Hormonu veiksmes stāsti

 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas!
Varbūt varat piedalīties pieredzē, kas jums ļāva ķermeņa hormonus salikt pa vietām/līdzsvarot? Saprotu, ka vienkāršākais un pēdējais, ko gribētu izmantot ir hormonālās tabletes un strikti racionāli domājošās teiks, ka arī vienīgais veids. Tomēr ārsti saka, ka liela daļa hormonu funkcionēšanas sekmīgums ir atkarīgs no tā, kas notiek galvā un to sakārtojot arī hormoni sakārtojas. Varbūt kādai ir pozitīva pieredze? :)
07.11.2013 10:25 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ginekoloģe teica, ka Nuvaring šīs problēmas atrisināšot.. man kaut kā mazliet bail, ka pārtraucot lietot to Nuvaring viss tas būs atpakaļ un par svara izmaiņām arī baidos.. man tagad ir kaut kādas 2 dienas izdomāt par to riņķi


Lee, es lietoju rinķi, ko tagad pārtraucu. Bet es domāju, ka tā man būtu bijis no jebkuras kontracepcijas.
Jā, par svaru arī baidos, jo pagajušajā reizē nāca klat kādi 3-4kg. Bet tas varbūt tāpēc, ka laicīgi negāju pie doka. Momarinēju 4mēnešus bez MR un tik tad aizgāju. Kamēr to visu dabūju atkla daudz, maz normālās sliedēs pagāja kāds gads.
07.11.2013 11:49 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vējā - kādā grāmatā sieviete stāsta, ka vēzi izārstējusi ar labām domām un ķirbju sēklām. :D

Es domāju, ka cilvēks nevar izvairīties no stresa. Tāpat es domaju, ka to nemaz nevajag. Tāpat kā cilvēkam ir nepieciešama adrenalīna deva, tāpat ir nepieciešams stress.
Tas, kas parasti sievietēm ir galvā, kura būtu jāsakārto - ir sev piedēvētais resnums, es esmu neglīta, man ir tūkstots pretīgu pumpu un tā. Jo bieži sieviete uz sevi skatās ar tik ļoti skeptiskām acīm, ka bail paliek...

Bet hormoni - gausus hormonus, lai sakārto dakteri.
Labas domas varētu līdzēt tikai mēnešreižu gadījumā - ja, piemēram, pati sev ļauj ēst šokolādi nospļaujoties par diētam uz tām pāris dienām. Bet tādā gadījumā, tur nemaz neko nevajag līdzēt, bet sakārtot galvu.
Galu galā visi procesi ir saistīti.
07.11.2013 11:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
kādā grāmatā sieviete stāsta, ka vēzi izārstējusi ar labām domām un ķirbju sēklām.


Tas arī nav nekas nereāls, zinu reālu gadījumu, kad vēzis tika izārstēts pavisam citādi un kā daudzi teiktu - neticami/mistiski, bet cosmo nav īstā vieta tādām runām.
07.11.2013 11:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
_paris - es nekad nespurojos pretī tam ko nevaru pierādīt. Vienmēŗ pieļauju domu, ka man nav taisnība, jo pasaule ir tik liela un savāda. Bet tā kā, es neesmu savām acīm neko tādu redzējusi - tad manī vienmēr izraisa smaidu - izārstēju vēzi ar ķirbju sēklām... :)
07.11.2013 12:01 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Man šķiet, ka šobrī pozitīvās domas tiek pasniegts kā universālais līdzeklis pret visām kaitēm un ja tu ta ārstēties nevēlies, tad esi muļķis un medicīnas industrijas kalps.
Iesnas? Nekas, domā labas domas un deguns pārstās tecēt. Vēzis? Teica, ka mirsi? Padomā labas domas un izārstēsies. Kāda iedzimta, smaga slimība - nu tās jau tikai sliktās domas un karma.
Man tas liekas stulbi, ja cilvēki tā vietā lai normāli izārstētos un dzīvot dzīvi, aizvelk slimību līdz tādai stadijai, ka tiešām neko nevar vairs glābt. Un paši vēl ir pārsteigti - kā, ir tik slikti? Bet es taču pozitīvi domāju.
07.11.2013 12:08 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
smaidu cilvēkam izraisa viss, līdz momentam, kamēr viņš pats ar to nesaskaras. Bet kad reāli cilvēku noliek fakta priekšā - tevis nebūs pusgada laikā, cilvēks pats ar savu domu spēku var darīt kolosālas lietas. Es arī zinu pāris šādus unikālus dziedināšas gadījumus - gan ar domu spēku, gan ar augu palīdzību. Tāpēc mani tas nespētu pārsteigt. Pasaule ir tiešām plaša un neizzināma. :)
07.11.2013 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
nu iesnas man tiešām stulbi šķiet ārstēt... ar zālēm 7 dienas, bez zālēm - nedēļa :D

bellakilla +
07.11.2013 12:12 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es pati esmu gājusi pie homeopātes Judinas, tiesa gan citos jautājumos, bet ja ir interese, tad varu iedot telefona nr.
07.11.2013 12:38 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu gan atradi īsto vietu,kur pajautāt :D :D :D :D

Gan jau saproti. :D
07.11.2013 17:01 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.04.2013
Man hormonus sakārtoja grūtniecība. Līdz tam mocījos, 2x izgāju hormonu terapiju, bet drīz atkal visas problēmas atsākās. Kā paliku stāvoklī, visas problēmas pazuda kā nebijušas. Baidījos, ka pēc dzemdībām viss būs pa vecam,bet nē. Bērnam jau 2 gadi, bet hormoniem viss joprojām ok
07.11.2013 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
Ja jau reiz jautājums ''vai kādai ir pozitīva pieredze?'' atbildēšu...

6 mēnešus dzēru OK, kas man dziļi riebās, nezinu vispār kāpēc piekritu, bet varētu teikt, ka ārste ļoooti centās pierunāt, jo citas izejas it kā neesot. Pēc tiem 6 mēnešiem sapratu, ka man to vienkārši nevajag un centīšos pati tikt galā ar sevi. Izmeklēju visu internetu par visādām homeopātijām, ieteicamiem pārtikas produktiem un visādas it kā šķietamas muļķības, bet visu laiku ticēju, ka varbūt manas labās domas, ka ''viss taču būs labi'' piepildīsies un tad tas notika.. hormoni sakārtojušies paši no sevis, jūtos daudz labāk kā iepriekš, jo sekojot visām izmaiņām organismā esmu sapratusi cik ārkārtīgi lielu iespaidu uz vispārējo pašsajūtu atstāj līdzsvars hormonālajā sistēmā. Tā kā iesaku pastaigāt pa ārzemju interneta resursiem un pameklēt kaut kādas lietas, kas var šķist muļķības, bet ja palīdz -kāpēc to neizmantot?
07.11.2013 18:57 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man hormonus sakārtoja hormoni :D Nekad nav bijuši tie lielie aizspierdumi pret hormoniem, tāpēc arī diezgan viegli pieņēmu ārsta ieteikumu un labi, ka tā :) Esmu apmierināta - cikls stabils, hormoni līmenī, spalvas aug mazāk :D Un viss ir kārtībā :) Pirms tam biju pie homeopātes, uz adatu terapijām un ko tik vēl ne - nekas nesakārtoja tā, kā hormoni.
07.11.2013 19:05 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un par psihosomatiku.. Jocīgi, ka pieminēja to galvas sakārtošanu.. Jo no psiholoģiska diskomforta, stresa, utt. tiešām var būt somatiskas izpausmes - kuņģa čūlas, bezmiegs, sirdsklauves, utt. bet par to, ka ''galvas sakārtošana'' tieši ietekmē hormonu darbību, tiešām nekad neesmu dzirdējusi un neesmu uzdūrusies arī tādiem pētījumiem.. Bet, var jau būt visādi :) Jāmēģina tas, kas liekas pieņemams
07.11.2013 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
http://carliniinstitute.com/blocked_emotions_affect_your_hormones

var palasīt šeit, jo tam visam ir arī tīri fizioloģisks izskaidrojums
07.11.2013 19:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
attiecígi-cik tev viss ir slikti. ja slikta pashsajúta, spécígas MR, vai varbút vél kas tamlídzígs varbút palídzés galvas sakártoshana, bet galvas sakártoshana nemazinás hormonu ainu lielos méros, pavisam noteikti. tad jau ar galvas sakártoshanu visas infekcijas varétu árstét.
man ir pieredze tikai ar horm zálém, labi, ka laikus sáku lietot, necenshoties ar labám domám ietekmét, citádi bútu daudz slikták.
07.11.2013 19:38 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Kā izpaudās tās jūsu hormonu problēmas? Neregulārs cikls, pumpas uz sejas?
07.11.2013 19:52 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Man arī ginekoloģe teica, ka vienīgais veids, kā uzlabot sejas ādu ir dzert hormonu tabletes. Par cik esmu pret tām, izvēlējos iet grūtāko ceļu. Dzeru naktssveces eļļu, ēdu veselīgāk, lietoju dažādus krēmus (kurus pati sev piemeklēju, jo dermatoloģes izraksītie nepalīdzēja). Un jā, varu teikt, ka sejas āda ir uzlabojusies, nav perfekta, bet tā ir labāk, nekā grūzt iekšā sevī hormonus. Daudz dzirdēts, ka, lietojot horm. tabletes, iespējams iedzīvoties daudz smakāgās problēmās, kā pumpas. Cita lieta, ja visam plusā ir problēmas ar ciklu.
07.11.2013 19:52 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Uzreiz saku - lūdzu nepārmetiet , ka neeju pie ginekologa.
Lieta tāda, ka vasarā devos uz siltajām zemēm, vienu reizi vasaras periodā bija mēnešreizes, taču pašā sākumā. Laikam kādā jūnijā. Un tā līdz šim man viņu nav, sāku jau satraukties, jo to pazušanu norakstīju uz klimata un ēšanas maiņu. Taču tikko palasot diskusiju, parakņājos internetā vairāk par zemu progesterona līmeni, un noskaidroju, ka Viena viena no iespējām ir pārāk augsts estrogēna līmenis, ko izsauc slikta diēta vai pārlieku liels svars. Lieta tāda, ka sekojot jtievētāju diskusijai, nolēmu, ka man beidzot jāsaņemas un jātiek no tiem 2-3 kg vaļā. Pirms došanās uz ārvalstīm biju gandrīz sasniegusi savu mērķi, vēl 1 kg bija palicis, taču ārzemēs sāku ēst haotiski, turklāt neveselīgi, tikai augustā beigās sāku sevi ierobežot, līdz ar to sasniedzu savu mērķi un atkal sakārtoju savu ēšanu.
Nu man ir 2 problēmas : nav mēnešreižu, esmu kļuvusi ļoti emocionāla un uzvilkta. Tā kā nedzīvoju ar ģimeni, viņi tikai redz to, kas esmu mainījušies raksturā, bet draudzene man pateica, ka esmu mainījusies tādēl, ka man ir nepareiza ēšana, un es nemainīšos, kamēr pati to nesapratīšu. Vispār es tagad esmu dilemas priekšā vai nu es esmu slima un neredzu, ka esmu pārāk tieva , un tādēl man ir mēnešreižu zudums vai arī problēma ir citā. Tāda sajūta ka zeme zem kājām brūk, jo man patīk mans ēšanas režīms, sāku ēst vairāk, bet man tas ir pa daudz, vakarīnās bieži pat negribas, bet ēdu.
Kāds jūsu viedoklis vai mana ēšana var būt iemesls mēnešreižu pazušanai.
Un vēl viens lūgums var kāda uzrakstīt sabalansētu ēdienkarti dienas , apmēra 1300 kalorijas! Neiekļaujot gaļu.
Cerams uztvērāt manu domu, rakstu to emociju uzplūdumā, jo mani rūp mana veselība, pati nezinu kāpēc neeju pie ginekologa, laikam jau bailes, turklāt negribu dzret kkādu ķimiju vairākus mēnešus.
07.11.2013 19:53 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Laimīte, noteikti aizej pie ginekologa!
07.11.2013 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Paldies liels, meitenes :)


Sniegbaltīte, jā + uzvedībā izmaiņas var būt + svarā + apmatojumā. Tas kā kurai, atkarīgs no hormoniem, tie jau daudzi ir :)
07.11.2013 23:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits