Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Mans sīcis it kā jau saprot, ka pats varētu to pudeli turēt, bet rokas neklausa. Vēl lāgā nevar noturēt un koordinācija štruntīga, mute vaļā, bet viss, ko grib dabūt viņā iekšā nonāk pie pieres.
22.10.2014 12:16 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Lollipop slings mūsmājās ir zelta vērtē. Tagad gaidu, kad Mei Tai būs klāt! :)
22.10.2014 12:16 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es laikam daudz ko dariiju pavisam citaadaak kaa daudzas no jums raksta....taapeec interesanti palasiit.
Es nesaakshu visu uzskaitiit,jo tad citas teiks,ka plaatos ar gudriibaam vai sazin ko. Es tikai veelos pateikt,ka ir jaaiepaziist savs beerns, tad arii zinaasiet,kas un kaa,un kad daraams. Manaa gadiijumaa tie bija pirmie 3 meeneshi,peec tam taa lieta bija skaidra. Zinaaju,ko katrs vaids noziimee. Un kas un kaadas metodes vairaak vinjam ir pienjemamas. Tapec arii mans guleeja mieriigi oa nakti, eeda labi, eeda visu,ko devu, paargaaja jau 5.meenesii uz savu istabu dziivot, manaa gultaa nekad nav guleejis(ok,reizees,kad dziivojamies pa viesniicaam,tad guljam kopaa,jo neredzu jeegu njemt veel gultu liidz),nav no raudaataajiem, ir draudziigs un easy going. Varam iet uz restoraaniem,koncertiem un ciemos.

Nevis tikai audzinaat vajag to mazo, bet iepaziit.
22.10.2014 12:17 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kādā vecumā vispār bērns sāk pats turēt pudelīti?


Mans tur tikai tad, kad vinam vajag. Tad kad vins ipashi negrib est, tad tik akstas ar pudeli un grauzh uzgali. Nakti, kad ir izsalcis gan ka lielais tur un nenomer kamer nav visus 200 ml piebeidzis.

Snipishgruze ap 5ciem menesiem gaja uz urrraaa, bet nu udens un teja, ko es tur leju vinam ipashi neinterese, lidz ar to ari kruze ne.
Vispar macu savejam jau dzert no normalas kruzes. Baigi aplejas gan, bet fishku ir sapratis un kko ari dabut ieksa.
Mums ir sitada no muki.
22.10.2014 12:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Piekriti Tillei, es vispar rikojos pec izjutam un nekad nemaldos. Vienigi man visu laiku pakausii dvesh vel 4 cilveki, lidz ar to man ir grutibas izdarit pa savam, jo mani uzskati biezi vien ir loti nenopulari.

Nu un par pumpam arste teica, ka tie ir odu kodumi. Tapat ka es domaju. A man te jau bernam vejbakas un ko tik velne pieseja :D

Tavegilu gan arste teica, ka berniem vairs isti nedod. Dodot to Zy...., nu, ko Marchixa pirmit mineja. Tas taa, ja kadai vajadzes.
22.10.2014 12:23 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Manējais pudeli netur, jo viņš ēšanas laikā vienmēr ņurca savu lupatiņu, ja nav lupatiņa, tad acis šaudās un rokas matos ķerās, vai vienkārši plāta kko meklē, bet nu pa dienu paņemt ūdens pudelīti un padzerties tikai nesen iemācījies, jo pirms tam paņem pudeli, bet neceļ pudeli augšā, tik zīž, tad nu tagad, kad iemācījies, tad staigā pa istabu galvu gaisā un dzer ūdeni grib vai negrib.
The_one, man reizēm tavs bērns paliek žēl, nesaku, ka vienmēr man ir uķi puķi, bet nu kā tu runā par mazo, ne ēst ne dirst.. tiešam žēl, ka tu tā..
22.10.2014 12:29 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Ak,labi,ka man te nekaadu radu nav apkaart,kas vareetu iespaidot manus uzskatus kaa jaaudzina beerni.
Ja godiigi,mans laikam nav iipashi garshiigs,jo odi nav kodushi,arii kad bijaam lv uz jaanjiem,neviens neiekoda ,es ar nekad neesmu kosta, laikam esam negarshiigi. Taapeec es zinu,ka ja taas buutu muusu pumpas,mums tas droshvien buutu kas cits kaa odi. Tapec vajag palauties uz savaam sajuutaam...

Lillii, tavam ir 10 meeneshi un vinjhs gulj neregulaari pa dienas vidu? Tas tevi neapguutina pashu? Manam vienmeer miegs naacis vienaa un tajaa pashaa laikaa ....aarpraats,cik tie mazie ir dazhaadi :D mans ,piemeeram,tagad 11:00 aizmiga un es zinu,ka 13:00 buus augshaa :) tapec jau laiciigi ieplaanoju savus darbus un dushu utt...
22.10.2014 12:29 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mans savos 7 mēnešos tur smuki pudelīti, bet ne vienmēr saprot ka vajag nedaudz piepacelt un tad padzerties, savādak viņs to pudeli tur kā mikrofonu un sūc tukšo sosi :D starpcitu būs jāiemēgina snīpjkrūze, vel nebiju devusi, sodien pat pamēgināšu
22.10.2014 12:47 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tille - nu ja mēs ceļamies 9, tad parasti būs 2 dienas miegi, ja ceļamies kādos 10, tad gulēs tik 1 miegu. un nevar paredzēt vai gulēs ies pēc 3 vai 6h tas kā kuru reizi. ja pa dienu pieceļas 15-16, tad gulēt uz nakti ies tik 21-22.

Vienmēr skatos pēc bērna, ar varu kaut kādā režīmā nevaru gulēt dabūt.

Mans bērns aktīvāks kā citi, tāpēc guļ maz, jo jau staigā. Vēl nesen vedu pie neirologa, bet viss ok.

Un labāk dodu ūdeņaiņu maisījumu, jo vismaz daļēji bērnu apmānu un ceru, ka ar laiku tā varēšu dot ūdeni vai tēju. Ūdeņains maisījums nav tik barojošs.

Celšanās man netraucē, problēma rodas no tās čurāšanas, jo bieži laiž garām un mazais slapjš, tāpēc jāseko tam līdzi un vai nu jāpaspēj nomainīt pampers vai jau jāpārģērbj slapjš bērns.
22.10.2014 12:50 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mans pudeli īsti pats turēt negrib.

Un audzināšanā vienmēr esmu paļāvusies tikai uz sevi, no malas nemaz iejaukties neļauju, tā kā ar to problēmu nav.
22.10.2014 12:52 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Brunette, tici man, man arī žēl ka es tāda.
22.10.2014 13:00 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Tev 10 meen vecs beerns var 6 h bez miega iztureet??? Wow...mans vnk ir miega mice laikam, :D
Mums tajaa vecumaa bija 2-3 guleeshanas pa dienu,katrampa stundai.nkaa nomodaa 3 h,taa jau jutu,ka miegs saak naakt,,, ar ko veelreiz tikai apstiprinu jau ieprieksh rakstiito,ka jaaiepaziist savs siikais, katram ir citas prasiibas.
22.10.2014 13:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mazais ik pa laikam tiešām ceļas ik pa 2-3 stundām, tad jau tas ir vispār kruti.

Bieži viņš ceļas vēl biežāk, bet es tiešām nezinu cik, jo ātri iedodu pudeli, viņš mazliet pazīž un guļ tālāk, tāpēc es pat nepiefiksēju, jo guļu, man tas viss tik automātiski, ka es tiešām izguļos. Tikai kaut kā pa miegam atceros, ka cēlās bieži, bet tā nav tā mūsu lielākā problēma.

Problēma ir tā, ka nav ar ko pudeli aizstāt, tāpēc labāk palēnām radinu uz ķaut vai vienas karotes maisījumu ar cerību, ka dzers ko citu.

Es vispār uzskatu, ka bērns, kad būs gatavs, tad gulēs nakti pats un nav ne jāmoka sevi, ne bērns, lai ko mākslīgi veidotu un mocītos. ;)
22.10.2014 13:05 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tille - tāpēc jau man tas nelikās normāli, ka maz guļ, netieku no viņa vispār vaļā. :D un lai ilgāk gulētu man jābūt vai pat jāguļ blakus pa dienu. Tāpēc mums daktere nosūtīja pie neirologu ar diagnozi - hiperaktivitātes sindroms. :) nav nekāda hiperaktivitāte, bet vienkārši aktīvāks, jo jau dara visu, ko parasti tik bērni gada vecumā, kā arī zobi neiznākušie var traucēt un kamēr neiznākšot tie zobi, tikmēr varbūt nekas nemainīsies.
22.10.2014 13:07 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Lollipop, varbut Tev vajag pameginat bez knupja, vakara bebji raud, jo ir nogurusi, vecaki ir palaidusi garam noguruma zimi, zavas utt un parak daudz bebi izklaidejusi, ka rezultata bebis satrakojas, jo ir izlaidis vienu ciklu un nu jagaida nakamais, nem tik rokas un pastaiga apkart , padudo, kad iemieg rokas neliec uzreiz gulta , pagaidi 20 minute, tas viniem esot tds seklais miega periods un vina pamodisies, noliec uzmanigi gulta un pastavi nedaudz vel blakus dungodama, ko dungoji, lai vina jut Tavu smarzu , ja pamostas, nem rokas soreiz viss rites atrak, iemigs gandriz vai uzreiz un tad vajadzetu stradat. Mes iztiekam bez knupja, lasiju, ka viniem ta zelesanas manija lidz 3 menesiem, labak iedot pupu pazelet, bet, ja pierodot pie knupja tad smagi ejot velak ar atradinasanu
22.10.2014 13:09 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Atzīstu, ka no mazā vairāk brīžiem nogurstu pa dienu kā pa nakti, jo dienā maz guļ, bet tāpēc es eju darbā janvārī vismaz uz pusslodzi, lai bērnam būtu laba mamma, jo man vajag vairāk atpūtu šad un tad no viņa, nepietiek tikai ar skaistumkopšanas stundām un mazliet sporta zāles. Ir pavisam burvīgie periodi, kad viss super, ir periodi, kad vispār neiet normāli gulēt tika knapi ap 12 vakarā, tad man spēka vairs un pacietības nav. Vēl problēmas ar ģērbšanos, jo nevar nosēdēt klēpī, tāpēc nevaru normāki saģērbt, jo gandrīz vienmēr pretojas un skandalē.
22.10.2014 13:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es savu bērnu ģērbju vēl normāli, bet pamperu mainīt ir šausmas viņa visu laiku mūk prom, nu ja nelaiž tad līdz asarām , bet nu man nervi stipri , ja bez iemesla raud , lai raud ...
22.10.2014 13:22 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
Žizele nav tik traki ar to atradināšanu no knupja. Man apkārt visi mazie ir līdz gadam vai 1,5 pavisam tikuši no knupja vaļā. Tas ir mans novērojums un varbūt uz daļu bērniem neattiecas, bet tādam 7 un uz augšu mēnešus vecam bērnam knupi vajag tikai tad, kad to ierauga un kad paliek vecāks jau var tā bērnu apstrādāt, ka pats aizies un izmetīs viņus miskastē :)
22.10.2014 13:24 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
mani knupis vispār nebiedē , es izeju no tā, ka uz skolu jau ar viņu neies .... :)
22.10.2014 13:26 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
oj jā tā gērbšanās, vienmēr kad jāģērbjas bebis tēlo baigi aizņemto un vajag tiesi tad rapot grozīties un vel visu ko :D kad tētis mājās tad parasti prasu lai padejo sīcim priekšā, tetis dejo bērns vero ar vaļā muti un es atri ģerbju :D bet kad viena mājās, tad jā gerbšanās ir skandals :D
22.10.2014 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!