Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Becky
Es gan neesmu Lillii, bet tā kā mums abām bērni brauc iekš Klippan Kiss

tad pieļauju, ka mums domas šajā jautājumā saskan.

Es ieteiktu izvēlētos kādu no šajā sarakstā iekļautajiem krēsliņiem.
09.11.2014 11:35 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Foršs saraksts. Latvijā lielākā daļa nav pieejama. Kāpēc?
09.11.2014 11:42 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
the_one

Tāpēc, ka tā ir Latvija un lielai daļai vecāku pilnībā apmierina Rimi un Maximas autosēdeklīšu piedāvājums.
Turklāt ERF ir diezgan dārgi un LV īsti nav tās pirkstpējas. Bija arī gadījums ar vienu konkrētu ERF krēsliņu ražotāju, kuru muki.lv gribēja dabūt savā veikalā (konkrētu krēslu) un viņi pateica nē, LV netirgos un viss. Nedeva nekādus papildus paskaidrojumus neko, tikai to, ka atsakās LV tirgot. Viņi (veikala īpašnieki un pārējie entuziasti) bija šokā toreiz.
Vēl vienu citu modeli izdevas dabūt ar ilgu un neatlaidīgu pierunāšanu. Es nez kādēļ tā, varbūt ražotāji saprot, ka viņiem nav jēgas ar tādu LV krāmēties, kur gada laikā labi ja 10 konkrētos krēslus pārdos.
Klippan Kiss ir viens no populārākajiem LV. Man puika šobrīd aug no Kissa laukā un es it kā biju nolēmusi pirkt FF krēslu, bet tagad sāku domāt, ka moš pagarināt viņa RF "karjeru" līdz 25kg un nopirkt Minikidu.
09.11.2014 11:48 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
tb pirktspējas
09.11.2014 11:49 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
P.S. Tur sarakstā nav daži krēsli, kas nākuši klāt pēdējo 2 gadu laikā (tas pats manis noskatītais Minikids), bet visi krēsli ir viņu online veikalā un arī pašā veikalā uz vietas. Nu tas tā, ja kādai kaut kas iekrīt acīs.
09.11.2014 11:55 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Papau, o, paldies! Tas tā par Lilii nebija diskriminējoši pret citām, vnk. viņa visvairāk acīs iekritusi kā drošības lietu kaislīgā aizstāvētāja.

Par tiem krēsliem, es teikšu tā, ka trūkst arī informācijas, pirktspēja man ir, bet ar zināšanām ir tā. Pirmo autokrēsliņu es pilnīgā nopietnībā skatījos pēc viena kritērija - lai nāk komplektā ar ratiem, mani uztrauca jautājums, lai varu sēdekli uzlikt uz rāmja un tikai sagadīšanās pēc man pirmie rati ir Maxi Cosi Muras un Cabriofix sēdeklis, kas laikam ir ok, es pilnā nopietnībā domāju, ka ar sēdekļiem tāpat kā ar lūpukrāsām, Dior vai Catrice, pa lielam atšķirība ir cenā un vārdā, un prestižā, bet, redz, nē. Tikai, jā, pateicoties Lilii brīžiem ļoti pārspīlētiem komentāriem, man aizgāja, ka tik elementāri tas viss gluži nav.

Tad nu tā, viedās. Apskaidrojiet man atšķirību starp:
http://www.autokreslini.lv/lv/produkti/autokreslini-0-18kg/besafe-norvegija/combi-x3/1/4300/izi-combi-x3-krasa-25

un

http://www.autokreslini.lv/lv/produkti/autokreslini-0-18kg/besafe-norvegija/kid-x3/1/4320/izi-kid-x3-krasa-25

Saprotu, ka Combi var likt gan pret, gan braukšanas virzienā, bet ja bērns ir pāri tiem 9kg, tad kā, arī var likt pretēji, jeb tad tikai braukšanas virzienā? Bet tad to Izi tikai pret, vairāk atšķirību nav pa lielam. Kgan vizuāli abi krēsli man izskatās vienādi!
09.11.2014 12:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Becky - tam combi izskatās, ka pretēji brauksanas virzienam var likt līdz tiem 18 kg, bet lai grieztu braukšanas virzienā bērna svaram obligāti jābūt tiem 9 kg.
09.11.2014 12:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un pa lielam ja bērns nesēž, tad krēsliņu tikai no 0kg, tie kas no 9 kg, tie sēdošiem jau.

Kā arī varbūt mazā aug tagad tik no sākuma, varbūt vēl tas 0-13 kādu laiku vēl būs.

Manam jau uz 6 mēnešiem bija šaurs tas mazais krēšliņš plecos, lai gan bija tij 10 kg mazajam, bet nu redzēja, ka par mazu.
09.11.2014 12:59 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
becky
Man liekas, ka tajā autokreslini lapā viņiem kaut kas sajucis.
Pirmais, kas krīt acīs - nevienam no abiem nav Isofix. Protams, tas nav obligāts, bet, ja runājam par drošu braukšanu un ērtumu, tad Isofix ir labākā izvēle (mazliet dārgāka gan).
Par BeSafe iZi Combi X3 Isofix (0-18 kg) vairāk palasi šeit. Kas ir domāts ar to izi kid...velns viņu zina, bet tagad nav laika šķetināt to viņu domu gājienu :D
09.11.2014 13:02 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
becky
Tikai, jā, pateicoties Lilii brīžiem ļoti pārspīlētiem komentāriem, man aizgāja, ka tik elementāri tas viss gluži nav.


:D Tu laikam tad te vēl nebiji, kad es uztaisīju kašķi par ERF krēsliem :D Bet, kad te sāka parādīties pērles par to, ka ir tīri ok vadāt bērnu vispār bez krēsla vai kulbā un, ka ERF ir kaut kādas pilnīgās muļķības, tad pārstāju muti dzesēt :D Biju gan video likusi, gan vēl visu ko. Sapratu, ka te nav īstā mērķauditorija kam tādam :D Lillii pacietīgāka :D Aaaa, un tad vēl argumenti - a kur viņam kājām vieta? A kā viņš kaut ko redz...aaaaa.
09.11.2014 13:08 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Aaaa, lai mani nenoēd bez sāls tagad, KATRS SAVAM BĒRNAM IZVĒLAS TO, KO UZSKATA PAR LABĀKO UN NEPIECIEŠAMĀKO! Nē, nevienai tagad nav jāskrien pirkt ERF krēsls :D Un nē, es nesaku, ka tās, kuru bērniem nav ERF krēsli ir bezatbildīgas, nerūpējas par savu bērnu drošību vai vēl nez ko.
09.11.2014 13:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Papau, nu es biju, bet nepiedalījos īsti, kko tādu atceros par wee kulbu un chicco sprādējamo kulbu, bet nu tad es vēl biju zaļa, man likās - labs sēdeklis ir tas ratu komplekta sēdeklis! :D
Bet arguments par to redzēšanu, jā, tas arī mani mazliet uztrauc, tāpēc es gribu saglabāt to abējādo variantu, gan gan.

Tie abi Kid un Combi ir piedāvājumā arī ar isofix, bet mulsina abu modeļu vienādās bildes un cenas, dooh! :D
09.11.2014 13:12 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Čau mammas! :)
Laukā burvīgs laiks. Bet jāsēž četrās sienās.
KATRS SAVAM BĒRNAM IZVĒLAS TO, KO UZSKATA PAR LABĀKO UN NEPIECIEŠAMĀKO!

++++
09.11.2014 13:21 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
becky
Tas viss, protams, ir ļoti atkarīgs no mašīnas modeļa, bet mūsu mašīnā bērns noteikti redz vairāk sēžot atmuguriski. Nu sāksim jau ar to, ko redz bērns, kas sēž ar skatu uz priekšu? Ja atrodas gana augstu (principā tikai ar isofix), tad pa sāniem redz ko vairāk par koku galotnēm. Ko redz priekšā? Priekšējā sēdekļa aizmuguri. Ko redz ERF sēdošs bērns? Lielākā daļa vecāku, kas izvēlas ERF, izvēlas isofix (ja vien nav ļoti vecs auto, kuros nav un nevar ielikt enkurus). Tātad, isofix, augsts krēsls, redz sānus uz abām pusēm (tāpat kā uz priekšu sēdošais) + redz visu pa aizmugurējo stiklu. Bet nu jā - aizmugurējā stikla redzamība no auto modeļa atkarīga. Mēs noņēmām galvas balstu mašīnas krēslam un puika redz VISU. Mašīnas krēsla vidējai vietai uz galvas balsta ir spogulītis, kurā puika redz sevi, redz priekšā blakussēdētāju un redz šoferi - visi skatāmies caur spoguļiem.

Es tādu Izi KID pirmo reizi dzirdu. Jā, Izi Combi zināms, Izi kid? Nu moš ir arī tāds, neesmu gluži ERF guru, lai gan zinu gana daudz. Vislabāk Cālī vai caur muki.lv sazinies ar Ivetu vai Jurģi (muki īpašnieki) vai Cālī ERF diskusija tur juune un biinumz(Iveta no muki) ir ERF "guru". Vari vnk pakonsultēties un pirkt tur, kur lētāk/ērtāk/labāk patīk.
09.11.2014 13:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu man ir liels sedāns, hvz ko tur var/nevar redzēt, bet Izofix gan jau ir, kur nostiprināt, šī gada izlaiduma auto, par to nebūtu man galva jālauž, tik jānoskaidro no dīlera, kā to stiprinājumu atrast un kur bāzt. :D

Jā, es noteikti sazināšos tuvākajā laikā, jo ja vēl jādod ~mēnesis sagādei (maz kas nav uz vietas), tad tas laiks pienāks ātri, bet es skatos mans MaxiCosi raxtīts līdz 13kg, man jau putra galvā, lai nosēžās! :D

Btw, kāda nezina, vai kkas no šī ir pieejams BabyCity ToyCity veikalā, man ir dāsna dāvanu karte, par kuru gribēju to sēdekli gādāt, bet vai ir vērts braukt skatīties vai pēc tam vēlāk iztrallināsim visādās rotaļļietās?
09.11.2014 13:36 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
becky

Isofix enkuri. Visām mašīnām vienādās vietās atrodas. Otrajā rindā abās pusēs (pa vidu nav) un daļai jauno modeļu arī priekšā blakussēdētāja vietā vai arī, ja nav jau no rūpnīcas, tad var pielikt pats/servisā. Trešajā rindā, ja tāda ir, protams, nav.

Sedani ir diezgan zemi. Nu es ne tuvu nepārzinu visus, bet, cik ir nācies braukt/redzēt. Bet nu jā...viss ļoti atkarīgs no tā, kā sēdeklis mašīnā "iesēžas", cik augsti/zemi logi, pats automašīnas sēdeklis + autokrēsliņš, baigi individuāli tas viss.
Kad es gribēju zināt, ko redz mans bērns, tad paskatījos, kur viņam atrodas galva un tad centos savu galvu iedabūt aptuveni tajā pašā punktā :D :D :D redz daudz.
09.11.2014 13:48 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Becky, cik skatijos, tad nav tur kruto firmu. Chicco, maxi cosi utml. Varbūt slikti skatijos...
09.11.2014 15:01 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
The one, bāc, bāc, bāc, tas lauž manu bērna neizlutināšanas plānu! :D
09.11.2014 16:01 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Meitenes, palīdziet ar padomu - mazais gaidāms decembris / janvāris. Kādu kombinezonu pirkt? Kombiti - gulammaisu?, kur kājiņas kopā?
Vai kur kājiņas katra savā starā?
Un kādu izmēru - mazākais ko esmu redzējusi ir 62, bet varbūt vajag bik lielāku? Kāda Jūsu pieredzē?
09.11.2014 16:09 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Becky, nezinu cik liela ir dāvanu karte bet 4 jacinas no merino vilnas, 2 mīļlupatiņas un autosēdeklis no maxi cosi principā ir vienā cenā :D ar drēbītēm neizlutināsi.
09.11.2014 16:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!