Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man arī pēc dabīgām dzemdībām špricēja kaut ko ciska, lai dzemde saraujas. To man šķiet, ka visām špricē.

Nešpricē gan visām.
08.11.2014 09:42 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Muskuli shprice oksitocinu, nenemos spriest vai visur shprice, bet vismaz lielakaja dala dzemdibu nodalu sprice. Vusmaz RDzN un Stradinos jau nu noteikti. Labak dzemde raujas kaa arii iztiras.

Par strijam, man nav nevienas, bet veders arii bija salidzinoshi mazs. Ik pa laikam uzsmereju Lilli pieminetio Kiwi sviestu, vel sho to, bet baigi nesmerejos. Domaju geni.

Mammas, kad mazais bebis sak izmantot taa teikt vecaku? Nu kad jut, ka var papinksket un tad pieversh uzmanibu?
08.11.2014 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Man arī nešpricēja.
Es neko nesmērēju, biju aizņemta ar skolu, praksi, mājās nācu nogurusi..Par sevi baigi nedomāju, un jā, pilnīgi viss apkārt nabai saplīsa.Nezinu, vai tā nebūtu arī ar smērēšanu, ticu gēniem.Sākumā pārdzīvoju, bet tagad vairs ne, jo nav vairs tik traki redzamas, kad bija vēl svaigas.Man tik un tā ir riepa, kuru jānodzen, un liekas, ka tad vairs neizskatīsies tik traki!
08.11.2014 09:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Man neko nešpricēja, nākamajā rītā atnāca apskatīties kā savilcies, pasmējās par manu jostu, jo viss jau vija savilcies un teica, lai atslābstu. Bet, jā, tās atsāpec bija spēcīgas, ja es nezinātu, ka tas ir, es sāktu uztraukties.

Par strijām, es arī uzskatu, ka visu nosaka gēni, bet izmantoju šo:
http://velvetmimosa.blogspot.com/2014/09/kremi-lieliem-un-maziem-vederiem-un-ne.html

Maija, manējā jau sāka, viņai tāds riktīgs AAA, tad pēc laika Aaaa-aaa, tad atkal pēc laika, bet ne raudāšana, pienāku - smejas! :D (9 nedēļas).
08.11.2014 10:07 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
hypocrate, pati spirāle laikam 42 eiro, bet tā kā eju privātpraksē pie dakteres, tad maksāju pa ielikšanu un viss izmaksāja kaut kādi 74 eiro laikam. Bet ja ej pie valsts dakteres, tad vajadzētu būt tiem 40 eiro un viss! :)
08.11.2014 10:13 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Es biju svētdienas pretstriju kremu smērētājs. Un tā, kā zināju, ka īsti uz to neiespringšu, tad nopirku kaut kādu visparastāko Maria pretstriju kremu

Vēders nebija no lielajiem (nu ja salīdzinās ar citām grūtniecēm), bet krūtis gan sabrieda briesmīgi, par tām bija bail. Bet par laimi - nevienas strijas. Ticu gēnu variantam, jo mammai esot bijis tieši tā pat un arī nevienas strijas un pat vēders nav "izļurkāts".
Bet tas krems baigi foršs, patīkami mitrina. Smērēju pēc dušas uz savām sausajām kājām. :D
08.11.2014 10:15 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
becky, sen par jums abām nekas nav dzirdēts. Kā jums iet? Vai slingu nopirki?
08.11.2014 10:16 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Man jau skiet, ka tadu mazinu nevar izlutinat. Ja raud, tad janem un jamilo... Bet ir viens bridis, ka mazie paliek gudri:)

Becky varetu pastastit, ko vel ir atklajusi:) esmu sajusma par Moony pamperiem, paproveju un nopirku Merries, bet man nepatika.
08.11.2014 10:20 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man oksitocīnu deva tabletēs un piedevām vēl ilgu laiku, jo pats no sevis nekas netīrījās un nesarāvās.
Mana spekulante jau kādu laiku iemācījusies manipulēt ar mani un tēti. Ja neviena nav istabā, tad viņa klusi kaut ko ņemas pa gultu. Tiklīdz sadzird mūsu balsis, tad sākas iespiegšanās, kas pāriet slinki spiestā raudāšanā. Kad pieejam klāt, tad ir smieklīgi uzmesta trīcoša apakšlūpiņa un skaļš brēciens. Tad vīrs ņem viņu rokās un ucina pa istabu. Ja vīra nav, tad arī niķis mazāks, jo es viņu nenēsāju rokās sastieptas kreisās rokas dēļ. No manis viņa izspiež vai nu pudeli, vai šūpuļdziesmu vai vienkāršu runāšanos. Aug buciņš, aug radziņi. :D
08.11.2014 10:23 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Gita, daudz darba, tuvojas gada beigas - atskaites, auditi, bet tā, nu forši mums iet, problēmas ar suni, sargā bebeni un nelaiž tēvu vakaros klāt, brūk virsū, tjipa, ko, vecais, atvilkies, tās ir manas dāmas! :D Vīrs sakosts un neko tam sargam nevar padarīt, metas virsū un viss! Bet ja mēs ejam ārā ar ratiem + suni, tad vsjo, nedod Dies, kāds paies garām vai pat pabrauks, atņirdz zobus, ārdās...labi, ka nav mums daudz to garāmgājēju, jādomā, vai tas ar laiku pāries vai ko, jo viņš ir afekta stāvoklī, kad šitā dara, tur skaidrot kko ir bezjēdzīgi.



Slingu nopirku, bet tagad pārdodu, tas nav priekš mums! Tā kā kāda nevēlas Amazonas slingu 2x uzsietu, krāsā Navy pa 30Eur (510cm garums)?


Maija, pasūtīju no Mytoys de guļammaisus, manējā saspārda segu, redzēsim, pagaidām nekas cits TĀDS nenāk prātā, ā vēl nopirku baigi foršo ņevaļašku (es nezinu kā latviski), bebenei baigi interesē. Par pamperiem, es saku, Moony vislabākies!

Vēl no atklājumiem sirdssiltumadarbnica.lv - aizrautīgām adītājām, baigi labs, savādāk zeķes manai bebenei ir kā tādam simtkājim, a te var adīt maziņas un dot prom, i visiem labi!
08.11.2014 10:35 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Becky, Ak, nu jā, gada beigas tuvojas... Veiksmi ar darbiem. Par to suni esi zvanījusi kādam kinologam, kā viņš skaidro? Un vai tā tas arī paliks? Diez jau kas nav, vīrs ņems un apvainosies.
+ tev ir PM. :)
08.11.2014 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Mans suns atkal sargā mūs no bērna...Bet, kad mēs paši neesam klāt, tad it kā uzmet aci,lai neviens neaiztiek bērnu.Tagad viņš tā reaģē, jo tāds taksturs.Viņam riebjas bērni, nemīl sabiedrību, viņam bija ideāla pasaule, kad bijām tikai mēs 3..Jāsaka, ka bērns, kā jau normāls bērns, ir aktīvs, straujšs, suns mīl mieru.Nav jau arī vairs kucēns-5 gadi jau.Ticu, ka tas mainīsies tikai, kad dēls paaugsies un pratos samīļot prātīgi to sunci.
08.11.2014 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
*straujš
*pratīs
08.11.2014 11:14 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Paldies par atsauksmēm! :)

Kā reiz, nākamnedēļ Madarai nakts izpārdošana, paņemšu eļļiņu. Reiz man tāda bja, tikai baigi ķēpīgais korķis, pēc tam jau iemanījos kaut kā :)
Domāju arī Becky ieteikto Lierac serumu iegādāties vai/un mummy tummy marmelādi.
Es līdz šim ikdienā ļoti reti smērējos ar eļļām un krēmiem un tml - vai var viņus visus ņemt un miksēt pēc sirdspatikas, vienu dienu vienu, otru dienu citu vai labāk viena veida arī ilglaicīgi lietot? :)
08.11.2014 11:42 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Dumaa, manuprāt galvenais princips - mitrināt ādu, pārējais, nu kā uzskati par nepieciešamu, es lietotu tā, ka no rīta (uz darbu ejot) viens, kas neatstāj taukainus nospiedumus un ātri iesūcas, vakarā - eļļa, ja ir iespēj vai vajadzība pa dienu kko trešo, bet nu diez vai.
08.11.2014 11:46 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
vai var viņus visus ņemt un miksēt pēc sirdspatikas, vienu dienu vienu, otru dienu citu vai labāk viena veida arī ilglaicīgi lietot?


Nu par daudz jau neuzsmērēsi :D Par tām, kas saka, ka neko nesmērējot āda tāpat savelkoties - neticu. Mana draudzene ar pirmo bērnu neko nesmērēja un 20 gados palika ar vēderu, kas izskatās pēc strijaina krunkaina izpūsta balona. Lieki teikt, ka peldkostīms uz mūžiem aizmirsts. Vēl viena pazīstama kladzināja, ka pretstriju krēmi ir propoganda un staigā kā ar pletni sista - visa vienās strijās. Pretstriju krēmi negarantē 100% striju neesamību, bet tie tomer palīdz ādai pie pārslodzes un strijas ir krietni mazāk.
08.11.2014 11:51 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Lollipop, viss ir gēnos, jebkurš krēms spēj darboties tikai ādas virsējā slānī, līdz ar to tur nav un nevar būt kkāda megaefekta, īpaši attiecībā uz strijām, kas veidojas dziļāk, dermā, jebkurš mitrinošs krēms darīs pilnīgi to pašu, ko pretstriju krēms - mitrinās. Manai matei pirms 30 gadiem 0 nevienas strijas un krūtis arī 6o gados "stāv", nevis karājas!
08.11.2014 12:31 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Becky, atceros, ka sapirki savas meitiņas autosēdeklītim ieliktnīšus slīpuma regulēšanai. Vai vari no pieredzes ieteikt, kurš bija +/- vairāk labs? :)
08.11.2014 12:36 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Statistikai: man arī RDzN, kamēr vēl uz galda gulēju, augšstilbā iešpricēja oksitocīnu, lai dzemde labāk savilktos. Kā arī ārsts veica tīrīšanu uzreiz pēc placentas piedzimšanas.
08.11.2014 12:42 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Fāaaak, es tā rakstīju, ar putām uz pirkstiem, un viss pazuda! Tad no sākuma:

Skaya

Nopirku šo:
http://www.babystore.lv/?dir=view&id=57269&page=27&s=kiddy-14-premature-inlay-ieliktnis-autosedeklim-evolution-pro Nu principā nevajadzēja, tas jau gandrīz tāds pats, kas ir MaxiCosi papildpolsterējums jaundzimušiem, tikai moš drusku biezāks, nu nav vērts tērēt naudu, tikpat labi ieliec iekšā dvielīti un lakatiņu ap kaklu.

Tad šo:
http://www.babystore.lv/?dir=view&id=61530&page=23&s=benbat-2567-reductor-body-support-ieliktnis-autokreslam
šim ir superīgs atsprādzējamais spilvens, kas LIELISKI notur galviņu un kakliņu, bet "ķermeņa" daļa ķeskājas pa sēdekli un ne lāga piesprādzēt to bērnu, ne ko, jo tiklīdz viņš sakustas tā roka vai kāja ne tur aiziet, tad piekārto, tad atkal, tad bērns jau brēc!

Šis:
http://www.babystore.lv/?dir=view&id=69841&page=23&s=babymoov-anatomical-cushion-fresh-a012411-anatomiskais-ieliktnis arī cenas ziņā ir zelta vidusceļš starp abiem, varētu drusku labāk pie galviņas būt, bet ir pat ļoti OK.

Taču viņa man jau sver 5kg + lācis = vairs arī neko tajā mazajā sēdeklī neprasās, savādāk par šauru un pa karstu. Paglabāšu līdz nākamā izmēra sēdekļim. Cik bēbis Tev tagad sver?

Sevicnājums ir tāds, lai piedod drošības ekspertes, bet toč varēja paklāt dvielīti un viss! :D ,Un/vai arī iegādāties tikai vien spilventiņu ap kaklu galvas noturēšanai. Man patīk šis, bet sūtījusi neesmu.
http://www.babystore.lv/?dir=view&id=38172&page=19&s=concord-luna-spilventins-pakavins-sahara
08.11.2014 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits