.2015 18:15 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man mājā nav vietu,kas būtu bīstamas. Vienīgais zaudējums- viss ir bardakā,jo viss tiek izvandīts:drēbju skapis, zekju atvilktne, mitraas salvetes pa vienai tiek izķidātas utt. Bet bīstama nav nekā. Pagaidām arī nemetas zemē un tiltiņus netaisa,dēļ kā būtu neērti ( ne kauns) iet sabiedriibaa.Eshana-luuk kas man nelauj nekur nemt deelu liidzi. Vins visu laiku grib est to,ko citi un es jau varu iedomaties,kaa vins raujas pec taa,ko nevar..:-|
28.01.2015 18:16 |
 
Reitings 81
Reģ: 29.01.2009
hypocrate - zinu, ka FB lapā - bizz_sutijumi, pasūta george drēbītes.
cik lasīju, tad tieši priekš tās lapas tagad meklē sūtītājus, no asdas lapas.
28.01.2015 18:16 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
hypocrate, es regulāri sūtu no ASDA George caur koppirkumiem, sanāk diezgan izdevīgi. Viņi uz LV pa taisno nesūta.
28.01.2015 20:01 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
p.s. man gan kvalitāte šķiet labāka tām , kas no George nevis Tesco pirktas:)
28.01.2015 20:02 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Musmajas audzinasana noteik pecrincipa, ka "ola vistu nemaca", berns ir berns un es esmu vecaks, kuru vajag respektet. Manuprat, nekad nav par agru ieviest savus noteikumus un tabu. Laigan tadu nav daudz, bernu speciali neprovoceju ar lietam, kuras nedrikst aiztikt - viss ir novakts lidz maksimumam, kas ari palidz uzturet kartibu majas. Un esmu loti noteikta, ja nevar list skapi, tad nevar list ari tad, kad es neesmu majas, tas jaievero visiem. Delam loti patik kramet manu kosmetiku no palodzes un tiklidz vins tiek nonemts no sheptes, taa met muguru un blauj. Bet tas vienigais...
Nervu zales gan vel nav dzertas, parasti vinins atslabina uz urrraa. Kauns atzities, bet kops beidzu pati barot (2 men), ta kadu menesi viram pieprasiju vinu un ari dzeru pa 1-2 glazem ikvakaru, kad berns tika nolikts gulet. Virs jau jokoja, ka esmu alkoholike, bet ta laikam bija mana "zale" pret nogurumu un grutsirdibu.
28.01.2015 22:09 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Baaac, driz bus jalido pari okeanam un vel pietam vienai pashai ar gandriz gadu vecu bernu. Kopeja lidojuma laiks ap 14h. Ir kadi ieteikumi, ka pardzivot lidojumu?
28.01.2015 22:11 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Būs man arī vēlreiz jāpieķeras pārkārtošanai, pielietošu radošu izdomu, lai vēl vairāk likvidētu visus kārdinājumus.. :-) kā reiz draugs uz nedēļu brauks prom, būs man vairāk laika :-)
Dominika- multenītes telefonā, pasakas, kluči, pirkstiņspēles, kukū spēle.... bet vispār Tu esi varen drosmīga... 14 h ir dauuudzz... Ceru, ka laiks paies ātri, Dominiks būs mierīgs un lidojums tāds nieks vien būs ;-)
28.01.2015 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits