Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Muša - tad varbūt vienkārši vēl pacieties un mazais pats sāks gulēt naktis, tev jau vēl laiks ir. Mani te jau ārsti sāk bakstīt, ka jābeidz ēst dot maisījums, jo svars liels mazajam, bet nu pēc parametriem arī augumā man viņš jau uz 1,5 gadu un pēc darbībām jau kā uz 1 gadu, tāpēc es neuzskatu, ka mums problēmas, bet tā ēšana naktīs man tracina, jo tas ir bieži, gulēšanai man netraucē, bet čurā daudz un pamperi netur to slodzi un bieži mazais slapjš un man jāpārģērbj.
22.10.2014 11:44 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Muša, manai arī vēl nav zobu :D
22.10.2014 11:44 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es esmu bezrakstura būtne, kad runa iet par bērnu. Nevaru piedabūt nakti gulēt savā gultiņā. Grūti viņu ir aizmidzināt, bet kad ieliek gultiņā, tad viņa atkal pamožas. Pēc tam ir skraidīšana līdz gultiņai un knupja bāšana mutē (jei bogu tā vien gribas ar skoču pielīmēt to mēslu). Kad pēc pusstundas mani nervi ir čupā, tad bērns tiek paņemts sev blakus lielajā gultā, ievīstīts manā segā, apķerts un tad mēs beidzot guļam. Bērnam sestdien būs mēnesis. Man bail, ka viņa pieradīs pie lielās gultas un tad vispār nebūs pierunājama uz savu gultu. Tas Cry it out man liekas nežēlīgi un es noteikti neizturētu ilgāk par 10 min.
22.10.2014 11:50 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Lollipop - tak tev vēl pavisam maza bēbīte. Neuztraucies, viņai vnk vajag mammīti, ta būs vēl kādu laiku točna, es līdz 3 mēnešiem vienmēr kad mazais negribeja čučet sava gultiņā, dzinu vīru prom un ņemu mazo pie sevis un neesmu pieradinajusi, vispar saka ka tadus mazus nemaz nevar pieradināt, viņam vnk vajag tuvību un viss
22.10.2014 11:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lollipop, pamēģi likti viņas gultā un paturēt rociņu ... man baigi forši ir , kad gultiņa šūpojas un es šūpoju viņu un paturu rociņu un tad jau aizmieg, bieži lieku meitai multenes pirms miega :)
22.10.2014 11:55 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es nekad neesmu vīru dzinusi prom, es pat nevaru iedomāties, ka viņš gulētu citā istabā, tad uzreiz var krāmēt čemodānu , man tas ir tāds pats tabu , kā kopēja sega , ja grib gulēt zem atsevišķas arī var krāmēt čemodānus .... :D
22.10.2014 11:58 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Lollipop - tik mazam mammu vajag, nevis CIO - tas jau būtu nežēlīgi.

Un jau vairākkārt esmu teikusi, ka mans pirmos 2 mēnešus savā gultā cēlās augšā tikko iemidzis tur bija ielikts. Trešajā mēnesī pārgāja un sāka gulēt normāli gultiņā, līdz tam ņēmu blakus pie sevis.

Beidziet arī satraukties par izlaišanu - nu ne jau zidainim - viņi ir jāmīļo, jānēsā un jādod mīlestiba cik vien var. Jāklausa savai mammas sirdij, nevis apkaŗtējiem, kas saka, ka izlaidīs. Tagad tieši visur uzsver, ka nevar izlaist un vajag to tuvumu dot cik vien var.
22.10.2014 11:58 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
weee, Tava princese sāka rāpot? Es tagad gaidu, kad sāks sēdēt, dupsi jau noliek uz sāna, bet otru kāju nemāk izvilkt un uzstutēt sevi sēdus. Bet tā celšanās kājās mani tracina, zinu, ka tas normāli, bet tikko atkal nokrita un sasitās, man sirdsapziņas pārmetumi, ka nenovakttēju :(
22.10.2014 11:59 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Lollipop, tavam sirds mierinājumam - mans puika līdz 3,5 mēnešu vecumam gulēja man blakus, aptuveni mēnesii no tā visa laika, naktīs gulēja tikai uz rokām, tagad smuki guļ savā gultiņā, tik uz rīta pusi prasās blakus. Tas viss ir pārejošs. Un bērnu līdz gada vecumam nevar izlutināt!
22.10.2014 12:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Muša mana rapo un gandrīz sēž no sāna, kājās neceļas , bet ceļas vertikāli uz ceļiem ... es ļoti sekoju lai viņa negribētu celties , jo ja sāks tad jau neapturēsi :)
22.10.2014 12:01 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tas viss ir pārejošs. Un bērnu līdz gada vecumam nevar izlutināt!


nu nezinu gan , mana lieliski pieprot šantāžu , tāda pati kā es vai nu tā kā es gribu vai ejiet visi dillēs :D
22.10.2014 12:03 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
weee - pa dienu viņa savā gultā guļ, citreiz pati tusējas klusībā pa gultu, skatās un komunicē ar žirafēm uz apmalītēm. Kā nāk vakars, tā viss - rokas un lielā gulta. Labi, ka gulta ir normāla izmēra un vīrs nekur nav prom jādzen. :D Tikai es tad visu nakti guļu vienā pozā, jo man bail mazo saspiest. Rezultātā visi locekļi stīvi no rīta. Slimnīcā bija gultiņa/šūpulītis. Tas tikai piedzina mazajai tik nenormālu histēriju, ka steigšus izņēmu laukā. Tas pats ar šūpuļkrēsliņu - noraidīts. Vienīgā iekārta, kurā viņa atbalsta kratīšanos, ir rati.
22.10.2014 12:04 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, sava miera un berna labad tak neuztraucies! Tavam berninjam ir tikai menesis, vajag mammu blakus. Ja gulesana kopa jums abam rada komortu, tad kapec ne?
Es ari varbut kadas 500 lapas atpaka saja diskusija loti uztraucos, ka tik nepieradinu gulta gulet, bet tagad es domaju, ka tik butu nevienu neklausijusies un gulejusi ar mazo blakus vairak. Jo ka mes atbraucam uz LV un ielikam vinju sava gultinja, kad vinam bija 4 menesi, ta vins nepakam negul mums blakus gulta. Kad naca zobi, kad biaj slims, kad bija krenkjis loti gribejas vinju nolikt sev pa vidu un miligi aizmigt - bet nekaa, sikais gu tikai sava gultaa.

Meitenes, par to esanu naktis, nu kada jega dod to vienu karoti maisijuma? Tas jau butibu nemaina, tapat berns pie kka edama tiek, bet nu, manuprat tas ir tapat ka jus pasutitu kartupelu biezeni un jums vinju atskaiditu ar udens glazi. Ja gribat atradinat no nakts esanas, tad tur jabut dzelzs nervien un jagriezh ka ar nazi. Katru nakti jacelas un jaieaijaa mazais uz miegu ar udeni, teju, knupi, nu jebko, bet ne maisijumu. Domaju, ka nedelas laika izdotos.
Kadreiz es ari ka berns iebrecas skreju jaukt pudeli, bet pedeja laika sanak vinju tumsa ieaijat atpakal miega un tas aiznem mazak ka minuti. Ka ari vienmer esmu uzskatijusi, ka mazie jaliek chuchet ar pilnu punci. Ar to mums tagad ir problemas, jo dels negrib est pirms guleiesanas un tad nakti mostas est.
Nu tas taa, manas pardomas, bet var jau but visadi. Manejais guleja visu nakti un apmeram menesi vairs negul.

Man ir jautajums par to pashu nakts esanu.

Mazajam jau paris naktis uztaisu pudeli un iedodu vinam gultina, jo vins pats jau mak turet pudeli un no vinas est. Tad es apgulos atpakal gulta, iemiegu un pec kadam 20 min celos, lai apsegtu mazo, jo sis jau pats paedis un aizmidzis. Tad nu jusuprat, vai tas ir drosi atstat mazo vienu pashu ar pudeli rokas? Vai vins nevar aizrities? Vinam 6.5 men.
22.10.2014 12:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Dominika, bet ja tu pasūti biezputru un viņa nav ēdam , cik reižu tu vēl sūtīsi 1, 2, 3 ? :D
22.10.2014 12:07 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Kādā vecumā vispār bērns sāk pats turēt pudelīti?

nu nezinu gan , mana lieliski pieprot šantāžu , tāda pati kā es vai nu tā kā es gribu vai ejiet visi dillēs


Īsta mātes meita, būs raksturu no Tevis paņēmusi. :)
22.10.2014 12:09 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu mammas manai meitai netrūkst. Ja man būtu lielāka vannasistaba, es droši vien viņu uz poda arī ņemtu līdzi :D Tā kā šūpuļkrēsliņš tika izbrāķēts, tad apsveru domu par slingu, lai vismaz uz virtuvi varu aiziet un ēst uztaisīt. Citādi drīz badā nomiršu...
22.10.2014 12:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Īsta mātes meita, būs raksturu no Tevis paņēmusi.

Par to man prieks :)

nu mana itkā tur pudeli, bet štruntīgi, bet es nekad uz to neesmu iespringusi .... toties viņa māk dzert no snīpīš krūzes :)
22.10.2014 12:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lollipop, varbūt viņa vienkārši ir par mazu krēsliņam ....
22.10.2014 12:13 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu bet ja man gribas loti, loti est? Piecietiesos un pasutishu vel.

Es personigi vairs nechakarejos un dodu sikajam pa nakti to pudeli. Nu skaidrs, ka vins celas, jo grib est ja jau nekadi udenji un tejas vinam nepalidz. Varbut, ja celas 3-4x nakti, tad tas savadak, bet es to vienu reizi varu piecelties un tad vins man nogul lidz 9 rita un visi priecigi.
Ar to visu es gribu pateikt, ka neatbalstu tadu merktiecigu nakts esanu partrauksanu par jebkadu cenu.
Protams, tas ir loti individuali, un meitenem ka Lilii vai Musha gan jau, ka nervi chupa no celsanas ik pec 2-3h.
22.10.2014 12:14 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Manējais neprot turēt pudeli kur nu vēl padzerties no snipiskruzes. Vispar sonakt mani piebesija. Nu nevar taa-laut man gulēt un te peksni pusseshos celties.ne est ne dirst neko. Besij.
22.10.2014 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits