Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietotie apģērbi. :)

 
10 gadi
Reitings 735
Reģ: 17.10.2013
Tātad, ko Jūs domājat par visām tām Humānām Dgs un Labajām bodēm?
Šoreiz atverskapi nederēs, jo es esmu pasūtījusi no turienes un tu zini kas viņu ir velcis utt ;)

Man te tāds nelāgs atgadījums. Ieju Dgs un skatos priekš helovīna apģērbu. Ieraugu- asiņains tops man tāds - WTF? (atvainojos) Pieeju pie pārdevējas prasu kas tas ir? Viņa- ES NEKO NEZINU. Un aizgāja un veikala citu pusi. Un arī par apakšveļu- vai tas ir vsp higēniski?

Lūdzu dalaties ar informāciju ;)
08.11.2013 17:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
apakšveļu gan nevajadzētu pirkt lietotu - fuj ... ! Tirgū apenes pa 1ls ;)
08.11.2013 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 735
Reģ: 17.10.2013
wee tas gan ka fuj :D Bet esi kautko iegādājusies no lietotajiem veikaliem? :)
08.11.2013 17:17 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
mazajos rajonu lietoto veikalos esmu pirkusi kleitas un jaciņas. arī andelē mandelē, bet tur tas pats- var redzēt, no kā pērc un vēl pakaulēties.
dgs un humana ne pārāk, tur bieži vien novēlušās drēbes diezgan dārgi pārdod, tā pat ar apaviem, lietoto apavu veikali pārdod kurpes, zābakus par 17ls, kāpēc gan labāk nebūtu tirgū vai ebajā vai kādā lētā veicī tādā cenā jaunus nopirkt.. par apavu higēnu arī bailes :D
08.11.2013 19:01 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
vasarā nopirku šortus un neskatoties uz to, ka izmazgāju nogrābu kaut kādu ādas sēnīti, kopš tās reizes neko neesmu pirkusi - man trauma :D :D
Bet nu ja ieraudzītu kaut ko superpuper - nopirktu, man nav aizspriedumu, tikai bieži šokē cenas, kuras ir tādas pašās, ja ne vēl augstākas kā jauniem apģērbiem ...
08.11.2013 19:05 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man nav aizspriedumi un berniba tik no humpalam sanaca gerbties... Bet nesen aizbraucu uz humpalam jaku grutniecibais skatities... Nu nez, kaut ka man neomuligi palika :D
Bet nu var tak iet un meklet perles - lakati, jostas, dzemperi - kpc gan ne?
08.11.2013 19:12 |
 
Reitings 102
Reģ: 21.07.2013
Saksim ar to ka cenas dgs un citos humanajos veikalos ir grandiozas citam mantam,ka pat mute vala paliek,es gribeju prieks berna nopirkt kaut kadus zabacinus rudens,bet kad ieraudziju tos un cenu to es gandriz biju uz dibena,nenormali nolietoti apavi un maksaja 5 ls,nodomaju pie sevis,tad jau labak es pieliksu latinus pars klat un nopirksu jaunus,nevis izlurkatus un novalkatus lidz pedejam....apaksvela tiesam tas ir fui....velns vinu zin kas to ir valkajis,pretigi ,jo ta tomer ir intima vela......sad tad es iegadajos so to,vairak majai ,tas ir kaut kadus aizskarus,bija gultas vela,kas nebija ne izpakota ar visam birkam,to iegadajos tas bija kaut kadi gadi 3 atpakal,bet jo projam ta ir ka jauna,loti labas kvalitates patrapijas!!!!
08.11.2013 19:16 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
nav ne vainas DGS nopirku foršu džemperkleitu par latu :) un nemaz nevar pateikt, ka būtu novelkāts.
08.11.2013 19:16 |
 
Reitings 102
Reģ: 21.07.2013
Ja es tam piekritu ,ka var atrast ka ir normala stavokli un letaks,bet tas ir ilgi jadara!!!
Es dgs iegadajos barosanas kreslu par 7 ls un loti apmierinata biju ar pirkumu,kreslins gan bija izsedetaks,bet parvilka jaunu un ir ok!!!
bet mani soke tiesi tas,ka ir loti novazatas mantas tur,kur cenas ir pielidzinatas veikala cenai,un loti daudz viniem tadu mantu tur ir!!!!
08.11.2013 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patiik visi vintage un arii "mans miilais veikalins"!Es dievinu savas jaunaas "peerles"!:)
08.11.2013 19:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Patīk humpalas kā izklaides veids! :D Varu rakāties stundām ilgi, čamdīt, apskatīt un tad izrakt kādu pērli...
08.11.2013 19:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-man arii!!!Es eju uz siim vietaam ar iipasu noskanojumu-esmu pilniigi "citaa pasaulee",redzu lietas citaadi.To tik gruuti izskaidrot-pilniigi gandriiz nemaz nesaista normaali veikali,kur var ieiet un nopitkt lietu 5 minuutees.Tas nav man-paaraak vienkaarsi:DMan vajag mekleet un atrast!!!
08.11.2013 19:36 |
 
Reitings 63
Reģ: 22.09.2013
Man patīk Humana veikali, visādas normālas drēbes. Un man patīk lietoto apģērbu veikali, jo var pa lētākām naudām dabūt interesantus un atšķirīgus apģērbus. Nav gadījies ieraudzīt tādus baigi netīros apģērbus, bet ja arī ir, tad noteikti nepērku.
08.11.2013 19:36 |
 
Reitings 43
Reģ: 21.10.2013
Pedejaa laikaa second hand veikali palikusi tik dargi, ka labak veikalaa nopirkt. Ir dienas kad atrodu kaut ko labu, bet loti reti. Nezinu kaa LV ir, bet te Irijaa ir daudz charity veikali, un tur daudzaas vietas ir debes, kuras pavisam neviens negribetu. Biezi vien, maz velkatas debes pashi pardod, nevis atdod par briivu.
08.11.2013 19:37 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nav aizspriedumu pret humpalām, taču apakšveļu gan nepirktu. Humpalās eju meklēt pērles un bieži vien izdodas kaut ko atrast :) Protams, dažās cenas ir oi, oi, oi, bet ja salīdzina kvalitāti, tad humpīšos ir labāka (ja runājam par variantu "labāk piemetīšu pāris latus un nopirkšu jaunu"). Reāls piemērs - veikalā nopirktu zābakus (ne pa 20Ls) un pēc pāris nedēļām saplīsa (gan papēdis, gan dažas vīles izira), lai gan uzvilku kādas 5 reizes. Pēc tam gāju humpalās paskatīties pagaidu variantu, nopirku gandrīz tādus pašus zābakus pa 5Ls, tiešām gandrīz jaunus (vismaz vizuāli) un ar viņiem nostaigāju visu ziemu un vēl pusi no nākamās ziemas. Tāpēc tagad nesmādēju lietotus apavus un apģērbus, tieši dēļ kvalitātes. Tāpat daudz ko var atrast tādu, kas veikalos, kaut vai parastus džemperīšus. Kāpēc maksāt par kaut ko tik vienkāršu 15Ls (labākajā gadījumā), ja var nopirkt pa santīmiem? :) Vēl patīk mazie veikaliņi. Manā pilsētā ir viens tāds, kurā katru dienu ir, piemēram, viss pa 30 sant., viss pa latu, pa 50 sant. un tad var atrast daudz ko foršu. Damītes jau neies tādā veikaliņā, bet tantēm cita gaume :D Tā es atradu oriģinālo Louis Vuitton somiņu, Versace žaketi un ko tik vēl ne :)

Bet par tēmu... Pārdevējai būtu jāzin kas tas ir un kaut kā jārīkojas. Nedrīkst ieslēgt ignoru un laist lapās :)
08.11.2013 19:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik arii tirdzini,kur var atrast kaadas loti vecas mezgiines ,loti interesantas somas,cepures uttEs vareetu dziivot visu dienu ,staigaajot pa siem tirdziniem ,un runaajot ar vecaam tantinaam par veciem laikiem,modes tendenceem utt.
Es noteikti nepeerku visu kas man patiik-100reizes apcamdiisu un paardomaasu -vajag ,nevajag...
08.11.2013 19:46 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Asiņains tops tad jau tieši priekš helovīna. :D
08.11.2013 19:51 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Man ljoti patiik iet, mekleet un uzrakt taas peerles. Es gan nekad neko vairaak par lakatiem, sominjaam un dzemperiem nepeerku, nu, varbuut kaadu izcilu kleitu iipasiem gadiijumiem. Tad veel var uzrakt visadus brinumus- te, Francijaa, lietoto mantu tirdzinjaa nopirku loti skaistu iistaas aadas somu, kuras originaalu tuvaako 5 gadu laikaaa neatlausos un par mazaak kaa 20 eiro. Taapeec ja meklee, un nav aizspriedumaini (man,piemeeram, patiik,ka tai somai ir savs staasts, nu tik smuku un labi saglabaatu somu noteikti neesaaja patieshaam daama :) ), tad var atrast viskautko.
Latvijaa gan, tiesi Riigaa, nav gadiijies atrast baigaas peerles. Labas lietas jaa, bet baigaas peerles tomeer mekleeju aarzemes. Vienmeer taada forsha sajuuta, ka atrodi kaut ko geniaalu, bet samaksaa nieciigu naudinu!
08.11.2013 20:13 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
originaala vieta bija domats- nelietotu,jaunu tas firmas somu, paarrakstiijos :)
08.11.2013 20:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noelle-biezi tad ,kad atrodu jaunu ,un loti labu-momentaa domaaju ,kuram to vareetu aizsuutiit no saviem radiem!Tas prieks par to atradumu ir tik liels,ka gandriiz pasai zeel neesaat-smiekliigi,bet fakts!:DTuuliit iesu atkal mekleejumos!!!
08.11.2013 20:18 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Emmanuelle, tieshi taa! Man parasti gribaas visiem iet lieliities, cik smuka lieta, kur un kaa atradu, un ka tik leeti pie tam! :D Taads mednieka instinkts mostas. Francijaa ir baigi daudz shaadu tirdzinu, katru weekendu, tad nu tikai uziet, var Chanel kleitas un Dior saulesbrilles no 40.gadiem atrast. Katra daamina iznesusi savas jaunibas lietas un tirgojas, sarkanaam luupaam. Atceros vienreiz 2 kundzites ap 80 iztirgoja savus kazhokus- lepnus, daargus, pashas mezgiinu cimdinos, papeediisos, sarkaniem nadziniem, tik skaisti! Un nevienam nav kauns, tas nav nekads apkaunojums, vienkarsi cilvekam pasham vairs nevajag, vins par mazu naudinu atdod citam. :) Taadas pashas daaminjas naak ari tur iepirkties, man tas liekas tik sharmanti un skaisti!
08.11.2013 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits