Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pelmeni

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu labi, veidoshu jaunu teemu, jo man neatbildeeja.

Taatad, pashtaisiitie pelmenji. Kuru no visaam miiklaam lai taisa? Vienai ir ellja, citaa ola, veel citaa tikai milti un uudens. Varbuut kaadai jau ir paarbaudiita recepte?

Un kaadas garshvielas juus parasti liekat klaat galjai? Varbuut ir arii kaadas garshiigas vegjetaaro pildiijumu idejas?


uuuu un veel. Neatceros, kuras firmas pelmenji tie bija, bet supergarshiigi galjas pelmenji ar sieru, bet siers nevis pelmenjos, bet gan tajaa miiklaa, taadu varbuut arii kaada maak taisiit??

:)
11.11.2013 16:45 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
īstu mīklu taisa tikai no ūdens un miltiem. Klasiskajiem pelmeņiem neko vairāk par sāli un pipariem neliek. Veģētāram pildījumam varētu būt - spinātu, siera, biezpiena pildījums vai arī baklažānu-sēņu.
11.11.2013 16:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbuut ir arii kaadas garshiigas vegjetaaro pildiijumu idejas?


Ir gadījies ēst ar olu un dillēm pelmeņus, man baigi garšoja. Es vēl (ja taisītu) iemēģinātu ar garnelēm vai ko tādu. Noteikti ar sēnēm, sieru. Pameklē internetā vegetarian dumpling recipes, tādu ir pārsteidzoši daudz. Tikai Krievijā un pie mums pelmeņi=gaļa, citur tā nav.
11.11.2013 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits