Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc cik ilga laika runāt par attiecībām?

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Iedomājaties, ka jau mēnesi vai divus jūs satiekaties ar puisi, katru dienu sarakstāties, pāris reizes nedēļā ejat uz randiņiem, paliekat pie viņa arī nakti šad tad.

Beeeet puisis nekādus mājienus vai sarunu nav uzsācis par to, kādā statusā šis viss ir. Vai tās ir attiecības, vai tikai dēka, vai esam pāris vai tikai mīļākie, vai viņš tiekas ar citām, vai mums jābūt vienam otram uzticīgiem, kas mēs vispār skaitāmies viens otram?

Pēc cik ilga laika būtu jāsāk cilāt šie jautājumi, jūsuprāt? Nu tā, lai neaizbiedētu puisi un viņš nepadomātu, ka jūs jau doās esat izplānojusi kāzas un 3 bērnus :D Bet nu tā... vienkārši lai saprastu, kāds mums ir statuss.
06.11.2013 11:44 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Atkārtošu to, ko esmu teikusi vairākkārt. Ja puiša nodomi ir nopietni, ja Tu viņam patīc un viņš vēlas attiecības (kas ir abpusēji), viss notiek tik viegli, ka nav jādefinē - no šodienas esam pāris. To jūt..
06.11.2013 11:48 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Savās attiecībās īsti netaceros kā mēs sākām runāt par statusu, manšķiet vispārr nerunājām par to, jo tas bija acīmredzams, ka esam pāris.
Bet tā pa īsta un ritigi sapratu, ka mums ir nopietnas attiecības,kad viņš pateica ka mīl mani, tad viss bija skaidrāks nekā iepriekš.
06.11.2013 11:49 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu aloe.
Cilvēki ir dažādi, nav tāda noteikta standarta. Citi jau pēc mēneša plāno kāzas.. Es nez, man tāda saruna un attiecību definēšana liekas muļķīga. Vienreiz mūža man ir jautāts: Vai Tu būsi mana meitene? Smieklīgi likās jau toreiz! :D
Parasti kaut kā viss pats no sevis nokārtojas. Ja nu akurāt gribas pajautāt, tad labāk darīt to rotaļīgi nevis nopietni tagad uzstādot attiecību statusu..
06.11.2013 11:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
jāpiekrīt aloe.
Mums nebija nekādas statusu noteikšanas. mums pat nav īsta datuma gadadienai,kad sākām tikties.:D mēs paši izdomājām šo datumu:D
nedomāju,ka kaut kas mainīsies,ja tagad kāds pateiktu- vot, no šīs dienas sākas attiecības.
06.11.2013 11:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
reizēm nokārtojas pats no sevis, bet, acīmredzot, meitene nejūtas tā, it kā viņai attiecības virzītos nopietnākā gultnē.
ieteiktu vnk ar puisi uzsākt sarunas. ne jau par kāzām un paŗ bērniem, bet gan par to, kādi ir viņa tuvākie plāni attiecībā uz tevi, jo tu nevēlies n-tos gadus dzīvot nekonkrētībā. ka tu tomēr vēlies zināt, kā viņš tevi UZTVER (šis laikam būtu pareizais vārds, lai neaizbiedētu). pēc tam pastāsti savas izjūtas, ka tavos plānos vispār ir nopietnas attiecības nākotnē (varbūt arī vairāk šo teikumu nevajadzēs teikt). tas nenozīmē, ka jums uzreiz jāprecās un jādzīvo kopā, bet ar kādu domu viņš ar tevi satiekas? ko viņš vēlas no tevis?
06.11.2013 11:55 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Reiz man arī bija tāds jautājums sev,kas starp mums ir un es kaut kā sarunā ieminējos,ka mēs jau laikam neesam pāris,lai blabla neatceros un pusis uzreiz metās teikt: kā neesam?Tu esi mana meitene! Nu tad jau skaidrs,ka skaļi tas nebija nodefinēts,bet pēc tā sapratu,ka nolūks ir nopietns.
06.11.2013 11:57 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es arī domāju, ka to taču jūt vai arī redz ikdienas situācijās, kā piemēram, iepazīstina ar draugiem, lieto vārdu salikumus kā mana draudzene/meitene, runā par nākotnes plāniem, izturēšanās sabiedrībā utml.
Ja akurāti nevari saprast, tad nu vienkārši ir jājautā vīrietim, ka neesi īsti sapratusi jūsu statusu un izrunājat tās lietas, nu pēc diviem mēnešiem būtu īstais laiks to saprast un nav par agru.
06.11.2013 11:57 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Nu acīmredzot jau nejūtu to, ka esam pāris.
Jā, es redzu un jūtu, ka viņam patīku, interesēju, viņš pats izrāda iniciatīvu, rūpējas par mani, izrāda uzmanību. Bet to, ka būtu pāris... nē. Tāpēc gribu to saprat. Bet no otras puses bail
06.11.2013 11:59 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Nu, redz, drīz viņš brauks ļoti garā ceļojumā bez manis. Viņa mammai tūlīt būs jubileja, bet es neesmu uzaicināta. Laikam jau neizskatās, ka viņam uz mani būtu nākotnes plāni :(
Bet kas tad es esmu? Un es nevaru teikt, ka piegulētāja. Sekss patiesībā ir diezgan maza daļa no mūsu komunikācijas.
06.11.2013 12:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu tad izdomā, vai turpināsi baidīties no tā, ka, iespējams, viņam nav nopietni nodomi attiecībā uz tevi vai arī tā mierīgi, neitrāli pajautāsi.
jūs ejat kkur kopā sabiedrībā? tu esi bijusi viņa draugu kompānijā? tu esi satikusi viņa vecākus? ja ir, kā tu esi stādīta priekšā?
protams, ne visi uzreiz iepazīstas ar draugu vecākiem. man pagaāj ļoti ilgs laiks, kamēr draugs iepazīstināja mani ar savu mammu, bet tas nenozīmē, ka mēs nebijām kopā un mēs nebijām pāris. mēs pat jau kopā dzīvojām. kad pienāca laiks, tad iepazinos un viss ir ļoti jauki pagaidām.
viņš pats ir bijis tavu draugu kompānijā?
06.11.2013 12:06 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Jā, mēs esam izgājuši kopā sabiedrībā uz publiskiem pasākumiem. Esmu iepazinusies ar viņa draugiem. Arī viņa ģiemeni pazīstu, jo viņš dzīvo kopā ar ģimeni, un tā kā palieku pie viņa pa nakti, tad protams, ka zinu arī viņus. Loģiski, ka viņa draugi un ģimene saprot un redz, ka mēs tur čubināmies :) un ar ko nodarbojamies, ka neesam vienkārši draugi. Bet tā stādīta priekšā neesmu - tā ir mana meitene Gunita. Parasti pie iepazīstināšanas ir vienkārši - Gunita.
06.11.2013 12:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Viņa mammai tūlīt būs jubileja, bet es neesmu uzaicināta. Laikam jau neizskatās, ka viņam uz mani būtu nākotnes plāni


neuztraucies, es uz vienu jubileju arī īsti netiku aicināta. nu vai vismaz draugs vēl nebija gatavs mani stādīt priekšā (bija sarežģīta situācija). varbūt viņa mamma ir tevi aicinājusi, bet draugs tev to nav pateicis, jo vēl baidās no kaut kā? tas nav uzreiz rādītājs visam. es tev to saku no savas pieredzes. ir vēl ļoti daudz kas cits, kas varētu liecināt vai neliecināt, kādas ir jūsu attiecības.
varbūt šis ceļojums jau bija sen ieplānots un vnk vin''s negribēja naudu vējā izmest, bet tik daudz naudas, lai tevi aicinātu līdzi, nebija. kā nekā ir arī tāda lietā kā biļešu rezervācija.
bet varbūt, ka tu esi viņam tikai izklaide. tas arī nav izslēgts.
06.11.2013 12:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Esmu viņu iepazīstinājusi arī ar dažiem saviem draugiem, bet ar ģimeni nē vēl
06.11.2013 12:14 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man tagad ir līdzīgi, kā autorei. Itkā viss pārsvarā liecina, ka esam pāris, bet tas pateikts nav, un nejūtos ļoti pārliecināta.
06.11.2013 12:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tādas lietas nav jāsaka, to saprot tāpat. Ja tev rodas tādi jautājumi, tad laikam kaut kas tev nepatīk tais attiecībās.
06.11.2013 12:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Gunita- tas, ko tikko uzrakstīji, diemžēl skanēja ne sevišķi labi. es to uztvertu kā sliktu zīmi mūsu attiecībām, ja tu saprati, ko es ar to gribēju teikt. tieši tādēļ 'tev ar viņu steidzīgi ir jārunā, lai nepaliktu muļķes lomā. varbūt vecākiem ir pateicis, kas tu viņam esi un nebūt nenosauca tevi par savu draudzeni. jo jocīgi, ja tu paliec pie viņa pa nakti, bet ciemos tā neesi aicināta svētkos.
06.11.2013 12:24 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nu beidz, Gunita, kopā esat 2 mēn un kreņķējies, ka neesi uz mammas jubileju uzaicināta? Par to neuztraucies, nekur tā mamma nepazudīs :) Gan jau, ka uz mammas jubileju sabrauks liela čupa ar radiem un puisis vēl nav gatavs visiem stādīt priekšā Tevi kā savu draudzeni. Bet tas nenozīmē, ka neuztver Tevi nopietni.
06.11.2013 13:00 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Kā tur bija tajā sex & the city... pasaki vīrietim, ka ienīsti viņu un saņem labāko seksu mūžā. Atklāj savas jūtas un pasaki, ka mīli, un vari atvadīties no viņa jau tūlīt.

Ja jāliek uz spēles to, kas ir tagad (un tagad ir labi), un to, kas varētu būt (nopietnas attiecības), tad man patiešām ir bail zaudēt to. Ja es sākšu runāt par attiecībām, bet puisis tam nebūs gatavs, viņš aizmuks. Bet, ja es nerunāšu un baudīšu to, kas ir tagad, tad vismaz man būs tas, kas ir. Un varbūt pats no sevis pāraugs nopietnākā statusā... Bet laikam jau esmu naiva :)
06.11.2013 13:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man jau vispar skiet, ka ta tini dara, t.i kaut ko speciali piesezas un tagad saruna, ka abi redz ir paris....vai vel labak paprasa:"vai tu busi mana draudzene?" :D
vispar pec attieksmes tak var just vai jus esiet kopa vai ne. un sada gadijuma ka tev...nu man skiet, ka vins vienkarsi piebrauka, pavada laiku, ta nenopietni, kamer tu nez ko gaidi.
06.11.2013 13:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
te nav zināmas īsti daudz nianses, lai spriestu, kāds vsp ir puisis un ko viņš varētu vēlēties.
manuprāt, salīdzinoši ļoti reti ir tā, ka sākumā puisis negrib neko, bet pēc tam viņš jau tevi grib precēt. protams, šeit tev arī varēs stādīt tādus piemērus, bet, manuprāt, tas notiek diezgan reti. es nedzīvotu ar šādu cerību ilgi. mani tomēr pārvarētu tas, ka man vaajg konkrētību attiecībās, jo savādāk es nespēšu normāli dzīvot :D jo vienā brīdī tas tāpat izbesītu.
06.11.2013 13:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits