Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kāda ir bijusi Dessange?

 
Reitings 1
Reģ: 11.11.2013
Sveikas!
Būtu jauki, ja kāda varētu padalīties iespaidos par Dessagne? Man ir ilgu laiku ar hennu krāsoti mati un pagaidām tā ir vienīgā frizētava, kuru atradu, kas piedāvā krāsošanu ar hennu - gribētos zināt, vai kāda ir mēģinājusi un kādi bija rezultāti? Un kā tur ir ar griešanu - no smalkiem meistariem visu ko var sagaidīt un negribās gluži tikt pie asimetriska boba un pusskūtas galvas :D
11.11.2013 13:33 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Mammai tur ļoti smuki nogrieza matus, bet toreiz bija atbraucis francūzis no Fashion TV, kurš mācīja Dessange frizieriem,kādas ir jaunākās tendences. Bet bija ļoti smuki.
Pati tur griezusi neesmu, bet esmu taisījusi frizūru, arī ļoti forši viss bija-galvenais pasaki,ko vēlies un būs labi :)
11.11.2013 13:38 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Nu pirmkārt jau bez Tavas piekrišanas neviens Tev bobu negriezīs un galvu neskūs, ja vien Tu pati nepiesakies pie TOP stilista un pasaki "Pārsteidziet mani" :D Protams, šāda līmeņa salonos frizieri labāk redz kas Tev piestāv griezumos, kas piestāv krāsās, bet ja Tu neakceptē, neviens bez atļaujas nesāks pašdarboties. Griež tur labi. Iesaku aiziet.
11.11.2013 13:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits