Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!:))
Es te tik palasu, bet nerakstu- slinkums čakarēties ar to planšeti;D
Gribēju pie Novembra māmiņām vēl pierakstīt (ja nemaldos) Klusumu;)
Laiks dikti skrien!:)
Man tagad 33./34.ned.

Pa lielam mantas ir sapirktas- stāv istabas stūrī un gaida, kad salikšu somās, kas liekams. Vēl gan lielais gājiens un aptieku pēc higiēnas precēm man un bebim. Domāju, ka novembra sākumā visu salikšu pa plauktiņiem.

Vel mazā istaba nav pabeigta.. Bet radi jau pieteicās- ja nu kas, kamēr mēs slimnīcā šie visu sadarīs;D

Bijām Rīgā - tiku pie ratiem:) tos, kurus noskatījusi gan nebija, tāpēc izvēlējāmies citus - Tako Heaven (no planšetes nevaru bildi ielikt) - man patīk! Kulba liela, riteņi liekas stabili, lieli varēs braukt pa lauku ceļiem!
Atstājām ratus vecāku mājās, lai man nav kārdinājums katru dienu čamdīt un skatīties;D

Vēl jau šādas tādas lietas palikušas ko nopirkt.. Mēneša beigās vel brauksim uz Rīgu.
Un AtiGita, mierinājums, ka neesmu vienīgā, kurai konts jau tukšs no pirmā pabalsta:D bet nu es arī patērējos mazliet iepērkot dāvanas Ziemassvētkiem.. Pārējie pirkumi no vīra konta;D
13.10.2014 16:52 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Zizele, es ari sito noveroju - ka kadam paslaveju, cik delins labi uzvedas, ta dabuju trobeli velak. Tapec es tagad uz jautajumu "ka iet" atbildu "visadi" :D Un es vienalga apbrinoju, ka varat samenedzet to gulesanu otra istaba. Es parasti otru pusi nakts nemu pie sevis, jo man slinkums vispar celties sedus, lai iebazu knupiti mute vai nemtu mazo uz rokam.
13.10.2014 17:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Draugs pirmo mēnesi bija kopā ar mums gandrīz visu laiku, bet vispār pirmos 2 mēnešus palīdzēja, tad 2 mēnešus gandrīz nevarēja palīdzēt, tāpēc pēc tam kaut kā atgāja no lielās palīdzēšanas - ja esam kopā, tad ar mazo ņemas maz, vairāk es visu daru, bet nu atstāt varu, kad eju skaistumkopšanu piekopt vai sportot, tad jau tiek galā. Bet kopumā gribētos, ka ņemas vairāk, tāpēc ceru, ka viņiem būs savas vīru lietas, kad mazais paaugsies.

Šodien jau 10 mēneši un sper jau solīšus pats daudz vairāk un stabilāk. :)
13.10.2014 17:42 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Marīī - pirms paliku stāvoklī , lietoju o.k. , nekad vairs..... uz sexsu vēlmi nosita , nebija gribēšana , vīram bija ļoti janopūlas,lai spalva saceltos .....pārtraucu ,kad sākam domāt par mazo , gribēšana uzradās daudz un viarāk gribējās man biegās ,nekkā vīram .... nekad vairs hormonus...
13.10.2014 17:49 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Ko ta- vīrietim tik vien jāmāk, kā "saražot" bērnu? es uzskatu, ka tētis ir tik pat spējīgs kā māte, vienīgas, ka ar krūti pabarot nevar. Es sajuktu prātā un tāda vīrieti izdzītu no mājām, ja visas pamperu maiņas, ucināšanas, mazgāšanas, barošanas un citas lietas būtu jādara man vienai.

Ļoti piekrītu. Vīrs jau no paša sākuma man ir liels palīgs un atbalsts. Es pat sākumā pati neņēmos mazgāt dēlam dupsi, mazgājām abi, kamēr piešāvos darīt to viena. Sākumā viņam arī bija uztraukums par to, ka mazais raud, bet tāpēc nekad nav izvairījies ņemt rokās. Mums ir iegājies rituāls, ka vakaros abi divi bēbi mazgājam, un tad tētis midzina uz nakts miedziņu. Kad vīram ir brīvdienas, tad viņš vairāk laika pavada ar dēlu nekā es, un tad man vismaz ir kāds brīdis sev un mājas darbiem. Naktīs gan šis guļ un neko nedzird, bet, kad mazajam kreņķi un jāceļas vairākas reizes, tad es ceļu viņu, lai mani nomaina.
13.10.2014 18:23 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Es ar nobrīnījos, ka no tām, kuras uzrakstīja, daudzas visu dara pašas. Protams, liela cieņa, jo tur vajag izturību, it īpaši, ja mazulis ir no tiem, kuri maz guļ un daudz raud. Es noteikti vīrietī novērtēju to, cik daudz viņš iesaistās. Taisni nupat sanāca būt pasākumā, kurā daudzi pāri ir ar bērniem, visi mazie bija līdzi un ļoti labi no malas varēja redzēt, kurā pārī tētis ir tētis visās šī vārda nozīmēs, un, kuros bērns pat pie tēta visu vakaru nebija, bērni pat labāk gāja pie citiem cilvēkiem spēlēties. Saikne veidojas ne tikai caur ucināšanos, bet arī pamperu nomaiņu un barošanu. Un man prieks, ka ir vīrieši, kas to saprot :)
13.10.2014 18:58 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Bērna tēvs diez gan daudz dara. Vienīgais ko viņš nedara ir dibena mazgašana, vannošana un mantu vākšana uz laukiem piemēram. Citādi ne ar ko no mammas neatšķiras tapec visur varu iet pa savām ģēlām. Tagad pats atzīst ka ir interesantāk jo mazais rāpo klāt, smejas un ir īsts cilvēciņš.
13.10.2014 19:10 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Žizele, paldies par app nosaukumu, es arī pierakstu ēšanas un gulēšanas, lai plānotu savu laiku un mazliet pamainītu viņas režīmu :)

Kad biju stāvoklī, vīrs runājās ar berniņu, priecājās par kustībām, ārstes apmeklējumu-kopā. Par lietām-drēbēm, ratiem utt, tas vairāk tika atstāts manā ziņā!
Kopā apmeklējām sagatavošanas kursus, gājām pat uz papildus lekcijām!
Piedalijās dzemdībās un rekomendē to darīt visiem draugiem, jo uzskata, ka sievietei tas ir nepieciešams-atbalsts.
Kad mazā piedzima, bija manāms uztraukums un izvairīšanās, tāda kā bēgšana no kontakta ar bēbi. Pirmais mēnesis kopumā bija tāda liela iepazīšanās. Bet tagad es varu teikt-viņš ir tētis par visiem 100!! Dara visu un par pašsaprotamu uzskata celties naktīs, ka mazajai gribas "paballēties", celties kopa ar mani. Tad visi trīs pļāpājam..

Šodien pieskatiju vēl draudzenes meitiņu, cepuri nost 2+bērnu mammām.
13.10.2014 20:11 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
13.10.2014 21:38 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Snepa, lūdz beidz spamot katrā diskusijā ar savu garlaicīgo un neinteresanto blgu !
13.10.2014 21:39 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Manai bēbei ir super tētis. Kad biju stāvoklī, runājās ar punci, gājām uz kursiem, USG, katru dienu apvaicājās cik mazā aktīva utt. Drēbju izvēli gan atstāja manā ziņā.
Kad piedzima, bija pirmais, kurš turēja mazo rokās. No rīta arī mainīja pirmo pamperu un mainīja drēbītes, atļāva man vēl atpūsties.

Cik iespējams ejam kopā pastaigās, daudz ucinās un runājās ar bēbi. Reizēm maina arī pamperus. Katru vakaru liekam kopā vannā. Arī nomierināt mazo viņam sanāk ļoti labi, jo es parasti ātri uzvelkos un mazā tad sanervozējas vēl vairāk.
13.10.2014 21:50 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Nez kā iet happy? Tās bija īstās sāpītes?
14.10.2014 06:10 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
ja happy ir pazudusi, tad jau nu izskatās, ka bijušas īstās :D Gaidam, gaidam!

Es esmu šokā! Meitai ir TIKAI 2arpus nedēļas, bet viņa iemācījusies apvelties uz vēdera! Es gandrīz trieku ķēru! Lieku viņu uz sāniņa gulēt, aizgāju pa nakti pudeli taisīt. Atnāku no virtuves, bērns uz punča guļ. Pagriežu neizpratnē uz sāna, šī apakšējo roku piespiež klāt pie ķermenīša un hops(!) uz vēdera pagriežas. Piedevām, guļot uz vēdera, izmisīgi stutē galvu augšā. Sagadīšanās tā nav, jo viņa tā izdarīja 3 reizes un tagad atkal veļās. Man tagad reāli bail no ŻPN. Tagad noliku, lai spirinās uz muguras, bet viņa protestē. Ar steigu jāmeklē kaut kāds fiksators vai mazuļu pakaviņš. Vēl viņa iemācījusies griezties ap savu asi. Noliku blakus sev paralēli gulēt, a pēc pāris stundām meita man ar kājām pa aknām spārda - sagriezusies pa 90grādiem. :D Kā to viņa dabūja gatavu, vēl nezinu.
Atceros, ka Ms_K bija problēma, ka mazais galvu jau pirmajas nedēļās cēla uz augšu. Man ir doma atrādīt savu cirka mākslinieci kādam speciālistam. Bet kuram??!!!
14.10.2014 07:11 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. Jā, mana mīļā dūda ir klāt.pirmā nakts kopā bija grūta. Kopš svētdienas kā pamodos, neesmu normāli gulējusi .



SOS-mazā visu laiku grib zīst. Krūtis jau beigtas. Man laikam nesanāk viņu pareizi pielikt. Vecmāte gan saka , ka viss normāli


Kādai tā sākumā bija?
Domāju pirkt multi mam kompreses
14.10.2014 07:15 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Stāsts būs vēlāk. Tagad knapi uz wc atrodu laiku aiziet:-)
14.10.2014 07:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Happy - sirsnīgi sveicieni!!! Manējā arī visu laiku pie pupa gribēja karāties. Rezultātā 2 dienās krūtis bija jēlas un nenormāli sāpēja. Smērēju Bepanthen un Purelan ziedes, pēc pāris dienām pārgāja. Krūtis nav pieradušas pie tādas slodzes, tāpēc arī sāp, un tas nav diži no bērna atkarīgs.
14.10.2014 07:20 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mans ieteikums:
es savu bērnu baroju tikai un vienīgi ar krūšu uzgaļiem - ne man krūtis sāp, turklāt sākumā man bija mierīga sirds, ka redzēju, ka bērniņš ir paēdis, jo uzgalis viss slapjš!

Par spirāli.
Pagaidām esmu ļoooooti apmierināta. Man liekas, ka vnk ideāli. Nekas nav jādomā, jāsatraucas, jāatceras, jāpārtrauc...

Happy - sveicieni un turies, sākums grūts, bet būs labi :)
14.10.2014 07:26 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Kā, kad, cik bieži smērēt vajag?mazgāt nost?
14.10.2014 07:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Purelan nav jātīra nost, ja vien nav baigā kārta uzzieķēta. Smērēju ik pēc katras barošanas. Bepanthen ziede it kā arī neesot nost jātīra, bet es tīrīju. Vecmāte teica, lai tā nedarot, bet es vienā ēšanas reizē devu tikai vienu krūti, lai otra atpūšās. Un tāpat biju līdz asarām. Gribēju tos krūšu uzgaļus, bet man visi aptiekā pieejamie bija krietni par lielu :D Slimnīcā esot, nevarēju skriet un meklēt uzgaļus, pēc tam pieniņš samazinājās un krūtis sadzija pašas. Nu pieniņš, izskatās, ka sāk atgriezties, nu varu barot uz nebēdu un nekas nesāp.
14.10.2014 07:32 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Jā, vispār es tos uzgaļus pērku tikai 1 aptiekā, daudz kur nav. Un tiem uzgaļiem ir M izmērs rakstīts, bet nezinu, ko tas nozīmē, jo citi izmēri nemaz nav un krūtis man jau M izmērs točna nav :D
14.10.2014 07:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits