Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Kā iemācīt 2 nedēļas vecu zīdaini, ka pa nakti ir jāguļ nevis jākomunicē ar vecākiem??? Jau 3.nakti pēc kārtas meita pamožas 2:00, paēd un ar lielām acīm tusējas pa gultu, prasot uzmanību. Es no bezmiega naktī slēdzos jau nost, tāpēc vīrs līdz 5:00 spēlējies ar mazo - ucinājis, dziedājis, midzinājis un viss veltīgi! A pa dienu šī šņāc saldā miegā. Šodien rīkošos kā barbars un celšu augšā, nomurkāšu līdz spēka izsīkumam, tad varbūt pa nakti gulēs.
11.10.2014 09:36 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Ai, man arī nepatīk krūtsbarošana.
Bet piens ir gana.
11.10.2014 09:37 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ah, Lollipop, neatgādini, man ar tā bija - cik asaras neizlēju! ;( Nu tā, ka nesapratu, kāpēc viņš tā + nāk miegs + besis... Es tur neko nevarēju darīt, pats no sevis pārgāja, ilgi tā nebija, kādu nedēļu, ja atminos.
Un tas, ka pa dienu negulēja, nakti neietekmēja - vienalga tusēja.
11.10.2014 10:05 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Hmm, pozēju spogulī un, šķiet, vēders ir zemāks palicis. Tiešām tik ātri varētu būt (36. nedēļa)?
11.10.2014 10:08 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, guli Tu ar pa dienu, es taa dariiiju, naktis paarcietu.
11.10.2014 10:20 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Gita- tas nebūtu godīgi...Tev jau noslīdējis, bet mana dūda negrib nākt :D
11.10.2014 10:21 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, domāaju, ka neko nevari darīt, manam arī sākumā bija sajukusi diena ar nakti, pats no sevis kaut kā tas pārgāja, tikai manējais pa nakti nevis tusējās, bet visu laiku kliedza. Tā kā atliek tikai gaidīt.
11.10.2014 10:25 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Gita - man arī 36.ned. noslīdēja.
un 39. ned. bija klāt.
11.10.2014 10:27 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
meitenes, bet kā var saprast- ir vai nav noslīdējis?
11.10.2014 10:40 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Happy, nu es neesmu pārliecināta, ka viņš ir noslīdējis, bet izskatās, ka vēderam tas "spicums" ir zemāk. Un elpot arī ir vieglāk. Tagad apsēdos pie datora un liekas arī ka sēdēt ir kaut kā savādāk. Vēders neduras krūtīs. :D
11.10.2014 10:42 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Gita !!! Es tieši vakar domāju kā noteikt vai vēders ir noslīdējis. Jo pēdējās dienās jūtos nedaudz savādāk.
Neko nerakstīju, domāju ka vēl par ātru tam, bet redz kā mums līdzīgi. :D
11.10.2014 10:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
marchixa Man arī piens pazuda ātri, aptuveni mēnesi baroju pati, pēc tam ar maisījumu. Ēdu labi, biju pat pieņēmsies svarā, dzēru daudz ķimeņu tējas. Kad jutu, ka piens paliek ar katru dienu mazāk, sāku papildus atslaukt, lai būtu vairāk, bet nekā.
Tad vērsos pie homeopātes, kura teica, ka iespējams, pāragrs piena zudums var būt iedzimts. Un tiešām, mana mamma mani baroja aptuveni mēnesi, kā arī vecmāmiņai piens pazuda jau otrajā mēnesī.

Nopietni, tāda lieta pat var iedzimt? Zinu, ka es pati uzaugu ar piena maisījumu, bet tas, laikam, bija tādēļ, ka nebija laika sēdēt mājās un mani barot, bija jāstrādā, bet kā vispār ar pieniņu bija - neesmu interesējusies. Es jau arī sākumā čakarējos ar to atslaukšanu, slimnīcā ar pumpjiem mocījos, jo man teica, ka pienam jābūt, tā nevar būt, ka neesot, gan jau bērnam nepareizi krūti dodu. Kad ar visiem pumpjiem neko dabūt laukā nevarēja, tad noticēja, ka nav vienkārši. Sākumā jau ļoti pārdzīvoju un sevi vainoju, bet - viss ok. :)
11.10.2014 10:57 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
the_one, neko tādu viņš nedarīja, tikai apčamdīja ar rokām no visām pusēm. Diezgan ilgi viņš tur ņēmās. Kā pats izteicās, tad viņš iebīdīja atpakaļ kuņģi, kas bija nedaudz mainījis savu novietojumu. Taisnība vai nē, who knows :D Bet rezultāts bija :)
11.10.2014 10:58 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Hei meitenes, manam bebim vakar pec pastaigas saka no vienas acs tadi dzelteni izdalijumi nakt, ne jau ta, ka list, bet pec cucesanas visa acs ar tiem noklata ta, ka gruti atvert, kadai gadijies? Iesim pie arsta, bet lidz tam vajag kadu ideju sirdsmieram

Tas nav nekas ārprātīgs. :) Actiņas var vienkārši ar vatīti un novārītu ūdentiņu patīrīt virzienā uz deguntiņu, bet - katru actiņu obligāti ar savu vatīti! Jā, var arī ar kumelītēm, melno tēju (tādas lietas var iegādāties, ja netiek ikdienā lietotas - vēlāk noteikti noderēs), kumelītes it kā kairinot actiņu un neesot labi ar tādām tīrīt, bet - ir daļa, kas saka, ka neko nekairina un tās esot muļķības. Bet, ja nu kas - kumelīšu vannā mazo varēs likt un ar kumelītēm dupsi apmazgāt, ja būs iekaisis.
11.10.2014 11:02 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Šaubos vai tas ir no svara atkarīgs, lai gan dzemdību zālē pazuda visi uzņemtie 12kg, vēl 2 nedēļu laikā ir pazuduši 3kg, par apkārtmēriem nemaz nerunājot - es izdilstu ar katru dienu aizvien vairāk, pat pirms grūtniecības uzēstie tauciņi ir pazuduši vienā mirklī. Vēl grūtniecības laikā neko daudz neēdu, jo bija pazudusi garšas sajūta (viss pēc salmiem garšoja), tagad neko neēdu, jo nekas negaršo un ir pilnībā pazudusi izsalkuma sajūta. Knibinos kā cālis un pēc pulksteņa, lai tikai neaizmirstu paēst. Man reāli bail, ka no manis paliks tikai kauli un āda Pirmsgrūtniecības drēbes arī ir aizdomīgi vaļīgas palikušas, laikam būšu izstaipījusi

Bet es reāli no galda nokāpu kā kauli un āda. Ar lielo punci tas nebija tik uzkrītoši, bet visu laiku kāds pamanījās pateikt, cik es kaulaina esmu palikusi, tajā brīdī gan jutos kā Titāniks - kādi vēl kauli un āda, uz beigām klāt nāca arī tūska. Bet, ja man svars normāli pirms tam bija ap 55kg, pēc dzemdībām, nebaidīšos teikt, ka tie bija kādi 45kg, kas no manis pāri palika. Zin, tāda pretīga sajūta, ka visas ribas jūti un vidukli teju ar rokām var apķert un katru kaulu sataustīt. Vēdera nebija vispār, normāli taču cilvēkam ir kāds taukumiņš tur, man tur vienkārši nebija nekā. Ja esi Krēslu redzējusi, kad Bella bija stāvoklī, pēc dzemdībām gulēja kā tāds līķis, es daudz neatpaliku izskata ziņā.
11.10.2014 11:08 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kā iemācīt 2 nedēļas vecu zīdaini, ka pa nakti ir jāguļ nevis jākomunicē ar vecākiem??? Jau 3.nakti pēc kārtas meita pamožas 2:00, paēd un ar lielām acīm tusējas pa gultu, prasot uzmanību. Es no bezmiega naktī slēdzos jau nost, tāpēc vīrs līdz 5:00 spēlējies ar mazo - ucinājis, dziedājis, midzinājis un viss veltīgi! A pa dienu šī šņāc saldā miegā. Šodien rīkošos kā barbars un celšu augšā, nomurkāšu līdz spēka izsīkumam, tad varbūt pa nakti gulēs.

Es pielāgojos bērna režīmam. Mums vienu brīdi bija tā, ka visu nakti tusējām, gulēt gājām tad, kad normāli cilvēki uz darbu sāka celties, pagulēju pa dienu un tā. Ar laiku jau tā lieta aizgāja normālās sliedēs. Man arī bija tāda apņēmība, ka viss - neļaušu pa dienu gulēt, lai ļauj gulēt naktī, bet - nu kā tādu mazu kunkulīti modināt? Pie tam - modini, bērns attaisa acis un nesaprot, kas notiek, ka traucē pašā svarīgākajā brīdī.
11.10.2014 11:12 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Jūs mani dzenat kompleksos ar savu kaulainību :D Landa ir arī tieviņa un man kolēģe tievina tievina bet baro ar krūti. Tam nav galigi nekada sakara lai gan manam pratam tas ari av saprotams. Piemeram ja burkai ir ietilpiba 100 grami tad kā tur ielien pus litrs?!:D to es par krūtīm :D
Un bērniem nakts ar dienu saregulejas uz 2 menesiem. Ar otru bērny es to pienemtu kā normu bet ar pirmo bija tāds "nu kapec tu neguli??".
11.10.2014 11:14 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nopietni, tāda lieta pat var iedzimt? Zinu, ka es pati uzaugu ar piena maisījumu, bet tas, laikam, bija tādēļ, ka nebija laika sēdēt mājās un mani barot, bija jāstrādā, bet kā vispār ar pieniņu bija - neesmu interesējusies. Es jau arī sākumā čakarējos ar to atslaukšanu, slimnīcā ar pumpjiem mocījos, jo man teica, ka pienam jābūt, tā nevar būt, ka neesot, gan jau bērnam nepareizi krūti dodu. Kad ar visiem pumpjiem neko dabūt laukā nevarēja, tad noticēja, ka nav vienkārši. Sākumā jau ļoti pārdzīvoju un sevi vainoju, bet - viss ok.

Sanāk, ka var. Es ar brīnījos un sevi šaustīju. Lai gan man piens bija jau grūtniecības 5 mēnesī.
11.10.2014 11:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man jau arī gr. laikā baigi pieniņš tecēja, bet beigās nekā tur daudz nebija...

Nē nu, es jau nesaku, ka tā ir, tā tikai mana kaulainības teorija. :D
11.10.2014 11:23 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
man grūtniecības laikā arī nebija nepiles.
un mamma ar mani nebaroja, jo nebija piena, baroja ar tumi, vai dazreiz ar maisjumu, ja kadi radi varēja atsūtīt no arzemēm...iedzimtībai ticu, bet dīvaini tas ka visi apkart teica ka manam dzemdībam jabūt tādam kā mammai, bet galīgi tadas nebija mamma dzemdēja mani un brāli vairak par 24 stundām, man sanaca knapas 4 stundas...
11.10.2014 12:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits