Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Jo suudiigaak man, jo labaak beernam...


Šito man arī daktere teica, kad mocījos ar toksikozi - tas nozīmē, ka bērnam viss ir ļoti labi un ir jāpriecājas :D
Šodien biju pie savas ārstes un viss ir kārtībā, viss sadzijis un varu izbaudīt mammas priekus ar pilnu atdevi :D Izvēle arī izdarīta - likšu nehormonālo spirāli.
13.11.2014 17:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons, cik taviem tad sanaaks starpiiba?

Nu... Buus 4,5 gadu starpiiba, apmeeram. Gribeeju jau maazaaku sho starpiibu, bet nu nesanaaca un varbuut arii labi, ka taa.
13.11.2014 17:25 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Jo suudiigaak man, jo labaak beernam...
Šo, šķiet, lielākā daļa dakteru saka. :D Manējā nebija izņēmums, kad gāju pie viņas un uz jautājumu "kā jūties" atbildēju ar zaļu ģīmi.
13.11.2014 17:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
13.11.2014 17:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ik pa briidim aizdomaajos arii par otrajaam dzemdiibaam... Lai arii pirmaas nebija nekas ljoti traks, bet taapat, godiigi sakot, kaut kaa ne paaraak gribaas atkal tam visam iet cauri! :D Ceru, ka uz manis darbosies teorija, ka otraas ir iisaakas un vieglaakas. Ir doma nenjemt EA, bet nu nezinu vai tas buus praatiigs leemums... :D

Meitenes, ja jums buutu otrreiz jaadzemdee, ko juus dariitu savaadaak? Njemtu/nenjemtu EA, stimuleeshanu, brauktu atraak/veelaak uz slimniicu, dzmedeetu maajas/ slimniicaa?
13.11.2014 17:29 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
es gribētu tadas pašas dzemdības kā bija, nu protams varētu vēl atrāk, EA neņemu un neņemsu, bet nu ja būtu par brīvu tad iespējams arī ņemtu, vienīgais drusku vairak koncentretos taj pašai spiešanai, lai mazak to plīsumu
13.11.2014 17:32 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Neons - Man ir 1. grūtniecība, bet mana mamma nesen pati bija stāvoklī, tāpēc ja nu kas,tad prasu mammai. Plus vel draudzene ir stāvoklī, tad arī visu apsriežam.
Es lasu daudz,bet man nav laika ierakstīt te neko katru dienu.
13.11.2014 17:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man par to EA ir taads neatbildams jautaajums pagaidaam... Lieta taada, ka buutiibaa man EA iipashi nepaliidzeeja pashaas dzemdiibaas. Nu kontrakcijas jutu tikpat speeciigi un saapiigi, vieniigais prieks bija, ka atveeruma paarbuade beidzot nebija saapiiga un nejutu vispaar, iegriezumu nejutu un shuushanu nejutu. Un peec dzemdiibaam ljoti nepatiikami taa EA atgaaja - kaajas tirpa ilgu laiku, bija taada diivaini nepatiikama sajuuta... Tagad domaaju, vai man ljoti sapeetu, piem., iegriezums vai iespeejamie pliisumi, ja es nebuutu njeemusi EA?...
13.11.2014 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Manas māsas puišiem ir divu gadu starpība. Nezinu kā viņi tā notrāpīja, bet dzimšanas dienas arī ir viena aiz otras (25. un 26. jūnijā) :)
Es nemācēšu baigi teiktar grūtumiem (kas droši vien, kā jau pie bērniem bija un ir), bet tā ir salīdzinoši viegli- tā starpība ātri pazūd un mazie forši kopā spēlējas nodarbina viens otru. Sākumā varbūt bija grūtāk mammai ar enerģijas sadalījumu- jo uzmanību prasīja abi.
Tagad, kad jau vecāki rodas arī kašķi un strīdi, kā jau puikām - bet vairāk protams kopā spēlējas, dzīvojas, viss forši:)
Māsai bija tie rati, kur var sēdēt divi bērni- tas arī daudz ko atrisināja.

Man šķiet, jo vecāks kļūst bērns, jo tomēr vairāk izstrādājas egoisms un var parādīties greizsirdība pret brāli/māsu... Tā nav?!
13.11.2014 17:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Otrreiz viennozīmīgi ņemšu EA. tās sāpes vairs nekad nevēlos izjust.
13.11.2014 17:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..mana mamma nesen pati bija stāvoklī..

Woow!!! Interesanti!
13.11.2014 17:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man šķiet, jo vecāks kļūst bērns, jo tomēr vairāk izstrādājas egoisms un var parādīties greizsirdība pret brāli/māsu... Tā nav?!

Nemaaku spriest, bet domaaju, tas atkal ir individuaali, no rakstura takariigs. Maneejaa ir traki izslaapusi peec beernu sabiedriibas. Vinja labpraat dalaas ar mantinjaam, nekad nav raudaajusi, ja ir kaut kur jaatstaaj bez mammas, par savaam mantinjaam ljoti ruupeejas - visus laachus liek guleet, baro, apsedz, aijaa u.tml.. Taapeec nedomaaju, ka braliisha/maasinjas paraadiishanaas buus apgruutinosha. Gan jau neiztiks bez kashkjiem kaadu reizi, bet kopumaa izskataas, ka vinja buus lieliska vecaakaa maasa.
13.11.2014 17:43 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Neons, izklausas, ka tev to EA iedurusi ne ta... Susanai jau lieto lokalo narkozi ka pie zobarsta. Es nakamreiz EA nemsu jau agrak un nemocisos ar kontrakciju sapem. Mana gadijuma EA ari paatrinaja atverumu un dzemdibas.
13.11.2014 17:50 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja man otrās būtu tādas pašas dzemdības kā pirmās, tad vienīgais ko mainītu ir tas, ka pateiktu, ka ja pēc pusstundas man nenoņem toņus, tad pati ņemu nost, jo reāli par mani aizmirsa, jo manai vecmātei dzemdēja otra grūtniece un mani uz toņiem noturēja vairāk kā stundu. Bija grūti uz tā galda pārciest kontrakcijas, tagad domāju, ka varbūt man būtu vēl vieglākas dzemdības, ja nemocītu uz galda tik ilgi, bet tiktu staigāt un normāli pārelpot sāpes kājās stāvot.

Ja būtu ilgāk jāmokās, tad ņemtu EA nedomājot.

Tomēr ja man otrās dzemdības būtu tādas pašas vai vēl ātrākas, tad būtu super, jo dzmedību namā biju 4 naktī, pēc 6 jau piedzemdēju.
13.11.2014 17:54 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Laikam neko nemainītu.
13.11.2014 17:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons, izklausas, ka tev to EA iedurusi ne ta... Susanai jau lieto lokalo narkozi ka pie zobarsta. Es nakamreiz EA nemsu jau agrak un nemocisos ar kontrakciju sapem. Mana gadijuma EA ari paatrinaja atverumu un dzemdibas.

Nee, tur viss bija kaartiibaa. Garsh staasts, bet nu iisumaa... Mani vispirms pielika pie sisteemas (stimulaacija), kaadu stundu bija jaapabauda konkrakcijas pilnaa apmeeraa un tikai tad ieduura EA. Un anesteziologje visu laiku jautaaja vai mazaak juutu, vai maazaak saap... A man nifiga mazaak nesaapeeja un shii tik palielinaaja un palielinaaja devu. Bet taapat - kaa jutu kontrakcijas, taa jutu, vieniigi sapratu, ka kaajas pilniigi nejuutiigas ir, un, kad naaca atveerumu paarbaudiit, tad arii guleeju kaifaa, ka neko vispaar nejuutu beidzot. Lai nu kaa, aciimredzot deva bija par lielu, jo uz galda guulos un taa arii nejutu nekaadu ne spiedienu, ne veelmi spiest, tikai kontrakciju saapes... Taapeec piedzmedeeju, mani sashuva un veel palaataa kaadas 2h neko nejutu un tikai tad saaka viss tirpt un atiet... Pienjemu, ka ieduura visu pareizi, vienkaarshi deva bija liela un uz manis shii EA savaadaak iedarbojaas. Un jaa, arii man itkaa paatrinaaja atveeruma veershanos.
13.11.2014 17:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Neons - tavējā grib bērnu sabiedrību, bet bērns bišku aprausies, jo ātri sapratīs, ka bēbis nav interesans, nespēlējas un kamēr pieaugs līdz spēlēšanās līmenim, tikmēr bērns var būt ne īpaši sajūsmā.

Tomēr tev jau samerā liela starpība būs.

Nu man pieredze tik no malas skatoties, bet ja starpība kāds 1,5 gads, tad tomēr ir grūti līdz tam laikam, kad mazākais kaut cik patstāvīgs. Lielākais arī grib uzmanību, tāpēc tam tomēr mazāk sanāk pievērst, brīžam tie lielākie baigi protestē, brīžam mazāk. Ap diviem gadiem lielākajam parādās krīzes vecums, kad sāk vecākus pārbaudīt. Vienā ģimenē lielākais 2,5 regulāri iekausta mazāko, kam ap gadu. Citā ģimenē lielākais izrāda agresiju dārziņā, jo mājās maz uzmanība.

Vēlāk kad mazajam kādi 2 gadi jau, tad varbūt viss forši, bet tā uzskatu, ka ir ļoti grūti mammai ar diviem, ja nav neviens, kas palīdz pieskatīt lielāko un dot uzmanību vairāk viņam.
13.11.2014 18:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons - tavējā grib bērnu sabiedrību, bet bērns bišku aprausies, jo ātri sapratīs, ka bēbis nav interesans, nespēlējas un kamēr pieaugs līdz spēlēšanās līmenim, tikmēr bērns var būt ne īpaši sajūsmā.

Nu taapeec ir taa doma par sunja iegaadi, lai ir ar ko speeleeties un dauziities, kaut kaa taa... Bez tam jau, meita taapat iet daarzinjaa katru dienu, kur ir gana daudz rotalju biedru un vinjas vecuma izklaides, taapeec domaaju, ka nevariigs ziidainis maajaas vinjai ne paaraak traucees un garlaikos. Bet protams, taa pagaidaam ir tikai teorija, tad jau redzees, kaa tas viss buus dziivee. Katraa zinjaa, skaidrs ir viens, ka ar vecaaku beernu vismaz ir iespeeja nopietnaak runaat un skaidrot dazhaadas saistiitas lietas, kas ir kas. Taapeec ceru, ka iztiksim bez baigaam greizsirdiibas sceenaam un visaadaam dusmu izpausmeem.
13.11.2014 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Vai kādai ir bijusi gudrības zoba ekstrakcija / manipulācija ar zobiem zīdīšanas laikā? Vai pēc tam var barot ar krūti? Varbūt man ir drošībai jānopērk maisījums?

Zinu, te jau ir tādi jautājumi bijuši, bet kādu, lūdzu, maisījumu jūs man ieteiktu? Vai ražotāju?
13.11.2014 18:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
čerij , tev viņus raus ārā ?
Man gr. laikā strutoja zobi , deva antibiotikas, domāju tev jāpasaka ārstam ka baro un viņš tev piemeklēs attiecīgo risinājumu .
13.11.2014 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits