Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stockmann Trako dienu vilšanās

 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Trakajās dienās nopirku 3 savas iemīļotās kafijas Dallmayr Prodomo pakas. 3, jo tik lielu atlaidi es vēl nebiju šai kafijai redzējusi, tāpēc nolēmu izdevīgi sapirkties, Trakās dienas taču! Dzeru šo kafiju jau diezgan ilgi, esmu pirkusi arī uz atlaidēm par apm. 4 ls un nekādas atšķirības kvalitātē līdz šim nebiju manījusi, bez vai ar atlaidi. Kafija aromātiska, piesātināta, veido biezu putiņu - viss kā vajag. Šodien attaisu Stockmann pirkto paku - smarža pliekana. Uzvāru - putiņu gandrīz neveido un tāda caurspīdīga susla. Garšo ne pēc kā. Dzert nav iespējams, metama miskastē. Tāda vilšanās, ka gribas iet sūdzēties. Jums arī ir nācies vilties atlaižu preces kvalitātē? Esat kaut kur sūdzējušās?

P.S. turpat biju sapirkusies atlaižu vīnus, bija lieliski, arī mani itāļu draugi izteica komplimentus.

offtopic - atceros, kad braucu ekskursijā uz Vīni, kura ir slavena ar savu kafiju, gide mūs brīdināja, ka kafijas uz atlaidi var būt brāķētās partijas, tāpēc drošāk pirkt bez atlaides, tāpat sanāca lētāk, kā tās pašas kafijas pērkot Latvijā.
18.11.2013 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Es nevaru garantēt, ka šis ir tas gadījums, bet vispār lielākā daļa kafijas "brendu" iepērk kafiju tur, kur tā konkrētajā brīdī ir lētāka, nevis pērk no viena un tā paša ražotāja, tāpēc domāju, ka Stockmans tur galīgi nav vainīgs. Ja gribi vienas kvalitātes izcilu kafiju, tad tāda ir, piemēram, Rombouts & Molongo kafija.
18.11.2013 12:21 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu es gan apšaubu, ka viņi speciāli tev iesmērējuši sliktāku partiju, to drīzāk tad piegādātājs vai pats ražotājs, zinot, kura valsts veic pasūtījumu, bet nu arī, ej uz sazin. Stockmann vispār to nevar nemaz tā kontrolēt, viņi taču tās paciņas, kas atnāk piegādēs - never vaļā un nebauda, kur nu vēl veic salīdzināšanu - kura kvalitatīva, kura nē.
18.11.2013 12:22 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu nē, Dallmayr iepērk no konkrēta ražotāja, 100%. Paskaties uz iepakojuma, kas izplata(lai gan ne vienmēr norāda.) Kādreiz es zināju, viņi mums bija blakus mājā, bet tagad mainījies. Kādreiz ir tālrunis, kur sūdzēties..
18.11.2013 12:23 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es nezinu kāda viņiem tur sistēma, bet ir dzirdēts, ka bieži vien atlaižu prece ir kaut kādā ziņā brāķēta, kaut arī pēc Latvijas likumam tam tā nebūtu jābūt. Manā iztēlē veidojas ķēde - ražotājam sanāk šaize, viņš nolaiž iepirkuma cenu, veikals nopērk lētāk un uztaisa it kā atlaidi.
paldies _paris par ideju vērsties pie izplatītājiem. Neceru uz kaut kādu kompensāciju vai vēl ko, man pietiks ar morālu gandarījumu, ka būšu pasūdzējusies :D
18.11.2013 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits